Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

rabbim daim etsin kucagına almayı nasip etsin:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK9::KK9::KK9::KK9:

cnm çok geçmiş olsunnnn ama sonuc iyi bebişine kavuşmana bi engel deil çok şükür rabbim beterinden korusun...lucrinin içindeki şişeyi görünce bende şaşırmıştım bu yetmez dedim:KK1::KK1: ama yetiyo tedavi sonuna kadar bende kullandım ilk tedavimde enjektörün 10 çizgisine kadar çekiyodum sanırım 5 mg oluyodu emin degilimde rabbim yardımcın olsun bol bol yumurta ve bebişler olsun:nazar::nazar:

Sağol canım.
Ay yetiyor mu çok sevindim :) Ben de 10 ile başlayacağım :)

inşallah canım bnm:KK16::KK16:

:KK1::KK1: vallahi taa erelere gittik kim bilir biz de..istanbula gittikte gezmedik demeyiz işte:KK9::KK9::KK9:

canım sabah 9.30 da lap.olacağım..sabah 8.30 da hastanede olun dediler.

Siz 2 gibi çıkacaksınız yola o zaman. Hayırlısıyla atlatırsın inşaallah kuzum.

kızlar yaa görüşmede nur hanıma genetikleri pıhtılaşmayı fln yapıyım dedim ısrarla yok dedi istek kagıdı vermedi gerek görmüyorum dedi en azından pıhtılaşmayı yapmak istiyom rahat deilim burdaki k.dogumcu verirmi istek kagıdı acaba nasıl yapsam ki...

canım lucrini sormuşsun şişenin minik olması şaşırtmasın seni, 10 ml ile başlıyorsun zaten benim 1 hafta gecikmeme rağmen tedavi süresince yettide arttı bile, gonal f e başladıktan birkaç gün sonrada baskılayıcı olarak 0.5 ml devam etmiştim üstelik ,hatta enjektörler bitti insülin iğnesi alıp kullanmaya devam etmiştim en bereketli ve acısız iğne

Siz 2 gibi çıkacaksınız yola o zaman. Hayırlısıyla atlatırsın inşaallah kuzum.

yok incim perşembe akşam üzeri 5 gibi yola çıkacağız bu kez.
teyzemin kızı var istanbul tuzlada ona anlattım durumumu illede bize gelin dedi oda sağolsun..orda kalacağız..
yoksa da gene gece yolculuğu yapmayacak otelde kalacaktık o gece..
gece yolculuğu çok zor oluyor..
hastaneye baya uzak ama gene de gece yolculuğundan daha iyi olur diye düşündük.

Son düzenleme:
kızlar yaa görüşmede nur hanıma genetikleri pıhtılaşmayı fln yapıyım dedim ısrarla yok dedi istek kagıdı vermedi gerek görmüyorum dedi en azından pıhtılaşmayı yapmak istiyom rahat deilim burdaki k.dogumcu verirmi istek kagıdı acaba nasıl yapsam ki...

canım ben de kendim yaptırdım dr lar hiç istememişti..
oradaki bi hastaneye gidersin bence verirler..
bende öyle yaptırdım.
eşime kanda hormon bakacaklardı bende pıhtılaşmaya baktırmak istiyorum dedim öyle baktılar.

canım ben de kendim yaptırdım dr lar hiç istememişti..
oradaki bi hastaneye gidersin bence verirler..
bende öyle yaptırdım.
eşime kanda hormon bakacaklardı bende pıhtılaşmaya baktırmak istiyorum dedim öyle baktılar.

k.doguma gitmek gerekiyomu yoksa direk genetik bölümüne gitsem yaparlarmı bende burdaki hastanede yaptırmayı düşünüyorum

k.doguma gitmek gerekiyomu yoksa direk genetik bölümüne gitsem yaparlarmı bende burdaki hastanede yaptırmayı düşünüyorum

eğer genetik bölümüne gideceksen diğer testlerin yanında birde pıhtılaşmaya baktırmak istediğini söylersin bakarlar cnm bence.
ben kadın doğumcuya gitmedim dediğim gibi eşime hormon y kromozom analizi vs bakılacaktı...
bende deyiverdim aldılar kanı hemen.

Canım hilbur) ne güzel bahsediyorsun durumundan.. her türlü mutlu olursun sen. hissediyorum.. çocukların çok şanslı.. çok teşekkür ediyorum sana.. yazdıkların bile güç.. Kuvvet.. Ben İstanbul da Merter de oturuyorum ailem de çok yakın bana. Çok şükür çevremde çok insan var lakin insan her şeyi paylaşmıyor ortak yaşam alanı sıkıntıya girmesin diye. Benim unuttuklarımı onlar unutmaz diye paylaşmıyorum genellikle .. Her bulduğum çocuğa tükürtme tekmeletme itinayla yapılır) lakin mahallenin ilköğretiminde öğretmen adam, çocuklar mecburen saygılı ona) ben de öğretmenim ama özel okulda çalışıyordum bu sene çalışmıyorum bu işlere verdim kendimi. Takmamalıyım diyorum düşünmüyorum İnan başarıyorum da) şu an en büyük problemim o dümdüz karnımın yerine 5 aylık göbek gelmiş olması..))patlayacak gibi de gergin .. ne olur bilirsin sen söyle bu ne zaman geçecek bu ))

bikaç gün sonrada buraya benim hamile olduğum belli olmuyor hilbur ne zman karnım çıkıcak bi tuhaflıkmı var yazarsın:)

incim çok geçmiş olsun Allah şifa versin. şükür tedavini etkilemiycek hem gitmen iyi oldu tedavide başlasa çok rahatsız edrdi.lucrine başlamışsın hayırlı sonu bol sağlıklı bebişli olsun inş..lucrin hiç acıtmıyo seviyom ben onu..bide baya gidiyo ben 1 ay kullandım dibinde hala kalmıştı..başka ne kullanıcan bide onlara ne zaman başlıycaksın?

semra genetikten pıhtılaşmayı mutlaka yaptır derim..banada dr gerek yok sende bişey yoktur durumun o kadar ciddi görünmüyo sadece kromrzom analizni yaptır dedi ama ben tesadüfen pıhtılaşmayı yaptırmıştım ve pıhtılşma bozukluğu çıktı sende yaptır zaten zeynep kamildeki dr demiştiki kromozom analizi ile pıhtılaşma birlikte çalışıyor doktorunuzun bunuda istemesi gerekirdi demişti yani istek yapılmasada yaptırabilirsin düşüklerim var de mutlaka..

sümeyye maşallah sana :nazar: beni 3 hafta sonraya çağırmışlardı.7 haftada kalbi duyuluyo..

merhaba arkadaşlar.bugün başladık hayırlısıyla tedaviye.dondurulmuş emriyo transferi kolay gözüküyor.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

merhaba arkadaşlar.bugün başladık hayırlısıyla tedaviye.dondurulmuş emriyo transferi kolay gözüküyor.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

hayırlı olsun kezbanım çok sevindim şimdi sağlıklı bi şekilde bebişlerini alcaksın dondurulmuş bencede rahat benim hala yumurtalıklarm ağrıyo arada..

hayırlı olsun tedavin cnm..bebişlerine kavuşursun inşallah..
merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım nisanın ilk haftası görüşmeye gideceğim bakalım hakkımızda ayırlısı

hoşgeldin merhaba cnm.hayırlı olsun tedavin bebeğine kavuş hemencik inşallah.
ilk tedavin mi..

Canim yetmezmi artiyor bile.lucrini catlama ignesi yapana kadar kullancaksin ilk 10ile baslattilar adetten sonra 5e dusuruyorlar.enjektorleri bitiyo onun yerine insulin ignesi alcan.hemsire odasinda oluyo.eczanedende ucretsiz alabilirsin.

canım ya gözün aydın çok sevindim darısı kese görmeye inşallah.. kızlar bugünlerde bir grip oldum sormayın ilaçta alamıyorum bitkisel şeylerle geçiştiriyorum çok canım sıkıldı ya bu duruma kendime iyi bakaym derken yakalandım şu gribe çok hastayımmm:85:
geçmiş olsun cnm inş çabuk atlatırsın

eltimde öyle dedi dün akşam çok yoğunlar ondan geç veriyolar dedi yengem eltim ablam hep 40 günde falan gitmişler yani adet tarihi 10 gün geçince
bunlar neden böyle yaptı anlamadım

kızlar bişi daha sorayım üff çok soru soruyum ama kusura kalmayın
şimdi jel pipetini nereye kadar koyuyusunuz bide bazen jel sıvı bazende kesilmiş yoğurt gibi geri geliyor bu normalmi

ben kalcamdan dolayı kalkamıyordum yatıyordum devamlı gezemıyordum pek o zaman jel tortu tortu gelıyordu kalcam ıyılestı gezıyordum o zaman da sıvı halde akıyordu
ikiside oldu normal ıkısıde yattıgım zamanda test gununu beklıyordum jel belkı dagılmamıs olabılır dıye dusundum ama bebek tutunmustu yınede jel gerı gelmesın yeterkı

kızlar 16 martta transferim oldu,sabah kan verdim değerim 44 çıktı.test günüm pazartesiydi

Hilbur şöyle izah edeyim durumu; ben bu çocuk ya da çocukları kendim için yapıyorum. Evet belki bencil bulabilirsiniz beni ama ne yazık ki öyle. Şu an evli de kalsam boşansam da yanıma evlat kalsın derdindeyim.. O çok ister gibi görünmesine rağmen geçen gün aldıralım bile dedi ben de senle alakası yok dedim) zaten doğmadan önce erkekler için bir şey ifade etmiyor .. Ben de etmeyince böyle kolay oluyor işte neyse beniyiyim ya bu fikre alıştırdım kendimi. Tek endişem maddi sıkıntı çekmek olur bu saatten sonra..

tek dılegım var bebeklerın dunyaya gelsın ıns esınde degısıcek sende mutlu olucaksınız o bebek sızı 90 derece degıstırıcek ıns ayrılmayı dusunme dusundukce ayrılıgı cagırıyorsun cıkar kafandan hayatta bazen uzuluyoruz sıkıntı cekıyoruz ama bzen o gunler gecıyor mutluda oluyoruz ayrılıgı dusunme zaman nelerı degsıtırmedıkı esınıde degıstırecek bebegınız olunca ben öyle hıssedıyorum yeterkı sabret

Aynen karnim acayip sis ignelerden hep.kamufle etmekte zorlaniyorum.kimseye soylemedim daha.uc ay dolmadan soylemeyi dusunmuyorum.

söylemeyın bencede çayı görmeden paçay ı sıvama derler ya ben hemen soyledım hayalım yarıda kaldı bır daha karnım sısene kadar demıycem bende bıde olsun inş dıyıpte sen hamıleyım dıyınce sasırıp kalanlarıda görmus oluyorsun burda bırbırımızı tanımasakta nasıl sevınıyoruz bırımız hamıle kalınca bırbırmıze dua edıyoruz ama bazen cok yakınlarımız ıyı tanıdıgımız ınsanlar boyle olmuyor ıste en iyisı hemen soylememek

9nisana gun verdiler canim. Ben jeli yarisina kadar yerlestirebiliyorum.seffaf degilki nasil anliyosun icinde ne kadar kaldigini.

ışığa tutunca ıcınde ne kadar ılac oldugu bellı oluyor sıktıktan sonra bakıyorum cok az kalmıs ama o kalabılırmıs o kadarcık

Kizlar bu gün yine test yaptırdım. 173.6 olan değerim 414.3 olmuş elhamdulillah :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:. içim elhamduLillah rahattı, ancak şimdi daha rahat oldum.
ne güzel gıdıyor cok sevındım sumeyye hep böyle gitsin inş maşallah bebişlerine

Kızlar ben bir şey sorucam. En geç kalp döyüntüsü kaç gün sonra duyuluyor. Beni doktor 15 gün sonra kontrola çağırdı keseni görmeğe, ben kalp atışının olduğu biz zaman gitmek istiyorum.

adetten baslayarak 40 gun sonra duyuluyor

Özür canım ekliyorum hemen.

Çakırım takvimin pek bir afili olmuş :) Hayırlı olsun :)

Ekleriz tabi de sen kimsin kimlerdensin :KK1: Anlat hele :KK34:

Kuzum nasılsın? Gün sayıyoruz seninle :KK16:

Az kaldı az :KK16:

Mikromun nezdinde dua okuyan okuyamayan herkesten Allah razı olsun :KK16:

Hayırlı olsun :) :nazar:

Evet gittim kızlar. Ben sadece muayene ve ilaç beklerken doktor kolonoskopi yapalım dedi. Dedim yaptıramam yarın tedaviye başlıyorum. O zaman sigmoidoskopi yapalım dedi. (kolonoskopinin hafif şekliymiş) Nur Hanım'ı aradım hemen dedim sakıncası var mı yok yaptır, sonucu bildir dedi. Berbat bir işlemdi. Tedavi olmasa yaptırmayacaktım ya neyse. İşlem sonra yığıldım kaldım, yarım saate yakın yattım, vücudum kesildi sanki. Allah beterinden saklasın herkesi. Sonuç hemoroid. Krem ve fitil verdi :KK50: Onları da sordum Nur Hanım'a, kullanabilirmişim. Lucrinimi de aldım :KK16: 140 liraymış. Diğerlerinin yanında ucuz geldi :KK1: Bu ay hastanelere çalıştık. Tedavi öncesi pek iyi olmadı ama ne yapalım. İnşaallah çektiğim son sıkıntı olur da sağlıkla yavruma kavuşurum.

çok geçmiş olsun inş sonu güzel olucak bu sıkıntılarını unutucaksın cnm hayırlı olsun tedavın en kısa zamanda kavusursun inş bebişlerine :)

kızlar eskiden hep hamile avatarları görüp iç çekerdim:KK43::KK43::KK43:artık bende hamiş sayılırım bende kendime kalktııııım hamiş avatarı yaptım:emir_bebek::KK49::KK49::KK49: nasıl olmuş:KK16::KK16::KK16:
cok yakısmıs 9 ay böyle kal inş :)

amin canım inşallah evet benimde tek. sorma umut ya hem heyecan arttı hemde grip oldum pek ii değilim yani inşallah bugün de iyi haberlerle gelirsin heyecanla bekliyorummm

olacak canım sağlıkla inşallah...sıkma canını...ben de transferin ertesi günü ağır grip olmuştum...bitkisel şeyler kullanma..ballı su iç bir de taze sıkılmış portakal suyu....

kızlar bişi daha sorayım üff çok soru soruyum ama kusura kalmayın
şimdi jel pipetini nereye kadar koyuyusunuz bide bazen jel sıvı bazende kesilmiş yoğurt gibi geri geliyor bu normalmi

canım ben yarıdan fazlasını koydum ...evet benimki de biraz geri geliyor..su gibi...sonra yoğurt gibi...normal akıntım gelmedi bugün hiç..

incim çok geçmiş olsun Allah şifa versin. şükür tedavini etkilemiycek hem gitmen iyi oldu tedavide başlasa çok rahatsız edrdi.lucrine başlamışsın hayırlı sonu bol sağlıklı bebişli olsun inş..lucrin hiç acıtmıyo seviyom ben onu..bide baya gidiyo ben 1 ay kullandım dibinde hala kalmıştı..başka ne kullanıcan bide onlara ne zaman başlıycaksın?

Sağol canım. Evet tedavide olsaydı çok zor olacaktı. Şimdi en azından ne olduğu belli. İlaçları kullanacağız, bol su ve kayısı tüketeceğim. İnşaallah geçer. Adet olunca gonal f kullanmaya başlayacağım sonrası bildiğiniz gibi cetrotide ve ovitrell :)

Hayırlı olsun canım.

X