Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Çok sağolun kızlar. İnşallah kendi kendine kanamam kesilir.. Sorun yaşamak istemiyorum artık

Kabakçiçeğim kese görmeye gidecekti :44: Kaçta gidecekti ? Merak ettim sonucu

Gözün aydın canım.. Allah tamamına erdirsin inşallah

Kızlar hepinize merhabalarr beni soran arkadaslar olmus.allah razi olsun sabahtan beri cok yogun basagrim var uyuyunca gecer dedim ama hala ayni.
julia tebrik ederim canim hepimizin ayni oldu basta silik cikti.tebriklerrr

geçmiş olsun cnm parol iç karanlık bi yerde uyumaya çalış

Kizlar bugün hastaneden aradilar 3 nisana kese icin gun verdıler .. 10 nisanada kalp atisi için gun verdiler. .cok mutluyum ve cok heyecanliyimmmm :))

hayırlısı olsun cnm bebişlerini göreceksin için daha rahat eder

tebriklerrrrrr giden bebişin kanamasıdır bencede umarım diger bebişin kucagına gelir

kızlar yaa nur hanım mail atmış tedavi öncesi tanısal lap.öneriyoruz diye ya ben lap istemiyomm 1 kez deneyelim olmazsa lap yapsak dedim bakalım cevap gelmedi kızlar lap öneripte istemeyip pozitif alan oldumu sizde ya kafam karışıktı şimdi dahada karıştı napcam ben yaaa

hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim aslında eşim anlayışlı ve çok çocuk istemsine rağmen benı rahatlatlatmak için çocuk olmasada olur ben senınle çocuk için evlenmedım dıyor.ama tedavi yaklastıkca heyecanla bırlıkte streste oldu heralde valla bugün adamın başının etini yedimgerginim arkadaşlar eşimde diyo bu umutsuzluk ve stresle olmaz zaten nıye böle yapıyosun dıyoda nafıle neyse sızle konusmak sonra eşimin tavırlarıyla biraz o gerginliği attım çok şukur

buarada kabakçiceği yarın keselerini görürsün inşallah herşey youlnda gitsin amninn
julıaa ve mry tebrikler canlar hayırlı olsun değerleriniz katlana katlana gider inşallah aminn

canım senin rahim filmine baktılar değil mi??
senin ilk tüp denemenmiydi kusura bakma unuttum
bence riske atmak istemiyorlar laparoskopiyle tüplere rahme vs iyice bakıp ona göre devam edecekler..
bana da öyle dendi...
bence ol kurtul derim..
ve üzülme emi

inşallah canım ya, inşallah güzel haberlerle gelirim..
kabakçiçeği çook güzel habrlerle gel yavrunu görde gel inşallah

kızlar merhaba ben geldim bugün idrar testi yaptım ama çok silik çıktı ikinci çizgi... bilmiyorum artık sonuç nasıl olcak yarın umarım hamileyimdir
tebrikler canım hamilesin bende yaptığımda silik çıkmıştı

umutcum bu gün benide aradılar 12 nisana gün verdiler ama ben bu cuma kse için başka bir dr gitmeyi düşünüyorum
akasyam inşallah böyle bir şeye gerek kalmaz

hayırlı olsun canım tebrikler

tebrik eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.rabbim isteyen herkese nasip etsin bu güzel duyguları.dua edi lekelenmelerimde bitsin hayırlısıyla.bebeğim rabbime emanet.kızlar sizde de ara ara rahimde batmalar oluyor mu?benim genelde öğlenden sonra oluyor.

Semra üzülme canım. Gerekli görmeseler inan istemezler. Senin için iyi olacaksa lap olsun canını sıkma lütfen. Tüm tedbirler alınsın canım benim.

tebrik ederim canım hayırlı olsun.benimde arada batmalar oluyor canım..

:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:

Tebrik ederim. Rabbim huzurlu ve sağlıklı bir hamilelik sonucunda bebeyini (ve ya bebeklerini) kucağına almanı nasip eylesin.

İyi akşamlar herkese.yarin sabah ben opuya giricem saat 9da alacaklarmis.hastaneden çıkmak kaç saat sürüyor bilgisi olan varmı arkadaslar.is yerime tup bebek tedavisi gördüğümü söylemedim yarın bi sekilde kaçamak yapicam ama kaç saat sürer hastaneden çıkmak onu merak ettim

kızlar merhaba ben geldim bugün idrar testi yaptım ama çok silik çıktı ikinci çizgi... bilmiyorum artık sonuç nasıl olcak yarın umarım hamileyimdir

tebrıkler cnm hayırlı olsun bebiş gelıyor :)

Kizlar bugün hastaneden aradilar 3 nisana kese icin gun verdıler .. 10 nisanada kalp atisi için gun verdiler. .cok mutluyum ve cok heyecanliyimmmm :))

her zaman böyle ol ıns ketencim :) 10 nısanı beklememen guzel bak erken vermısler en azından önceden keseyı görucen :)

opudan cıkman ayılman yarım saat . 1 saatte dınlenırsın 1.5 saatı buluyor daha fazlada kalınabılıyor ama ben 1 saat kalmıstım sanırım

Canim benim uzulme. Bence tedaviden once tum sorunlari ortadan kaldirmak daha iyi. Tutma ihtimali dusuyorsa bosa vakit kaybetmemis olursun. Benim rahim filmine bakinca funda hn lap demisti ama sonra semra hn once bir deneyelim dedi. Olmazsa lap dedi. Ben su an pozitifi aldim biliyosun. Semra hanima gorundunu hic?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…