Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

evet canım, transfer günü bize verilen resimli kağıtta yazıyor...

beylem test günün cumartesi idrar testini cumadan önce yapma bence.

aslında bana kalsa hiç yapmayı düşünmüyorum ama eşim istiyor..
diyorum ki çıkmazsa moral bozukluğu yaşayacağız..
o da çıkarsa da sevineceğiz filan diye beni ikna etmeye çalşıyor..
korkum zorla yaptıracak..
3-5 tane alır gelir..
en azından perşembeye kadar filan beklemeliyiz..

kokoci merhaba, tedavin baya ilerlemiş. buradan seni ve diğer tedavide olan arkadaşlaı takip ediyorum. senin de opun olmuş. hayırlı olsun. yarın kac tanesi döllenmiş onu haber verirler sana.9 yumurta baya iyi sayı. gecen seferki tedavinde kac yumurta toplamışlardı senden? bir de her iki tedavin arasında kullandığın ilaç dozu bakımından fark var mıydı? busefer kac mg gonal f vuruldun? kaç tane gonal f iğnesi oldun? her gün hastaneye kontrol için gittin mi? gebze de calısıyordun dimi zor oldu mu yol? malum baya uzak şişli.ataşehir cem demirelle karsılastırdığında arada farklar var mıydı? ne cok soru sordum dimi_ umarım bu sefer pozitif sonuç almak nasip olur. tüm kalbimle diliyorum. yarın da döllenen embriyo sayını bize mujdele ins. umarım tamamı 5.gune gider.

sevgilerimle...

beylemcim transferin hayırlı uğurlu olsun bebişlerin annelerini hiç bırakmasın inşallah

iyi akşamlar kızlar,
bambi inşallah yarın bayrağı sen devr alacaksın bekliyoruz
senin kaçıncı gün embriyosuydu canım ,kaçıncı denemen bu arada kaçırmışım seni

Kızlar pazartesi sabah 8:30'da opu'm var, dualarınızı esirgemeyin lütfen... yumoşlarım kaliteli embriyolara dönsün inşallah...

geçmiş olsun canım, kaliteli kaliteli döllenirler inş.yarın arayıp bilgi verirler sana..

kanamalı dönemleri atlatmışsın canım inş bundan sonra kolay bir hamilelik yaşarsın..
hayırlı olsun beylemcim. mustafa beyde bak hemen müjde vermiş sana. adamın içine doğmuş herhalde

transfer sırasında olumlu konuştu ama inş. söylediği gibi olur...

zambakcım sonucunuz güzel çıkmış, tebrik ederim...

dentur sonun da kırmızılar gelmiş, hayırlı olsun tedavin..
slm bugün çok heyecanlıyım zamn geçmek bilmiyo yarın test günüm ewde yapılan testte sonuç olumsuz çıktı ama inşallah yarınki kan testtinde olumlu sonuç çıkar rabbim isteyen herkese nasip etsin

canım moralini bozma...
idrar testi yapmayın güvenilir değil diye bugün iğnemi yapan hemşire sıkı sıkı tembihledi beni..
bu yüzden önemli olan kandaki sonucun yarın pozitifi alacaksın inş..

Merhaba Ceydacigim bende yurtdisinda yasiyorum, kismetse Nisanin 13de Istanbula öngörüsmeye gidecegiz. Topikden bilgi edindigim kadariyla bazi Kantahlillerini yaptirdim maglum burda sigortamiz bu tahlilleri karsiliyor. Sanada tavsiyem üc günlügüne de olsa bi öngörüsmeye gitmeni tavsiye ederim tahlil sonuclarinida göstermis olursun. Türkiyede Hsg filmine cok önem veriyorlar onuda gitmisken cektirirsin. Istersen sana benim burda yaptirdigim Kantahlillerin isimlerini de verebilirim.

Tesekur ederim canim yardimin icin. Elimde hic bir imkan yok , hani 3 gunlukde olsa esimle birlikte gitmeye. Esime baska bir izinyok izin verseler , tedavi icin ayri budge ayiriyorum orda lazim olur diye, sigortaminda bir limiti varmis cunku . Kan tahlilleri burda yaptiriyim diyorum esimin de kendiminde.. HSG burda yaptirsammmi diye dusunuyorum , Cunku memorial ilk denemede sormayabilirlermis diye duydum. Ama isterlersede elimde olur. Onuda memorial kendi hastanesindenmi ister aceba? Siz hangi ulkeden siniz diye sorsam, hani sigortaniz mi karsilicak sizinde bazi seyleri.. keske benimde on gorusme gidebilme imkanim olsa.. ama esimin isi sorun oldugu icin olmuyor malesef...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…