Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

senin 5.gün değerin kaçtı canım,birde bende yine kahverengi renkte tortular gelmeye başladı bugün senin nekadar sürdü bu olay?

senin 5.gün değerin kaçtı canım,birde bende yine kahverengi renkte tortular gelmeye başladı bugün senin nekadar sürdü bu olay?

5.gün değerim 39du canım.ikiz olduğu için 24 hafta jel kullandım ve tortular hep geldi.kan değil onlar jelin içrede birikenleri.hep gelcek.

kızlar 16 martta transferim oldu,sabah kan verdim değerim 44 çıktı.test günüm pazartesiydi

:124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:

Tebrik ederim. Rabbim huzurlu ve kolay hamilelik sonucunda sağlıklı bebeyini kucağına almanı da nasip eylesin. Darısı sırasını bekleyenlerin başına.

Ne zamandır senin durumunu endişe ile okuyorum. Belki bir düzelme olur deye bekliyorum. Hiç bir şey de yazamıyordum. Acaba bu duruma nasıl oldu da geldiniz? Rabbim senin yardıncın olsun. Ancak bebek için durumu nasıl düzelte bilirsin bence bir az düşün. Çünki bir kadın için eşsiz yaşamak manevi, fiziki ve maddi açıdan zordur. Çocuk da ister-istemez bu durumdan etkilenir. Çocuk Allahın bize verdiği bir nimettir. Belki aranızdakı buzların erimesine vesile olur. Benim sana vere bileceyim nacizane tafsiyye bir az buzların erimesinin yollarını araman. Evliliği sonlandırmak iyi bir şey deyil. Sonradan pişman olanları çok gördüm. Belki istemiyorsundur, ancak iyi düşün. Aranızdakı meseleleri en iyi sen biliyorsundur. İstersen bir yolunu bula bileceğine inanıyorum ben. Rabbim yardımcın olsun ve asla seni darda koymasın.

bu hastanede histeroskobi yaptıran varmı maliyeti nedir ve kimi önerirsiniz

Benim görümcem yeni yaptırdı, 4000 tl (küçük müdahile yapılmışdı) tuttu. Tanısal olursa bir az daha az oluyor.

Kizlar bu gün yine test yaptırdım. 173.6 olan değerim 414.3 olmuş elhamdulillah . içim elhamduLillah rahattı, ancak şimdi daha rahat oldum.

Kızlar ben bir şey sorucam. En geç kalp döyüntüsü kaç gün sonra duyuluyor. Beni doktor 15 gün sonra kontrola çağırdı keseni görmeğe, ben kalp atışının olduğu biz zaman gitmek istiyorum.

Son düzenleme:
inciiiiiim ya beeeeeeen....

Özür canım ekliyorum hemen.

.ncim eline sağlık çok güzel olmuş kendimi hamile listesinde görünce çok duygulandım

Çakırım takvimin pek bir afili olmuş :) Hayırlı olsun :)

günaydınlarr benide eklermisiniz bambi34

Ekleriz tabi de sen kimsin kimlerdensin Anlat hele

hoşgeldinnnnnn inciii bende özledim seniii

Kuzum nasılsın? Gün sayıyoruz seninle

Az kaldı az

kızlarrr hepinize merhaba haydi inciye dua zamanı özellkikle ayetel kürsi okuyaabilenlerr basit bir işlemi var hadi incime dua edelimm rabbim yardımcısı olsunnn

Mikromun nezdinde dua okuyan okuyamayan herkesten Allah razı olsun

kızlar 16 martta transferim oldu,sabah kan verdim değerim 44 çıktı.test günüm pazartesiydi

Hayırlı olsun :)

canım inş sabırsızlıkla bekliyrum inan buna dualarımız seninle...hemoroid için bugün gidicektin geldinmi acaba?inş bişey çıkmamıştır damar çatlağı falandır belki..

kız hemen nere gittin naptın cnm herşey yolundadır inş

Evet gittim kızlar. Ben sadece muayene ve ilaç beklerken doktor kolonoskopi yapalım dedi. Dedim yaptıramam yarın tedaviye başlıyorum. O zaman sigmoidoskopi yapalım dedi. (kolonoskopinin hafif şekliymiş) Nur Hanım'ı aradım hemen dedim sakıncası var mı yok yaptır, sonucu bildir dedi. Berbat bir işlemdi. Tedavi olmasa yaptırmayacaktım ya neyse. İşlem sonra yığıldım kaldım, yarım saate yakın yattım, vücudum kesildi sanki. Allah beterinden saklasın herkesi. Sonuç hemoroid. Krem ve fitil verdi Onları da sordum Nur Hanım'a, kullanabilirmişim. Lucrinimi de aldım 140 liraymış. Diğerlerinin yanında ucuz geldi Bu ay hastanelere çalıştık. Tedavi öncesi pek iyi olmadı ama ne yapalım. İnşaallah çektiğim son sıkıntı olur da sağlıkla yavruma kavuşurum.

Son düzenleme:

çok geçmiş olsn cnm ALLAH ŞİFALAR VERSİN

Buna da şükür incim. Rabbim başka sıkıntı vermesin. Yaşadığın son sıkıntı olsun inşeAllah. Tedavin hayırlı ve sonu tatlı, güzel sağlam bebekli olsun inşeAllah. haydi Bismillah.

Buna da şükür incim. Rabbim başka sıkıntı vermesin. Yaşadığın son sıkıntı olsun inşeAllah. Tedavin hayırlı ve sonu tatlı, güzel sağlam bebekli olsun inşeAllah. haydi Bismillah.

Öyle tabi canım. Allah beterinden saklasın, kimseyi sağlıkla sınamasın.
Yarın ilk iğnemi vuruyorum. heyecan bastı :18:

arkadaşlar serrolojik testler varya
anti ag
anti hbs gibi bu tahlıllerı dahıleye yartırır dimi?
bide bu çatlatma iğnesini ve progestan iğnesinini ve jelini devlet hastanesinde yazdırabiliyormuyuz?
bide bu muayene ücreti 340 sezeryan 7 filan diyosunuz ya bu sigortalıya olan fıyatmı ?
çok soru sordum dimi???

Canım istek yapabilir her doktor. Biz eşimle ürolojide yaptırdık sıra olmuyor diye. Durumu anlatınca adam hemen istek yaptı sağolsun.
Çatlatma iğnesi için tüp bebek raporu gerek diye biliyorum, jeli aile hekimleri yazıyor.
Özel sağlık sigortan varsa bu fiyatlar azalır. Yoksa böyle maalesef. 7 bin de tüp bebek hastası olduğumuz için yoksa rakam daha yüksek.

oh oh maşallah

darısı tüm isteyenlere olsun

sevgiler...

Tam aklıma gelmişdin seni gördüm. Kontrolun nasıl geçdi? Nasılsın?

:26::26::26: Nereye kayb oldun ama???

Son düzenleme:

saol cnm teşekkürler aman bebeklerimiz tutsunda doğumuda başka yerlerde yapalım önemli değil

incim çok geçmiş olsun canım. Rabbim beterinden korusun. çok şükür ki tedavine engel bir durum oluşturmadı.. Allah'ın izniyle tüm bu çektiklerin bebeğine kavuşmana vesile olacak. Allah çektiklerinin ve yaşadıklarının mükafatını sana hayırlı bir evlatla versin inşallah. kalbini, gönlünü ferah tut..

Son düzenleme:
inci çok geçmiş olsun canım..
tedaviye engel olacak bi durum oluşmamış sıkma canını onuda atlatacaksın inşallah..
yarın ilk iğneni olacaksın seninle beraber heyecanla yanındaız cnm bnm herşey güzel olacak

çok sevindim Allah tamamına erdirsin sümeyyecim.
pıt pıtlarını da duyarsın akında inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…