Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

günaydın canlarrrr:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

incimmm beklenen haber gelmiş çok çok sevindim hayırlı olsun inşallah mutlu sonla biticek bu serüvennnnn:KK49::KK49:

ketenprenses sakin ol canım allahın izniyle güzel bir şekilde katlıcak değerin bebişin seninle canım:KK16:

uğur böcüğüm canım yat dinlen inşallah gecicek bazı hamileliklerde olabiliyormuş stres yapma canımm:KK16:

aysuncum randevunu almışsın şafak saymaya başlanmış hayırlı olsun canım inşallah sonu bebişli olucak :KK49:

denturum nasılsın canım sen ne zaman başlıyorsun

julıa hayırlı olsun canım bebişin sımsıkı tutunsun sana inşallah:KK49:

mimoza hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin

mikro happyy canan medical nurme nasılsınız bebişler nasıl

biz iyiyiz canım şükür sadece baya bir gaz problemi yaşıuoruzz :KK43:( happy nin bugün kontrolü var inş.. güzel haberlerle gelir.nurma ve medical uğramadı sanki bayadırr.cananım da iyi bazen net problemi yaşıyor oda o yüzden sık gelemiyorr.sen nasılsınnnn

ketenprenses dediğin gibi öyle örnekler çok dur bakalım yarın ne olur inşallah yarın 5 katlamıştır sen testi memorial demi yapıcan

mucizenin bu gün test günü güzel haberlerle gel canım

benimde yarın test günüm heyecan dorukda

inş.. sende güzell haberlerle geliceksinnn kuzuuuuu:KK16:

şimdi face de okudum, yeni doğan bebeğin topuk iziyle annesının parmak izi aynıymış, biliyor muydunuz.. rabbimin mucizesi işte :KK16:

evet canım biliyordum ben okumuştummm

kızlar hamileyim değerim çok yüksek çıktı:nazar:inşallah perşembe günü de katlanır. allah isteyen herkese nasip etsin inşlh...

maşallahhh canımmm tebriklerrr rabbim tamamına erdirsinnnn :nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK9::KK9::KK9:

:KK16::KK16::KK16::KK52::KK52::KK52:

kızlar bende bi saat sonra geçen hafta doğum yapan komşumuza bebek sevmeye gideceğiz :KK16: bebek hediyemi aldım, kekimi yaptım. hazır vede nazırım :KK1: Allahım öyle güsel bebek kıyafetleri varkiii, rabbim hepimize reyon reyon dolaşıp bebelerimize ciciler almayı nasip etsın inş....:21:

aminnn canımmm inş...

mrb sorularını hemen cvplıyorum bende seni soru bombardımanına tutuyorum :KK1:
rahimdeki sıvının bana bi göstergesi akıntı v.s. yok (yada az var belki ben anlamıyorum)
sadece ultrasonda drun biri gördü rahimde sıvı var biraz dedi
başka bi drada muaynede sordum ben görmüyorum öle bişey dedi
memorial semra hnla ilk olarak haftaya salı randevum inş.
onun bakması ve neler demesi benim için çok önemli inş. ameliyat demez
peki sen neler yaşadın sıvıyla ilgili memorialde şuan tedavimi görüyosun
ameliyat v.s. dedilermi sanada semra hn ve kaçıncı denemen olcak yada oldu tüp bebekte?
benim belli değil yani ne olduğu drun biri enfeksiyon ilacı verdim 2haftadır onu içiyorum
haftaya semra hn ne dicek bakalım rahimdeki sıvı olayına

merhaba
ben de senin sorularını cevaplayayım:BEN Memorial ataşehire gidiyorum. şişliye değil.
benim her ay adetimin 19-20.günlerinde rahimin kasılması ağrıyla birlikte sarı bir su geliyor. bu sıvı çıktıktan sonra ağrılar kesiliyor. sadece bir gün sürüyor ve bitiyor.bu her ay oluyor.
yıllardır böyle. 2008denormal yoldan bir boş gebeliğim olmuştu. geçen yılda normal yoldanbir kimyasal gebelik oldu.testte çıkmıştı ama devam etmedi.adetim 5 gün geçti sonra adet oldu.
ben yine dün bu konuyla ilgili olarak dr kontrole gittim. dr um bir ay daha kontrol edelim diyor. dün rahimde sıvı göremedi. ama karın boşluğunda sıvı birikmesi görülüyor. rahimde sıvı görünmemesi iyi bişey dedi. laparoskopiyi de sordum şu an gerek görmüyorum dedi. tüplerimin alınmasından korkuyorum ben de . kesin tuplerde sorunu görmeden böyle birşey yapamayız dedi. üstelik benim hsg filmimde tüpler incecik görünüyor. rahimde sıvı da görülmüyor.

ben bir aşılama bir tüp yaptırdım.dondulumuşlarım vardı ama transfer gününe kadar yaşamadıkları için transfer iptal oldu. bu 2. tüp denemem olacak. bu ay da şu sıvı işini takip edelim dedi.drum. bakalım nisan sonu durum ne olacak. umarım yardımcı olabilmişimdir.

sen de semra hanımla görüştükten sonra bana yazar mısın? ben de bir çözüm bulmaya çalışıyorum. benimkine benzer bişey yaşayan arkadaşlar varsa bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

sevgilerimle....

merhaba
ben de senin sorularını cevaplayayım:BEN Memorial ataşehire gidiyorum. şişliye değil.
benim her ay adetimin 19-20.günlerinde rahimin kasılması ağrıyla birlikte sarı bir su geliyor. bu sıvı çıktıktan sonra ağrılar kesiliyor. sadece bir gün sürüyor ve bitiyor.bu her ay oluyor.
yıllardır böyle. 2008denormal yoldan bir boş gebeliğim olmuştu. geçen yılda normal yoldanbir kimyasal gebelik oldu.testte çıkmıştı ama devam etmedi.adetim 5 gün geçti sonra adet oldu.
ben yine dün bu konuyla ilgili olarak dr kontrole gittim. dr um bir ay daha kontrol edelim diyor. dün rahimde sıvı göremedi. ama karın boşluğunda sıvı birikmesi görülüyor. rahimde sıvı görünmemesi iyi bişey dedi. laparoskopiyi de sordum şu an gerek görmüyorum dedi. tüplerimin alınmasından korkuyorum ben de . kesin tuplerde sorunu görmeden böyle birşey yapamayız dedi. üstelik benim hsg filmimde tüpler incecik görünüyor. rahimde sıvı da görülmüyor.

ben bir aşılama bir tüp yaptırdım.dondulumuşlarım vardı ama transfer gününe kadar yaşamadıkları için transfer iptal oldu. bu 2. tüp denemem olacak. bu ay da şu sıvı işini takip edelim dedi.drum. bakalım nisan sonu durum ne olacak. umarım yardımcı olabilmişimdir.

sen de semra hanımla görüştükten sonra bana yazar mısın? ben de bir çözüm bulmaya çalışıyorum. benimkine benzer bişey yaşayan arkadaşlar varsa bana yardımcı olurlarsa çok sevinirim.

sevgilerimle....
tabiki yazrım ne demek bu topikteyim zaten sürekli
benimde gözüm korktu şimdi
biz 9aydır istiyoruz bebek 4ay klomen kullandım ama olmadı aşılamadada şans düşük olduğu için aman tüp yaparım olur biter diyodum
bu topikte çok şey öğrendim öle istemeklede hemen olmuyomuş tüp tedavisi :KK43:
benim sıvı olayınıda drun biri var dedi biri yok dedi var diyen enfeksiyon ilacı verdi keşke haftaya gittiğimde sıvı gitmiş olsa o ilaçla canım çok sıkıldı şimdi
RABBİM yardımcımız olsun burda çok arkadaş var yıllarca defalarca mücadele eden çoğu şimdi ikiz hamiş maşallah
umarım bizede emeklerimizin karşılığını verir güzel YARADANIMIZ

canım benim hemen endişelenme. dur daha iki gun var. Rabbimin mucizesi gerçekleşir inş..

canım senın kaçıncı gunun transfer sonrası. yani kaç haftalıksın. bak bende pozitifi gördukten 5 gun sonra kanamalarım başladı ve 20 gun surdu. çok korktum çok endişelendim ama hep doktorumla irtibattaydım. sende gerektikçe ara doktorunu. zaten progestan veriyorlar hergun vuruluyorsun.. inş birşeycik olmayacak

Rabbim sevinç gözyaşlarını daim etsın inş....

ya ben anlamıyorum bu eski anneleri. hep bi korkutma hep bi korkutma. anam de edek yani, ha kırkı çıkınca ha kırk yaşı çıkınca. onlar bizim çocuklarımızzzzzzz

ooo canım sen ne kadar çok beklemişsin öyle 20 saat falan. ben hemen netten 2 saat sonra baktım.

allah Allah. ben çok şaşırdım nur hanımın böyle davranmasına. ilk defa senden duyuyorum. acaba onuda mı hormonları etkiledi:44:

Vallaha bilmiyorum ama birdaha nur hocayla girmicem bu işe 2 tane dondurulmuş embriyom var ciddi anlamda çok etkilendim çünkü 7 tane döllenmiş embriyom var dedim benim için o önemli değil tarnasfer günü önemli bu tarz konuşmalar beni etkiliyor vallaha ben profesyenel değilim bu konudada hassasım doğal olarak tamam istediğim umutlara bağlamaları değil ama birazdaha ılımlı konuşulabilir normalde çok cana yakınımdır anlaşamadığım insanda çok azdır ama nur hocanın tavrı beni rahatsız etti tabiki bu benim tercihimdir

Vallaha bilmiyorum ama birdaha nur hocayla girmicem bu işe 2 tane dondurulmuş embriyom var ciddi anlamda çok etkilendim çünkü 7 tane döllenmiş embriyom var dedim benim için o önemli değil tarnasfer günü önemli bu tarz konuşmalar beni etkiliyor vallaha ben profesyenel değilim bu konudada hassasım doğal olarak tamam istediğim umutlara bağlamaları değil ama birazdaha ılımlı konuşulabilir normalde çok cana yakınımdır anlaşamadığım insanda çok azdır ama nur hocanın tavrı beni rahatsız etti tabiki bu benim tercihimdir

mimoza boşverr şimdi hamilesin kızım değerin kaç merak ettim?

kızlar hamileyim değerim çok yüksek çıktı:nazar:inşallah perşembe günü de katlanır. allah isteyen herkese nasip etsin inşlh...

Canımm çok sevindim inan sabrettin vallaha helal olsun sabrınada değdi ayyy hadi bakalım inş hayırla sonuçlanır merakla bekliyorum bende kan verdim ama öğleden sonra alıcam

mimoza boşverr şimdi hamilesin kızım değerin kaç merak ettim?

Yaaa ben Ankaradayım biliyorsun eşimla sabah verdik öğleden sonra dediler çatlıcamm valla 7. gün 117.7 benim bugün 9. gün noldu bilmiyorum ama varya sana çok sevindimmmmm :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: rabbim korusun inşallah Allah kucağımızada almayı nasip etsin :KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

Yaaa ben Ankaradayım biliyorsun eşimla sabah verdik öğleden sonra dediler çatlıcamm valla 7. gün 117.7 benim bugün 9. gün noldu bilmiyorum ama varya sana çok sevindimmmmm :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: rabbim korusun inşallah Allah kucağımızada almayı nasip etsin :KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::KK49::emir_bebek::nazar::nazar::nazar:

sağol canım teşekkür ederim inşlh seninde değerin yüksektir.yalnız benim değerim fazla yüksek gibi.inşlh sorun yoktur.biraz endişelendim.80-90 çıkar mı ki derken 500 görünce şoka girdim.5 sandım önce.

evet cnm haftaya salı inş. öğleden sonra 4'te nur hn 4 buçuktada semra hn la :KK1:
anladım cnm güzel haberlerle gelirsin inşallah...
canım doktorun birisi muayenede görmedi biri gördü dedin ya?
bu sıvı varsa bile ultrasonda de görülen bişey değil sanırım..
çünkü bende rahim filminde görüldü sende de filmden mi söylendi..
sen durumu belirttiğin halde yine de önemli değil dediyse değildir canım

evet cnm nur hanıma yazdım cvpladı sağolsun önemli dğeilmiş.
çok sağol :KK19:.
canım artık gerek varmı :))

aldınmı kuzuuu randevuuu

canımmm 29 unda bende ordayımm mustafa beyle randevum var ama akşamm 7-8 gibi orda olucammm
gerek yok mikrom artık randevumu aldım:):)
29 martta evet ben ozamana çıkmış olurum kısmetse..
Allahım güzelce bi geçse idi..
çok heyecanlıyım:)
günaydın canlarrrr:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

aysuncum randevunu almışsın şafak saymaya başlanmış hayırlı olsun canım inşallah sonu bebişli olucak :KK49:
günaydn canımm evet aldım sonunda:KK1:
çok teşekkür ediyorum cnm bnm:KK19:
tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Allah tamamına erdirsin cnm bnm:nazar::nazar::nazar::KK16::KK16::emir_bebek::emir_bebek:değerin kaç çıktı..

senin test günü 147 mi çıktı.ay benim değerde bir anormallik var ozaman.

Bence gayet değerin güzel çifter çifter gelioooo canım herkezin vücudu farklı silik çıkıyo diyodun idrarda bak benim kırmızı çıkıyodu ki o zaman senin değerinden düşüktü benim yaaa harikasınnnn varyaaa vallaha çok mutlu oldumm ayyyyyy :KK52:

mucize-2013,mimoza tebrik ederim,rabbim tamamına erdirsin,darısı başımıza dua edin bizlere.belirtiniz olmuşmuydu?

anladım cnm güzel haberlerle gelirsin inşallah...
canım doktorun birisi muayenede görmedi biri gördü dedin ya?
bu sıvı varsa bile ultrasonda de görülen bişey değil sanırım..
çünkü bende rahim filminde görüldü sende de filmden mi söylendi..

evet cnm nur hanıma yazdım cvpladı sağolsun önemli dğeilmiş.
çok sağol :KK19:.

gerek yok mikrom artık randevumu aldım:):)
29 martta evet ben ozamana çıkmış olurum kısmetse..
Allahım güzelce bi geçse idi..
çok heyecanlıyım:)

günaydn canımm evet aldım sonunda:KK1:
çok teşekkür ediyorum cnm bnm:KK19:

tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr Allah tamamına erdirsin cnm bnm:nazar::nazar::nazar::KK16::KK16::emir_bebek::emir_bebek:değerin kaç çıktı..

güzel geçicek canımm allahın izniyleee moralini yüksek tut göz açıp kapayana kadar herşeyy geçmiş bitmiş olucakkk ve sen evladına dahada yaklaşaksın allahın izniyleee

X