Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

18.45 funda hanım.. Ancak salı Dr a gideceğim .. Sonucu bildiririm...) belki seni de gaza getiririm..

canım ben çoktan gaza gelmeye hazırım da eşim biraz çekimser...göremezsek keseyi panik yaparım diye düşünüyor...bekleyelim diyor ama ben dayanamıyorum...belki haftaya cuma giderim ben de....sonucunu bekliyorum bak....güzel haberlerle gel....

sabrına hayran kaldım canım benim...haklısın ama ben genele ilan etmesem de bir kaç kişiye söyledim..insan güzel dilekleri duyunca daha çok mutlu oluyor...

canım sabırdan değil inan ilkini söyledim söyladikten bir kaç gün sonra düşük yaptım saklamam ondan bide sürekli sorular beni bunaltıyor bende çareyi söylememekle buldum.

Âmin canım ..inşallah almayız artık kötü haber.. Sevincimiz kursağımızda kalmaz, neşemizden utanmayız inşallah diyorum..

canım sabırdan değil inan ilkini söyledim söyladikten bir kaç gün sonra düşük yaptım saklamam ondan bide sürekli sorular beni bunaltıyor bende çareyi söylememekle buldum.

geçmiş olsun canım...sen de haklısın tabi...düşük yapmadan önce kalp atışını duymuş muydun...

kizlar transfer sonrası kendinizi nasıl hissettiniz.benim bulantı haricinde hafif bi kasık ağrım var.o kadar kendimi dinliyorum da nasıl bi süreçten geçyorum acaba....
ben hıcbırsey hıssetmedım kızlar.hatta odamdakı dıger bayanda bana sordu nerde oturuyorsun dedı beylıkkduzu dedım taksıde cok tutar dedı yoo dedım ben metrobusle gıdıcem.kadın sasırdı ocak ayıydı gecen sene bırde kar var.ama ben metrobusle gıttım eve bırde 3 gun sonra mutfak fayanslaım patladı onlarla ugrastık tekrar yapıldı temızlık sonra aylık market alısverısı ama rabbım ol dedı kızım yanımda suanda..
ılaclardan sekerım bende hemen kıyafetlerımı degıstırmıstım dusun yannıı

ıyımıs allah onlarada uzun saglıklı basarılı bır omur nasıp etsın ınsallah
malesef bızı ılk aydan ıtıbare saklama sansımız yok buna uzuluyormuydym hayır yılarca beklemısım gerıne gerıne gezdım valla

galiba sensın canım
degılmısım canım
nur hanımdan bana yarına randevu vermiyorlarrrrrrrrr
bırakta vermesınler.kadın kıznı baskalarını muayene ederken dogurucak bu gıdıslee
oyle durumlarda nur hanımı arayın ben 4 aylık hamıleyım cok fena sancım var sabah gelıcem dıyoru randevulrı dolu dıyor aradım nur hanımı hemen gel bosver onları dedı..
yolcaksın onları bence cınsler,eskısı gıbı guleryuzlu degıller

günaydın kızlar geceleri sağıma soluma yatamıyom kızlar yatarsamda sabah şiddetli kasık ağrısıyla uyanıyorum neden acaba sizdede bu durum var mı?

Kizlar gunaydinn
Dun semra hanimla gorusmem vardi ilk defa boyle herseyi didik didik eden bi merkez gordum herseyi sordular birsuru test istedi semra hanim
Simdi benim hsg cektirmem lazim aranizda bu filmi cektiren varmi? Sanirim cok agrili oluyormus biraz korktum

uğurböceği canım nasılsın inan geç okudum ne olur kendini üzme inan tekrar o güzel haberi burdan senden alacaz ben buna inanıyorum dualarımdasın kib.

saol cnm Allah razı olsun inş ben normalde bu son denemem dıye dusunmustum eger olmazsada denemıycektım iş güç ugrasırım bıseylerle dıyodum ama aynı senın durumunu yasadım test gununden 3 gun sonra dustu bebegım bende bır kac kısıye soylemıstım iş yerınden arkadaslara patrona fln sonra dustu demek zor oldu bır defa daha denemeyı dusunuyorum sımdı iğne kullanmadım ondan oldu belkı dıye fazla arayı acmadan tekrar denıycem ıns herseyın hayırlısı bende bebek 500 gr gecene kadar soylemıycem bır dahakıne tutarsa ıns

günaydın kızlar geceleri sağıma soluma yatamıyom kızlar yatarsamda sabah şiddetli kasık ağrısıyla uyanıyorum neden acaba sizdede bu durum var mı?

günaydın canım...kasılmalar bende de oluyor..adet belirtileri yaşıyorum hala...ilaçlardan mı hamişlikten mi bilmiyorum...ama araştırdım normalmiş...ben de kocayı ikna ettim..haftaya çarşamba keseyi görmeye gidicez...

tedaviye daha var ama bu hafta belkı okumuşsundur küçük çaplı bir depresyondaydım havalarında etkısı vardr mutlaka
1 haftadır eve elımı vurmadım hazır güneşi görmüşken temizlık yapıyım dedeım gözüm korktu valla
arada yazılanları okuyom bı yandan evı topluyom çamaşır süpürge
bende tedavısen önce kapı cam girişcem ama şimdiden yapsammmı dıyo yoksa annemı mı beklesem beraber yapsak

sende keseyı görcekmişsin heralde umarım herşey yolunda gıder

Son düzenleme:
kızlar en son haberde 3 boyutlu anne karnında bebek fotoları var ıkızlerde var bakın:emir_bebek
bir ben kalmışım yaww

Son düzenleme:

inşallah canım..inan bana her dönemin ayrı tedirginliği varmış...tutacak mı tedirginliği önce..mutlu haberi aldık kanamam oldu iki kere..ikinci test sonucunu bekle heyecanla...sonra üçüncüsü garanti olsun diye...çok şükür her şey iyi gidiyor ama şimdi de kalbi atmazsa korkusu başladı..sanırım bu böyle doğuma kadar gidecek..napalım kimileri kolay ulaşıyor biz düşe kalka...canım çok yorma kendini..yaparsın sonra..benim evde öyle..mutfak dolapları,camlar kapılar silinecek..benim annem yok kendi başıma yapmaya çalışıyorum herşeyi sağolsun eşim de yardım ediyor...napalım idare edicez...olmazsa kadın tutucam...boşver..hava güzel çık gez dolaş...hazır güneş varken D vitamini de alalım dimi ya...

bak bu topik çok uğurlu eminim senin de mutlu haberini alıcaz..

inşallah mutlu haberleri alıcaz hepimiz
arkadaşım iyi güzle diyosun gez fılan dıye cannım gezmek bile istemiyor
dün diyetisyenıme gttım çarşının göbeği canım gezmek istemedi halbukı heryer indirimde tekar eve geldım hiçbiyere uğramadan
ne bileyim ya kafamda 40 tilkı kırkınında kuyruğu birbirinr değmiyor şimdi böyleyım
sonnra senın dediğin gibi tuuttumu değer yükseldımı kese görünürmü kalp atışını duyabılcenmı sorular sorular gider öyle
aman böyle yokken düşünmektense var olsunda sağlığ için dua edelim dimi

çakırcım inşallah ikizdirde başka sorun yaşamazsın canım jeli daha ne kadar kullanacaz bide senin vajinal muayenemiydi son soru canım başka ilacın varmı onlar neler.
jeli 12. haftanının sonuna kadar kollanıcaz canım benim folbiol aspirin jel ve glokofen var bu kadar kollanıyurum hayır canım vajinal muayene yapmadı karnımdan baktı hemen gözüktüler zaten

kasık ağrısı bende oluyu ama şiddetli deyil eyer şiddetli ise dr sor bence

3.üz olma ihtimali varmış galiba
herşey gönlünce olsun diyorum ama 3 tane bıle olsa bırını aldırmayı düşünme bence rabbım zaten herşeyi en ıyı bılen bence tevekkul et canım,

çok şükür sorunsuz ca yaptırdın kurtuldun cnm geçmiş olsun bundan sonra bebiş içib şafak saymaya başla

anammmm çakır hem sevindirici hem düşündürücü inş ikizdir üçüz sorunlu olabiliyo rabbim hayırlısını nasip etsin

rabbim ayırmasın sizi cnm 9 ay boyunnca kaliteleride iyiymiş maşallah

kızlar bu gliforu tedavide herkesemi veriyolar baya faydası oluyomuş gliforun heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…