Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Degerin iyi canim.ayni saatlerde yaptirman gerekirdi ama.yarinkini 9da yaptir canim.

gaaayet güsel artmış canım,endişe etmeeee
evet canım.. yaptırdım az evvel ikinci testi 390 çıktı
maşallah

canım sen sıfırdan başlayacaktın değil mi tedaviye? estrofem hap kullanıyorsun, göbektende hormon ilaçları vuruyorsun kendine. en son çatlatma iğnesi

esımle senın bır kere ıcmen gereken bır hap var seker hapı verdıler bana 3 aylık folbıol verdıler oda 3 aylık jel test sonucundan sonra baslanıyor bebegın tutunca ıgneler hergun kullanııyor ama bunları ne zaman nasıl kullanacagını onlar anlatıyor daha yenı baslıycan onlar yonlendırcek senı korkma cnm tlf acıp takıldıgın yerde tekrar sorarsın zaten bısey olmaz rahat ol

Gayet guzel gıdıyor hep boyle olsun ıns :)

amin uğurböcüüm cümlemizin... şimdi ben bu ikinci testi memorialde yaptırmadım . bugun mahkemem vardı gidemeyeceğim oraya..eve yakın bi yerde yaptırdım.. faks mı çekiyoruz acaba yoksa telefonla mı ulaşıp dr u bilgilendiriyoruz? biz aramasak onlar arayıp "sen ne yaptın hemşerim" diyorlar mı:))

Eşim şimdi nur hanımla konuşmuş değeri söylemiş biliyosunuz artık ona arattırıyorum :) Değeri çok güzel demiş perşembe günü bir daha yaptırsın bugünde iğneyi kullansın kesin bişey söylemek istemem ama ikiz gibi görünüyor şimdilik demiş tebrik ettiğimi söyleyin eşinize demiş Ben birşey soracam şimdi size opdan sonra coraspirin kullandım aynı gün kanamam olmuştu coraspirini kestirmişti şimdi coraspirini başlasın demiş ben korkuyorum coraspirin bende lekelenme yapıyor bide bişey temin etsin demiş onu eşim anlamamış pek sizin ilaçlarınızdaki değişiklikler nedir ben folbiol ve progestan kullanıyorum 2 ampul gebelikten sonraki ilaçlar ne acaba eşimin anlayamadığı neki onu merak ettim

teşekürler kızlar.o göbekten vurulan iğne acıtmıyor mu ya?onu başka bir yerden vursak olmaz mı?neyse yaşayıp görücez heralde.aklımda ucu bucağı gelmez sorular var..daha şoku atlatamadım ondandır.eşim ilaçları ayarlamaya çalışacak.

canım opu sırasında işlem gördüğün için kanaman olmuş olabilirrr coraspin kanı sulandırıyor ve bebeğin daha güzel beslenmesini sağlıyorr.tekrar bir dene zaten yine lekelenme olursa yi,ne keserler ilacı.gebelik oluştuktan sonra bende ve birçok arkadaşta artık iğne kesilip yerine crinone jel kullanmaya başladık belki bunu söylemiş olabilir istersen ara tekrar bir konuş derim

canım onlar insülin iğnesi gibi ucu küçük alışıyorsun acıtmıyor yanii.

Saolasın canım eşiminde anlatmak istediği buydu kiro kiro diye birşeyler söylüyordu dediğin gibi coraspirine başlayayım inş birşey olmaz çok saol bilgilendirdiğin için tşk ederimm

Saolasın canım eşiminde anlatmak istediği buydu kiro kiro diye birşeyler söylüyordu dediğin gibi coraspirine başlayayım inş birşey olmaz çok saol bilgilendirdiğin için tşk ederimm

eğer elinde bir yada iki tane iğnen kaldıysa onları kullanabilirsin canım ben öyle yapmıştım.onlar bitince başlamıştım jele.rica ederim canım ne demekk:)))

seçilcim hoşgeldin canım. hayırlı olsun yeni tedavin. hiç korkma. kendini de şimdiden yorma. semra hanım dalında çok ii bir doktordur. neyse onu açıkaçık söyler. kaldı kı açık sözlu olması daha ii. burda birsuru arkadaş geldi geçti, çoğuda hala burda, bir tanesıne bile sizin çocuğunuz olmaz boşuna uğraşmayın demedi. senın de hayırlısıyla tedavıne gusel gusel başlayıp hayırlı sonuçlar alacaksınız inş..[/QUOTE]

Cok tesekkur ederim dedigin gibi aslinda acik sozlu olmasi cok daha iyi...uzun zamandir takip ediyorum sizi daha gormeden tanir gibiyim semra hanimi nur hanimi:))) umarim sizler gibi iyi sonuclar alirim cok cok sagol iyi dileklerin icin:))) bende size saglikli huzurlu bir hamilelik diliyorum saglikla alin bebeklerinizi kucaginiza insallah

eğer elinde bir yada iki tane iğnen kaldıysa onları kullanabilirsin canım ben öyle yapmıştım.onlar bitince başlamıştım jele.rica ederim canım ne demekk:)))

elimde iğnem yok bugün içinde bir kutu temin edicem olmazssa 2 gün onu kullanayım sonra jele devam edeyim mikrocuğum rabbim hepimize hayırlı gebelikler nasip etsin inşallah

Ugurbocgi cok sagol yazdiklariniz beni cok mutlu etti umarim sizin gibi pozitif sonuclar alirim bende zaten sizlerin sonuclarini yazdiklarinizi gordukce niye daha once okumadim bu forumu diyorum:) ama herseyde bir hayir vardir gec olmasi hic onemli degil saglikli olsun ben daha beklerim sorun degil...ben 27 yasindayim ama rezevde biraz sorun var bakalim semra hanim ne diyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…