Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

allah razı olsun akasya dualarınız çok iyi geliyor gerçekten evet nasıl geçti o 3 ay bilmiyorum 5 gün sonra tam 3 ay oluyr ölürüm biterim derken şimdi diyorum ki acaba erken mi biraz daha beklesem mi ertelemek istiyorum bir taraftanda hemen kavuşmak istiyorum seninde kontrol geldi çattı ya valla çok çabuk geçiyor günler

Benim de nisan başında 3 ay olacak :KK5: Gerçekten de duygular karışık oluyor. Bir taraftan bir an önce tedaviye başlamak yavruna kavuşmak istiyorsun bir taraftan da korkular oluyor. Şu kontrol muayenesini hayırlısı ile atlatayım da...:KK31: Reglim bitmesine rağmen ara ara akıntım devam ediyor. İnşallah birşey yoktur Denturum.. Sen de bana dua et canım :KK16:

ben bu ay 14unde oldum normalde hiç geçmezdi onun için bişey diyemiyorum
ama yıne 14 unde olurum aynur hanıma göre erken olmam lazım
kafam karışık eşimde ne zaman başlıcaz dıyıp duruyo maddı açıdan erken olursam süprizz olur ona:KK52:
heralde senın tarnsfer zamanları ben tedavıye başlıcam öyle oluyo sanırım

benim dondurulmuş olduğu için kısa sürücekmiş tedavi canım hayırlı zamanda olalım inşallah maddi açıdanda allah rızkımızı gönderiyor ya bir başlayınca gerisi geliyor çok şükür

Herkese merhabaa
Ne guzel bir suru hamile var Allah kucaginizada almayi nasip etsin kizlar.
Bende en sonunda semra hanimdan randevu aldim 29 unda gorusmem var. Ama cok korkuyorum bu 3. denemem olucak ve olumsuz seyler soyler diye icim icimi yiyiyor.O kadar ihtiyacim varki biraz umut dolu sozlere:KK43:((

Benim de nisan başında 3 ay olacak :KK5: Gerçekten de duygular karışık oluyor. Bir taraftan bir an önce tedaviye başlamak yavruna kavuşmak istiyorsun bir taraftan da korkular oluyor. Şu kontrol muayenesini hayırlısı ile atlatayım da...:KK31: Reglim bitmesine rağmen ara ara akıntım devam ediyor. İnşallah birşey yoktur Denturum.. Sen de bana dua et canım :KK16:

zaten aka arkaya kötü haber gelmişti rabbim birdaha yaşatmasın inşalalh akasya bende çok korkuyorum etkisi kaldımı acaba diye çok sık vajinada yanmalar oluyor benim kürtajdan sonra korkuyorum açıkcası bişiler mi oldu diye ama allahın izniyle olmaz bişiler diye avutuyorum kendimi dua etmezmiyim canım ilk sizler için ediyorum inşallah altından kalkıcaz akasyam ya bu günleride gülerek bebişlere bakarak atlatıcaz

zaten aka arkaya kötü haber gelmişti rabbim birdaha yaşatmasın inşalalh akasya bende çok korkuyorum etkisi kaldımı acaba diye çok sık vajinada yanmalar oluyor benim kürtajdan sonra korkuyorum açıkcası bişiler mi oldu diye ama allahın izniyle olmaz bişiler diye avutuyorum kendimi dua etmezmiyim canım ilk sizler için ediyorum inşallah altından kalkıcaz akasyam ya bu günleride gülerek bebişlere bakarak atlatıcaz

Benim de normalde regl dönemim bittikten sonra ara ara kanamam hiç olmazdı. Ama rahim toparlanmaya, temizlenmeye çalışıyor diye yorumluyorum. İnşallah öyledir. Cumartesi öğreneceğiz. Kürtajdan hamile kalan çok insan var Denturum. Birşey olmaz Allah'ın izniyle. Biri burada yazmıştı. Bebek kaybından sonra fazla ara vermeden tedaviye başlanırsa tutunma ihtimali yüksek oluyor diye. :26: Nur Hanım da bana aynı şeyi ifade etmişti. Fazla ara verme dedi.İnşallah bu tedavide asla kötü şeyler yaşamayacağız. Eğer herşeyi iyi gidirse sen, ben , İncim hamilelikte de denk geleceğiz. :nazar::nazar: Siz benden 2 ay büyük olacaksınız :KK16:

ketenprenses senin bugün test günün di mi

Evet canim benim evi. Hastaneye biraz uzak oldugu icin daha yeni varabildim birazdan kan vericem..hayirlisi olsun ben 7. Gun test yapmistim degerim 12.44 cikti bakalim simdi nasil cikacak..dun gece Allaha cok dua ettim hayirlisiysa ver bu yavruyu..Kaderimizde ne varsa onu yasicaz Allah sabir versin bize..beklemek en zoruymus aslinda:KK43:(

mucize sen aramıyorsun canım onlar seni arıyorlar randevu için stres yapma 3 hafta sonrasına veriyorlar randevuyu eğer riskli görülen bir durum olursa erkenden çağırıyorlar

Bende oyle biliyodum canim.bugun beni test sonucumu sormak icin aradilar bende randevuyu sordum siz arayip alin dediler.once tup bebek merkezini baglattim sizi operatore bagliyorum dedi.biz sizi ariyacagiz demedi.nezaman ararlar ikinci testten sonrami ariyorlar canim.

Allah yardımımcın olsun. Gerçekden çok zor bir durum yaşıyorsun. Rabbim senin için kolaylaştırsın. Bizim işde bir arkadaş tam 3 ay adet görmüş ve hamile olduğunu yalnız kocası kırılqanlığından anlamışdı. Kocasının ısrarı ile test yapınca çıkmışdı. İnşeAllah senin bebeğin de seninledir. Sadece naz yapıyordur.

ay inş senın dedıgın gıbıdır durdu zaten dun ögleye dogru tek ümidim o bişey olmamıstır inş öylesıne bır kanamadır

mart7de op olmuştu 12martta da 6.gün 2 blastosist embriyo tarnsfer edilmişti.8gün sonra beta hcg baktırdım arkadaşlar değer 34,7 çıktı.normalde 21martta baktırmam gerekiyor.2 günsonra yanii ama dayanamadım.yorumlarınıız alayım sizce durumum nedir????

cnm benım 10.gun degerım 54 tu senınkıde 8 . gune göre guzel tebrık ederım deerlerın katlaya katlaya gıtsın bebısın sıkı sıkı tutunsun olumsuz hıcbırsey yasama inş :)

kabakk sen misin kızzz bunları yazan sanamı çemkirdim ben..anam benimde başıma vurdu..

alemsınız kızlar olur oyle seyler burda stresten ıyı gene sabırlıyız sakınız dunyanın en zor en streslı gunlerını yasıyoz
napalım arada bırbırımızı tesellı etmesek daha kötuye gıdıcek pisikolojımız hamdolsun gene bu halimize en azından yanlız deılız kocaman bır aıleyız burda

Gunaydinnnnn...sabah memoriali aradim kese randevusu icin.3hafta sonraya randevu alacaktim.beni cagri merkezine yonlendirdiler.15dk baglanmayi bekledikten sonra nisan ayi programi belli olmadi ayinn 1inde arayin demezmi.burada randevu alan arkadaslar vardi.nasil basardiniz.

bosver cnmsen takılma ona onlar senı arıycak merak etme :)

Herkese merhabaa
Bende en sonunda semra hanimdan randevu aldim 29 unda gorusmem var. Ama cok korkuyorum bu 3. denemem olucak ve olumsuz seyler soyler diye icim icimi yiyiyor.O kadar ihtiyacim varki biraz umut dolu sozlere:KK43:((

cnm benımde 2. denememdı ama memorıal gercekten cok farklı ılk denemem de bos yere vakıt gecırmısım maddı manevı kayıp bos yere karsılastırınca daglar kadar fark var senın öncekı denemelerınde de gıttıgın yerlerınde hatası vardır rahat ol burda ıns kavusursun bebklerıne cok ince detaylara ınıyolar ve eger 35 yasın altında ısen ve önemlı bır sorunun yoksa verdıgı sans sana % 70
hangı merkez bunu söylyebılıyor heryerde % 50 dıyolar eger tutmasaydıda bebısım ıcım o kadar rahatkı ellerın gelenı yaptıklarına ınanıyorum ben ve ılk gıttıgım yer ıcın soyledıklerımı asla soylemıycem o kadar ınanıyorum guzel dusun bak burda hergun pozıtıfler duyuyoruz ıns sende bebeklerıne kavusucaksın

Evet canim benim evi. Hastaneye biraz uzak oldugu icin daha yeni varabildim birazdan kan vericem..hayirlisi olsun ben 7. Gun test yapmistim degerim 12.44 cikti bakalim simdi nasil cikacak..dun gece Allaha cok dua ettim hayirlisiysa ver bu yavruyu..Kaderimizde ne varsa onu yasicaz Allah sabir versin bize..beklemek en zoruymus aslinda:KK43:(

inş cnm duaların kabul olur guzel haberler getırırsın bıze Allah nasip etsın ıns sana bebegını

Bende oyle biliyodum canim.bugun beni test sonucumu sormak icin aradilar bende randevuyu sordum siz arayip alin dediler.once tup bebek merkezini baglattim sizi operatore bagliyorum dedi.biz sizi ariyacagiz demedi.nezaman ararlar ikinci testten sonrami ariyorlar canim.

banada arayın randevu alın dedıler ararım bır ara dıye önemsemedım aksama dogru ayarlamıslar randevumu soyledler

kızlar,bazen hiçbirbelirtim olmuyor,bazen kasıklarımda birşeyler hissediyorum.canım sıkılıyor ya tutmadıysa diye.25 de test günüm.

ınsallah canım.albumde var kızımın resımlerı gorduysen nur hnm lada var
evet tatlım gördüm. çok güsel çıkmışlar. gittik bugun neşe hanımın yanına. dediğin gibi çok tatlı bir kadın. eşimde bende sevdik onu. senden tavsiye aldığımı söyledim. siz memorialciler kankasınız hep di mi dedi, evet dedim :KK1: tahlil sonuçlarımda ii çıktı çok şukur. ne zaman istersen gel dedi. bende böyle.

Arkadaşlar alıntı yapmadım, hepinize ayrı-ayrı teşekkür ederim. Gerçekden çok mutlu oldum:KK16::KK16::KK16:. Büyük ihtimal testi 21 martta yaptırıcam. Ancak sizden aldığım qazla bu gün testi yaptım, elhamduLillah çift çizgiyi gördüm, oysa kesinlikle idrar testi yapmak niyyetim yokdu, idrar testini hiç sevmiyordum. Bu bile tamamen farklı bir duygu. Rabbim hepimize evladımızı kucağımıza almayı nasip eylesin:KK16::KK16::KK16:

tekrar yaptım elhamduLillah yine çıktı. Benim seninle aynı günde opum oldu. Yani test tarihim Memorial üsulu 21 mart ve sanırım testi o gün yaptırıcam.
sümeyyecim tebrik ederim canım. Allah tamamına erdırsın. maşallah busene çooooooook bereketli geçti. rabbim herkesın yuzunu guldursun
nasılsınız. uzuuun zamandır yazamıyorum.tedavide olanlara bol şans diliyorum. pozitif sonuç alan arkadaşları da tebrik ediyorum.
kızlar ben çok kötüyüm. çok mide bulantılarım var. işlerim çok yoğun. işe konsantre olamıyorum. günler biraz zor geçiyor bu aralar.
benden haberler bu şekilde. micro happy canım sizin bulantı durumlarınız nasıl.
alminacım Allah kolaylık versın. ben malesef o bulantılara çağre bulamadım :KK50: 20. haftaya kadar çektim. Allahım hiç bitmeyecek bu durum derken bak şimdi unuttum gittiiiiiiiii. biraz sabır canım.

Gunaydinnnnn...sabah memoriali aradim kese randevusu icin.3hafta sonraya randevu alacaktim.beni cagri merkezine yonlendirdiler.15dk baglanmayi bekledikten sonra nisan ayi programi belli olmadi ayinn 1inde arayin demezmi.burada randevu alan arkadaslar vardi.nasil basardiniz.
canım istersen yarın bi daha ara. yine aynı cevabı verirlerse acele etme 1 nisan da ara. ben üç hafta bile beklememiş hemen ikinci hafta da gitmiştim. keseyi görmüştük. 3 hafta demelerının sebebı kalp atışını duymak için. artık sen kendin karar verırsın. randevu vermediler die sıkıntı yapma ama. 1nisana kadar 10gun geçecek sadece. daha 1.5 haftan daha olacak randevu almak için. sen de en az üç dört gun önce al canım randevunu

arkadaşlar bu ay benım adetım 1 hafta gecikmişti
bu ay glifor kullanmaya başalamıştım
aynur hanımı aradığımda erken olman lazımdı demişti
şimdi acaba bu ay ben gunumden önce mi adet olurum acaba
bide adet olduğun gün aradığında hemen randevu verirler dimi
bana öyle demişlerdi?
verdecim zamanlama tedavide çok önemli olduğu için, edet olduğun ilk gun hemen ara. ya ertesi gune yada 3. gune kesın vereceklerdır. yoksa tedavın başlayamaz ki.. olurda pazara denk gelirse kendi doktorunu bulamayabilirsin. endişelenme. daha sonra ki randevular için yine kendi doktorunu istersın
Herkese merhabaa
seçilcim hoşgeldin canım. hayırlı olsun yeni tedavin. hiç korkma. kendini de şimdiden yorma. semra hanım dalında çok ii bir doktordur. neyse onu açıkaçık söyler. kaldı kı açık sözlu olması daha ii. burda birsuru arkadaş geldi geçti, çoğuda hala burda, bir tanesıne bile sizin çocuğunuz olmaz boşuna uğraşmayın demedi. senın de hayırlısıyla tedavıne gusel gusel başlayıp hayırlı sonuçlar alacaksınız inş..

kızlar,bazen hiçbirbelirtim olmuyor,bazen kasıklarımda birşeyler hissediyorum.canım sıkılıyor ya tutmadıysa diye.25 de test günüm.

bendede hıc karın agrısı belırtı olmadı hatta bende bısey yok heralde dıye umutsuz gıttım teste ama cok sukur pozıtıf cıktı karın agrımsa testten sonra kı gunlerde oldu bıraz herkeste aynı belırtıyı vermıyor canım ıns gebesındır

bendede hıc karın agrısı belırtı olmadı hatta bende bısey yok heralde dıye umutsuz gıttım teste ama cok sukur pozıtıf cıktı karın agrımsa testten sonra kı gunlerde oldu bıraz herkeste aynı belırtıyı vermıyor canım ıns gebesındır

karnımda ağrı oluyor.wc ye koşuyorum:)

arkadaşlar benim dünkü değerim 276 dün 9. günümdü test günüm 7. günde yaptırmıştım 117.7 ama 7. gün akşam 5de yaptırdım dün sabah 9da yaptırdım arada 8 saat var sizce değerim azmı katlamış?

Son düzenleme:
Kızlar adetin 2. Günü tedaviye başlayınca iğneden başka bir ilaç falan var mı bişey dediler mi?bana 12 günlüük bir tedavi iğn var dediler ? Iğne günlük kaç defa yapılıyor? Birde jelden bahsettiler o ne zaman kullanılıyor opudan sonra mı valla hiç birşey bilmiyorum ve bu durum beni korkutuyor.:KK1::KK1:

kızlarrrr hepinizeee merhabalarrrrr:KK16::KK16:

çakırrr ,ketennn güzel haberlerinizi bekliyoruzzzzzzz

alminacığımm bende çok yoğun olmamakla birlikte ara sıra oluyor mide bulantısı ama çokta olsa sabredicezzz

X