Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Ben o arkadasima cok israr ettim hatta benim annem verecekti parasini ama kocasi inat etti ist.a gelmemekte..bursa ona daha uygunmus...adam tam bir inat yaa...o yine bursadakine gidecek ..simdi beklemede 3ay sonra baslayacak tekrar..ama cok uzuluyorum ona da..paralari da yo yumurtada yok spermde yok..hep yok yani kizcagizda...annem saolsun verecekmis onlarda inatla bursadakine gidecekmiss..adam bi de hala sigara iciyo asiri derecede...

maşallah hiçbişeye para yok ama sigaraya para çok. nasıl kızıyorum şöyle tiplere:KK47:

Gamzeciğim hadi gözün aydın. Hayırlı olsun. Ben cumartesi gittiğimde rutin test listesini aldım. Hatta yarın yaptıracağım. Ben de galiba Mustafa Bey'den randevu isteyeceğim. Sanırım bizim tedaviler denk gelecek.. :KK16:
canım bana da şu rutin listeyi özelden yollar mısın bi bakayım neler istiyorlar
Arkadaşlar bende mayıs sonunda başlıyorum.
30 mart cumartesi günü Nur hanımla ön görüşmem var. Daha sonrası için Mustafa Beyi istiyorum.
Hayrlısı ile bebeklerimize kavuşuruz inşallah.
hadi hayırlısı canım bende haziranda inş. mustafa beyle düşünüyorum
Kizlar ciktim muayeneden. 5+6dayim. Kalp atisini da duyduk keseyi de gorduk. Rabbime sukurler olsun. Bir tane kese var. degerlerim bir embriyo tutunamadigi icin dusukmus. Oyle iste hersey yolunda Allahima sukurler olsun:)
maşallah canım ne güzel yaa Rabbim bizlerede nasip eder inş. hayırlısıyla
Kızlar büyük ihtimal pazartesi opum olacak... Önden giden 7 yumurtamın olduğunu, arkadan gelen küçüklerinde yetişebileceğini söyledi Nur hanım.. Her şey yolunda dedi ama gel gelelim ben kendimi mutsuz ve umutsuz hissediyorum, sanırım korkuyorum yine negatif almaktan, pozitif düşünmeye çalışıyorum ama olmuyor :KK43:( sizler tedavideyken neler hissediyordunuz, nasıl motive ediyorsunuz kendinizi.. Ben niye böyle mutsuzum....
canım o korku hepimizde var inan bana bende ikinciye başlamaya bi yandan korkuyorum bi yandan hemen başlayalım istiyorum :26:
Gamze zeynep kamile gittin mi rapor için? Benim mayıs sonu haziran başı gibi. Aynı dönemde orda olucaz. İnşallah bizde pozitifi görürüz.
canım ben istanbulda yaşamıyorum ki:KK50:
Arkadaşlar bir kaç sorum var cevaplarsanız sevinirim.:KK17:
Ben önümüzdeki hafta zeynep kamilden raporumu alıcam. biliyosunuzki 1 hafta içinde ilaçları yazdırıp Zeynep kamilde onaylatmam lazım. Bende tüp bebeği mayısta düşünüyorum. memorial ilaçları erken yazar mı?
Birde 2. denemem olduğu için benden lap isterler mi? :KK54:
canımm benimde 2. denemem olacak ama benden lap istemediler nur hanım bi sıkıntı yok dedi bi de canım neden bi hafta içinde yazdırman gerekiyor ki

Evet yakıyor canım. İlk iki gün bir şey yoktu da yeni başladı. Cetrotide gibi yakıcı :KK43: Uzun süre de kullanılacak bir iğne.

Mucize sende yanma olmuş muydu?

anladım canım cetrodit biraz yakıyo evet ben ilk 2 denemem de menagon kullanmıştım karnım felaket şişmişti 3.zaten donmuşlarla olmuştu son 2 de ise gonalf kullandım onda o kadar çok şişmedim şimdi sen adet olunca gonalf ler mi ilave olacak lucrine

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: oooooo süper valla maşallah :nazar: çok güzel bir haber keseyle kalp atışı aynı gün rabbim kucağına almayıda nasip etsin inş:emir_bebek::emir_bebek:

Çok sevindim kabakçiçeği. Allah sağlıcakla kucağına almayıda nasip etsin :nazar::nazar:

canım ya maşallah kalp atışınıda duydun için rahatlamıştır artık
eşinle mi gittin ne güzel bişeydir o an emınmkı
tekrar tebrik ederim cnm sağılkla kucağına al inşalah:emir_bebek:

kızlar çok teşekkür ederim.. Rabbim dileyen herkese nasip etsin inşallah.. hepiniz için dua ediyorum bol bol..

Kızlar büyük ihtimal pazartesi opum olacak... Önden giden 7 yumurtamın olduğunu, arkadan gelen küçüklerinde yetişebileceğini söyledi Nur hanım.. Her şey yolunda dedi ama gel gelelim ben kendimi mutsuz ve umutsuz hissediyorum, sanırım korkuyorum yine negatif almaktan, pozitif düşünmeye çalışıyorum ama olmuyor :KK43:( sizler tedavideyken neler hissediyordunuz, nasıl motive ediyorsunuz kendinizi.. Ben niye böyle mutsuzum....

canım tedavi sırasında bu duygular çok normal. ama yumurtaları hiç kafaya takma. ben ve beylem örneği var.. Rabbim dilerse yumurtalar gayet de güzel gelişiyor!! Allah'ın izniyle bir sıkıntı olmayacak..

İnşallah canım.. :KK16:

Hadi gözün aydın kabakçiçeği..Bak boşuna stres olmuşsun.. Bebişin seninle.. :nazar::nazar: Tek çift farketmez. Sağlıkla kucağına aldığın günleri görürsün inşallahh:KK16:

Çok sevindim canım, Allah'ım sizlere bağışlasın...

ay canm ne guzell maşallah duymussun kalp atısınıda cok sevındımm rabbım korusun ıns meleklerımızı

Tebrikler canim cok sevindim.ilac falan verdiler mi canim

ay canım ya gerçekten çok sevındım
rabbim bizede nasip etsin bu duyguları:KK49::emir_bebek:

hayirli uğurlu olsun canım tebrik ederim Allah kulagina almayı nasip etsin insallah .

canım çok teşekkür ederim çakırım:KK19:

çok sağol mummucum iyiyim çok şükür cuma da iyi olucam inşallah:KK19:
çok geçmiş olsun boyun tutulmasını bede yaşamıştım bi kaç hafta evvel can acıtıcı gerçektende:KK50:

hayırlı olsun tedavin canım.:KK3:

:KK9::KK9::KK9::KK9:pıt pıtlarını da mı duydunuzzzzzzz Allahım ne kadar güzel bi duygudur kimbilir:KK9::KK9:
tebrik ederim canım gözünüz aydın..darısı başımıza inşallah.:KK9:

yumurta sayın çok güzel maşallah kokoci:nazar::nazar:
inşallah bebiş gelicek:emir_bebek:

kız kabak hayırlı olsun canımm.
kızlar bugun acayıp sancım var.kalkamıyorum yerımden cok fenayımmmmm:KK43::KK43::KK43::KK43:

Emin ol çok iyi gelicek inşeAllah. Ablam küçük kızına hamileyken psikolojik çöküntü içindeydi. Annemlere geldi. 1 ay falan kaldı, doğuma kadar. Bizde her gün başında, kendinden emin bir şekilde ordan ayrıldı.

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

MaşeAllah, BarakAllah. Darısı bizim başımıza inşeAllah.

ilk tedavi hariç, neqatif alan her kes bence bu umutsuzluğu yaşıyor. Bir de neqatif sayısı çok olunca umutsuzluk, korku o kadar çok oluyor. Gelelim nasıl mücadile edileceğine. Bu tedavide bende de vardı, ancak ben sanki kendimi kandırıyormuşum gibi hep olucak dedim. Aklıma neqatif düşünce geldimi, hemen pozitifle değiştirdim. Ya olmazsa diye düşünmedim, aklıma geldimi, hayır olucak dedim. Olucağına etki edeceği için değil de, daha çok umutsuzluktan nefret ettiğim için öğle yaptım, çokta güzel oldu. Eşime dondurma aldırdım-çocuklar istiyor diye:KK1::KK1::KK1:

:KK70: çok sevındım maşallah ne guzel kalp atısınıda duymussunuz 9 ay cabuk gecsınde kucagınıza da alın inş darısı başımıza inş

Gözünaydin canim pit pitlarindan sonra tekmelerinide hisset insallah

Sende hamilelik belirtileri varmı. Bende ne bulantı, ne kabızlık, ne başdönmesi, hiçbirşey yok sadece adet gecikmesi var acaba erkenmi daha?

Çiçeğim çiçeğim kabakçiçeğim :KK16:
Maşallah size :nazar::nazar::nazar: Allah daim etsin inşaallah...

canım bana da şu rutin listeyi özelden yollar mısın bi bakayım neler istiyorlar

hadi hayırlısı canım bende haziranda inş. mustafa beyle düşünüyorum

maşallah canım ne güzel yaa Rabbim bizlerede nasip eder inş. hayırlısıyla

canım o korku hepimizde var inan bana bende ikinciye başlamaya bi yandan korkuyorum bi yandan hemen başlayalım istiyorum :26:

canım ben istanbulda yaşamıyorum ki:KK50:

canımm benimde 2. denemem olacak ama benden lap istemediler nur hanım bi sıkıntı yok dedi bi de canım neden bi hafta içinde yazdırman gerekiyor ki

kızlar çoook sağolun.. Rabbim tüm evlat isteği olanların bu isteğini nasip etsin inşallah.. çok teşekkürler.
ilaç aynılarına devam dedi aynur hanım. kan testleri istedi, hamilelerden istenen. 1 ay sonra tekrar gelebilirsin dedi.. öyle işte :)

anladım canım cetrodit biraz yakıyo evet ben ilk 2 denemem de menagon kullanmıştım karnım felaket şişmişti 3.zaten donmuşlarla olmuştu son 2 de ise gonalf kullandım onda o kadar çok şişmedim şimdi sen adet olunca gonalf ler mi ilave olacak lucrine

Evet kuzum. Gonal f i ilk kez kullanacağım. İkisini bir götüreceğiz bakalım.
Sen temmuz gibi mi düşünüyorsun?

Evet yakıyor canım. İlk iki gün bir şey yoktu da yeni başladı. Cetrotide gibi yakıcı :KK43: Uzun süre de kullanılacak bir iğne.

Mucize sende yanma olmuş muydu?

canım çok mu yakıyor? kızarıklık, kaşıntı yapıyor mu? cetrotide bende yapmıştı ama normalmiş onlar..

kızlar hastaneden aradılar şimdi bak gene heyecan bastı:26:

ameliyatıma semra hanım ve nur hanım girecekmiş:KK16::KK16:

sabah 8.30 da diyorlardı şimdide 7.30 dediler. tuzlada kalıcam ben o gece 5 te yola çkmamız lazım o halde:KK1:
hadi hayırlı olsun canım. şafak şafak die die gunleri erittin bak bitti bile. güsel haberlerle gel inş..

gunaydin kizlar.
biz geldik.:KK66: tek embrio transfer edildi
gebelik gerceklesirse egeer ohss riskim var degerlerim yulsek cikti transfer iptali gundeme geldi dun biraz gerildik stresli bi gun gecirdik anlicaniz.ama semra hanin tek de o kadar risk olmaz dedi ve teke karar verdi.kalitesii guzel 10 uzerinden 9 verdi embriolok.insallah tutar bundan sonra boool bol dua edecez bebegimle.insaaallah birakmaz beni.
inci canim merak etmissin beni cok tesekkur ederim.bu arada benim test tarihi firlamis 24 nisana 4nisan sekerim.
canım benım inş sımsıkı tutunur sana bebeğin...

Selam arkadaslar opudan çıktım.11 yumurta almışlar.bu süreçte her gün başka stres yaşıyor insan.dun yumurta stresinde iken bugün embriyolar gelisecekmi stresi.allah yardımcımız olsun hepimizin
ohhhh maşşallah. hadi bakalım. inş 5. gune kadar marş marş :KK1:

kızlar beklettim sanırım kusura bakmayın ama size iyi haber getirdim HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMM
değerim 270 çok mutluyum :122::KK8::KK9: uçuyorummmmmmmmmmm:122: çok şükür Allahım bugünleri gösterdin :122:
tebrik ederim juliacım. Allah tamamına erdirsin

kızlar Hulyayla (umutege) konuştum şimdi sesi çok güzel mutlu geliyordu:KK16:

kaan bebeğimiz dünyaya geldi 3350 gr doğmuş...hoşgeldin kaan bebek.:nazar::emir_bebek:.

Allah analı babalı büyütsün inşallah:nazar::nazar:

hepiniz çok selamı var
:KK5:mutluluktan ağlıyorum şu an.. darısı başımıza..

Bende yanma olmadi canim.bazen aciyodu yaparken bazen acimiyodu.ben cetrodit kullanmadim.gerek olmadi.catlamaya kadar lucrin gonal kullandim.

Evet canım ya yakıyor. Göbeğime dokunamıyorum resmen. Daha 4 gün oldu :KK43:

canım bünyeden bünyeye değişiyor işte. üzülme, bebeğine kavuşmanda bir yol olacak bunlar inşallah. senin de hayırlı haberlerini alacağız buradan inşallah, bunların hepsi geride kalacak.. ben sana dair çok umutluyum :)

canım bünyeden bünyeye değişiyor işte. üzülme, bebeğine kavuşmanda bir yol olacak bunlar inşallah. senin de hayırlı haberlerini alacağız buradan inşallah, bunların hepsi geride kalacak.. ben sana dair çok umutluyum :)

İnşaallah canım.
Ben de kendimden çok umutluyum. Umarım umutlarımız boşa çıkmaz.

Annelerimiz :KK16:

gelincik_238 :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
hil_bur :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
lotus33 :emir_bebek::nazar:
mercan2011 :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
tuğçe :emir_bebek::nazar:
umutege :emir_bebek::nazar:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
maşşalah onlara yaaa. yerim ben o bebikleri :KK16:

tecrübeli arkadaşlar ben jeli kollandıktan 1-2 saat sonra jel kesik yoğurt gibi geri geliyi be renginde az pembe var dün de aynısı oldu bu günde ama jelden 1-2 sat sonra tek geliyo sonra jel geri gelsede pembelik yok üfffff canımı sıkıyu bu iş ya

canım sıkıntı yapma onları çok normal şeyler. bende kahverengı dökuntuler oluyordu toprak gibi. o sonradan geçebiliyorda.

gözün aydın arkadaşım allah nazarlarsan saklasın allahım tamamına erdirsin

kızlar hamile kalıp atladığım varsa kusura bakmasın aklımda tutamıyorum maaşaallah o kadar çoğaldı kii allah arttırsın:KK16:

X