Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Evet canım bir tanesini gördük henüz, bekleyiş bitermi daha kalp atışı var heycanla beklediğimiz ikinci kese var. Sende adet olmayı çıkar aklından baksana bugün 7. gün oldu adetimiz gecikeli :nazar:hiç düşünme bunları inş keseni görürsün çifter çifter güzel düşün güzel olsun bence :KK16::KK16:

Evet ya ikinci keseyi gormemissin.cuma gunu gitcem diyordun gitmayecakmisin simdi.ikinci kese sonradan gorunebiliyormus oyle okumustum.bende hep ikizmis gibi dusunuyorum.degerimiz yuksekti bizim.

Arkadaşlar bende mayıs sonunda başlıyorum.
30 mart cumartesi günü Nur hanımla ön görüşmem var. Daha sonrası için Mustafa Beyi istiyorum.
Hayrlısı ile bebeklerimize kavuşuruz inşallah.

İnşallah canım.. :KK16:

Kizlar ciktim muayeneden. 5+6dayim. Kalp atisini da duyduk keseyi de gorduk. Rabbime sukurler olsun. Bir tane kese var. degerlerim bir embriyo tutunamadigi icin dusukmus. Oyle iste hersey yolunda Allahima sukurler olsun:)

Hadi gözün aydın kabakçiçeği..Bak boşuna stres olmuşsun.. Bebişin seninle.. :nazar::nazar: Tek çift farketmez. Sağlıkla kucağına aldığın günleri görürsün inşallahh:KK16:

Kizlar ciktim muayeneden. 5+6dayim. Kalp atisini da duyduk keseyi de gorduk. Rabbime sukurler olsun. Bir tane kese var. degerlerim bir embriyo tutunamadigi icin dusukmus. Oyle iste hersey yolunda Allahima sukurler olsun:)

ay canm ne guzell maşallah duymussun kalp atısınıda cok sevındımm rabbım korusun ıns meleklerımızı

Kızlar büyük ihtimal pazartesi opum olacak... Önden giden 7 yumurtamın olduğunu, arkadan gelen küçüklerinde yetişebileceğini söyledi Nur hanım.. Her şey yolunda dedi ama gel gelelim ben kendimi mutsuz ve umutsuz hissediyorum, sanırım korkuyorum yine negatif almaktan, pozitif düşünmeye çalışıyorum ama olmuyor :KK43:( sizler tedavideyken neler hissediyordunuz, nasıl motive ediyorsunuz kendinizi.. Ben niye böyle mutsuzum....

kokoci böyle hissetmen çok normal. İğnelerin de etkisi ile insanın psikolojisi değişiyor. Üstelik negatif alma korkusu da oluyor. Hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz bence. Maddi manevi emek verip ; hayaller kuruluyor. Ama sen içini ferah tut. Hep pozitif düşün. Allah'ın izniyle pozitif olsun.

Evet ya ikinci keseyi gormemissin.cuma gunu gitcem diyordun gitmayecakmisin simdi.ikinci kese sonradan gorunebiliyormus oyle okumustum.bende hep ikizmis gibi dusunuyorum.degerimiz yuksekti bizim.

Bende araştırdım bugün ikinci kese sonradan çıkabiliyormuş burda bi arkadaşım var onunda ikiz ikince kese 2 hafta sonra görünmüş bide ben karından baktırdım alttan değil bununda etkisi olabilir 10 mm kese arkasında kalabiliyormuş bende ikize hazırladım kendimi ama tek olursa da onada çok mutlu olurum tabi sonuçta bu duyguyu yaşamak çok güzel. Cuma günü eşimle gidecez keseyi görmeyi oda çok istiyor :nazar::nazar:

Kizlar telden yaziyorum alintilayamiyorum:) kopru trafigindeyiz. Esimle gittim biz kalp atisini beklemiyorduk aynur hanim dinletince sok olduk esim agzi acik bakiyordu ekrana:) Rabbim bu mutlulugu dileyen herkese nasip etsin insallah.

Kizlar telden yaziyorum alintilayamiyorum:) kopru trafigindeyiz. Esimle gittim biz kalp atisini beklemiyorduk aynur hanim dinletince sok olduk esim agzi acik bakiyordu ekrana:) Rabbim bu mutlulugu dileyen herkese nasip etsin insallah.

ay canım ya gerçekten çok sevındım
rabbim bizede nasip etsin bu duyguları:KK49::emir_bebek:

Arkadaşlar bir kaç sorum var cevaplarsanız sevinirim.:KK17:
Ben önümüzdeki hafta zeynep kamilden raporumu alıcam. biliyosunuzki 1 hafta içinde ilaçları yazdırıp Zeynep kamilde onaylatmam lazım. Bende tüp bebeği mayısta düşünüyorum. memorial ilaçları erken yazar mı?
Birde 2. denemem olduğu için benden lap isterler mi? :KK54:

Bende araştırdım bugün ikinci kese sonradan çıkabiliyormuş burda bi arkadaşım var onunda ikiz ikince kese 2 hafta sonra görünmüş bide ben karından baktırdım alttan değil bununda etkisi olabilir 10 mm kese arkasında kalabiliyormuş bende ikize hazırladım kendimi ama tek olursa da onada çok mutlu olurum tabi sonuçta bu duyguyu yaşamak çok güzel. Cuma günü eşimle gidecez keseyi görmeyi oda çok istiyor :nazar::nazar:

Karindanmi gorundu bide masallah.normalde gorunmez derler bide.oyuzden gorunmemiste olabilir.

aysuncum llah yar ve yardımcın olsun çarçabok iğleşde bebeişine kavuş hemen
canım çok teşekkür ederim çakırım:KK19:

kızlar hepinize merhaba ;

pazardan beri bakamadım hiç benim boynum tutuldu yine hala çok fenayım ama meraktan çatladım geçmişe de bakamadım

verde nasılsın iyi misin ?

western sanırım transfer olmuş umarım senden güzel haberler alırız

incicim tedavi nasıl gidiyor ? opun ne zaman ?

kabakçiçeği umarım sende iyisindir

aysuncum sanada çok geçmiş olsun inşallah iyisindir ve en kısa sürede bebişine kavuşursun

mikro bebişler nasıl ?

happy sümeyye çakır beylem umarım sizlerde iyisinizdir.

unuttuğum kim varsa lütfen kusuruma bakmasın .

Bugün muayeneye gittim kistim geçmiş. İnşallah önümüzdeki ay tedaviye sorunsuz başlayabilirim

hepinizi öpüyorum
çok sağol mummucum iyiyim çok şükür cuma da iyi olucam inşallah:KK19:
çok geçmiş olsun boyun tutulmasını bede yaşamıştım bi kaç hafta evvel can acıtıcı gerçektende:KK50:

Arkadaşlar bende mayıs sonunda başlıyorum.
30 mart cumartesi günü Nur hanımla ön görüşmem var. Daha sonrası için Mustafa Beyi istiyorum.
Hayrlısı ile bebeklerimize kavuşuruz inşallah.
hayırlı olsun tedavin canım.:KK3:

:KK9::KK9::KK9::KK9:pıt pıtlarını da mı duydunuzzzzzzz Allahım ne kadar güzel bi duygudur kimbilir:KK9::KK9:
tebrik ederim canım gözünüz aydın..darısı başımıza inşallah.:KK9:

Kızlar büyük ihtimal pazartesi opum olacak... Önden giden 7 yumurtamın olduğunu, arkadan gelen küçüklerinde yetişebileceğini söyledi Nur hanım.. Her şey yolunda dedi ama gel gelelim ben kendimi mutsuz ve umutsuz hissediyorum, sanırım korkuyorum yine negatif almaktan, pozitif düşünmeye çalışıyorum ama olmuyor :KK43:( sizler tedavideyken neler hissediyordunuz, nasıl motive ediyorsunuz kendinizi.. Ben niye böyle mutsuzum....

yumurta sayın çok güzel maşallah kokoci:nazar::nazar:
inşallah bebiş gelicek:emir_bebek:

Kizlar nisanin 13.de istanbula ucacagiz randevum 15.de
Istanbulda alisveris icin nereleri tavsiye edersiniz? Tesettürgiyim nerelerde bulabilirim?
Kahvalti, aksam yemegimizi nerelerde yigebiliriz?
Istanbulu hic bilmiyorum gelmisken birazda gezelim istedim.

Canım birşey olmaz inş Allah' ın izni ile ben İsatanbuldan Ankaraya döndüm transfer günü yatmadım hiç ama ağırda kaldırmadım en çok buna dikkat ettim yürüdüm valla avmelere bile gezmeye gittim birşey olmadı tutundular. İçini ferah tut ondan birşey olmaz hemşirede orda konuşmuştu alışveriş bile yapabilirsiniz yürümenizde sakınca yok diye rahat ol sadece önemli olan bu bence :nazar::nazar:

insallah canım.insan adım atsa aklı karisiyor.sende keseyi görmüşsun hayirli olsun canım.darısı kucağına aldıktan sonra göğsüne kulağını dayayıp kalbini duymaya

canım çok teşekkür ederim Allah. 4 nisanda senin bu gün yaşadığın mutlulugu yaşatır insallah bana da.

Kizlar saolun karar verdim bu hafta sonu anneme gidicem 3 tane boy boy kizkardeslerim var 14 10 9 yaslarinda ..oraya gidip biraz kafami dagiticam. .ama annem maltepede oturuyor karsida ben avcilarda sorun olmaz dimi yolculuk...bu arada esin nasil diye sormussun ausunayy cim..esim cok iyi biri gozumun icine bakar neyin var diye..bu sefer esime sariyorum ve üzülüyorum..bugun esimle konustum bi kac gun annemde kalayimmi dedim saolsun her zaman benim iyiligimi istedi..kizlar isallah en yakin zamanda tasiniriz burdan tek duam dilegim bu...Allah hayirlisini versin..benim icin tek onemli olan suan bebegim...ama kizlar yolculuk yapmam sıkıntı olmaz degilmi..

Emin ol çok iyi gelicek inşeAllah. Ablam küçük kızına hamileyken psikolojik çöküntü içindeydi. Annemlere geldi. 1 ay falan kaldı, doğuma kadar. Bizde her gün başında, kendinden emin bir şekilde ordan ayrıldı.

:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

MaşeAllah, BarakAllah. Darısı bizim başımıza inşeAllah.

ilk tedavi hariç, neqatif alan her kes bence bu umutsuzluğu yaşıyor. Bir de neqatif sayısı çok olunca umutsuzluk, korku o kadar çok oluyor. Gelelim nasıl mücadile edileceğine. Bu tedavide bende de vardı, ancak ben sanki kendimi kandırıyormuşum gibi hep olucak dedim. Aklıma neqatif düşünce geldimi, hemen pozitifle değiştirdim. Ya olmazsa diye düşünmedim, aklıma geldimi, hayır olucak dedim. Olucağına etki edeceği için değil de, daha çok umutsuzluktan nefret ettiğim için öğle yaptım, çokta güzel oldu. Eşime dondurma aldırdım-çocuklar istiyor diye:KK1::KK1::KK1:

:KK70: çok sevındım maşallah ne guzel kalp atısınıda duymussunuz 9 ay cabuk gecsınde kucagınıza da alın inş darısı başımıza inş

X