Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Evet demistin canim.kesenin icinde bebek gorunuyomu.yani nokta gibi falan belli oluyomu

benimde ilk gün kan değerim 276 2 günsonra 717.7 çıkmıştı ama herkezin vücut yapısı farklı inşallah sağlıklı gebelik geçiririz inanın hepimiz için çok dua ediyorum. Şuan tedavide olan arkadaşlarımızda pozitif haberleriyle bizleri sevindirir.

Evet demistin canim.kesenin icinde bebek gorunuyomu.yani nokta gibi falan belli oluyomu

Karnımdan bakıldı büyük kesenin içinde yolk kesesi görünüyor dedi 10 nisana tekrar randevu verdi büyük dediğim kese 10.8mm ama diğerini ölçmedi bile 10 nisana kadar kanaman olursa mutlaka hastaneye git dedi korkuyorum açıkçası inş bişey olmaz.

iyi akşamlar, ben geldim kızlar..
evde netim olmadığı için hemen haber veremedim, eşimin telinden giriyorum..
transferim sorunsuz gerçekleşti, mustafa bey yaptı..
iki tane embriyo koydular,
bana verilen kağıtta 5A VE 6A yazıyordu.. Koyarken mustafa bey ikiz gebelik de olabilir, ilk ultrosan muayeneni biz yapalım buraya gel dedi
O an çok güzeldi,
Şimdi evde dinleniyorum, sadece iğne için dışarı çıkıyorum.

inci tanesi teşekkür ederim.Allah sonumuzu hayretsin inşallah..

Yolk kesesi nedemek canim.olmaz inslh canim niye olsun.erken oldugu icin boyle gorundu bence.hem karnindan baktigi icin kucuk gorunmusolamazmi.bide ikiz gebeliklerde herzaman bir kese daha kucuk oluyo hep oyle okudum nette.

Yolk kesesi nedemek canim.olmaz inslh canim niye olsun.erken oldugu icin boyle gorundu bence.hem karnindan baktigi icin kucuk gorunmusolamazmi.bide ikiz gebeliklerde herzaman bir kese daha kucuk oluyo hep oyle okudum nette.

Bende sordum yolk kesesini bilmiyordum doktor gebeliğin boş olmadığını gösteren en büyük bulgudur dedi. Canım bende araştırdım bazen ikiz gebeliklerde biri sonradan gelişebiliyormuş inşallah düşündüğümüz gibi olur bugün hastanemi ve doktorumu değiştirdim yeni doğan ünitesi yokmuş bu hastanede bizimde riskli gebelik onun için daha donanımlı bir hastane ayarladım çok dikkatli olmalıyız keşke istanbulda olsaydım memorialde tedavime devam etmeyi çok isterdim. Sen memorialdemi devam edeceksin?

akşamları şişiyor,sabahları biraz iniyor ama göbekli marul oldum resmen üzerime giyecek şey bulamıyorum işin komik tarafı şimdi gizlemeye çalıştığım karnımı bir kaç ay sonra gere gere göstericem inşallah

canım büyük bir yükten kurtuldun...çok sevindim senin adına..yolun açık olsun canım...karnın bebişle dolsun...

canım merak etme o da yetişir kardeşine...görmüşsün ya keseyi...

Inslh canim sorunsuz hamilelik geciririz.kontrollere memoriala giderim mutlaka ama allah nasip ederde dogumum olursa orada yaptiramam cok pahali.kuvezin geceligi bir bucuk milyar civariymis onu karsilamam zor.dogum parasi biriktirilirde.kuvez parasi fazla.

canım ben de telaş yapmıştım...ama sakin ol onlar arıyorlar...3 hafta sonraya gün veriyorlar...benimki 11 nisan ama zaman geçmiyor...pıtpıtları bir duysak rahatlıcaz...

Aaaaa cidden pahalıymış küvez parası dediğin gibi doğum parası ödenir ama olurya 1 ay kalsa küvezde dediğin gibi zor olur bende orda olsam senin gibi yapardım yeni doğan ünitesi önemli diye düşünüyorum. Allah sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah keseyla kalp atışından sonra söyleyecekmisin hamile olduğunu :)

Canım hayırlısıyla kucağına almak nasip olur inşallah.canım test günün ayın kaçıydı kalp atışını ne zaman duyacaksın? bide şu jeli kullanıyormusun ?

çok saolun kızlar allah razı olsun inşallah 3 deyildir eyer öyle ise malesef birini iğne il durdurucaz dedi çünkü üçüz gebelikler çok sakıncalı dedi
benim test günü değerim 272 idi canım

çakırım yüreğini ferah tut..sıkma kendini belki yanlış görmüştür..Allahtan hayırlısını dile...Allah bir tane isterken üç tane veriyor...test tarihin 20 marttı sanırım...benimki de 21 mart...sen kaçıncı gün gittin ve keseleri gördün tatlım...ben şu anda 4+5 im.ultrason için de taaa 11 nisana gün verdiler...sence gitsem haftaya görünür mü keseler...

minnaklarını aldın geldin..iyi bak onlara annesi ve sana tavsiyem kendini çok dinleme günlük hayatına devam et..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…