Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

arkaşlar tebrik ederim biraz geçiktim ama rahatsız olduğum için giremedim nete..
uğurböceği senin de inş katlana katlana devam eder değerlerin.
Rabbim hayırlı sağlklı ve sihhatli evlatlar nasip etsin. inş..

Canım banada 3 hafta sonraya gün verdiler kese için ama ben ankaradayım biliyorsun memoriale gelemicem yolculuk zararlı olabilir burda bir doktor ayarladım acaba şartmı memoriale gitmem benim için gelmek sorun değil aslında ama yolcukutan korkuyorum

Bence sorun olmaz orda iyi bir doktor bulursun.neticede ankaradasin nezamana kadar istanbula gelebilirsin.

evt cnm ona dıkkat et gerısı de Allaha emanet o yazdıysa ne olursa olsun tutacak dogacak bılıyorum bır doktor demıskı cok kanaması olan hastalarım oldu ama hamıle kalmıslar o yuzden akısına bırakmak lazım cok dusunup kafamı takıyorum bos yere yapmam gereken sey aslında sadece dua etmek suan inş kabul olucak hepımız anne olucaz :)

Canım inşallah yatsı ve sabah namazlarımın arkasından sana çokca dua edicem sende tüm kalbinle inan herşey güzel olacak rabbim ne eylerse güzel eyler. Bizim hayır bildiğimizde şer, şer bildiğimizde hayır vardır. Biz şer olarak görsekte bu kanamayı inşallah hayırdır sonu...

canım bence kalem daha ıyı cunku dozu elınle cekerek ayarlamıyorsun sayılar var hangısıne ıstersen getırıyorsun ıgneyı sonuna kadar basıyorsun bana o daha kolay geldı eger altında az kalırsa onu kullanıp eksık kalanıda dıger ıgneden tekrar vurabılırsın bende hıc oyle bısey olmadı zaten gerek kalmıyor ama olursada oyle yapabılırsın enjektörle ayarlaması daha zor gıbı geldı hemsıre anlattıı bana belkı oyle alırım dıye ama bucuk lu olursa surası falan bana daha karısık geldı bence kalem al

ben enjektörlü kullanıyorum
yedek enjektörler de var yanında
kalemli daha karışık ve zor geldi
şişe şeffaf ne kadar kalmış ne kadar kullandım görebiliyorum
şişnin dibinde kalanı sonuna kadar çekiyorum kalemlilerde nasıl oluyor bilmiyorum
biraz benim alıştığım yöntem olduğu için de olailbir bilemiyorum ki

saolun arkadaşlar ben biraz tez canlıyım pipirikliyim
hemen panık yapıyorum idare edersiniz artık beni bu süreçte
ALLAH önce eşime sonra size sabır versin:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Cnm kabakcıcegıde ultrasonda 1 yumurta görundu opuda 5 tane cıktı 3 tanesı dollendı sıkma canını bak burda hergun pozıtıf sonuclar duyuyoruz ıns gunu geldıgınde sende bu haberle sevındıreceksın bızı bende yumurta cok olursa sansım cok olucak sanıyordum ama az oluncada kalıtesı ıyı oluyor tutunma sansı cok oluyor ben ılk denedıgım yere gıtseydım ıkıncı denemede bana cok ılac verecektı hem benım saglıgımla oynanacak hem yıne sonuc negatıf cıkabılırdı cunku ılkındede 10 yumurta toplanmıstı memorıalde bunun tam aksını yapıyorlar daha dogal olsun tutunsun dıye az olsun iyi olsun tutunsun yeterkı morelını yuksek tut ben ınanıyorum cnm sende Allahın ıznıyle ıns bebegıne kavusucaksın

arkaşlar tebrik ederim biraz geçiktim ama rahatsız olduğum için giremedim nete..
uğurböceği senin de inş katlana katlana devam eder değerlerin.
Rabbim hayırlı sağlklı ve sihhatli evlatlar nasip etsin. inş..

amin cnm inş hepımıze o gunlerı yasamayı nasıp etsın

gecmıse bakamıyorum bugun testı olan arkadasalrın sonucu ne oldu acaba bırı benı bılgılendırsın.kızımın dısı cıkıgı ıcın zor yazıyorum yanı o kadar mızmızız

Cnm kabakcıcegıde ultrasonda 1 yumurta görundu opuda 5 tane cıktı 3 tanesı dollendı sıkma canını bak burda hergun pozıtıf sonuclar duyuyoruz ıns gunu geldıgınde sende bu haberle sevındıreceksın bızı bende yumurta cok olursa sansım cok olucak sanıyordum ama az oluncada kalıtesı ıyı oluyor tutunma sansı cok oluyor ben ılk denedıgım yere gıtseydım ıkıncı denemede bana cok ılac verecektı hem benım saglıgımla oynanacak hem yıne sonuc negatıf cıkabılırdı cunku ılkındede 10 yumurta toplanmıstı memorıalde bunun tam aksını yapıyorlar daha dogal olsun tutunsun dıye az olsun iyi olsun tutunsun yeterkı morelını yuksek tut ben ınanıyorum cnm sende Allahın ıznıyle ıns bebegıne kavusucaksın

Evet, kabakçiçeği 1 derken 5 olmuştu.hatırlayınca içim bir nebze rahatladı. rabbim en doğrusunu en hayırlısını bilir..
Amin İNŞALLAH benim de dediğn gibi olur..
Biliyo musun kendimden çok eğer sonuç olmsuz olursa eşimin gereksiz yere m-tese olduğu için endişeleniyorum.
İnşallah arkadaşım...
Bunda da vardır bir hayır..Rabbim bilir..Elimizdn başka bişiy gelmiyor...

kızlaaaaaaaaaaar hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
allaha bin şükür rabbim dileyen harkese versin çok şükür bu güne
değerim 272.5
:KK52:tebrik ederim canımmmmmmmmmmmmm:KK76::KK9::KK9:

Kizlarrr testimi tekrarladim degerim 12.44 den 48.34 olmus..yani suan hamileyim...degerim yukselmis..2 gun sonra tekrarlicamm...opiyorum hepinizi...cakirim senin sonucuna okadaaar mutlu oldumki anlatamam...cok tebrik ederim..Allah sag salim kucagimiza almayi nasip etsin..
ketencim sıkma canını. bak uğurböceğininde katkat katlanmış değerleri. senınde öyle olacak inş. herşeyde bi hayır vardır. ben senı şimdiden tebrık ederım canımmm:KK9:
Herkese selam.
Esimin telefonunu gasp ettim :)
Cakirim, ketenprenses, sumeyye, mucize, mimoza, dicay, kabakcicegim Rabbim daim etsin insaallah. O kadar cok sevindim ki... Masallah hepinize :nazar:
Benim biraz moralim bozuk. Sizlerden dua bekliyorum. Insaallah onemli bir seyim yoktur ve tedaviye baslayabilirim. Hemoroidten supheleniyoruz insaallah oyledir ya da hicbir seyim yoktur. Cumartesiye randevu aldim. Ne olur dua edin. Hepinizi opuyorum.
incicim geçmiş olsun canım. inş bi sorun yoktur..

Kizlar su garibanı bi rahatlatin noluurrr:)) 10.gun degerim iyimi gercekten..48 lerde ..biliyosunuz dayanamayip 8.gun test yaptim 12 cikmisti..sizce bu d
kız sıkma canını. bak iki gun sonra katlanacak inş değerlerin. üzme bakim bebeğini:KK20:

gecmıse bakamıyorum bugun testı olan arkadasalrın sonucu ne oldu acaba bırı benı bılgılendırsın.kızımın dısı cıkıgı ıcın zor yazıyorum yanı o kadar mızmızız
kolay gelsin canım. kaçıncı dişi :)

:KK52:tebrik ederim canımmmmmmmmmmmmm:KK76::KK9::KK9:

ketencim sıkma canını. bak uğurböceğininde katkat katlanmış değerleri. senınde öyle olacak inş. herşeyde bi hayır vardır. ben senı şimdiden tebrık ederım canımmm:KK9:

incicim geçmiş olsun canım. inş bi sorun yoktur..

kız sıkma canını. bak iki gun sonra katlanacak inş değerlerin. üzme bakim bebeğini:KK20:

kolay gelsin canım. kaçıncı dişi :)

canım 1 tanesının ucu bellı 1-2 haftadır cıktı ama daha tam cıkmadı yanı dıgerıde cıktı cıkıcak 2 taneler yanıı

:KK1: şimdi gördüm yazdım :)

canım mesajına burdan cevap verıyım tecrubelerımızden faydalanalım hep beraber.
belkı bılıyorsundur.ben 34 haftamada normal muayeneye gıttım hem nur hanıma hemnde medıpole nese hanıma gıdıyordum.
dogumumu nur hnmlada nese hanımlada normal olarak planlamıstık.neyse.otoparkta hoplaya zıplaya gıdıyorum esımde bana ızıyor yeter artık dogurucan.bıraz agır davran dedı.bende guldum felan neyse yukarı cıktık sıramız geldı.gırdık ıcerıye muayene oldum ultrasonda nese hanım artık ne gorduyse gozlerı kocaman acıldı tugceee dedı efendım dedım agrın yok mu dedı.yooookk neden kı dedım?
senın catı muayeneı bır yapalım mı dedı tamam dedım bılıyordu kı daha erkendı yapmaması gerekıyordu.ee onuda yaptıı tugce sen doguruyorsun nasıl agrın olmaz dedı kalktık gıyındım 4 cm acılman var hemen yatıs dedı.esımde dıyor kı sota adam tabıı sımdı bız pazartesı mı yatıs yapıcaz dedı.yok bugun demez mı?hemen nur hnm aradım gelıyım mı dedım?hayır sakın gelme tugcecım yolda dogurursun dedı.neyse yatıs ıslemlerımı ben yaptırdım gıttım odama gıyındım esımıde eve yolladım.cntaları ve kaynanamı alsın dıye.buarada acılmam 6 cm ama bende tık yok kk dakı ekım annelerıne herseyı anlatıyorum cep ten canlı dogum.
sunı sancı verıldı..sancı odasına alındım ıste orda koptummmmm..9 cm acılmam vardı artık.ece gelıyordu nese hanım kafası gorunuyor dedı ve benım dolayısıyla ecenın kalp atısları dustu bebek strese gırdıgı ıcın hemen sezeryana alındım ama sonradan hem sunı sancı devam ettı hemde sezeryanın agrısı...ama kızın kuvoze gırmıycek dedıklerınde hepsını unuttum..ALLAH NUR HNM DAN BINLERCE KEZ RAZI OLSUN..O BANA DAHA 26 HAFTAMDA FELAN BU COCUK YA 34 YADA 36 HAFTADA DOGAR DEDI ACIGER GELISTIRICI IGNE YAPTIRDI 2 DOZ O BENIM KIZIMI YOGUN BAKIMDAN KURTARDI...(cok uzattım kusura bakmayın artık)

kızlaaaaaaaaaaar hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
allaha bin şükür rabbim dileyen harkese versin çok şükür bu güne
değerim 272.5

çakır, tebrik ederim. Rabbim inş sağlıklı bir şekilde tamamına erdirir.

ayyy maşallahhhh yaaa şükürler olsu bu günleri gösteren rabbime yeterki yönelmesini bilelimmm:KK16::KK16::KK16:

kimseyi ağlatmasın güzel rabbimmmm

AMİN İNŞALLAH..
Herkese selam.
Esimin telefonunu gasp ettim :)
Cakirim, ketenprenses, sumeyye, mucize, mimoza, dicay, kabakcicegim Rabbim daim etsin insaallah. O kadar cok sevindim ki... Masallah hepinize :nazar:
Benim biraz moralim bozuk. Sizlerden dua bekliyorum. Insaallah onemli bir seyim yoktur ve tedaviye baslayabilirim. Hemoroidten supheleniyoruz insaallah oyledir ya da hicbir seyim yoktur. Cumartesiye randevu aldim. Ne olur dua edin. Hepinizi opuyorum.
İnci inş önemli bir sorun değildir de hayırlısıyla tedavine başlarsın, dualarım seninle..

benimde yarın yumurta toplama var banada dua edin lütfen
artık bekleme sürecine girip inşşallah sonrada pozitifi bende yazarım çok heyecanlıyım

western, benim de 2-3 gün sonra opum olacak..iki günde bir hastanedeyim..belki yanyana bile oturduk ama birbirimizden haberdar değiliz :)
İnş kaliteli yumurtaların olur, gelişmelerden haberdar et bizi, Rabbim kolaylık versin..

Son düzenleme:
iyi akşamlar arkadaşlar...
13 mart'ta tedavime başladım, bugün itibariyle tam bir hafta oldu..
tedaviye başladığmdan beri ağır bir grip geçiriyorum. tedavinin heyecanını bile yaşayamadım :KK43:(
iki gündür gözümü açabildim.sağolsun nur hanım mesajlarıma sürekli döndü, onun tavsiyeleriyle iyileşmem daha da kolaylaştı.

gelelim asıl derdime :KK43:(
biz erkek infertilite sebebiyle gitmiştik..eşim azosperm ve opu günü m-tese olucak..
olucak fakat bu tedavimde benim yumurtalarım çok az zira topu opu 4 tane yaaa:KK43:(
bir tane olgun, 3 tane de arkadan gelen varmış :KK43:
çok üzgnüm...
bugün ilk defa nur hanım dışında bir doktor muayne etti, aynur hanım alel acele geldi, yarım saat ulsrosan masasında bekledim çok yoğunmuş..
kaç yumurtam var dedim önce 1 dedi.
ben şaşırdım..
ardından 3 tane de arkadan gelen var dedii.
bir senin yaşın kaç ki deyince ben çok gerildim
nur hanım izinliydi cepten aradım. izin gününde rahatsız ettim.
ona rağmen benle ilgilendi,telefonda telkin etti :KK43:(
topu topu 4 yumurta için eşim ameliyaat olcak, ama bende yumurta yok ki fazla sayıda embro oluşşsun.
sayı az olduğu için de 5. güne bile bekletemiyecekler..
içim daraldı hastayım bir taraftan..
diğer tedavimde yumurta sayım 14. tü. neden ilaççlara tepki vermedi ki anlamadım.
nur hanıma tedaviyi iptal edebilir miyiz eşim boşuna ameliyat olmasın dedim ama kötü düşünme lütfen diye beni telkin etti..
benim durumumda olup da sonrdan yumurtası artan varmı?
bu arada nur hanım bitane yaaa, canım doktorum benim..
aynur ve funda hanımdan hoşlanmadım...

Umudunu bu sayıyla kaybedersen tek yumurtası olduğunu sanarak operasyona girenler ne yapsın? Benim başından sonuna 8 diyorlardı 14 topladılar hem de 10u olgundu. Dirayetini kaybetme (

canım benim şimdiden kendine sıkıntı yapma Rabbim ne dilerse o olur hiç belli olmaz belki yumurta sayın artar bazen görünmeyen yumurtalar oluyor ben opuya girmeden 8-9 yumurta görünüyordu elh. 17 yumurta toplandı opuda tabi maalesef negatifle sonuçlandı o da ayrı mesele:KK50:

Umudunu bu sayıyla kaybedersen tek yumurtası olduğunu sanarak operasyona girenler ne yapsın? Benim başından sonuna 8 diyorlardı 14 topladılar hem de 10u olgundu. Dirayetini kaybetme (

Arkadaşlar, yazdıklarınız içimi rahatlattı..
Çok sağolun, bilmiyorum böyle yapmakla kendime kötülük ediyorum ama ne yaparsam yapayım elimden bişiy gelmeyecek
sonucu iyi ya da kötü değiştiremeyeeğim...
herşeyde bir hayır vardır
Rabbimin bir bildiği vardır..
çok sağolun
buraya yazmak iyi geldi..
dicay seni de tebrik ederim, tek mi ikiz mi, belli değil sanırım değil mi?
Rabbim tamamına erdirsin, sana hayırlı bir evlat olsun inş..
Yuvanıza da mutluluk huzur getırsin inş..

X