Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Canim coraspirin kullan onemli o.ben bugun jelide aldim nur hanim dememisti ama kenarda durdun dedim.aile hekimine yazdir yoksa baya pahali.yarin icin cok heyecanliyim.inslh degerlerimiz katlanmistir.

inşallah katlanmıştır canım bende çok heycanlıyım birde coraspirine başladım ama dedimya opudan sonra lekelenme yapmıştı bende nur hoca başlasın yeniden deyince başladım bugün inş birşey olmaz ben jeli almadım daha doğru söylüyorsun aile hekimime yazdırayım kaç tane yazdırayım sence?

cnm benım kese gununu transferden 35 gun sonrasına verdıler kabak cıcegının daha erken 22 gun sonrası sanırım bıde ben bugun bır dergıde okudum adet gununden hesaplayarak 6. hafta kese görunuyormus yanı benım kese randevum bayagı bır ılerı tarıh cıkıyor ama daha gelısmıs olur belkı daha ıyı görunur

canım şimdiden canını sıkma gün doğmadan neler doğar olumlu düşün iyi olsun herşey

biz daha önce enjektörlü almıştık
kalemlı mı alayım?
ne farkı var

enjektörlü daha kolay bence,
bildiğin yöntem en azından.
bir de enjektörlüde kalan ilacı birleştirip sonuna kadar kullanabiliyorsun...
kalemli bana riskli geldi, ya bozulursa bişiy olursa falan
belkide kullanmadığımdandır bilemiyorum...

Havada uçuşan kuşlar, mutluluğun ve bereketin simgesidir.

Haberdir. Kişinin güzel haberlerle sevinç yaşayacağına işaret eder.

Canım kuşun rüya tabiri inşallah katlanmıştır değerin rabbim korusun yavrularını dualarım seninle yarın güzel haberlerini alırız inşallah

Benimki bir kutu yazmis 15gunluk bir kutu.daha fazla yazarlar mi bilmem sor canim.bugun hastaneden aradilAr beni 9 nisana gun verdiler cok heyecanli.yarinida bir atlatsaydik.

sen enjektorlumu kullandın kalemlıde ılac ıcınde kalıyomu ki noluyoo

sana katılıyorum canım bendede bi önceki denememde hep kanama yaptı aslında test yapılarak verilmesi banada mantıklı geliyor hakkımızda hayırlısı kullan diyorlar kullanıyoruz valla yapcak bişey yok lekelenme başlarsa hemen bırakıcam tabi

canım şimdiden canını sıkma gün doğmadan neler doğar olumlu düşün iyi olsun herşey

yarın az çok belli olur diğer 3nün durumu
nur hocayla detaylı konuşucam ama bende tedavinin gram heyecanı yok
tedavimin iptal olmasını isteyeceğim hiç aklıma gelmezdi (

mimoza agzından bal damlıyor valla inş dedıgın gıbı olur Allah razı olsun guzel dıleklerın için daha guzelllerı senın olsun ıns

sen enjektorlumu kullandın kalemlıde ılac ıcınde kalıyomu ki noluyoo

ben enjektörlü kullanıyorum
yedek enjektörler de var yanında
kalemli daha karışık ve zor geldi
şişe şeffaf ne kadar kalmış ne kadar kullandım görebiliyorum
şişnin dibinde kalanı sonuna kadar çekiyorum kalemlilerde nasıl oluyor bilmiyorum
biraz benim alıştığım yöntem olduğu için de olailbir bilemiyorum ki

evt cnm ona dıkkat et gerısı de Allaha emanet o yazdıysa ne olursa olsun tutacak dogacak bılıyorum bır doktor demıskı cok kanaması olan hastalarım oldu ama hamıle kalmıslar o yuzden akısına bırakmak lazım cok dusunup kafamı takıyorum bos yere yapmam gereken sey aslında sadece dua etmek suan inş kabul olucak hepımız anne olucaz :)

canım benim şimdiden kendine sıkıntı yapma Rabbim ne dilerse o olur hiç belli olmaz belki yumurta sayın artar bazen görünmeyen yumurtalar oluyor ben opuya girmeden 8-9 yumurta görünüyordu elh. 17 yumurta toplandı opuda tabi maalesef negatifle sonuçlandı o da ayrı mesele

Benimki bir kutu yazmis 15gunluk bir kutu.daha fazla yazarlar mi bilmem sor canim.bugun hastaneden aradilAr beni 9 nisana gun verdiler cok heyecanli.yarinida bir atlatsaydik.

Canım banada 3 hafta sonraya gün verdiler kese için ama ben ankaradayım biliyorsun memoriale gelemicem yolculuk zararlı olabilir burda bir doktor ayarladım acaba şartmı memoriale gitmem benim için gelmek sorun değil aslında ama yolcukutan korkuyorum

kızlar kocamla papaz olucam bişey söleyın kalemlımı daha ıyı enjektorlumu????

canım bence kalem daha ıyı cunku dozu elınle cekerek ayarlamıyorsun sayılar var hangısıne ıstersen getırıyorsun ıgneyı sonuna kadar basıyorsun bana o daha kolay geldı eger altında az kalırsa onu kullanıp eksık kalanıda dıger ıgneden tekrar vurabılırsın bende hıc oyle bısey olmadı zaten gerek kalmıyor ama olursada oyle yapabılırsın enjektörle ayarlaması daha zor gıbı geldı hemsıre anlattıı bana belkı oyle alırım dıye ama bucuk lu olursa surası falan bana daha karısık geldı bence kalem al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…