Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

herkese gunaydın uzun zamandır giremiyordum transferi olan arkadaşlar hayırlı olsun hale kalan arkadaşlarda alah kucaklarına almayı nasıp etsin kabak çiçegi gözün aydın canım allah banada nassıp eder inşallah

haklısın en iyisi yaptırmak bakalım izin vericekler mi acaba işten maşallah rabbim senide kuzunuda korusun canım dualarımız sizlerle hiç merak etme cumarteside güzel haberler gelicek eminim

rica ederim canım haber veririm tabikide ama öncelikle izin koparabilecekmiyim bilmiyorum amin canım amin

mikro çok özletiyorsun kendini dinleniyorsundur diye aramakta istemiyorum ama iyi olduğuna sevindim canım maşallah :nazar::nazar::nazar:
allahım nazarlardan saklasın bütün güzel anneleri ve bbeklerini mikrom daha gelmedi benim kırmızılar bugün izin verirlerse test yaptırıcam dua et arkadaşım bebek yoksa hemen gelsin kırmızılar :KK43:

teldeyim konuşalımmm birazdann

kızlar, herkese tek tek teşekkür ediyorum. Rabbim bu mutluluğu dileyen herkese nasip etsin, hepimiz kucaklarımıza sağlıkla alalım evlatlarımızı inşallah.

aylna canım dün opun olduysa bugün döllenme durumları hakkında bilgi verirler.

beylemcim Rabbim yar ve yardımcın olsun, inşallah bebeklerin sana sımsıkı tutunsunlar. o anın tadını çıkar.

verdecim, zaten duygusalım, yazdığın gözlerimi yaşarttı. Rabbime hep dua ettim, bu evlada can ver, ben anne olmanın her daim kıymetini bilicem, hiç şikayet etmicem diye.. kolay elde etmiyoruz bu bebekleri biz..

denturcum bence bir test yapıver :)

çiçeğim izin verirlerse öğleden sonra gidicem inşallah

teldeyim konuşalımmm birazdann

tamam canım

kızlar frigo bebelerini kullanan arkadaşlar bir açıklayın adetten kaç gün sonra transfer oluyor izin günleri ayarlıcam

hilbur nerelerdesin hocam inşallah herşey yolundadır

mummu kızzz benımde olası adet tarihim 14 nisan :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
aynı zamanda başlıyomuş opu aynı gün transfer aynı gün pozitif aynı gün doğumda beraber gidermişizz:KK53::KK53::KK52::KK52::KK52::KK9::KK9::KK9:

Ne komik olur ama ayy verdecim keşke o kadar heyecanlanıyorum ki ama kendimi de çok umutlandırmak istemiyorum ilk tedaviye başlamaan çok umutluydum sonra ihtimallerim düştükçe ben de kötü oldum hayırlısı artık umarım hepimizin dileği en kısa sürede gerçekleşir
incim benimki acıtmıyodu şaşırdım seni okuyunca yapmadan önce buz koysan zararlı olurmu acaba orayı uyuşturur biraz ve acımaz...

mummu hayırlı olsun bebişi görmüşsün inş kalp atışlarınıda duymak nasip olur..
western okadar bende yürüyordum iğneye gittim çünkü hergün merdiven çıktım, ablam doğm yaptı bebeği görmeye gittik 2-3 defa 5. kata merdiven çıktım bunlarla alakası yok yorulma ağır kaldırma yeter, inan hiç yürümedende imkansız put gibi yatmak mutlaka hareket oluyo..

happycim ağızına yüreğine sağlık içine mi doğdı acaba :) ben tedaviye Allah kısmet ederse nisan ortası gibi başlayacağım
Kizlar ciktim muayeneden. 5+6dayim. Kalp atisini da duyduk keseyi de gorduk. Rabbime sukurler olsun. Bir tane kese var. degerlerim bir embriyo tutunamadigi icin dusukmus. Oyle iste hersey yolunda Allahima sukurler olsun:)

kabağım çiçeğiğm :KK9:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: çok sevindim Rabbim bebişini sağlık sıhat içinde kucağına almayı nasip etsin

Evettt, çok heyecanlıyım iş yerinde bekliyorum aramalarını , sabahın köründe annemi de kaldırıp getirdim, birlikte bekliyoruz..
çok heyecanlıyım yaa..

arkaşlar biraz önce aradılar 12 gibi orada olmam gerekiyormuş..
1 de mustafa bey yapacak transferimi..
şimdi yola çıkıyorum, dualarınızı eksik etmeyin..

Beylemcim bende sana bolbol dua edeceğim güzel haberlerini bekliyoruz

yok gitmedim obur hafta cumartesi gidecez iyi gidiyor ama hala karnım bel agrım var bende sendede varmı bide doktora önce burda özel doktora gidecez sorun gorurse istanbula gelcez ayın 10 11 gibi

canım benim de oluyor arada. daha hafifledi ama oluyor bazen. daha çok batmalarım var benim. özellikle sağ tarafta.

Ne komik olur ama ayy verdecim keşke o kadar heyecanlanıyorum ki ama kendimi de çok umutlandırmak istemiyorum ilk tedaviye başlamaan çok umutluydum sonra ihtimallerim düştükçe ben de kötü oldum hayırlısı artık umarım hepimizin dileği en kısa sürede gerçekleşir

happycim ağızına yüreğine sağlık içine mi doğdı acaba :) ben tedaviye Allah kısmet ederse nisan ortası gibi başlayacağım

kabağım çiçeğiğm :KK9:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: çok sevindim Rabbim bebişini sağlık sıhat içinde kucağına almayı nasip etsin

Beylemcim bende sana bolbol dua edeceğim güzel haberlerini bekliyoruz

canım çok teşekkür ederim. inşallah seninkinin haberlerini de alıcaz burdan :)) dua ediyorum.

canım benim sol tarafta bebişim o tarafta anlaşılan soldan giriyon agrım hayırlısı bakalım acaba bende şimdi gitsem doktora benimde kesem görünürmü

canım kesenide kalp atışınıda duymuşsun çok sevindim allah kucağına aldığın gönüde gösrersin
kabağım altdanmı baktı üstenmi

maşşalah onlara yaaa. yerim ben o bebikleri :KK16:

canım sıkıntı yapma onları çok normal şeyler. bende kahverengı dökuntuler oluyordu toprak gibi. o sonradan geçebiliyorda.
saol sevdam içimi rahatlarttın tşk ler

günaydın canlarrrr nasılsınız

kabakçiceği mimoza tebrik ederim kızlar gözünüz aydın rabbim sağlıkla kucakladoğınız günleride göstersin inşllahh:nazar::nazar::nazar:

kokoci opun varmış inşallah çok sağlıklı yumoşların olur ve sımsıkı tutunurlar sana stres yapma canım kolay bir süreç geçirmiyoruz sonuçta ama güzel şeyler düşün bol bol dua et inşallah hayırlı haberlerini alacağız :KK16:

julıa canım tebrik ederim allah tamamına erdirsinn:nazar:

aysunummm saya saya büyük gün geldi çattı güzel haberlerle gel kuzum sıra bebişte:KK16:

beylemm bugün alıyorsun kuzuları inşallah sımsıkı tutunurlar sana hayırlı haberler almak nasip tesin rabbim:nazar:

denturum canım benim hala gelmemiş seninki acaba bir süpriz olabilirmi işin sonunda inşallah
bugün test yap canım olmazsa druma göre doktorunla irtibata geçersin inşallah kist falan yoktur olursada üzülme herşeyde bir hayır vardır canım:KK16:

incimmm maşallah 4 gün olmuş lucrine başlayalı rabbim emeklerinin karşılığını çifter çifter versin inşallahhh
yanma ve şişlik için hastaneyi bi ara derim canım belki bir öneride bulunurlar :KK16::KK16::KK16:

akasyam nasılsın canım neden lekelenmen oluyor canım doktor ne dedi geçmişe bakamadım da:KK16:

mikro canan hapyy nurme çakır medical nasılsınız kızlar bebişler nasıl :nazar:
biz iyiyiz canım sen nasılsın

kızlar transferler genelde hangi saatlerde oluyor?
bir de beni en geç kaça kadar ararlar acaba?
trasferler genelde akşam 5 gibi oluyur canım bu gün yavrularına kavuşucan allah hiç ayırmasın sizi

tedavi öncesi genetikle ilgili eksik bir testim vardı, onunla ilgli bilgi vermek için dün nur hanıma mail atmıştım,
transfer için dosyama sizin isminizi not ettirdim demiştim bir de :44:
Mailme hemen geri döndü.
Bugün hastanede olmayacakmış, sanırım izin günü..
Ben de yasemin hemşireyi arayıp, mustafa beyi istediğimi söyledim. opumu da mustafa bey yapmıştı..
Bir de kızlar Nur hanım, opuma girmediği halde, bizimle ilgi herşeyden haberdar olduğunu, embriyolarımızla ilgli bilgi aldığını yazmış..
Opumu bile mustafa beyin yaptığından haberdar..
Şaşırdım..
Ne kadar dikkatli ve prensipli bir doktor..
Diğer merkezimde bu ilgi ve dikkatten eser yoktu..

hastanede her oglen butun doktorlar butun hastalar hakkında konustugundan hepsı bızler hakkında bılgıye sahıpler

kızlar nasılsınız tedavıye başlayan arkadaslarım hayırlı olsun sonu bebişli olsun inş. Bugün opusu olan arkadasımız varmıs Sıkı sıkı tutunsun anneciğini hiç bırakmasın inş. Geçmişi okuyamadım netım yok o yuzden gıremıyorum. Çok şükür biz iyiyiz şimdilik bir sorunumuz yok allaha şükür. Sizden gelen güzel haber oldukça daha da ıyı oluyoruz. İncim canın acıyormuş :KK43: Ama sonu cok guzel olacak kuzumm bebeklerini aldığında kucağına herşey geçecekk :KK16::KK16::KK16: Beyazım ikili testın iyi çıkar inş güzel haberlerını beklıyorum. Mikrom nerelerdesın dakıkam yok arıyamıyorum sızı :KK1:ve Sizi çok sewiyoruzz:KK16::KK16:

kizlar biseyler sorak istiyorum size transfer sonrasiyla ilgili.
transferden sonra kac gun dinlendiniz
ben dun yatarak gecirdim ama bu gun igne icin cikmak zorunda kaldim ve birazda yurmek zorunda acaba olumsuz etkilermi.
bi de dun aksam yagmurda taksi bekledik biraz.
vallla icimi yiyor .bunlar ya insalllah sorun olmaz.

için rahat olsun cnm bişey olmaz dr bile yürüyün diyolar rabbime emanet bebişler:nazar:

Kizlar ciktim muayeneden. 5+6dayim. Kalp atisini da duyduk keseyi de gorduk. Rabbime sukurler olsun. Bir tane kese var. degerlerim bir embriyo tutunamadigi icin dusukmus. Oyle iste hersey yolunda Allahima sukurler olsun:)

Kizlar telden yaziyorum alintilayamiyorum:) kopru trafigindeyiz. Esimle gittim biz kalp atisini beklemiyorduk aynur hanim dinletince sok olduk esim agzi acik bakiyordu ekrana:) Rabbim bu mutlulugu dileyen herkese nasip etsin insallah.

oohh maşallah hem kese hem pıt pıtlar çifte mutluluk rabbim daim etsin cnm bundan daha büyük mutluluk kucagına aladıgın gün olur:nazar:

kızlar transfer den sonra bulantı ve kusmasi olan oldumu bende var da ne yapsam ki.

dr ara sor cnm genelde kusma olursa arayın diyolar

kız kabak hayırlı olsun canımm.
kızlar bugun acayıp sancım var.kalkamıyorum yerımden cok fenayımmmmm:KK43::KK43::KK43::KK43:

geçmiş olsun cnm

günaydın kızlar..

bugüne tuhaf uyandım daha doğrusu rüyalarıma girdi ameliyat..
iki tüpümde gitmişti ağlıyordum:KK14:

çok korkuyorum bugün..
dualarını eksik etmeyin ne olur:26:

beylem içimde artık kelebek yok fil var:KK1: oturdu içime nefesim kesiliyo ara ara:KK50:
bebişlerini al gel cnm..:KK48:

hayırlısıyla sorunsuz bi şekilde işlemi yaptırıp geliceksin cnm endişelenme dualarımız seninle:nazar:

arkaşlar biraz önce aradılar 12 gibi orada olmam gerekiyormuş..
1 de mustafa bey yapacak transferimi..
şimdi yola çıkıyorum, dualarınızı eksik etmeyin..

hayırlı olsun cnm inş 9 ay ayrılmamak üzere alırsın bebişini rabbim yardımcın olsun:nazar::nazar:

kimi kastettim acaba orda mimoza olabilir:)))geçmişi okumaktan beynim sulanmış hatlar karışmış:))inşallah sanada yazıcaz az kaldı canım Allah gönlüne göre versin..

X