Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

slm kızlar nasılsınız? sizleri coooook özledim heralde 1 haftadır dogru düzgün giremiyorum ama sanki 1 aydır buralarda yokmusum gibi neler oldu neler bitti ne alemlerdesiniz incim olsada bir özet gecse

Özetçibaşınız geldi hanııımmmm :KK1::KK1:
Canım hoş geldin. Nasılsın?

Ben sana listeyle özet geçeyim ister misin :KK1:

Ya şu anda benden başka bir tek kokoci ve alyna tedavide galiba. Pek yazmıyorsunuz kızlar :KK43:

Son düzenleme:
Boş ver tez canlılık iyidir :KK1: Ama panik olma :KK1:

Sezyalim nerelerdesin? İyi misin?
Ben iyiyim şükür. 3.günü bitirdik :KK16:
Canim yaa aksamlari yorgunliuktan nete giremiyorum ama aklim hep burda bu nasil bisey anlamadim valla...
ayy insallah hayirli olur 3 gun oldu demek ne cabuk geciyor ...mikro nasil bisorun yok dimi bayagdir denk gelmedik onunlada

Boş ver tez canlılık iyidir :KK1: Ama panik olma :KK1:

Sezyalim nerelerdesin? İyi misin?
Ben iyiyim şükür. 3.günü bitirdik :KK16:

tamam:KK1:

inci uzun protokolde şimdi bu adetin geçiyo yumurtlama zamanı opun oluyo dimi..
adetten önce başlandığı için uzun protokol oluyo...
peki uzun mu kısa mı neye göre karar veliliyo ki..
çok mu sordum:KK1:

iyi akşamlar kızlar nasılsınız bakalım rabbim hepinizin gönlündeki muradı versin

incim tedaviye başlamıssın hayırlı ve bebişli olsun inşallah canım

aysunaycım seninde amaliyatına az kalmış canım inşallah herşey
gönlünce olur dualarımdasınız rabbim yar ve yardımcın olsun bu zorlu
sureçte

Memorial Tayfası :KK9::KK9::KK9:

almina :KK49: :nazar:
akasya :nazar:
aylna :nazar:-27 mart çarşamba opu :nazar:
aysunayy :nazar: - 29 mart cuma lap :nazar:
bebekdls :nazar:
begonvil :nazar:
belki :nazar:
beyzzmbak :KK49::nazar:
beylem :nazar: - 6 nisan cumartesi gebelik testi :nazar:
caklıt :nazar:
canocanan :KK49::KK49::nazar:
çakır :KK49::nazar: - 12 nisan cuma kese ve kalp atışı randevusu :nazar:
dentur :nazar:
dicay :KK49::nazar: - 11 nisan perşembe kese ve kalp atışı randevusu :nazar:
dilberimk :nazar:
eda3564 :nazar:
esmerim_452 :KK49::nazar:
gamzelim_2830 :nazar:
gamzear :nazar:
grafiking :KK49::nazar:
gelincik_238 :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
happy :KK49::KK49::nazar: - 5 nisan cuma kontrol :nazar:
hil_bur :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
inci :nazar: - 24 mart pazar lucrin'le başladı :nazar:
juliaa :KK49::nazar:
julietta :nazar:
kabakcicegi :KK49::nazar: - 27 mart çarşamba kese randevusu var :nazar:
ketenprensess :KK49::nazar: - 10 nisan çarşamba kese ve kalp atışı randevusu :nazar:
kezban :nazar:
kokoci :nazar:
lotus33 :emir_bebek::nazar:
medical :KK49::KK49::nazar:
mercan2011 :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
meryem :nazar:
mikro :KK49::KK49::nazar: - 29 mart cuma kontrol :nazar:
mimoza06 :KK49::nazar:
mry24 :KK49::nazar:
mucize2013:KK49::nazar:
mummu :nazar:
nazyam :KK49::nazar:
nurme :KK49::KK49::nazar:
offfff :KK49::nazar:
qingdao :nazar:
sblkmbsr :nazar:
semra :nazar:
sevda_linka :KK49::nazar:
sezyal :nazar:
sumeyye :KK49::nazar:
tugceserdar :emir_bebek::nazar:
ugurbceği :nazar:
umudumunumudusun :nazar:
umutege :KK49::nazar: - 27 mart çarşamba Kaan Paşa geliyor :nazar:
umut27 :KK49::nazar:
western :nazar: - 24 nisan gebelik test tarihi :nazar:
verde :nazar:

aysunaycim ben daha iyiyim artik..lap.sorasin bitti galiba...cuma aksami ben sana sorarim artikkk
Hayirlisi hakkimizda..cok heyecan yapma

inanırmısın ilk önce onu soracaktım ama bu kız beni görünce hep lap.soruyo dersin diye vazgeçtim:KK1:

sen baya zorlanmıştın inş.benim de öyle olmaz.:KK50:
ağrın acın kalmamıştır artık iyisindir baya dimi..

birde sezyal lap.tan 1 gün önce den başlayarak hep mi sıvı beslendin.?

lap günü sabah su bile içmemek mi lazım.

daha bi çok soru vardı aklımda unuttum:KK1:

Canim yaa aksamlari yorgunliuktan nete giremiyorum ama aklim hep burda bu nasil bisey anlamadim valla...
ayy insallah hayirli olur 3 gun oldu demek ne cabuk geciyor ...mikro nasil bisorun yok dimi bayagdir denk gelmedik onunlada

Canım mikro iyi şükür. Misafirden başını kaldıramıyor bu aralar.

tamam:KK1:

inci uzun protokolde şimdi bu adetin geçiyo yumurtlama zamanı opun oluyo dimi..
adetten önce başlandığı için uzun protokol oluyo...
peki uzun mu kısa mı neye göre karar veliliyo ki..
çok mu sordum:KK1:

Canım uzunda adetin 21.günü lucrin denilen yumurta baskılayıcı iğneyle başlıyorsun. Adet olana kadar kullanıyorsun. Adetin 3.günü hastaneye gidiyorsun ve lucrin'in yanında yumurta geliştirici iğnelere de başlıyorsun. Yumurtalar yeterli büyüklüğe gelince opu oluyor. Adetin 10.-14.günleri arası genelde.
Benim ilk 2 tedavim kısa oldu. Kısanın dezavantajı şu, çok yumurtan olsa da bir kaçı önden gidiyor geride kalanlar yetişemeyebiliyor. Uzunda ise lucrin yumurtaları baskıladığı için yumurtalar aynı oranda büyüyor ve bu da sayının artmasına olanak tanıyor. Biz pgt'ciler için sayı bir yerde çok önemli olduğu için bu kez uzuna karar verildi. Akasya da uzun olacak inşaallah.

Aslında kısa protokol yumurta rezervi iyi olanlara, uzunsa az olanlara uygulanıyor genelde ama bizler gibi tersi durumlarda olabiliyor :)

iyi akşamlar kızlar nasılsınız bakalım rabbim hepinizin gönlündeki muradı versin

incim tedaviye başlamıssın hayırlı ve bebişli olsun inşallah canım

aysunaycım seninde amaliyatına az kalmış canım inşallah herşey
gönlünce olur dualarımdasınız rabbim yar ve yardımcın olsun bu zorlu
sureçte

çok sağol canım..:KK19:Allah razı olsun.

sen nasılsın.? nasıl gidiyor.

Ya şu anda benden başka bir tek kokoci ve alyna tedavide galiba. Pek yazmıyorsunuz kızlar :KK43:

İncitanemiz 😄 gözbebeğimiz 😃 nasılsın ? neler hissediyorsun ?
Evet sanırım 3ümüz tedavideyiz şu aralar... beni soracak olursan yarın iğnelerimin 6.günü ve yarın sabah tekrar hastaneye gideceğim kontrole... Karnımda ki giderek artan şişkinlik dışında şikayetim yok çok şükür... Bu benim ikinci tedavim biliyorsun ondanmıdır bilemedim pek heyecanlı değilim, Nur hanımı görünce heyecan basıyor sadece...aslında çok istiyorum ama sanırım bir kere negatif almış biri olarak çok umut bağlamaktan korkuyorum galiba...

inanırmısın ilk önce onu soracaktım ama bu kız beni görünce hep lap.soruyo dersin diye vazgeçtim:KK1:

sen baya zorlanmıştın inş.benim de öyle olmaz.:KK50:
ağrın acın kalmamıştır artık iyisindir baya dimi..

birde sezyal lap.tan 1 gün önce den başlayarak hep mi sıvı beslendin.?

lap günü sabah su bile içmemek mi lazım.

daha bi çok soru vardı aklımda unuttum:KK1:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Canım anestezi alacağın için gece 12'den sonra ağzına hiçbir şey sürmüyorsun.

İnci yine supersin yaaa....masallah sana...allah seni basimizdan eksik etmesin....

Hepimiz süperiz, biz bir takımız sezyalim :KK16:

Özetçibaşınız geldi hanııımmmm :KK1::KK1:
Canım hoş geldin. Nasılsın?

Ben sana listeyle özet geçeyim ister misin :KK1:
hos bulduk canım tesekkur ederim cok sukur iyiyim sen nasılsın nasıl gidiyor nasıl gecti bebek gormen
canım ozet cok iyi olur diyecektim ama coktan yazmısın coook tesekur ederim

Başladım ya :KK1: 3 gün oldu hem de :KK1:
Aysun'un lap cuma günü :KK31:

hayırlı olsun canım ins cok guzel sonuclar alırsın bu sefer Rabbimin izni ile olacak
aysuncum seninde hakkında hayırlısı olsun ins rahat bir lap gecirirsin

çok karmaşık duygular içindeyim.. yarının stresi sardı iyice.buradaki herkes çok bilgili bu konularla ilgili.güzel haberler duydukça olumsuz düşünceleri atıyorum kafamdan.ama ara ara istemedende pesimist bi kişiliğe bürünüp olmayacak seylerin benim başıma geleceği düşüncesine kapılıyorum. taktım kafaya 2 gündür ya zamanından önce yumurtalarım çatlarsa diye. bugün aslında cok dinlenerek geçiremedim.bunun ne gibi bi zararı olur?

İncitanemiz  gözbebeğimiz  nasılsın ? neler hissediyorsun ?
Evet sanırım 3ümüz tedavideyiz şu aralar... beni soracak olursan yarın iğnelerimin 6.günü ve yarın sabah tekrar hastaneye gideceğim kontrole... Karnımda ki giderek artan şişkinlik dışında şikayetim yok çok şükür... Bu benim ikinci tedavim biliyorsun ondanmıdır bilemedim pek heyecanlı değilim, Nur hanımı görünce heyecan basıyor sadece...aslında çok istiyorum ama sanırım bir kere negatif almış biri olarak çok umut bağlamaktan korkuyorum galiba...

Canım çok sevindim yazmana :KK16:
İyiyim şükür, heyecanlıyım :)
Maşallah az kalmış opu'ya. O şişlik çok zor oluyor ama dayanıyoruz ne yapalım :KK31:
Kokocim benim de 3.tedavim ama inanılmaz heyecanlıyım. Şu an tek odaklandığım nokta hamile kalabilmek ve sağlıkla yavruma kavuşabilmek. Bu kadar pozitif olmak pek iyi değil biliyorum ama elimde değil... İnşaallah sonunda hüsrana uğramam :KK50:
Sanırım ortayı bulmak lazım. Bir arkadaşım tedavideyken çok umutlanma negatif olursa senin için zor olur demişti. Çok kızmıştım o an ama negatifi alınca ne demek istediğini anladım. İnşaallah hiç birimiz hüsrana uğramayız. Allah yardımcımız olsun... Güzel haberlerini bekliyorum :KK16:

Canım mikro iyi şükür. Misafirden başını kaldıramıyor bu aralar.

Canım uzunda adetin 21.günü lucrin denilen yumurta baskılayıcı iğneyle başlıyorsun. Adet olana kadar kullanıyorsun. Adetin 3.günü hastaneye gidiyorsun ve lucrin'in yanında yumurta geliştirici iğnelere de başlıyorsun. Yumurtalar yeterli büyüklüğe gelince opu oluyor. Adetin 10.-14.günleri arası genelde.
Benim ilk 2 tedavim kısa oldu. Kısanın dezavantajı şu, çok yumurtan olsa da bir kaçı önden gidiyor geride kalanlar yetişemeyebiliyor. Uzunda ise lucrin yumurtaları baskıladığı için yumurtalar aynı oranda büyüyor ve bu da sayının artmasına olanak tanıyor. Biz pgt'ciler için sayı bir yerde çok önemli olduğu için bu kez uzuna karar verildi. Akasya da uzun olacak inşaallah.

Aslında kısa protokol yumurta rezervi iyi olanlara, uzunsa az olanlara uygulanıyor genelde ama bizler gibi tersi durumlarda olabiliyor :)
gene ne güzel anlatmış güzel arkadaşım:KK19:
hep merak ediyordum sağol canım bnm..
ozaman uzun protokol daha avantajlı.inşallah birçok kaliteli yomuşun olur.bebişlerin olur incim:KK19:.
Rabbim sevindirsin hepimizi.
hos bulduk canım tesekkur ederim cok sukur iyiyim sen nasılsın nasıl gidiyor nasıl gecti bebek gormen
canım ozet cok iyi olur diyecektim ama coktan yazmısın coook tesekur ederim

hayırlı olsun canım ins cok guzel sonuclar alırsın bu sefer Rabbimin izni ile olacak
aysuncum seninde hakkında hayırlısı olsun ins rahat bir lap gecirirsin

Allah razı olsun canım..
:KK19::KK19:

X