Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlaaaaaaaaaaar hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
allaha bin şükür rabbim dileyen harkese versin çok şükür bu güne
değerim 272.5

kızlaaaaaaaaaaar hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
değerim 272.5

tebriklerrrrrr canımmmm seni bekliyorummmmmm

:79::79::81::81::118::118::118::118::119::119::119::119::124::124::124::124:

değerim 272.5

Çok sevindim canım rabbim keseleri görmeyide nasip etsin bizlere ayyyy değmesin bize çok iyi yaa süpersinn

Mimoza güzel sonuç için tebrik ederim. İkizler geliyor haa Sağlıklı bebeklerini kucağına almanı dilerim.

Keten prenses ve Çakırın da test günü, daha hiç bir ses çıkmamış. Rabbim güzel haberlerinizi almayı nasip eylesin.

Luxura seni de tebrik ederim:124::124::124:. Dün sarı kafalarla gösteri yapıcaktım, ancak aklım kendimde olduğu için şaşkınlıktan unutmuşum, aff ola. Rabbim sağ-salim kucağına almayı da nasip eylesin.

Nisannur ilaçları sormuşun. kafana çok takma inşeallah tedaviye başlayınca doktorun her şeyi izah edicektir. Ben özetleyeyim. Her hangi başka bir sıkıntın yoksa önce her gün yumurta geliştirici iyne oluyorsun, bir kaç gün sonra bir de yumurtaların çatlamasını önleyen iyne oluyorsun. Günü geldiğinda yumurtaları olgunlaştıran bizim çatlatma iğnesi dediğimiz iyne vuruluyor ve opuya kadar başka bir şey yapılmıyor. Opudan sonra kişiye göre değişe bilecek ilaçlar, jel, iyne ve s. yazılıyor. Bu yazdıklarım kişiye ve doktora göre değişe biliyor.

Allah Subhenehu Teale ilk denemenizde istediğiniz sağlıklı evlada kovuşmasızı nasip eylesin. Amin.

değerim 272.5

ÇOKKKKK TEBRİK EDERİM KUZUM.RABBİM KUCAĞINDA DA GÖSTERSİN İNŞALLAH...

değerim 272.5

:124::124::124::124::124::124::124::119::119::119::119::119::119::119::92::92::92::92::92::92::92:

Rabbim güzel, huzurlu ve rahat hamilelik sonucunda sağ-salim bebişlerini kucağına almayı nasip eylesin. Değerin çok güzel.

Allahıma şükürler olsun inşallah rabbim bu sevinci bekleyen herkeze taddırsın dualarım bekleyenler için

akıntı olması normall canımmm hiç tedirgin olma değerinde güzellll tadını çıkar artıkkkk
sen öyle diyosan öyledir mikrom ne bilem tedirgin oldum

Çok sevindim canım rabbim keseleri görmeyide nasip etsin bizlere ayyyy değmesin bize çok iyi yaa süpersinn
inşallah momozam allah razı olsun

çakırımmmm incininde selamı varrr seni tebrikk ediyorrrr
sende slm söyle allah razı olsun incimede rabbim nasip etsin

allah razı olsun sümeyyem senin halayıda ben çekicem az kaldı

değerim 272.5

çakırcım tebrikler

bu ay ne bereketli geçti maşallah artık hanginiz ayağını sürüdüyse

ayyy maşallahhhh yaaa şükürler olsu bu günleri gösteren rabbime yeterki yönelmesini bilelimmm

kimseyi ağlatmasın güzel rabbimmmm

fax cekmıstım bır kere onu görmusler mail attım onu görmemışlerdı ama arayıp sordular cnm :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…