Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Canım inşallah sorunsuz atlatırsın bende transferden önce idrar yollarından iltihap oldum o kadar korktumki bu şekilde olmazsa diye ama tutundu minnaklarım o kadar zorluğa rağmen ama ne enfeksiyon öldüm öldüm inş seninde benim gibi olur çifter çifter tutunur

Maşallah rabbim esirgesin ve korusun inşallah çok güzel değerlerin hep böyle devam eder keseni görürsün inş

Gecmis olsun tatlim.neyseki tedavini etkilemiyor bu sevindirici bir durum.yarin tedaviye basliyorsun hayirli olsun canim inslh bu sefer olacak inaniyorum.

inci çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun bende laporoskobi olmuştum ne zor bidurum ama sonucun temiz çıkması oh be dedirtiyor.herşeyin başı sağlık.ilerleyen günlerdeki tek sıkıntın bu olsun

inci çok geçmiş olsun Allah beterinden korusun bende laporoskobi olmuştum ne zor bidurum ama sonucun temiz çıkması oh be dedirtiyor.herşeyin başı sağlık.ilerleyen günlerdeki tek sıkıntın bu olsun
sende mi laparoskopi oldun cnm..
seninki ne için yapılmıştı..
bende olacağım cuma günü.
sen ne zaman yaptırdın?zor mu.

Bu gün sen de testi tekrarlıycaktın. Son durumlar nasıl? Yaptırdınmı?

Son düzenleme:
aysunay canım yanlış yazmışım ben kolonoskobi olmuştum.sana bebişine giden yolda şimdiden geçmiş olsun

Aynen karnim acayip sis ignelerden hep.kamufle etmekte zorlaniyorum.kimseye soylemedim daha.uc ay dolmadan soylemeyi dusunmuyorum.
benimde karnım çok şiş ya

saol cnm teşekkürler aman bebeklerimiz tutsunda doğumuda başka yerlerde yapalım önemli değil

Rica ederim Tabi öyle. İnşaallah sağlıkla hamile kalıp burada doktor hastane bulmaya çalışırız hep birlikte :)

Allah razı olsun kuzum. Ah şu evlat gelmeden neler neler yaptırıyor :)

Allah razı olsun aysunum. Heyecan tavan yapmış durumda

Amiiiinnnn canım

Gecmis olsun tatlim.neyseki tedavini etkilemiyor bu sevindirici bir durum.yarin tedaviye basliyorsun hayirli olsun canim inslh bu sefer olacak inaniyorum.

Allah razı olsun canım.
Sana bir şey soracağım. Ben bugün lucrini aldım. Zannediyorum ki her enjektör için ayrı şişe Kutuyu bir açtım tek şişe O minicik şişeyle sen kaç enjektör kullanabilmiştin?

Allah razı olsun begonvilim. Sen nasılsın? Toparlandın mı biraz. Her zaman dualarımdasın canım

sende mi laparoskopi oldun cnm..
seninki ne için yapılmıştı..
bende olacağım cuma günü.
sen ne zaman yaptırdın?zor mu.

Aysuuunnnn Rüyana girmeye başladı mı :) Ben bu bu sabah rüyamda bugün gideceğim doktorun beni muayene ettiğini gördüm, benim hep girer böyle rüyalarıma

Canım hilbur) ne güzel bahsediyorsun durumundan.. her türlü mutlu olursun sen. hissediyorum.. çocukların çok şanslı.. çok teşekkür ediyorum sana.. yazdıkların bile güç.. Kuvvet.. Ben İstanbul da Merter de oturuyorum ailem de çok yakın bana. Çok şükür çevremde çok insan var lakin insan her şeyi paylaşmıyor ortak yaşam alanı sıkıntıya girmesin diye. Benim unuttuklarımı onlar unutmaz diye paylaşmıyorum genellikle .. Her bulduğum çocuğa tükürtme tekmeletme itinayla yapılır) lakin mahallenin ilköğretiminde öğretmen adam, çocuklar mecburen saygılı ona) ben de öğretmenim ama özel okulda çalışıyordum bu sene çalışmıyorum bu işlere verdim kendimi. Takmamalıyım diyorum düşünmüyorum İnan başarıyorum da) şu an en büyük problemim o dümdüz karnımın yerine 5 aylık göbek gelmiş olması..))patlayacak gibi de gergin .. ne olur bilirsin sen söyle bu ne zaman geçecek bu ))

kızlar eskiden hep hamile avatarları görüp iç çekerdimartık bende hamiş sayılırım bende kendime kalktııııım hamiş avatarı yaptım nasıl olmuş

evet başladı incim.
çok heyecanlanıyorum neyim var çok meraktayım açıkçası.

geçen gittiğimizde hastaneyi tam bulacakken yanlış yola girdik kaybolduk biz.navigasyonda vardı ama o yanılttı zaten bizi.inşallah bu kez istanbulu gezmeyiz

çok güzel olmuş
bende şu hamilelik tkvimi var ya ona çok hevesleniyorum
bi gün yapabilirim inşallah..

İyi şeyler çıkacak inşaallah
Ya sorma hastanenin yolu kolay aslında ama insan karıştırıyor. Geçen kontrole giderken eşime soruyorum buradan mı dönecektik şuradan mı 3 ayda unutmuşum.

İşlem saat kaçta olacak? Kaçta gelin dediler?

rabbim daim etsin kucagına almayı nasip etsin

cnm çok geçmiş olsunnnn ama sonuc iyi bebişine kavuşmana bi engel deil çok şükür rabbim beterinden korusun...lucrinin içindeki şişeyi görünce bende şaşırmıştım bu yetmez dedim ama yetiyo tedavi sonuna kadar bende kullandım ilk tedavimde enjektörün 10 çizgisine kadar çekiyodum sanırım 5 mg oluyodu emin degilimde rabbim yardımcın olsun bol bol yumurta ve bebişler olsun

inşallah canım bnm

vallahi taa erelere gittik kim bilir biz de..istanbula gittikte gezmedik demeyiz işte

canım sabah 9.30 da lap.olacağım..sabah 8.30 da hastanede olun dediler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…