Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Selam kızlar nasılsınız

çakırımmmm çok tebrik ederim rabbim sağlıkla tamamlayıp kucaklamayı nasip etsin inşallahh
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

kızlaaaaaaaaaaar hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
allaha bin şükür rabbim dileyen harkese versin çok şükür bu güne
değerim 272.5
Cakircimmmmm gözün aydinnn cok mutlu oldum Allah ayırmasın hiçbir zaman :KK16:

Kizlarrr testimi tekrarladim degerim 12.44 den 48.34 olmus..yani suan hamileyim...degerim yukselmis..2 gun sonra tekrarlicamm...opiyorum hepinizi...cakirim senin sonucuna okadaaar mutlu oldumki anlatamam...cok tebrik ederim..Allah sag salim kucagimiza almayi nasip etsin..

Kizlarrr testimi tekrarladim degerim 12.44 den 48.34 olmus..yani suan hamileyim...degerim yukselmis..2 gun sonra tekrarlicamm...opiyorum hepinizi...cakirim senin sonucuna okadaaar mutlu oldumki anlatamam...cok tebrik ederim..Allah sag salim kucagimiza almayi nasip etsin..

sabahtan beri seni merak etmekten bi hal olduk

tebrikler canım 2 gün sonra daha güzel haberlerle gelirsin inşallah :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

sabahtan beri seni merak etmekten bi hal olduk

tebrikler canım 2 gün sonra daha güzel haberlerle gelirsin inşallah :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Canim benim kusuruma bakmayin heyecan mutluluk karamsarlik derken yazamadim..isallah katlana katlana gideeer ..Allah sizlerede nasip etsin bu guzel duyguyu...

CANIM ÇOK SEVİNDİM.RABBİM KUCAĞINDA DA GÖSTERSİN İNŞALLAH.:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK:KK49::KK49::KK49:

çok saol canım tavsiyelerine dikkat edeceğim.seni takip ediyorum zaten pgt olduğun için:KK16::KK16: Arı sütü ve poleni nerden aldınız? Nerelerden bulabilirim.bitkisel çay derken hangisinden kullandın cnm.

Rabbim kucağındada göstersin inşallah.hep beraber hayırlı sonuçlar alırız.

Duana Amin:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Ben ALC denen bir firmanın ürünü olan karışımı almıştım. Önce çocuklar için olanla başladım (240 gr bal içerisinde polen ve 25 gr arı sütü bulunuyor) 10 tl, daha sonra büyükler için olnını aldım (içerisinde 40 gr arı sütü oluyor)17 tl. Ben aktardan almışdım, ancak eczanelerde de bulmak mümkün. Zor bulunur bir şey değil yani. Birce aman dikkat polene karşı alerjin ola bilir, kullanım sonrasında devamlı apşırırsan alerjin var demektir, o zaman da saf arı sütü kullanımına geçe bilirsin. Çay olarak iki kavanoz farklı (biri SEFA SULTAN firması, diğeri ALC firmasına aitti ve civanperçemi dışında terkibi farklıydı) civanperçemli karışım içtim, tedaviye başlayınca durdum.

Arı sütü karışımını korkmadan alerjisi olmayan her kese tafsiyye ediyorum, ancak çayı değil. Her keste farklı etki ede biliyor. Ben bir az korkusuz biriyim, o yüzden rahatca kullandım, ancak tafsiyye etmeye gelince emin değilim.

Sen tedaviye başlamadan İstihare namazı kıl. İnsanın içinin rahat ve huzurlu olasını sağlıyor. Her ne sonuç olursa olsun en iyi sonuç olduğunu düşünüyorsun ve rahatlıyorsun.

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::KK74::92::92::92::92::92::92::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:

MaşeAllah, BarakAllah. Rabbim sağ-salim kucağına almayı nasip eylesin. Huzurlu hamilelik, güzel bir annelik yaşamanı dilerim. Karamsarlık yasak:KK20::KK20::KK20:. Kimse karamsar olmasın, yoksa bebişler de karamsar olur, tutunmak istemez :KK1::KK1::KK1:

Merhaba kızlar nasılsınız?? Uzun suredir giremedim yeni hamişler var maşallah.. Hepinizi tebrik ederim Allah hepinizi korusun ve bir an önce olmayanlarada nasip etsin inşallah...
Ben pazartesi hastanedeydim be laparoskopiye karar verildi nisan adetimle inşallah bende başlamayı planlıyorum inşallah hakkımızda hayırlısı olur...
Aysunay arkadaşımız lap olacaktı acaba oldu mu?? Yaşadıklarını paylaşsın benimle. Merak ediyorum nasıl bir süreç beni bekliyor...
İnci sen ne yaptın?? 13 martta randevun vardı hatırladığım kadarıyla...
Mikro, happy, beyazzambak, akasya, dentur, ve daha ismini hatırlayamadıgım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah...

Merhaba kızlar nasılsınız?? Uzun suredir giremedim yeni hamişler var maşallah.. Hepinizi tebrik ederim Allah hepinizi korusun ve bir an önce olmayanlarada nasip etsin inşallah...
Ben pazartesi hastanedeydim be laparoskopiye karar verildi nisan adetimle inşallah bende başlamayı planlıyorum inşallah hakkımızda hayırlısı olur...
Aysunay arkadaşımız lap olacaktı acaba oldu mu?? Yaşadıklarını paylaşsın benimle. Merak ediyorum nasıl bir süreç beni bekliyor...
İnci sen ne yaptın?? 13 martta randevun vardı hatırladığım kadarıyla...
Mikro, happy, beyazzambak, akasya, dentur, ve daha ismini hatırlayamadıgım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah...

meryem merhaba bende tam 1 ay önce lap oldum sağ tüpüm alındı sabbah 10:30 girdim 12 de odamdaydım korkulacak bişey yok sadece ameliyat sonunda ağrıların olabilir biraz okadar bende nisanda tedaviye başlıcam ameliyattan sonra 1.5 ay sonra başlıyalım dedi dr um hayırlısı olsun senini içinde şimdiden geçmiş olsun

kızlar ben jel kullanıyorum,gün içersin de ıslaklık yaşıyorum,su gibi geri geliyor.sizlerde de oldu mu?

Su gibi gelmesi en iyisi, bazen jel olduğu gibi bile gele biliyor. Çok normal ve kesinlikle endişelenme.

Vajina jeli içerisinde tutuyor, ve zamanla jelin berk kısmıyla maye kısmı ayrılıyor (aynen yoğurtun suyu brakması gibi) ve ara-ara akıntı oluyor.

Son düzenleme:
evet canım.. yaptırdım az evvel ikinci testi 390 çıktı

degerin cok güzel rabbim bebislerini sana bagislasin

kızlaaaaaaaaaaar hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
allaha bin şükür rabbim dileyen harkese versin çok şükür bu güne
değerim 272.5

cok mutlu oldum bizlere umut oluyorsunuz herbiriniz
rabbim daim eylesin tebrikler tatlim

X