Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

allah razı olsun sümeyyem senin halayıda ben çekicem az kaldı

Amin Çakırım Amin. Güzel haberler gelsin de biz hep böyle halaylar çekelim. Bu ay da güzel geçiyor. Rabbim korkusu olanları korkularından emin kılsın, sıkıntısı olanların sıkıntısını gidersin. Biz hep böyle kollarımızı gege-gere halay çekelim

neyse kızlarrr ben kaçarrr artık sizde fazla durmayınn pc yeni hamişlerrrr düşünün bebeleriii :)))

ben bır kere kullandım leke yaptı daha kullamadım tekrar kullan demedıler daha sonra

biz iyiyiz canım şükür yuvarlanıp gidiyoruz yakında daha güzel yuvarlanırız sankim biraz kilo alıyoruzzz :)) sen nasılsın canımmm

bende sabırlı olmaya calısıyom nısan 10 kese görmeye gıtcem ıns görurum bebısımı yarında merakımdan bır test daha yaptırcam :)

cnm ben kendıme vuramıyodum canını yakmıyor hıc merak etme ama sonradan alısmıstım kendımde vurabılıyodum
o ıgneler en kolay tarafı tedavının korkma

kızlaaaaaaaaaaar hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
allaha bin şükür rabbim dileyen harkese versin çok şükür bu güne
değerim 272.5

maşallah maşallah çok güzel degerın :) Allah kucagına almayıda nasıp etsn ıns tebrıkederım cnm :)

Aklına gelen tüm soruları sor canım. Zaten burda yapa bildiğimiz tek şey sözle yardımcı olmak. Burada tüp konusunda her türlü deneyim yaşamış insanlar var. O soruları bilirim, cevap alamayınca hep aklında olur. Aklına ne takılırsa paylaş. Bu tedavi, güzel sonucuyla kıyaslandığında kesinlikle korkulucak bir şey değil, ben her adımından, iynesinden, ağrısından zevk alıyorum.

canım çok teşekür ederim.allah razı olsun.mesela yumurta toplama ve transfer işlemini merak ediyorum ne kadar sürüyor.anestesi veriyorlardır değil mi?.birde biz şehir dışından gideceğimiz için hastahanede kalınıyormu?pijama vs.gereklimi?yumurta toplama veya transfer işleminden sonra hemen yolculuk yapmak problem yaratır mı ?kalmamız mı gerekir vs.vs.

Tedavi sırasında pgt olduğu için daha fazla yumurta toplansın diye yaptığınız bitkisel şeyler veya inandığınız şeyler var mı canım?

nisancım ben yumurta rezervi sorunu yaşadığım için bolbol arı sütü polen karışımı yiyorum ( günde 2 defa ) geçen tedavide bir de çörek otunu yedim ama herkeste aynı sonucu vermiyo bende bbüyük bür kist oluşmasına neden oldu ben sana çörek otuna hiç girme derim onun dışında kuru kayısı hurma ve incir de yiyebilirsin bunların hiçbir garantisi yok ancak faydası olduğu düşülünüyor opu esnasında erken girme durumun vs olmazsa aç olarak giriyorsun ve anestezi yapıyorlar yarım saat 40 dk sonra kalkıyorsun benim opum bir gün önce değerim düşünce yapıldığı için ben narkoz alamamıştım ve 2 saat bekletmişlerdi hastanede geceyi orada geçirmeyeceksen pijamaya gerek yok ama yinede yanında bulundur ben öyle yapmıştım annem sağolsun bulduğu ilk mağazadan alıverdi transferi malesef bilemiyorum

hayırlı olsun çok güzel bi haber bence herşey iyi gider inş ilk ve son tedavin olur ve ogluşunada şifa olur yeni bebiş inş cnm

tebriklerrrrrrrrrr

evet canım.. yaptırdım az evvel ikinci testi 390 çıktı

kızlar maşallahhh degerleriniz gayet iyi

kızlaaaaaaaaaaar hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
değerim 272.5

tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

aaaa ben bugün içtim içmesemmiki çünkü coraspirin bi önceki denememdede lekelenme yaptı gerçi onda pozitif görmedim içmeyim en iyisi saol canım

Yumurta toplama yaklaşık 10-15 dakika falan sürüyor. Çabuk uyanıyorsun. Anestezi çok hafif oluyor, yani insanı pek etkilemiyor. transfer işlemiyse tamamaen ağrısız ve çok kolay bir işlem. Hastanede kalına biliniceyini sanmıyorum, zaten hiç ihtiyac da olmuyor. Yani opudan bir kaç saat sonra adet sancın varmış gibi günlük yaşamına dönüyorsun. Ben bir seferinde opu yapılan gün Baküyüye yolculuk yapmışdım. Yani korkulucak hiç bir şey yok. Transferden sonra da doktorlar kendini fazla yormadan günlük hayatına döne bileceğini diyorlar. Fiziki olarak da kendini sıradan hiss ediyorsun.

Belki hatırlarsın ben de bu defasında PGT yaptırdım. Çok şükür sağlıklı embriolar bulundu. Tedaviden 2-3 ay önceden kendime dikkat etmeğe başladım. Birkisel çay içtim (her kesde aynı olmaya bilir o yüzden tafsiye etmeğe çekinirim), Bol-bol incir kurusu, kaysı kurusu, hurma falan yedim. En önemlisi de Arı sütü-bal-polen karışımı tükettim (tedaviden en az 1 ay önceden başlamak gerekir). ElhamduLillah embriolarımda görülür kalite artışı oldu. en iyi tedavimde sadece 4 embrio 5. güne geldiği halde, bu sefer döllenmiş olan 9 yumurtanın hepsi kaliteli olarak 5. güne geldi, 4-ü pgt-de sorunlu çıktı. ElhamduLillah bu günümüze.

değerim 272.5
maşallah canım tebrik edrim yaaaa smıle yapamıyomm ama cok sevındım
muhtemelen 3 hafta sonra daha yeni bitti çünkü
beiz heralde aynı zamanlarda tedaviye başklıcaz canım

kızlar ınanın hala adet olmasaydım bu ay başlardım tedavıye bu kadar hamişi görünce umutlarım arttı

anladım canım ben yinede yanıma bir adet pijama alayım.çok sağol verdiğin bilgiler için.kuru kayısı ve incir tüketsem iyi olcak.kabızlık sorunumda var benim:26::26:

çok saol canım tavsiyelerine dikkat edeceğim.seni takip ediyorum zaten pgt olduğun için Arı sütü ve poleni nerden aldınız? Nerelerden bulabilirim.bitkisel çay derken hangisinden kullandın cnm.

Rabbim kucağındada göstersin inşallah.hep beraber hayırlı sonuçlar alırız.

ben arı sütü polen i arıcan diye bir marka var ondan alıyorum mısır çarşısından almıştım ( cankurtaran şarküteri ) başka yerde bulamayınca devamını da oradan aldım 240 gr polen oranı % 10 arı sütü oranı % 8 hazır karışım bu sabah akşam birer kaşık yemeklerden önce yiyorum 27 TL di sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…