Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

vardecim bende şeker ilacı kollanıyurum ve pkoluyum benim adetlerimde hiç gecikme olmazdı

ne için sorduğumu açıklıyım.
geçen ayın ortasında başladım yanı adet olduktan 1 hafta sonra fılan başlamıstım bu adetım 1 hafta geçıktı aynur hanımda erken gelmesı lazım deyınce
normalde ben 32 gnde adet oluyorum tahmını adet tarıhım 14 nısan ama hanı belkı erken adet olurmuyum dıyorum
heyecan var bende şafak saymak istiyom:KK52::KK52::KK52::KK53::KK53::KK53:

az kaldı denturum az sabır allahın izini ile güzel günler yaklaşıyor

ben randevu almadım henüz dün mustafa beyle konuştum o zamana alın dedi randevuyu

ya bizide erken şağırsaydı keşke

okudum allah yardımcısı olsun

peki ben oraya deyilde başka bir de gitsem sen kaçıncı gün kese görmeye gittin bide alttanmı baktı bide memorial de ilk muayene ücretsizmi
ücretli ise ücreti ne kadar

5+4 ken biz keseleri görmüştük canımm.ilk muayne ücretsiz değil 230 tl.

kızlar bişi daha sorayım üff çok soru soruyum ama kusura kalmayın
şimdi jel pipetini nereye kadar koyuyusunuz bide bazen jel sıvı bazende kesilmiş yoğurt gibi geri geliyor bu normalmi

jelin sıvı gelmesi katı gelmesi yeşil renkte gelmesi hafif koyu kahve gelmesii bunlarr hep normal canımmm

ne için sorduğumu açıklıyım.
geçen ayın ortasında başladım yanı adet olduktan 1 hafta sonra fılan başlamıstım bu adetım 1 hafta geçıktı aynur hanımda erken gelmesı lazım deyınce
normalde ben 32 gnde adet oluyorum tahmını adet tarıhım 14 nısan ama hanı belkı erken adet olurmuyum dıyorum
heyecan var bende şafak saymak istiyom:KK52::KK52::KK52::KK53::KK53::KK53:
kız delirdinmi o kadarda erken gelmez erken derken 32 günde bir oluyusan 28-29. günde olursun demiş

5+4 ken biz keseleri görmüştük canımm.ilk muayne ücretsiz değil 230 tl.

jelin sıvı gelmesi katı gelmesi yeşil renkte gelmesi hafif koyu kahve gelmesii bunlarr hep normal canımmm

peki mikrom 5+4 nasıl hesaplanıyu yani adet gecikmesi olduğu günden 11 gün sonramı yani 41. günmü ay anlatamıyum ya benim bu gün tam adet günüm 23 şubatda adet olmuştum

kız delirdinmi o kadarda erken gelmez erken derken 32 günde bir oluyusan 28-29. günde olursun demiş

peki mikrom 5+4 nasıl hesaplanıyu yani adet gecikmesi olduğu günden 11 gün sonramı yani 41. günmü ay anlatamıyum ya benim bu gün tam adet günüm 23 şubatda adet olmuştum

olsun canım 4-5 gun bıle iyimiş valla
çok sabırsızlanıyorum:KK52::KK52:

mikro ya ben ne zaman dua edebilicem?

Incimm çok heyecanlıyım yaaa:) hadi bismillah...

Dentur seni gördükçe hayata olan umutlu bakışım artıyor artık....sen bu topikteki en güzel umut verici örneksin,dilerim zamanla uğurböceğide senin gibi olucak..

Dicay hamileliğin için çok mutluyum ama eşinle olan durum beni üzmeye başladı.sen artık hamile ve hassas bi kadınsın durumları düzeltmeniz lazım çünkü bu yol çok uzun ve insanın en çok eşinin destek ve yardımına ihtiyacı oluyor...

Nisannur...utku çınarımın yüzü suyu hürmetine rabbim yardımcın olsun arkadaşım...dualrımdasın...

saol canım allah razı olsun.rabbim evlatlarını korusun.onlarla sınamasın.bu arada ben fotoları göremiyorum :KK14::KK14:

çakırımm nette tüp bebek hesaplayıcısı var yumurta toplama gününden hesaplanıyor.

Oncelikle hepinize cok tesekkur ederim destekleriniz icin..bugun 2.testimi yaptik memorialde şükürler olsun 48 olan degerim katlanip 133 olmus..doktor bidaha test istemedi suan gayet iyi dedi..vee 10 nisanda bebeğimin kalp atisini duyucam isallah..ben hep karamsardim aslinda hem burda destek olan hemde kendi arkadaslarim cok cilemi cektiler..kalp atisini duyana kadarda bu boyle gidecek galiba :-/esim sevinememisti adamin bugun yüzü güldü inanin..ne zormus bu süreç ama Rabbime binlerce kez şükürler olsun..isallah hep boyle daim olur mutlulugum..4 yildir bebek istiyorduk..gecen sene 1 asilamam var ve ilk tüp bebek denemem. .Allah isteyen bütün arkadaslarima nasip etsin..hepimiz anne oluruz isallah..hepinizi cok seviyoruuuum canlar:)))

Canım tebrik ederim alllah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin.

Hamilelerimiz :KK16:

almina :KK49::nazar:
beyzzmbak :KK49: :nazar:
canocanan :KK49::nazar: - prens ve prensesimiz geliyor :emir_bebek::emir_bebek::nazar:
cakır :KK49::nazar:
cemile :KK49::nazar:
dicay :KK49::nazar:
esmerim452 :KK49::nazar:
grafiking :KK49::nazar: - oğlumuz geliyor :emir_bebek::nazar:
happy :KK49::nazar:
kabakciceği :KK49::nazar:
ketenprensess :KK49::nazar:
led_zeppelin :KK49::nazar:
medical :KK49::nazar:
mikro :KK49::nazar:
mimoza06 :KK49::nazar:
mucize2013 :KK49::nazar:
nazyam :KK49::nazar:
nurme :KK49::nazar:
offfff :KK49::nazar:
sevda :KK49::nazar: - oğlumuz geliyor :emir_bebek::nazar:
sumeyye :KK49::nazar:
umutege :KK49::nazar: - 27 martta oğlumuz geliyor :emir_bebek::nazar:
[/QUOL
Listede adımı görünce çok duygulandım. çok güzel olmuş incim eline sağlık en kısa zamanda hepinizi bu listede görmek dileğiyle.

Merhaba kızlar kaç gündür giremedim ama hep aklım sizlerdeydi aşkolsun hiçmi merak etmediniz? ben iyiyim doktorla konuştum artık test yapma dedi nisanın 10nundan sonra bir doktora görün dedi bilmiyom kızlar karnım ara ara çok ağrıyor normalmi?

X