Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

dicay güldürdün beni ya :KK1: sizin çocuklar kaza ürünü değil, seçilmiş bebek muamelesi görmeli valla!! tüp bebekler özel bebekler :KK1: eşinin kucağına bebeği verene kadar sanırım inanamayacak :KK1::KK1:

ooofffffff canım bence istanbulda olsan daha iyi olur gibi geliyor bana. keseyi ultrasonla göremezlerse alttan bakmak isteyebilirler. ben de açıkçası memorial dışında güvenemem sanırım.

uğurböceğim naptın canım? aradılar mı hastaneden?

Bizdeki lakaytlığa bak hele bugün funda hn aramış ben duymayınca eşimi aramış o zamn ikna olmuş )) ben arkadaşlarımla buluşmaya Taksim'e gidiyorum dedim tutturdu taksiyle git diye normalde ilgilenmez nasıl gittiğimle)

kızlar eşim aradı şimdi çok şaşkınım.ayın 1de verdiğimiz genetik testimiz 2 ay içinde sonuçlanır demişlerdi bizde tüm planımızı mayıs başı gibi tedaviye başlanır diye düşünmüştük,ben bugün aradım kız mail bekliyorum gelsin size ortalama bir tarih söylerim demişlerdi.mail gelmiş eşimi aramışlar ve genetikler hazırlanmış benim reglimi bekliyorlarmış buda nisanın ilk haftası demek.çok şaşırdım elim ayağım titriyor.ben ne yapacağım kime ne diyeceğim bilmiyorum.çok şaşkınım.kendimi cimcikliyorum ama offfffffff .....
canımm güzel bir haber bu..
bir an evvel tedaviye başlarsınız işte.
inş.güzel haberlerin devam edecek..:KK19:
Kızlar ben bu gün test yaptım ve ikinci çizgi belirgin pembe renkde çıktı. İlk kez böyle bir şey yaşadım :KK5: :KK5:

Eşimi razı sala bilirsem yarın kan tahlili yaptırmak istiyorum. İçim rahat, inşeAllah her şey yolunda gider. Qarip bir duygu, testi tekrar-tekrar alıp bakıyorum.

Rabbim bana ve bu yolda çabalayan her kese sağlıklı evlatlar versin.

sümeyyecim tebrikler cnm..:nazar::nazar::nazar:
yarın kantestine gidin bence de çok heyecanlı yaaa:KK52:
Allahım bizde görürmüyüz o çift çzgiyi..:KK16::KK16:
tebrikler canımmmmmmmmmmm:KK52::KK52:

Kızlar ben bu gün test yaptım ve ikinci çizgi belirgin pembe renkde çıktı. İlk kez böyle bir şey yaşadım :KK5: :KK5:

Eşimi razı sala bilirsem yarın kan tahlili yaptırmak istiyorum. İçim rahat, inşeAllah her şey yolunda gider. Qarip bir duygu, testi tekrar-tekrar alıp bakıyorum.

sümeyyecigim tebrik ederim insallah yarinda güzel haberlerle gelirsin
Ne güzel Tevekkül icindeydin rabbim ne güzel ödüllendirdi seni elhamdülillah

kızlar dün kahverengi akıntım ve ağrım var demiştim ya...lekelenme bitti.... ama ağrı var biraz...kabızlıktan da kaynaklanabilir tabi..bir de bişey sorcam kabızlık için incirr ve kayısı dışında tüketebileceğimiz birşey var mı bitkisel bir çay falan...

canım sanırım ketenprensese yazmıştım daha önce. sabahları aç karnına kuru erik yersen, üzerine de ılık su içersen epey faydalı oluyor kabızlığa. çekirdeksizleri de satılıyor, yemesi daha rahat oluyor. bir de aç karnına zeytinyağı içersen acayip faydalı.

evet oluyor arada bır hatta ilk başta korktum agrım azalınca dedim ne oluyor burda varbi doktor canım valla aklımdan geçen burda olayım muanıye bi sikinti olursa ole istanbula geleyim diye düşünüyorum allah göstermesinde :)merkezde özel hastanede bi doktorumuz var butun arkadaşlarımında gittigi 3 arkadaş beraber hamile kaldıkta

ay ben de ağrı olunca endişeleniyorum senin tam tersin:KK1::KK1: neyse içim rahatladı.

şuan muayeneye çağırsada bişey göremiycekki daha ne kese var ortada ne kalp atışı.beklemek ve ilaçlara devam etmekten başka çare yok.bilmeeden merkezi zzan altında bırakıcak cümleler kurmayın burayı sadece biz değil birsürü insan okuyor.

istersen bir daha test yap demek mantıklı değil. en azından testini tekrarlatıp Allah korusun düşük ihtimaline bakmalı. bilmeden söylemiyorum, sadece kendi subjektif fikrimi belirtiyorum. neticede burası herkesin kendi subjektif görüşlerini yazdığı bir yer.

bende persembe gunu test yapıcam 16. gunum oluyor katladıysa hala anlarız artık cagırmadılar malesef

betul hn ama ben iğneden cok cektım hala kalçamın morlugu sertlıgı gecmedı apse azaldı ama duruyor hala ben gebelık olustu dıye antıbıyotık ıcmıyom artık zarar vermıyım dıye benı progestan ıgneye gecırmesını ıstemezdım zaten o yuzden bısey demedım belkı jel gunde 2 olabılır ama oda leke yapıyor beklemekten baska care yok galıba

inş bugun bellı olmaz hemen dıye yaptırmadım testı 2 gun sonra yaptırcam hayırlısı bebegım bırakmamıstır ıns

netten arastırdım adet kanamsı gıbı kanama gördugu halde 4 aylık hamıleyım sımdı dıyenler var bugun saglık ocagındakı doktorda rahat ol dedı senın bunyen tutacaksa tutuyor zaten bu ılaclar desteklemek ıcın ama senın bunyen tutmazsa tutmuyor ne kadar ılac alırsan al dedı kafam karıstı ıyıce Allah sonunda aydınlıga cıkarır ıns cok zor bır surec gercekten

canım endişelenme. öyle çok insan var gerçekten, Allah'ın izniyle birşey olmaz. bak sen stres yaptıkça daha kötü olur.

canım sümeyyecim vallahi çok sevindim.. ikinci çizgi belirdiyse Rabbimin izniyle hamilesin :KK1::KK1:

Bizdeki lakaytlığa bak hele bugün funda hn aramış ben duymayınca eşimi aramış o zamn ikna olmuş )) ben arkadaşlarımla buluşmaya Taksim'e gidiyorum dedim tutturdu taksiyle git diye normalde ilgilenmez nasıl gittiğimle)

:KK1::KK1: ay senin eşin alem yaa.. bak işte başladı üzerine düşmeye, acısını çıkar :KK1::KK1:

Canım çokkk sevindim. Telden girmiştim mesajını görünce dayanamadım pc'yi açtım. Çoookk çokk güzel bir haber bu. :KK9::KK9::118::118::118::118::118::118::118::118::119::119::119::119::119::119::119::119::118::118::118::118::118::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124: Ama PGT topiğine bakarsan ben ne demişim. Olumlu hissediyorum deyip :KK49: işaretini de yapmışım :KK16: Allah sağlıkla kucağına almanı da nasip etsin inşallah...

mart7de op olmuştu 12martta da 6.gün 2 blastosist embriyo tarnsfer edilmişti.8gün sonra beta hcg baktırdım arkadaşlar değer 34,7 çıktı.normalde 21martta baktırmam gerekiyor.2 günsonra yanii ama dayanamadım.yorumlarınıız alayım sizce durumum nedir????

arkadaşlar iyi dilekleriniz ve benimle mutluluğumu paylaştığınız için çok teşekkür ederim.allahım isteyen herkese nasıp etsın ınşlh...

Canım iyi günde kötü günde birbirimize destek olmak için buradayız.. :13::KK70: Tekrar hayırlı olsun.

şuan muayeneye çağırsada bişey göremiycekki daha ne kese var ortada ne kalp atışı.beklemek ve ilaçlara devam etmekten başka çare yok.bilmeeden merkezi zzan altında bırakıcak cümleler kurmayın burayı sadece biz değil birsürü insan okuyor.

Kızma hocam :KK17: Biz uğurböceği arkadaşımız için panik olduğumuzdan böyle yazdık :KK1: şaka bir yana evet bu durumda yapılacak çok fazla birşey yok ama belki iğneye geçirebilirdi. Ya da progestan hapı günde 3 kere verebiliyorlar. :KK31:

bende persembe gunu test yapıcam 16. gunum oluyor katladıysa hala anlarız artık cagırmadılar malesef

betul hn ama ben iğneden cok cektım hala kalçamın morlugu sertlıgı gecmedı apse azaldı ama duruyor hala ben gebelık olustu dıye antıbıyotık ıcmıyom artık zarar vermıyım dıye benı progestan ıgneye gecırmesını ıstemezdım zaten o yuzden bısey demedım belkı jel gunde 2 olabılır ama oda leke yapıyor beklemekten baska care yok galıba

inş bugun bellı olmaz hemen dıye yaptırmadım testı 2 gun sonra yaptırcam hayırlısı bebegım bırakmamıstır ıns

netten arastırdım adet kanamsı gıbı kanama gördugu halde 4 aylık hamıleyım sımdı dıyenler var bugun saglık ocagındakı doktorda rahat ol dedı senın bunyen tutacaksa tutuyor zaten bu ılaclar desteklemek ıcın ama senın bunyen tutmazsa tutmuyor ne kadar ılac alırsan al dedı kafam karıstı ıyıce Allah sonunda aydınlıga cıkarır ıns cok zor bır surec gercekten

Anladım canım. Senin iğne konusunda hassasiyetin var. Moralini bozma. Bol bol dinlen. Ve su iç. Allah nasip ettiyse bebişin seni bırakmayacaktır.

teşekkür ederim canım darısı başına inşlh.2 tane koymuşlardı canım 5.gün embriyosu.kafam karıştı benimde bukadar yüksek çıkınca.tahliller mi karıştı diye düşünmedim değil:KK1:
bir yandan mutluyum bir yandan huzursuz kese ve kalp atışını duysaydım.birde ikiz gebelik riskli diyorlar o gün embriyologda öyle söylemişti.korkuyorum biraz.

Yok canım daha neler. Olur mu öyle şey . Testler karışmaz merak etme. :KK34:Sayın çok güzel maşallah. İkiz gebelik riskli olabilir ama hediyesi çok büyük:KK16: Hatta üçüz doğuran insanlar var. Allah kolaylığını verecektir.

mart7de op olmuştu 12martta da 6.gün 2 blastosist embriyo tarnsfer edilmişti.8gün sonra beta hcg baktırdım arkadaşlar değer 34,7 çıktı.normalde 21martta baktırmam gerekiyor.2 günsonra yanii ama dayanamadım.yorumlarınıız alayım sizce durumum nedir????

Canim cok buyuk ihtimalle hamilesin degerin guzel. Hayirli olsun:)

Canım iyi günde kötü günde birbirimize destek olmak için buradayız.. :13::KK70: Tekrar hayırlı olsun.

Kızma hocam :KK17: Biz uğurböceği arkadaşımız için panik olduğumuzdan böyle yazdık :KK1: şaka bir yana evet bu durumda yapılacak çok fazla birşey yok ama belki iğneye geçirebilirdi. Ya da progestan hapı günde 3 kere verebiliyorlar. :KK31:

Anladım canım. Senin iğne konusunda hassasiyetin var. Moralini bozma. Bol bol dinlen. Ve su iç. Allah nasip ettiyse bebişin seni bırakmayacaktır.

Yok canım daha neler. Olur mu öyle şey . Testler karışmaz merak etme. :KK34:Sayın çok güzel maşallah. İkiz gebelik riskli olabilir ama hediyesi çok büyük:KK16: Hatta üçüz doğuran insanlar var. Allah kolaylığını verecektir.

uğurböceği iğne istemiyorki...dilerim bu tutunma kanaması..

canım sanırım ketenprensese yazmıştım daha önce. sabahları aç karnına kuru erik yersen, üzerine de ılık su içersen epey faydalı oluyor kabızlığa. çekirdeksizleri de satılıyor, yemesi daha rahat oluyor. bir de aç karnına zeytinyağı içersen acayip faydalı.

ay ben de ağrı olunca endişeleniyorum senin tam tersin:KK1::KK1: neyse içim rahatladı.

istersen bir daha test yap demek mantıklı değil. en azından testini tekrarlatıp Allah korusun düşük ihtimaline bakmalı. bilmeden söylemiyorum, sadece kendi subjektif fikrimi belirtiyorum. neticede burası herkesin kendi subjektif görüşlerini yazdığı bir yer.

canım endişelenme. öyle çok insan var gerçekten, Allah'ın izniyle birşey olmaz. bak sen stres yaptıkça daha kötü olur.

canım sümeyyecim vallahi çok sevindim.. ikinci çizgi belirdiyse Rabbimin izniyle hamilesin :KK1::KK1:

:KK1::KK1: ay senin eşin alem yaa.. bak işte başladı üzerine düşmeye, acısını çıkar :KK1::KK1:

pardon ya doktordann iyi bileceğin ihtimalini düşünemeedim.

canım yarın sabah tekrarla testi ondan sonra kan ver...inşallah umduğun gibidir.bizi de haberdar et..:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3: ha canım bir de transferden sonra kaçıncı günde yaptın testini...

merhaba arkadaşlarım kaderdaşlarım canlarıımmmm,

az biraz gecmisi okudum.. incim tedaviye başlamış hayırlı ugurlu yumoşlu olsun inşallahhhhh...:nazar::nazar:
diğer arkadaşlardan da hamilelik haberleri alanlar var hayırlı uğurlu olsunnn.. sıkı sıkı tutunsunlar insallahhhh:nazar::nazar::nazar:
Hilbur avatar resmin on numara bes yildiz... cokkk begendim... cookkkk:nazar::nazar::nazar::nazar:
Yaa bu arada Umutege nin bebisi dogdu mu?

bende raporluydum yani birazcık beybi beni yoruyor.. bizde de son 6 haftamızdayız Allah nasip ederse...
Mayısın ilk haftası kucagimiza alacagiz..

Allah herkese nasip etsin..

cokkk opuyorum..

hayırlı olsun cnm..inşallah kandada tescillensin hamileliğinn:nazar::nazar:

canım ne yaptın test yaptırdın mı değerin kaç olmuş.benimki biraz yüksek 500 çıktı.:nazar: inşlh bir sorun yoktur.
ooo hatunnnn. sen sevinçten şaşırmışsın bence :KK1: 500 süper bir sayııı

Vallaha bilmiyorum ama birdaha nur hocayla girmicem bu işe 2 tane dondurulmuş embriyom var ciddi anlamda çok etkilendim çünkü 7 tane döllenmiş embriyom var dedim benim için o önemli değil tarnasfer günü önemli bu tarz konuşmalar beni etkiliyor vallaha ben profesyenel değilim bu konudada hassasım doğal olarak tamam istediğim umutlara bağlamaları değil ama birazdaha ılımlı konuşulabilir normalde çok cana yakınımdır anlaşamadığım insanda çok azdır ama nur hocanın tavrı beni rahatsız etti tabiki bu benim tercihimdir
canım herkes bir değil ki işte. anladığım kadarıyla birdefa yaptığın görüşmede edindiğin izlenimler değil bunlar. bikaç görüşme sonrası aldığın bi karar. herkes herkese aynı elektriği verecek die bi şart yok tabi. sende kendini kimde rahat hissediyorsan on adevam et. sonuçta az şeyler yaşamıyoruz. hakkında hayırlısı olsun canımm.gebelik takibine memorilde mı devam edeceksin?

çok kötü girip oldum midem zaten beni benden aldı iyce bunaldım bende ablama geldim pazar günü şimdi biraz iyim bakim dedim inşallah herşey güzeldir burda durumlar sizlerden uzak durmam münkün değil iyi olursam hep beraberiz inşallah

mide bulantısından şikayetim yokta onlara bişe olcak diye korkuyorum çünkü çıkartınca içim dışıma çıkıyor resmen sağlıklı olsunlarda razıyım çekmeye canım okadarda dikkat etttim yinede yakalandım giribe perşembe dr gitcem inşallah herşey yolundadır canım duanı eksik etme kendine iyi bak şimdi yemek yiyim acıktım içimi kemiriyolar sonra gelirim yine
miğde bulantılarından korkma canım. senın canın çıkıyor ama o minnaklara hiçbişi olmuyo merak etme :KK34:

kızlar eşim aradı şimdi çok şaşkınım.ayın 1de verdiğimiz genetik testimiz 2 ay içinde sonuçlanır demişlerdi bizde tüm planımızı mayıs başı gibi tedaviye başlanır diye düşünmüştük,ben bugün aradım kız mail bekliyorum gelsin size ortalama bir tarih söylerim demişlerdi.mail gelmiş eşimi aramışlar ve genetikler hazırlanmış benim reglimi bekliyorlarmış buda nisanın ilk haftası demek.çok şaşırdım elim ayağım titriyor.ben ne yapacağım kime ne diyeceğim bilmiyorum.çok şaşkınım.kendimi cimcikliyorum ama offfffffff .....
:KK52::KK52::KK52: canım çok güsel bi haber bu. belkide bu bi işaretttir. hayırlı işlerinizde acele ediniz hadisi gibi:KK34: inş güsel haberler alırsın

kabakk sen misin kızzz bunları yazan sanamı çemkirdim ben..anam benimde başıma vurdu..
canım benim.. onca hastane ortamından sonra ikizlerle evde yoruluyorsun. haklı olarak dalgınsın. :KK17:

merhaba arkadaşlarım kaderdaşlarım canlarıımmmm,

az biraz gecmisi okudum.. incim tedaviye başlamış hayırlı ugurlu yumoşlu olsun inşallahhhhh...:nazar::nazar:
diğer arkadaşlardan da hamilelik haberleri alanlar var hayırlı uğurlu olsunnn.. sıkı sıkı tutunsunlar insallahhhh:nazar::nazar::nazar:
Hilbur avatar resmin on numara bes yildiz... cokkk begendim... cookkkk:nazar::nazar::nazar::nazar:
Yaa bu arada Umutege nin bebisi dogdu mu?

bende raporluydum yani birazcık beybi beni yoruyor.. bizde de son 6 haftamızdayız Allah nasip ederse...
Mayısın ilk haftası kucagimiza alacagiz..

Allah herkese nasip etsin..

cokkk opuyorum..
maşallah grafiking sana..:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: inş sağsalim bi avazda doğum yaparsın...

X