Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Hayirlisi ile emanetlerini al gel..hic ayrilmayin insallah.

:

Bugün alıcam inş canım, sağolasın..
Kızlar merhaba kızkardeşim 6 aylık hamile bugün ultrasyon muayenesi vardı bende yanında gittim bebeği görmek için çoooook güzel bir duygu rabbim bizede o günleri nasip etsin inş. Benim cumaya randevum var aynı doktora veeee doktor demezmi gel bi bakalım sana cuma günü birdaha bakarız önce çok korktum ya çıkmazsa dedim o zaman cumaya çıkar dedi bende tamam dedim yattım muayene masasına kalbim yerinden fırlayacak sanki :) Bir tane gebelik kesesi göründü 10 mm kan değerlerine göre ikiz gibi demişti nur hanım doktorda dedi bunun arkasında olabilir 2 hafta sonra dahada netleşir dedi şaşkınım valla :KK52::KK52::KK52:

Gözünaydın canım, sıra geldi kalp atışını duymaya, Allah o günleri de gösterir inş..

hep güzel haberler al inşallah hep böyle gider canım

Amin canım İnşallah, çok şükür şimdilik herşey yolunda..

Neden olmasın :KK34:

Bu lucrin gerçekten yakıcıymış cetrotide gibi :KK50:

kıyamam ben sana az kaldı inş, vurmadan önce kolonya ile sil öyle vur deri yumuşuyor sanki :KK9:
kızlar hepinize merhaba ;

happy sümeyye çakır beylem umarım sizlerde iyisinizdir.

unuttuğum kim varsa lütfen kusuruma bakmasın .

Bugün muayeneye gittim kistim geçmiş. İnşallah önümüzdeki ay tedaviye sorunsuz başlayabilirim

hepinizi öpüyorum

sağolasın mummu, ne güzel kistin geçmiş ,inş bir daha gelmemek üzere gitmiştir.:KK3:

kabakçiçeği ve mimoza keseleri görmüşsünüz tebrik ederim Allah tamamına erdirsin herkese yaşatsn bu güzel duyguyu..ben eylülden beri burayı takip ediyorum bu kadar pozitif haber ve kese görmeler falan olduğunu hatırlamıyorum inci daha iyi biilr bu kadar bereket varmıydı inci benmi yanlış hatırlıyorum Allah bozmasın nazarlardan korusun inş..hergün güzel haber alıyoruz daim olsun inş..:nazar: :nazar: :nazar:

kabakçiçeği gözün aydın canım maşşalh size :nazar::nazar::nazar:

günaydınlar ben hala adet olmadım o kadar bitkin hissediyorum ki kendimi yazı yazarken gözü kapalı yazıyorum benim bu saatte kadar başlaması lazımdı yaa:18: :18::18: bugün erken çıkabilirsem test yaptırıcam eğer testte bişi çıkmazsa doktoru ararım belki kist oluştu inşallah başıma bide böyle bişi çıkmaz heryerim ağrıyor

western hayırlı olsun transferin canım inşallah pozitif sonuçlansın ben de olmadı acaba ilaçlardan olabilirmi hangi ilaçları kullanıyosun

inşallah canım.bende çok var birşey yeme düşüncesi bile bulantı yapıyor
*fraxparine
*dostinex
*prohestan
*coraspirin
*gilifor
*folbiol.

beylemcim hiç stres yapma canım tedavinin en güzel yanı her anını yaşa valla uyanık olmak ve görmek dahada bir muhteşem inşallah herşey güzel olucak

mimoza canım gözün aydın maşallah allahım nazarlardan korusun inşallah:nazar::nazar::nazar:

kızlar ikinci testimi yaptım 245 çıktı,rabbime binlercekez şükür olsun.rabbim burda ki arkadaşlara ve isteyen herkese nasip etsin inşaallah.16 nisan da muayenem var kese ve kalp atışı için,dua edin hayırlısıyla onuda göreyim.zaman nasıl geçecek:)))

Değerlerin çokgüzel mry, inş o günleri de göreceksin, Allah tamamına erdirsin..
selam canlar nasılsınız geçenlerde mustafa beyden mesaj geldi mayısta rutin testler için arayın haziranda başlayacağız diye bugünde memorialden aradılar ne zaman gelmeyi düşünüyorsunuz kiminle devam etmek istiyorsunuz diye bende haziranda inş. mustafa beyle dedim şimdiden heyecanlanmaya başladım:KK16:

Hayırlı olsun tedavin..
Kizlar ciktim muayeneden. 5+6dayim. Kalp atisini da duyduk keseyi de gorduk. Rabbime sukurler olsun. Bir tane kese var. degerlerim bir embriyo tutunamadigi icin dusukmus. Oyle iste hersey yolunda Allahima sukurler olsun:)

Kabakçiçeği düb hep aklımdaydın sonra nete girme imkanı bulamadım, çok sevindim.. Allah tamamına erdirsin..
Kızlar büyük ihtimal pazartesi opum olacak... Önden giden 7 yumurtamın olduğunu, arkadan gelen küçüklerinde yetişebileceğini söyledi Nur hanım.. Her şey yolunda dedi ama gel gelelim ben kendimi mutsuz ve umutsuz hissediyorum, sanırım korkuyorum yine negatif almaktan, pozitif düşünmeye çalışıyorum ama olmuyor :KK43:( sizler tedavideyken neler hissediyordunuz, nasıl motive ediyorsunuz kendinizi.. Ben niye böyle mutsuzum....

yumurta sayın çok güzel, herşey yolunda ilerlerlerken kendini boş yere üzme..
Tedavim boyunca hiçbirşey düzgün ve yolunda gitmezken, Rabbim opu günü mucizesini gösterdi..
Kötü düşünceleri kafamızdan silelim ki, etkilenmeyelim..
İçin sıkıldığında buraya yaz, paylaştıkça sıkıntılarımız azalıyor..
Bir de bol bol dua et, içine ferahlık gelsin..
Sen de güzel haberlerle geleceksin inş..
Kizlar telden yaziyorum alintilayamiyorum:) kopru trafigindeyiz. Esimle gittim biz kalp atisini beklemiyorduk aynur hanim dinletince sok olduk esim agzi acik bakiyordu ekrana:) Rabbim bu mutlulugu dileyen herkese nasip etsin insallah.

Çok güzel yaaa,
İnşş biz de görürürz o günleri.. Kabağım Çiçeğim:KK16:
kızlar transfer den sonra bulantı ve kusmasi olan oldumu bende var da ne yapsam ki.

Ohh belirtisi mi acaba bulantılar,
Bu tarz rahatsızlıklar pozitif habercisi diye biliyorum ben..
İnş öyledir canım..

beylemcim hiç stres yapma canım tedavinin en güzel yanı her anını yaşa valla uyanık olmak ve görmek dahada bir muhteşem inşallah herşey güzel olucak

mimoza canım gözün aydın maşallah allahım nazarlardan korusun inşallah:nazar::nazar::nazar:

Denturcum, aysunay gibi benim de içimde kelebekler uçuşuyor bugün..
Eşim de çok heyecanlı..
Sanki ilk tedavimiz gibi, tatlı bir heyecan var..
İnş bize de uğurlu gelecek memorıal..
Kendimi her iki ihtimale de hazırladım tabi.
Sen de test yaptır ki bugün, olmazsa hastaneyi arayıp söktürücü kullanırsın, rahatlarsın..

Denturcum, aysunay gibi benim de içimde kelebekler uçuşuyor bugün..
Eşim de çok heyecanlı..
Sanki ilk tedavimiz gibi, tatlı bir heyecan var..
İnş bize de uğurlu gelecek memorıal..
Kendimi her iki ihtimale de hazırladım tabi.
Sen de test yaptır ki bugün, olmazsa hastaneyi arayıp söktürücü kullanırsın, rahatlarsın..

o kelebekler 9 ay hep olucaklar inşallah canım benim :KK16::KK16: hazırlıklı olmak iyidir ama bu dönemde sen hep pozitif düşün hiç aklına getirme olumsuzlukları eğer olursa düşünürüz ama rabbim o kadar zorlukları geçtikten sonra yüzünüzü güldürecek inşalalh dualara şimdiden başla canım orda heyecandan unutuyor insan bizde o saatte dualarımızla yanında olucaz inşallah

o kelebekler 9 ay hep olucaklar inşallah canım benim :KK16::KK16: hazırlıklı olmak iyidir ama bu dönemde sen hep pozitif düşün hiç aklına getirme olumsuzlukları eğer olursa düşünürüz ama rabbim o kadar zorlukları geçtikten sonra yüzünüzü güldürecek inşalalh dualara şimdiden başla canım orda heyecandan unutuyor insan bizde o saatte dualarımızla yanında olucaz inşallah

Ağzından bal damlıyor, inş canım, opudan beri pozitif bir haldeyim zaten..çok sıkıntı çektim ama hepsi geride kaldı..
Bundan sonrası Rabbimin takdiri.
İnş herşey güzel olucak..
Hastaneden arasınlar transfer saatini de yazarım buradan..

Evet canım ya yakıyor. Göbeğime dokunamıyorum resmen. Daha 4 gün oldu :KK43:

İncimm kuzumm çok yakıyor demek :KK5: Oyyy Oyyy Yalan dünyanın vasfiye teyzesi gibi söyleyeceğim.. " Ne çektik bizz beee" :KK1: Allah'ım inşallah bu çekilenleri sağlıklı iki evlat ile ödüllendirecek.. Aminnnnn :KK16:

aminnn canım nerde varsa biz de 30 35 harcadık :KK53::KK53:

Off offff . Ben de hiç hesaplamadım ama 15 bini geçmiştir. 20'ye yakındır. :KK25: Bebişler gelsin de insanın gözünde olmuyor.

Evettt, çok heyecanlıyım iş yerinde bekliyorum aramalarını , sabahın köründe annemi de kaldırıp getirdim, birlikte bekliyoruz..
çok heyecanlıyım yaa..

Beylemciğim heyecan olmaz mı :KK52: Çok güzel bir heyecan bu. Bebişlerini al gel. Yakında da güzel haberlerini alacağız inşallah :KK49:

kabakçiçeği gözün aydın canım maşşalh size :nazar::nazar::nazar:

günaydınlar ben hala adet olmadım o kadar bitkin hissediyorum ki kendimi yazı yazarken gözü kapalı yazıyorum benim bu saatte kadar başlaması lazımdı yaa:18: :18::18: bugün erken çıkabilirsem test yaptırıcam eğer testte bişi çıkmazsa doktoru ararım belki kist oluştu inşallah başıma bide böyle bişi çıkmaz heryerim ağrıyor

Denturum canım Rabbimin mucizesi neden olmasın. :KK16::emir_bebek:Test yaptır bakalım. İnşallah kii öyledir :KK16: Değilse de kist yoktur inşallah canım. Benim de kahverengi lekelenmelerim devam ediyor :KK5:

tedavi öncesi genetikle ilgili eksik bir testim vardı, onunla ilgli bilgi vermek için dün nur hanıma mail atmıştım,
transfer için dosyama sizin isminizi not ettirdim demiştim bir de :44:
Mailme hemen geri döndü.
Bugün hastanede olmayacakmış, sanırım izin günü..
Ben de yasemin hemşireyi arayıp, mustafa beyi istediğimi söyledim. opumu da mustafa bey yapmıştı..
Bir de kızlar Nur hanım, opuma girmediği halde, bizimle ilgi herşeyden haberdar olduğunu, embriyolarımızla ilgli bilgi aldığını yazmış..
Opumu bile mustafa beyin yaptığından haberdar..
Şaşırdım..
Ne kadar dikkatli ve prensipli bir doktor..
Diğer merkezimde bu ilgi ve dikkatten eser yoktu..

İncimm kuzumm çok yakıyor demek :KK5: Oyyy Oyyy Yalan dünyanın vasfiye teyzesi gibi söyleyeceğim.. " Ne çektik bizz beee" :KK1: Allah'ım inşallah bu çekilenleri sağlıklı iki evlat ile ödüllendirecek.. Aminnnnn :KK16:

Off offff . Ben de hiç hesaplamadım ama 15 bini geçmiştir. 20'ye yakındır. :KK25: Bebişler gelsin de insanın gözünde olmuyor.

Beylemciğim heyecan olmaz mı :KK52: Çok güzel bir heyecan bu. Bebişlerini al gel. Yakında da güzel haberlerini alacağız inşallah :KK49:

Denturum canım Rabbimin mucizesi neden olmasın. :KK16::emir_bebek:Test yaptır bakalım. İnşallah kii öyledir :KK16: Değilse de kist yoktur inşallah canım. Benim de kahverengi lekelenmelerim devam ediyor :KK5:

günaydınlarrrr:KK1:

günaydın kızlar..

bugüne tuhaf uyandım daha doğrusu rüyalarıma girdi ameliyat..
iki tüpümde gitmişti ağlıyordum:KK14:

çok korkuyorum bugün..
dualarını eksik etmeyin ne olur:26:

beylem içimde artık kelebek yok fil var:KK1: oturdu içime nefesim kesiliyo ara ara:KK50:
bebişlerini al gel cnm..:KK48:

günaydın canlarrrr nasılsınız

kabakçiceği mimoza tebrik ederim kızlar gözünüz aydın rabbim sağlıkla kucakladoğınız günleride göstersin inşllahh:nazar::nazar::nazar:

kokoci opun varmış inşallah çok sağlıklı yumoşların olur ve sımsıkı tutunurlar sana stres yapma canım kolay bir süreç geçirmiyoruz sonuçta ama güzel şeyler düşün bol bol dua et inşallah hayırlı haberlerini alacağız :KK16:

julıa canım tebrik ederim allah tamamına erdirsinn:nazar:

aysunummm saya saya büyük gün geldi çattı güzel haberlerle gel kuzum sıra bebişte:KK16:

beylemm bugün alıyorsun kuzuları inşallah sımsıkı tutunurlar sana hayırlı haberler almak nasip tesin rabbim:nazar:

denturum canım benim hala gelmemiş seninki acaba bir süpriz olabilirmi işin sonunda inşallah
bugün test yap canım olmazsa druma göre doktorunla irtibata geçersin inşallah kist falan yoktur olursada üzülme herşeyde bir hayır vardır canım:KK16:

incimmm maşallah 4 gün olmuş lucrine başlayalı rabbim emeklerinin karşılığını çifter çifter versin inşallahhh
yanma ve şişlik için hastaneyi bi ara derim canım belki bir öneride bulunurlar :KK16::KK16::KK16:

akasyam nasılsın canım neden lekelenmen oluyor canım doktor ne dedi geçmişe bakamadım da:KK16:

mikro canan hapyy nurme çakır medical nasılsınız kızlar bebişler nasıl :nazar:

Günaydın arkadaslar. Telden yazıyorum gecmisi okuyamadim eminim güzel haberler vardır.dun benim opum vardı sizce bugün embriyolar hakkında bilgi alabilir miyim? Yoksa daha erken mı?

X