Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

gözün aydın arkadaşım allah nazarlarsan saklasın allahım tamamına erdirsin

kızlar hamile kalıp atladığım varsa kusura bakmasın aklımda tutamıyorum maaşaallah o kadar çoğaldı kii allah arttırsın:KK16:

çook teşekkür ederim canımmm :)) isteyen herkese nasip etsin Rabbim inşallah..

Evet kuzum. Gonal f i ilk kez kullanacağım. İkisini bir götüreceğiz bakalım.
Sen temmuz gibi mi düşünüyorsun?

olsun canım tedavi olabilmek çok güzel imkanımız var zorda olda borç harç da olsa yaptırabiliyoruz
canım daha belli değil temmuzdan önce olamaz zaten anca o zaman elimiz rahatlar biraz maddi açıdan müsait olsak hemen 1 ay ara verip yaptıracaktık ama maalesef hiç ummadığımız şeyler çıktı 1 hist oldum 1kere vajinal septum yapıldı haaaa bide rahim emarı daha doğrusu tüm batın emar çektirdim 1 tüp kadar da bunlara ödedik

Güveniyorum canım.
Bu pozitifliğime şaşıyorum desem :) Allah hayırlara çıkarsın :)

pozitif olabilmek bir şans bence.. ben biliyorsun pek beceremem :) ama ne oluyor, insan kendini yıpratıyor çünkü herşey olacağına varıyor. o yüzden tedavi süresince de Allah'tan gönül ferahlığı iste bol bol, nazar değmesin :nazar:

olsun canım tedavi olabilmek çok güzel imkanımız var zorda olda borç harç da olsa yaptırabiliyoruz
canım daha belli değil temmuzdan önce olamaz zaten anca o zaman elimiz rahatlar biraz maddi açıdan müsait olsak hemen 1 ay ara verip yaptıracaktık ama maalesef hiç ummadığımız şeyler çıktı 1 hist oldum 1kere vajinal septum yapıldı haaaa bide rahim emarı daha doğrusu tüm batın emar çektirdim 1 tüp kadar da bunlara ödedik

Allah hepimize maddi manevi güç versin canım ya. Gerçekten çok zor. Biz de 1 yılda 20 bin küsür harcadık :KK43:
Allah yardımcımız olsun...

sen avcılardasın dimi ben de beylikdüzündeyim yakınız bigün buluşalım o zaman tabii senin tedavini etkilemesse

İnşaallah. Geçmişte kızlarla da yazıştık bilmiyorum gördün mü ketenprensess ve happy de burada :) Toplu bir buluşma gerçekleştirelim?
Opu ya kadar rahat olurum sanırım :)

İnşaallah. Geçmişte kızlarla da yazıştık bilmiyorum gördün mü ketenprensess ve happy de burada :) Toplu bir buluşma gerçekleştirelim?
Opu ya kadar rahat olurum sanırım :)

tamam canım daha iyi olur onları da tanımak isterim ne güzel olur haberleşiriz o zaman :KK34:

hadi hayırlı olsun canım. şafak şafak die die gunleri erittin bak bitti bile. güsel haberlerle gel inş..

canım benım inş sımsıkı tutunur sana bebeğin...

ohhhh maşşallah. hadi bakalım. inş 5. gune kadar marş marş :KK1:

tebrik ederim juliacım. Allah tamamına erdirsin

:KK5:mutluluktan ağlıyorum şu an.. darısı başımıza..

gözün aydın juliaa allahım tamamına erdirsin inşallah canım:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Tebrik ederim canım. Allah sağlıkla kucağına aldığın günleri de nasip etsin inşallah :nazar::nazar::nazar::nazar:

Hayirli olsun canim, insallah hersey güzel olacak kalbini ferah tutmaya calis

Juliacim cok güzel bi haber:) mevlam yavrunu kucagina almayi nasip etsin

Masallah rabbim daha cok pozitif göstersin bizlere

amin amin amin rabbim hepimize hayirli saglikli uzun ömürlü evlatlar nasip etsin

juliia tebrik ederim hayırlı olsun,rabbim tamamına erdirsin.

Juliaa cim telefondan girdigim icin halay cekemiyorummm:)) teey teyyy tebrik ederim cani gonuldrn Rabbim daim etsin isallahhh..hep mutlu ol..

sağolun kızlar çok teşekkürler inşallah hep böyle halaylar çekeceğiz beraber:KK16:

X