Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Semra üzülme canım. Gerekli görmeseler inan istemezler. Senin için iyi olacaksa lap olsun canını sıkma lütfen. Tüm tedbirler alınsın canım benim.

saolun desteginiz için kızlar aysuncum 3 olacak 1 taze 1 donmuş denedik gürganda 3 gün embriyosuydu nur hanım 3 gün olmasına takmıştı neden 5 güne gidilmemeiş diye lap soru işareti kalmasın diye öneriyoruz dedi ama 1 kez daha 5 gün emriyosuyla deneyebiliriz dedi bende maddi açıdan lap olursam tedavi için olan para ona gidecek ve tedaviye baya ara vermem gerekir parayı temin etmek için hemde emin ellerde 1 kez daha denemek istiyorum olmazsa lap kesin yaparız dedi bakalım nolacak dua edin nolur:18::18:

cnm çok gecmış olsun rabbım bır daha yasatmasın ıns 97 depremınde bende cok korkmustumm uzun zaman atamıyor ınsan aklından

Canim oncelikle tebrikler. Batmalar normal benim hala oluyor:)

ön görüşmede semra hanımda vardı oda baktı muayene etti o zaman semra hanım deneyelim demişti ama nur hanım soru işareti kalmasın diye lap öneriyorum dedi şansımı etkilemeyecek gibi bişeyse 1 kez denemek istiyorum dedim ben oda olur tabiki oda bi alternatif dedi önceki negatifler 3 gündü diye 5 gün emriyosuyla deneyelim yine olmazsa kesin lap olmalısın dedi bakalım napcaz

Peki senin tuplerde sikinti var mi?

canım benımde cok fazla bır bılgım yok lap konusunda ama bende korkuyorum ondan . bır yandanda dusunuyorum sımdı tekrar denemek ısterdım hemde vakıt kaybetmeden bendende ısteseler yapardım ama yeterkı bu defa tutsun dusmesın dıye ılkınde dustu ya sımdı tekrar baslasam tedavıye herseye katlanıcam Allah yardımcımız olsun yeterkı bebeklerımız saglıkla annelerıne tutunsunlar kacıncı denemen senın bılmıyorum ama ben tutup dustukten sonra cok etkılendım sankı son anda kaydı ellerımden tutamadım sımdı herseye razıyım

tamam canım şimdi hatırldım kusura bakma gürgandan tedavi olmuştuk ikimizde..
bendende 6 yumurta topladı ve 5.güne gitmediler..halbuki hepsi harika diyorlardı harika ne demekse
memorial 5.güne gitmeye dikkat ediyor yeterli sayıda yumoş varsai gürganda 5.güne giden pek duymadım o kadar hassas değiller demek..zaten iyi bişeylerini duysam dişimi kıracam bak gürganı hatırlayınca sinirlendim gene...

senin tüplerde problem görmediler dimi canım sadece pozitif denemen olmadığı için riske atmamak için lap.önerdi nur hanım..
ama 5.gün embriyosuyla denemekte mantıklı dediğin gibi zaten nur hanımda deneyelim demiş..
inşallah güzel sonuç alacaksın canım...
peki ne zaman gideceksin bu ay mı?

Son düzenleme:

evet cnm gerçekten tutup düşmesi çok zor olur düşünmesi bile insanın içini yakıyoki yaşamasını düşünemiyorum rabbim kimseye yaşatmasın sanada kucagına alacagın evlatlar nasip etsin.kesin olman gerekiyo deseydi mecbur olurdum ama deneyebiliriz 1 kez iyi bi labaratuvar koşullarında 5 gün emriyosuyla dedi nur hanım bende tamam dedim maddi sıkıntımız var cnm lap verse tedaviye bulama uzun bi süre hakkımızda hayırlısı olsun dua edin nolur

Peki senin tuplerde sikinti var mi?

1 tüpte sıkıntı var gibiymiş ama net degil dedi o yüzden tanısal lap öneriyorum demişti önce sonrada 5 gün emriyosuyla deneyelim 1 kez dedi rabbim herşeyin iyisini bilir inş sizin ugurunuzla bende olurumda gerek kalmaz lap:26:

Canim Rabbim ol dedikten sonra hicbir sey engel olmuyor. Benim sag tup tamamen kapali, solda da gecis duzgun degil ama lap oncesi deneme taraftariydi semra hanim iyi ki de oyle yapmis diyorum simdi. Allahim senin yuzunu guldursun insallah canim.

Canim Rabbim ol dedikten sonra hicbir sey engel olmuyor. Benim sag tup tamamen kapali, solda da gecis duzgun degil ama lap oncesi deneme taraftariydi semra hanim iyi ki de oyle yapmis diyorum simdi. Allahim senin yuzunu guldursun insallah canim.

aminn inşşş bende senin gibi yüzü gülenlerden olurum tüplerin 2 açıkmış birinin şekli şüpeli duruyomuş bakalım inş rabbimin ol dedigi vakittirde bebişime kavuşurum

valizim hazır
heyecan dorukta.

rabbim yardımcın olsun cnm inş sorunsuz atlatır gelirsin

Caniiim tebrik ederim Allah sag salim eline almayi nasip etsin..cok mutlu oldum..Rabbim daim etsin..
Evettt Allah sanada nasip etsin kuzucumm..

tebrıkler cnm hayırlı olsun bebiş gelıyor :)

her zaman böyle ol ıns ketencim :) 10 nısanı beklememen guzel bak erken vermısler en azından önceden keseyı görucen :)

Evet cnm yaradanim en yakin zamanda sanada nasip etsin..Isallah sag salim gormek nasip olurda baska bisey istemiyorum..dualarim seninle canim benim..

Juliaaaaaaaaaaa
Mesajını görmedim kutlamalardan gördüm :) Hayırlı olsun canım. Allah sağlıkla kucağına aldığın günleri de görmeyi nasip etsin inşaallah

11 gibi ayrılırsın hastaneden, 12'yi geçmez.
Allah yardımcın olsun. Bolca sağlıklı yumurtan olsun inşaallah...

Canım hayırlı olsun hakkında inşaallah. Rabbim meleğini göndersin bu tedaviyle inşaallah...

valizim hazır
heyecan dorukta.

Oyyy bu akşamdan hazırladın mı :)
Bebeğinin valizini hazırladığın günleri de göstersin Rabbim sana

Allah razı olsun canım..inşallah

evet dün hazırlayacaktım da eşim erken dedi
çok tezcanlıyım ben incim.ne olacak bu halim bilmem
sağolasın canım benim aminnnnnnnnn

Son düzenleme:
Herkese iyi aksamlar gecmise bakmadim bakana kadar sizleri kaciriyorum sonra...
inci nasil gidiyo iyimisin
Aysunayy lapa az kaldi heyecan doruktadir..
yeni hamile haberi alanlar var tebrik ederim insallah ALLAH hayirlisi ile kucaginiza almayi nasip etsin..darisida isteyen bizlerin basina insallah...

slm kızlar nasılsınız? sizleri coooook özledim heralde 1 haftadır dogru düzgün giremiyorum ama sanki 1 aydır buralarda yokmusum gibi neler oldu neler bitti ne alemlerdesiniz incim olsada bir özet gecse

Allah razı olsun canım..inşallah

evet dün hazırlayacaktım da eşim erken dedi
çok tezcanlıyım panik biriyim ben incim.ne olacak bu halim bilmem
sağolasın canım benim aminnnnnnnnn

Boş ver tez canlılık iyidir Ama panik olma

Sezyalim nerelerdesin? İyi misin?
Ben iyiyim şükür. 3.günü bitirdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…