Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

hos bulduk canım tesekkur ederim cok sukur iyiyim sen nasılsın nasıl gidiyor nasıl gecti bebek gormen
canım ozet cok iyi olur diyecektim ama coktan yazmısın coook tesekur ederim

hayırlı olsun canım ins cok guzel sonuclar alırsın bu sefer Rabbimin izni ile olacak
aysuncum seninde hakkında hayırlısı olsun ins rahat bir lap gecirirsin

Canım iyiyim şükür. İğnelerimle hasret gideriyoruz :KK1:
Bebek görmek çok iyi geldi :KK16:

çok karmaşık duygular içindeyim.. yarının stresi sardı iyice.buradaki herkes çok bilgili bu konularla ilgili.güzel haberler duydukça olumsuz düşünceleri atıyorum kafamdan.ama ara ara istemedende pesimist bi kişiliğe bürünüp olmayacak seylerin benim başıma geleceği düşüncesine kapılıyorum. taktım kafaya 2 gündür ya zamanından önce yumurtalarım çatlarsa diye. bugün aslında cok dinlenerek geçiremedim.bunun ne gibi bi zararı olur?

Negatif düşüncelere kış kış :KK1:
Neler yaptın mesela? Ağır bir şey yapmadıysan problem yok.

Nurmem sağol canım :KK16: Nasılsın bulantıların hafifledi mi? Ne zaman gideceksin kontrole?

gene ne güzel anlatmış güzel arkadaşım:KK19:
hep merak ediyordum sağol canım bnm..
ozaman uzun protokol daha avantajlı.inşallah birçok kaliteli yomuşun olur.bebişlerin olur incim:KK19:.
Rabbim sevindirsin hepimizi.

Allah razı olsun canım..
:KK19::KK19:

Ne demek aysunum sen sor merak ettiklerini her zaman seve seve anlatırım :)
Evet bu noktada uzun bizim için daha avantajlı bakalım kaç kuzucuğum olacak :KK16:
Amin inşaallah :KK16:

Negatif düşüncelere kış kış :KK1:
Neler yaptın mesela? Ağır bir şey yapmadıysan problem yok

ağır bir seyden kasıt agır canta torba vs. kaldırmak mı? yavas hareket ederek taksi kullanarak saga sola cok gittim iş icabı. hareket halindeydim tüm gün ama agır kaldırmadım

inanırmısın ilk önce onu soracaktım ama bu kız beni görünce hep lap.soruyo dersin diye vazgeçtim:KK1:

sen baya zorlanmıştın inş.benim de öyle olmaz.:KK50:
ağrın acın kalmamıştır artık iyisindir baya dimi..

birde sezyal lap.tan 1 gün önce den başlayarak hep mi sıvı beslendin.?

lap günü sabah su bile içmemek mi lazım.

daha bi çok soru vardı aklımda unuttum:KK1:
Sor tabi caim soracaksin tabiki..biz niye variz ki...bu topikde birbirimize destek icin variz...
simdi..benim lqp. Hist.ile ayni anda oldugu icin ameliyet sonrasi zor gecmis olabilir..sen benimkini dysunup moralini bozma...
Ameliyat onceki gun corba ictim bide makarna yadim..ama oglen 3 De icecegin bi ilac ismi verdiler ya onu ben yalovadayim ya bilamadim..sonra baska bir ilac soylediler onu ictim.ama bir gece onceden 12 den sonra ameliyat sabahina kadar hic bisey yiyip icmiyorsun su bile..bana o ilacin etkisine gelince tam ameliyat sabahi 7 de tuvalete cikabildim.biliyosun o ilac bagirsaklar temizlensin diye..zaten seni 1 gun once arayip bilgi verecekler..
bu arada bunlari 2. Ci yazisim..digeri nereye gitti anlamadim..
Aklina takilan varsa sor valla..

ağır bir seyden kasıt agır canta torba vs. kaldırmak mı? yavas hareket ederek taksi kullanarak saga sola cok gittim iş icabı. hareket halindeydim tüm gün ama agır kaldırmadım

Ağır iş demek istemiştim yanlış ifade etmişim. Yaptıklarının sorun olacağını sanmıyorum. Bu gece güzelce dinlen. Yarın güzel haberlerle gelirsin inşaallah.

western nerelerde kaldı :26:
Bebişlerini alacaktı bugün :KK16:

Kızlar şöyle bir baktım da 3 ayda 15 kişi pozitif almış tayfamızdan maşallah :nazar::nazar:

Ya şu anda benden başka bir tek kokoci ve alyna tedavide galiba. Pek yazmıyorsunuz kızlar :KK43:

Canım yarın sabah bende hastanede olucam, dualarım seninle olacak... Ağrısız sızısız bol yumoşlu olur opun inşallah... Bizi merakta bırakma...

Kızlar şöyle bir baktım da 3 ayda 15 kişi pozitif almış tayfamızdan maşallah :nazar::nazar:
Ayy inci ne guzel yaaa di mi...nazar degmesin de boyle devam etsin insallah..
Dun beni nur hanim aradi lap.de hakliymisiz pataloji sonucuna gore sivi birikmesinde dogru karar vermisiz dedi...hani ben hep bosunami oldum diyordum ya sanki dedigimi duymuslar gibi hakliymisiz dedi..insallah yaa hersey guzel olur..

Dun beni nur hanim aradi lap.de hakliymisiz pataloji sonucuna gore sivi birikmesinde dogru karar vermisiz dedi...hani ben hep bosunami oldum diyordum ya sanki dedigimi duymuslar gibi hakliymisiz dedi..insallah yaa hersey guzel olur..

Evet hepimize maşallah :nazar:
Çok sevindim bu habere. İçin rahatlamıştır :) İnşaallah iyi olacak hepimiz için :KK16:
Bir arkadaşından bahsediyordun Memorial'a yönlendireceğim diye. Ne durumda kendisi? Eşi hala uzak mı?

Evet canım ya maşallah topiğimize göre memorial'ın başarısı %80 üzeri... Ben Nur hanıma başarı oranlarını veya şansımı sormadım sorsammı acaba...

Sor tabi caim soracaksin tabiki..biz niye variz ki...bu topikde birbirimize destek icin variz...
simdi..benim lqp. Hist.ile ayni anda oldugu icin ameliyet sonrasi zor gecmis olabilir..sen benimkini dysunup moralini bozma...
Ameliyat onceki gun corba ictim bide makarna yadim..ama oglen 3 De icecegin bi ilac ismi verdiler ya onu ben yalovadayim ya bilamadim..sonra baska bir ilac soylediler onu ictim.ama bir gece onceden 12 den sonra ameliyat sabahina kadar hic bisey yiyip icmiyorsun su bile..bana o ilacin etkisine gelince tam ameliyat sabahi 7 de tuvalete cikabildim.biliyosun o ilac bagirsaklar temizlensin diye..zaten seni 1 gun once arayip bilgi verecekler..
bu arada bunlari 2. Ci yazisim..digeri nereye gitti anlamadim..
Aklina takilan varsa sor valla..

çok sağol canım aklıma geldikçe sorarım gene:KK19:
evet o ilacı aldım bende bugün tadı çok kötüymüş diyorlar :120:ama içicez artık..

Evet hepimize maşallah :nazar:
Çok sevindim bu habere. İçin rahatlamıştır :) İnşaallah iyi olacak hepimiz için :KK16:
Bir arkadaşından bahsediyordun Memorial'a yönlendireceğim diye. Ne durumda kendisi? Eşi hala uzak mı?
Ben o arkadasima cok israr ettim hatta benim annem verecekti parasini ama kocasi inat etti ist.a gelmemekte..bursa ona daha uygunmus...adam tam bir inat yaa...o yine bursadakine gidecek ..simdi beklemede 3ay sonra baslayacak tekrar..ama cok uzuluyorum ona da..paralari da yo yumurtada yok spermde yok..hep yok yani kizcagizda...annem saolsun verecekmis onlarda inatla bursadakine gidecekmiss..adam bi de hala sigara iciyo asiri derecede...

evet benimde çok dikkatimi çekiyo bu inci ve daha bi pozitifleşiyorum herşeye karşı..
maşallah hastanenın başarısı çok iyi..:nazar::nazar:
her zaman böyle gitsin inşallah..
hepimiz hamiş muhabbetleri yapalım:KK49:

bu habere sevindim :KK16:
herşey güzel olacak..

çok sağol canım aklıma geldikçe sorarım gene:KK19:
evet o ilacı aldım bende bugün tadı çok kötüymüş diyorlar :120:ama içicez artık..
İc canim napalim..ama hemen etki etmezse oanik yapma stres olma etkisini nasilsa gosterecek...bide ameliyattan sonra cikmak icin acele etme iyice dinlen de oyle cik..ameliyatta patolojiye yolluyorlar tupleredn ornek onun icin de ekstra 450 tl.daha aliyorlar haberin olsun..ona gore para ayari yaparsin diye soylemek istedim.

İc canim napalim..ama hemen etki etmezse oanik yapma stres olma etkisini nasilsa gosterecek...bide ameliyattan sonra cikmak icin acele etme iyice dinlen de oyle cik..ameliyatta patolojiye yolluyorlar tupleredn ornek onun icin de ekstra 450 tl.daha aliyorlar haberin olsun..ona gore para ayari yaparsin diye soylemek istedim.

evet canım bide işin o tarafı var..baya külfetli olacak lap bizim için.yazınki tüp bebek denemesi için hepsini kredi çekmiştik daha bu ay bitti..tam kendimizi toparlarız derken lap.çıktı..
3250 dendi ama 4000 tl yi bulur diye kendimizi hazırladık inşallah daha da artmaz.:26:
hayırlısı olsun sonu güzel olsun sağlık olsun da gerisi gelir inşallah.

X