Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

pıkolu olup şeker hapı kullananlar kullandığınız zaman adetinizin zamanında değişme oldumu erken geldımı çunku aynur hanım erken gelmesi lazım dedı

canim ben metfull kullandim henen etki etti adetim gecikmisti ictim 2 gunde geldi ve yaklasik 1yil kullandi.glifor etkilememisti beni. benim adetler 35-40 gubu bulurkn 25-30 a dustu bu ilac sayesinde.

Hilbur şöyle izah edeyim durumu; ben bu çocuk ya da çocukları kendim için yapıyorum. Evet belki bencil bulabilirsiniz beni ama ne yazık ki öyle. Şu an evli de kalsam boşansam da yanıma evlat kalsın derdindeyim.. O çok ister gibi görünmesine rağmen geçen gün aldıralım bile dedi ben de senle alakası yok dedim) zaten doğmadan önce erkekler için bir şey ifade etmiyor .. Ben de etmeyince böyle kolay oluyor işte neyse beniyiyim ya bu fikre alıştırdım kendimi. Tek endişem maddi sıkıntı çekmek olur bu saatten sonra..

Aynen karnim acayip sis ignelerden hep.kamufle etmekte zorlaniyorum.kimseye soylemedim daha.uc ay dolmadan soylemeyi dusunmuyorum.

Son düzenleme:

9nisana gun verdiler canim. Ben jeli yarisina kadar yerlestirebiliyorum.seffaf degilki nasil anliyosun icinde ne kadar kaldigini.

canım ücretsiz değil bana kadın 340 TL dedi ama genelde 200 küsur TL'den bahsediyorlar, umarım o kadar pahalı değildir :) ya sen kendini stres yapma hamileliğinin tadını çıkar ))

kızlar 16 martta transferim oldu,sabah kan verdim değerim 44 çıktı.test günüm pazartesiydi

canım tebrik ederim, hamilesin Allah'ın izniyle :)

canım benim de arada karnımda ağrılar oluyor.

inan bi çoğumuz çocuğu sadece kendimiz için yapıyoruz.ben boşanmış bi ailenin çocuğuyum babam hayatımın hiç bir safhasında yoktu tam 5 yaşından beri...neyim eksik dersenhiçbişey derim.annemle çok mutlu bi çocukluk ve hayat geçirdim...ama sen çok duygusal bi dönem geçiriyorsun.biliyorum ve eminim düzeleceksiniz ama o zaman bu dönemi sneden böle uzak geçirmenin vicdani yükünü nasıl ödiycek merak ederim...merak ettim eşini keşke komşum falan olsaydınız senin velet gelene kadar benimkilere derdik tükürün çoccumm amcanın suratına diye:) bunları samimiyetine güvenerek yazıyom yanlış anlama...biz varız o yoksa...herkonuda yardımcın oluruz.nerdesin sen ? istanbul yada başka bi şehir.çalışıyormusun?ailen nerde oturuyor birde?

9nisana gun verdiler canim. Ben jeli yarisina kadar yerlestirebiliyorum.seffaf degilki nasil anliyosun icinde ne kadar kaldigini.

kızlar şu jel tüpünü bastığınız kısmına kadar itin hiç bişey olmaz....sizne muayeneler oldunuz bişey oldumuu..hayır.ve basın jele çıkarmadanda bastığınız yeri bırakmayın jel geri gelir hava ile yoksa.15dak yatıp sonrada yarım saat yürüyün.jeli ikiz olanlar 24 hafta falan kullanıcak alışmak ve doğru yapmak zorundasınız gebeliğinizin devamı buna bağlı olabilir bide böyle düşünün...şükürki iğne acısından kurtuldunuz.

tebrik eden tüm arkadaşlara teşekkür ederim.ALLAH hepinizden razıolsun .tüm dualarınızı kabul etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…