Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım o sonradan iniyor rahat ol benimde öyleydi ama şimdi normale döndükkk
mikrom senin bulantıların ne zaman başladı veya başladımı veya başladıysa bittimitekerleme gibi oldu biraz çok şiddetli oldumu
bide şu jele çok gıcık oluyum akşama kadar geri geliyo hemen hemen hepsi geliyo akşama kadar azar azar geri geli sen de de öylemi

Kizlar benim arada sag ve sol kasigimda batmalar oluyo.kramp gibide.yururken yada kalkarken arada oluyo normalmi

Cakir benimde oyle.surup 10dk sonra kalkip yuruyorum.yarisi iniyo zaten.mide bulantim arada hafif oluyo belkide psikolojik bilmiyorim.yemektensonra ve sabahlari bazen hafif bulaniyo.

canım benim bulantılarım çok şiddetli değil arada hala da oluyo.o jeli bende hiç sevmiyorumm namaz kılmak için sürekli üst değiştirmek zorunda kalıyorummm..

mıkro kabul ettınmı face te benı

canım sen bana arkadaşlık yollmadınkiii hala bekliyorumm

Evet hamileyim canim.degerim yuksek cikmisti hatta sen ikiz olabilir demistin.daha 6haftalik hic doktora gitmedim haftaya randevum korkuyorum buyuzden

kusura bakma canımmm unutmuşummm. arada kasıkta batmalarr bende de oluyoo çünkü rahimmm büyüyo sakin ol bir sıkıntı yokturr

Cakir benimde oyle.surup 10dk sonra kalkip yuruyorum.yarisi iniyo zaten.mide bulantim arada hafif oluyo belkide psikolojik bilmiyorim.yemektensonra ve sabahlari bazen hafif bulaniyo.
eynen dediğin gibi yapıyum ama yine aynı ya seninki geri geliyomu benimki akşama kadar azar azar geliyo benimde bulantılar çok şiddetli deyil çok şükür sabahları oluyu sonra kesiliyu

aynenn bende her namaz vakti aptest alıyum gıcık bişi ya

cnm benimm..ne demek arkadaşım..
bende çok sevindm..elhamdülillah güzel gecti çok sevindim bunu biliyorsun zaten..
inşallah doğal haliyle gelecek mucizen..
hayırlısı olsun..
çok öptümm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…