Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

biz iyiyiz canım şükür sadece baya bir gaz problemi yaşıuoruzz ( happy nin bugün kontrolü var inş.. güzel haberlerle gelir.nurma ve medical uğramadı sanki bayadırr.cananım da iyi bazen net problemi yaşıyor oda o yüzden sık gelemiyorr.sen nasılsınnnn

inş.. sende güzell haberlerle geliceksinnn kuzuuuuu

şimdi face de okudum, yeni doğan bebeğin topuk iziyle annesının parmak izi aynıymış, biliyor muydunuz.. rabbimin mucizesi işte

evet canım biliyordum ben okumuştummm

kızlar hamileyim değerim çok yüksek çıktıinşallah perşembe günü de katlanır. allah isteyen herkese nasip etsin inşlh...

maşallahhh canımmm tebriklerrr rabbim tamamına erdirsinnnn

aminnn canımmm inş...

merhaba
ben de senin sorularını cevaplayayım:BEN Memorial ataşehire gidiyorum. şişliye değil.
benim her ay adetimin 19-20.günlerinde rahimin kasılması ağrıyla birlikte sarı bir su geliyor. bu sıvı çıktıktan sonra ağrılar kesiliyor. sadece bir gün sürüyor ve bitiyor.bu her ay oluyor.
yıllardır böyle. 2008denormal yoldan bir boş gebeliğim olmuştu. geçen yılda normal yoldanbir kimyasal gebelik oldu.testte çıkmıştı ama devam etmedi.adetim 5 gün geçti sonra adet oldu.
ben yine dün bu konuyla ilgili olarak dr kontrole gittim. dr um bir ay daha kontrol edelim diyor. dün rahimde sıvı göremedi. ama karın boşluğunda sıvı birikmesi görülüyor. rahimde sıvı görünmemesi iyi bişey dedi. laparoskopiyi de sordum şu an gerek görmüyorum dedi. tüplerimin alınmasından korkuyorum ben de . kesin tuplerde sorunu görmeden böyle birşey yapamayız dedi. üstelik benim hsg filmimde tüpler incecik görünüyor. rahimde sıvı da görülmüyor.

ben bir aşılama bir tüp yaptırdım.dondulumuşlarım vardı ama transfer gününe kadar yaşamadıkları için transfer iptal oldu. bu 2. tüp denemem olacak. bu ay da şu sıvı işini takip edelim dedi.drum. bakalım nisan sonu durum ne olacak. umarım yardımcı olabilmişimdir.

sen de semra hanımla görüştükten sonra bana yazar mısın? ben de bir çözüm bulmaya çalışıyorum. benimkine benzer bişey yaşayan arkadaşlar varsa bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

sevgilerimle....

tabiki yazrım ne demek bu topikteyim zaten sürekli
benimde gözüm korktu şimdi
biz 9aydır istiyoruz bebek 4ay klomen kullandım ama olmadı aşılamadada şans düşük olduğu için aman tüp yaparım olur biter diyodum
bu topikte çok şey öğrendim öle istemeklede hemen olmuyomuş tüp tedavisi
benim sıvı olayınıda drun biri var dedi biri yok dedi var diyen enfeksiyon ilacı verdi keşke haftaya gittiğimde sıvı gitmiş olsa o ilaçla canım çok sıkıldı şimdi
RABBİM yardımcımız olsun burda çok arkadaş var yıllarca defalarca mücadele eden çoğu şimdi ikiz hamiş maşallah
umarım bizede emeklerimizin karşılığını verir güzel YARADANIMIZ

Vallaha bilmiyorum ama birdaha nur hocayla girmicem bu işe 2 tane dondurulmuş embriyom var ciddi anlamda çok etkilendim çünkü 7 tane döllenmiş embriyom var dedim benim için o önemli değil tarnasfer günü önemli bu tarz konuşmalar beni etkiliyor vallaha ben profesyenel değilim bu konudada hassasım doğal olarak tamam istediğim umutlara bağlamaları değil ama birazdaha ılımlı konuşulabilir normalde çok cana yakınımdır anlaşamadığım insanda çok azdır ama nur hocanın tavrı beni rahatsız etti tabiki bu benim tercihimdir

mimoza boşverr şimdi hamilesin kızım değerin kaç merak ettim?

kızlar hamileyim değerim çok yüksek çıktıinşallah perşembe günü de katlanır. allah isteyen herkese nasip etsin inşlh...

Canımm çok sevindim inan sabrettin vallaha helal olsun sabrınada değdi ayyy hadi bakalım inş hayırla sonuçlanır merakla bekliyorum bende kan verdim ama öğleden sonra alıcam

mimoza boşverr şimdi hamilesin kızım değerin kaç merak ettim?

Yaaa ben Ankaradayım biliyorsun eşimla sabah verdik öğleden sonra dediler çatlıcamm valla 7. gün 117.7 benim bugün 9. gün noldu bilmiyorum ama varya sana çok sevindimmmmm rabbim korusun inşallah Allah kucağımızada almayı nasip etsin

sağol canım teşekkür ederim inşlh seninde değerin yüksektir.yalnız benim değerim fazla yüksek gibi.inşlh sorun yoktur.biraz endişelendim.80-90 çıkar mı ki derken 500 görünce şoka girdim.5 sandım önce.

evet cnm haftaya salı inş. öğleden sonra 4'te nur hn 4 buçuktada semra hn la
anladım cnm güzel haberlerle gelirsin inşallah...
canım doktorun birisi muayenede görmedi biri gördü dedin ya?
bu sıvı varsa bile ultrasonda de görülen bişey değil sanırım..
çünkü bende rahim filminde görüldü sende de filmden mi söylendi..
sen durumu belirttiğin halde yine de önemli değil dediyse değildir canım

evet cnm nur hanıma yazdım cvpladı sağolsun önemli dğeilmiş.
çok sağol .
canım artık gerek varmı :))

aldınmı kuzuuu randevuuu

canımmm 29 unda bende ordayımm mustafa beyle randevum var ama akşamm 7-8 gibi orda olucammm
gerek yok mikrom artık randevumu aldım:):)
29 martta evet ben ozamana çıkmış olurum kısmetse..
Allahım güzelce bi geçse idi..
çok heyecanlıyım:)
günaydın canlarrrr

aysuncum randevunu almışsın şafak saymaya başlanmış hayırlı olsun canım inşallah sonu bebişli olucak
günaydn canımm evet aldım sonunda
çok teşekkür ediyorum cnm bnm
tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Allah tamamına erdirsin cnm bnmdeğerin kaç çıktı..

senin test günü 147 mi çıktı.ay benim değerde bir anormallik var ozaman.

Bence gayet değerin güzel çifter çifter gelioooo canım herkezin vücudu farklı silik çıkıyo diyodun idrarda bak benim kırmızı çıkıyodu ki o zaman senin değerinden düşüktü benim yaaa harikasınnnn varyaaa vallaha çok mutlu oldumm ayyyyyy

mucize-2013,mimoza tebrik ederim,rabbim tamamına erdirsin,darısı başımıza dua edin bizlere.belirtiniz olmuşmuydu?

güzel geçicek canımm allahın izniyleee moralini yüksek tut göz açıp kapayana kadar herşeyy geçmiş bitmiş olucakkk ve sen evladına dahada yaklaşaksın allahın izniyleee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…