Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Çok sağolun kızlar. İnşallah kendi kendine kanamam kesilir.. Sorun yaşamak istemiyorum artık :KK31:

Kabakçiçeğim kese görmeye gidecekti :44: Kaçta gidecekti ? Merak ettim sonucu :KK52:

kızlar merhaba.nette sorun vardı giremedim,geçmişe bakamadan yazıyorum.dün test günümdü 121 çıktı,yani hamileyim çok şükür.ama cumartesi den beri lekelenmem var,jelden iğneye geçtik,yarın testi tekrarlıycaz.dondurulmuşlarda bu durum olabiliyormuş,birde iki tane transfer edilmişti birini kaybettiğimiz için olabilir dedi nur hanım.

Gözün aydın canım.. :nazar::nazar::nazar:Allah tamamına erdirsin inşallah :KK16:

Kızlar hepinize merhabalarr beni soran arkadaslar olmus.allah razi olsun sabahtan beri cok yogun basagrim var uyuyunca gecer dedim ama hala ayni.
julia tebrik ederim canim hepimizin ayni oldu basta silik cikti.tebriklerrr

geçmiş olsun cnm parol iç karanlık bi yerde uyumaya çalış:KK16:

Kizlar bugün hastaneden aradilar 3 nisana kese icin gun verdıler .. 10 nisanada kalp atisi için gun verdiler. .cok mutluyum ve cok heyecanliyimmmm :))

hayırlısı olsun cnm bebişlerini göreceksin için daha rahat eder:nazar:

kızlar merhaba.nette sorun vardı giremedim,geçmişe bakamadan yazıyorum.dün test günümdü 121 çıktı,yani hamileyim çok şükür.ama cumartesi den beri lekelenmem var,jelden iğneye geçtik,yarın testi tekrarlıycaz.dondurulmuşlarda bu durum olabiliyormuş,birde iki tane transfer edilmişti birini kaybettiğimiz için olabilir dedi nur hanım.

tebriklerrrrrr:nazar::nazar::emir_bebek::KK16::KK16::KK16::KK16: giden bebişin kanamasıdır bencede umarım diger bebişin kucagına gelir:21:

kızlar yaa nur hanım mail atmış tedavi öncesi tanısal lap.öneriyoruz diye:KK43::KK43: ya ben lap istemiyomm 1 kez deneyelim olmazsa lap yapsak dedim bakalım cevap gelmedi kızlar lap öneripte istemeyip pozitif alan oldumu sizde ya kafam karışıktı şimdi dahada karıştı napcam ben yaaa:KK43::KK43::KK43:

ben o duyguyu senelerce yaşadım. 3 yıldır evliyim ama evlenirken bile biliyordum çikolata kistim olduğunu ve kolay kolay hamile kalamayacağımı ama son 1.5 yıldır korunmadan çocuk sahibi olmayı denedik bu süreçte doktorlar bana "ameliyat olman lazım" diyordu ben direniyordum.. ancak bir dr hariç "bi de eşine bakalım" diyen çıkmadı. neyse onun sonuçlarının da pek parlak olmadığını ama tek başına sorun teşkil etmediğini 1.5 sene sonunda öğrendik, öğrendik sanırken semra hoca bize ilk defa duyduğumuz bir şey söyledi iki semen analizinin birisi doğal yoldan çocuk sahibi olmaya müsaade eder cinsten değilmiş. yani diğeri de çok parlak değildi. yani birden şartlar eşitlendi ama benim gözümde ne adamın bu açıdan yeri değişti ne de rahatlama hissettim.. yani eşin "ohh be bende sorun yokmuş" dememiştir. boşuna üzülüp daha da stresine stres katma süreç zaten zor.. sendi bendisi yok inanki..

Verdecim, sanırım tedavi yaklaştıkça sen de strese girmeye başladın, at kafandan bu tarz düşünceleri...
yaşadıklarını bir sorun, eksiklik olarak görme, eminim eşin de böyle düşünmüyordur, sebep sende olmuş eşinde olmuş ne farkeder?
Allah eşinle mutluluğunu daim etsin..üzülme tamam mı..

Amin canım inş, çok az kaldı transfere heyecanla bekliyorum..

aklına gelmemize sevindim :KK1: canım, Allahım ne dilerse o oluyor işte. senin yaşadığın da resmen mucize, Rabbim inşallah hayırlısıyla sana tutunmalarını nasip etsin.. bizim buraya yazdıklarımız da sonrakilere umut olsun inşallah..

canım bence alakası yoktur, kafana takma. belirtiler insanı şaşırtabiliyor gerçekten. Rabbim hayırlı sonuçlar versin inşallah :)

canım benim bulantılarım iki gündür başladı gibi. sabah bulantı olur diyorlar ama benim yemek yedikten sonra midem çalkalanıyor hafif, mide bulantısı hissediyorum. ama öğürme, kusma yok henüz.

kafana hiç takma, taktıkça gelmeyeceği tutar o kırmızların :) inşallah vaktinde gelir!

aynı ağrı bende de oluyor, özellikle rahimde batmalar hissediyorum bazen. sol tarafımda batma hissediyorum, zonklama gibi. dış gebelik aklıma geliyor, çok korkuyorum. Rabbime sığındım.. yarın gidiyorum ben doktora inşallah.

canım benim inşallah tertemiz çıkacak herşey.. bizi bilgilendirmeyi unutma!! :)

canım onlar arıyorlar.

canım benim.. bence sen bir doktora git ve muayene ol.. için rahat etsin. rahim filmi falan isteyeceklerini sanmam tüplerde sorun olsa zaten tutmazdı bebek, sıvı falan olsa. kendini de sakın suçlama. Rabbimin dilediği oluyor. O ne derse o olur.

canım, böyle düşünme. bu bir imtihan ve ikinizin ortak imtihanı. Rabbim demek ki, ikinizin de imtihanını böyle bir sınama olarak belirlemiş ki bunu yaşıyorsunuz. Allah birinin imtihanına diğerini mecbur etmez. bu ikinizin kaderi. seni anlayabiliyorum, bizde de tüm sorunlar benden kaynaklanıyor. tiroit, polipler, tüplerde tıkanıklık, pko.. herşey bende. ilk zamanlar psikolojim bozulmuştu, kendimi eksik hissetmeye başlamıştım. ama bir gün eşim bana ben başkası ile de evlenseydim çocuğum olmayacaktı demek ki benim baba olma vaktim gelmemiş, bu ortak kaderimiz demişti. doğru söylüyordu. eş olmak, aynı yatağı, evi, sofrayı değil, aynı kaderi de paylaşmak demektir. evlilik "iyi günde ve kötü günde"dir.

ay evet ya! insanın içini rahatlatın di mi :) benim de göğüsler aldı başını gidiyor! sığmıyor dağlara taşlara:KK1::KK1:

kızlar ellerim titreyerek aradım embriyolog ile görüştüm.
Bugün 3. günümüz.
1 tane embriyo çok iyi,
2 tane embriyo iyi,
diğer ikisinden haber yok..
Sizi muhtemelen yarın yada yarından sonra çağıracağız.
Şimdi ilerlemeleri güzel gidiyor dedi.
Sesim titredi eşimi aradım hemen haber verdim.

Allah razı olsun canım.inşallah.

canım bu durumda anlayış çok önemli ben kist ameliyatı oldum mesela eşim annesine söylemedi benim psikolojimi düşünerek. Allah eşimden razı olsun her zaman derim.sende bu kadar takma kafana yanlız değilsin hepimizin amacı aynı.

çok güsel olmuş yaaaa. çıkartıp duvara asmak lasım bu yazıyı :KK70:

çokçok geçmiş olsun canım allah beterınden saklasın. bende 12kasım duzce depremınde adapazarındaydım. bildiğin kıyamet gibi bişi :KK50:

verdecim hiç böyle şeyler düşünme. arkadaşlarında dediği gibi sorun eşinde de olabilirdi. hem öyle bir devirdeyiz ki kimsenın suçu yok. bütün suç cebini hep daha fazla doldurmak isteyen sahtekar üreticiler yuzunden. dayadılar sağlıksız yiyecekleri bize bizde yedik. sonuç bu işte..:KK19:

amin canım inşşşş

gözun aydın canım. rabbim daim etsin

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim aslında eşim anlayışlı ve çok çocuk istemsine rağmen benı rahatlatlatmak için çocuk olmasada olur ben senınle çocuk için evlenmedım dıyor.ama tedavi yaklastıkca heyecanla bırlıkte streste oldu heralde valla bugün adamın başının etini yedim:KK53:gerginim arkadaşlar eşimde diyo bu umutsuzluk ve stresle olmaz zaten nıye böle yapıyosun dıyoda nafıle neyse sızle konusmak sonra eşimin tavırlarıyla biraz o gerginliği attım çok şukur

buarada kabakçiceği yarın keselerini görürsün inşallah herşey youlnda gitsin amninn
julıaa ve mry tebrikler canlar hayırlı olsun değerleriniz katlana katlana gider inşallah aminn

kızlar yaa nur hanım mail atmış tedavi öncesi tanısal lap.öneriyoruz diye:KK43::KK43: ya ben lap istemiyomm 1 kez deneyelim olmazsa lap yapsak dedim bakalım cevap gelmedi kızlar lap öneripte istemeyip pozitif alan oldumu sizde ya kafam karışıktı şimdi dahada karıştı napcam ben yaaa:KK43::KK43::KK43:

canım senin rahim filmine baktılar değil mi??
senin ilk tüp denemenmiydi kusura bakma unuttum:KK43:
bence riske atmak istemiyorlar laparoskopiyle tüplere rahme vs iyice bakıp ona göre devam edecekler..
bana da öyle dendi...
bence ol kurtul derim..
ve üzülme emi:KK19:

inşallah canım ya, inşallah güzel haberlerle gelirim..
kabakçiçeği çook güzel habrlerle gel yavrunu görde gel inşallah

kızlar merhaba ben geldim bugün idrar testi yaptım ama çok silik çıktı ikinci çizgi... bilmiyorum artık sonuç nasıl olcak yarın umarım hamileyimdir :KK16:
tebrikler canım hamilesin bende yaptığımda silik çıkmıştı :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

hatunlar bugün sonunda aradılar hastaneden..11 nisan akşam 7 buçukta müstecep beyle randevum var.... çok heyecanlandım ya...daha 15 gün var...duyacak mıyım bakalım pıt pıtları ...çok tırsıyorum :18::18::18::18::18::18::18: haftaya acaba başka bir yere gitsem mi en azından keseyi görmeye...
umutcum bu gün benide aradılar 12 nisana gün verdiler ama ben bu cuma kse için başka bir dr gitmeyi düşünüyorum
Denturum bebeğimi kaybettiğimde Nur Hanım kendi kendine düşmesi için çok yoğun çaba sarfetti. İlaçlarla kalan parçaları atmaya çalıştı. Rahime müdahele edilmemesi için çok uğraştı. Ama adetten sonra kahverengi akıntı devam edince eğer kesilmezse rahimi temizlemek için yapacak.
akasyam inşallah böyle bir şeye gerek kalmaz

hayırlı olsun canım tebrikler

tebrik eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.rabbim isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguları.dua edi lekelenmelerimde bitsin hayırlısıyla.bebeğim rabbime emanet.kızlar sizde de ara ara rahimde batmalar oluyor mu?benim genelde öğlenden sonra oluyor.

Semra üzülme canım. Gerekli görmeseler inan istemezler. Senin için iyi olacaksa lap olsun canını sıkma lütfen. Tüm tedbirler alınsın canım benim.

tebrik eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.rabbim isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguları.dua edi lekelenmelerimde bitsin hayırlısıyla.bebeğim rabbime emanet.kızlar sizde de ara ara rahimde batmalar oluyor mu?benim genelde öğlenden sonra oluyor.

tebrik ederim canım hayırlı olsun.benimde arada batmalar oluyor canım..

:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Tebrik ederim. Rabbim huzurlu ve sağlıklı bir hamilelik sonucunda bebeyini (ve ya bebeklerini) kucağına almanı nasip eylesin.

İyi akşamlar herkese.yarin sabah ben opuya giricem saat 9da alacaklarmis.hastaneden çıkmak kaç saat sürüyor bilgisi olan varmı arkadaslar.is yerime tup bebek tedavisi gördüğümü söylemedim yarın bi sekilde kaçamak yapicam ama kaç saat sürer hastaneden çıkmak onu merak ettim

kızlar merhaba ben geldim bugün idrar testi yaptım ama çok silik çıktı ikinci çizgi... bilmiyorum artık sonuç nasıl olcak yarın umarım hamileyimdir :KK16:

tebrıkler cnm hayırlı olsun bebiş gelıyor :)

Kizlar bugün hastaneden aradilar 3 nisana kese icin gun verdıler .. 10 nisanada kalp atisi için gun verdiler. .cok mutluyum ve cok heyecanliyimmmm :))

her zaman böyle ol ıns ketencim :) 10 nısanı beklememen guzel bak erken vermısler en azından önceden keseyı görucen :)

İyi akşamlar herkese.yarin sabah ben opuya giricem saat 9da alacaklarmis.hastaneden çıkmak kaç saat sürüyor bilgisi olan varmı arkadaslar.is yerime tup bebek tedavisi gördüğümü söylemedim yarın bi sekilde kaçamak yapicam ama kaç saat sürer hastaneden çıkmak onu merak ettim

opudan cıkman ayılman yarım saat . 1 saatte dınlenırsın 1.5 saatı buluyor daha fazlada kalınabılıyor ama ben 1 saat kalmıstım sanırım

Canim benim uzulme. Bence tedaviden once tum sorunlari ortadan kaldirmak daha iyi. Tutma ihtimali dusuyorsa bosa vakit kaybetmemis olursun. Benim rahim filmine bakinca funda hn lap demisti ama sonra semra hn once bir deneyelim dedi. Olmazsa lap dedi. Ben su an pozitifi aldim biliyosun. Semra hanima gorundunu hic?

X