Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kızlar İncim ile görüştüm. Allah'a çok şükür smear sonucu temiz gelmiş. Tedaviye başlıyor... Kendisi telden haber verene kadar ben müjdeli haberi yazayım dedim..

Canım içini ferah tut inşallah üçüncü şık olur.rabbim ol derse olur inşallah sağlıcakla bebişini kucağına almayı nasip eder.

canım bendede rahım fılmı ıstemıslerdı ben cektırmıstım onceden ama attım artık tup bebek tedavısınde lazım olmaz dıye hatta onlarada oyle dedım ısrar etmedıler tup bebekte bıldıgım kadarıyla rahım fımı cok ta lazım deıl ama sen durumunu anlat belkı ıstemezler

malesef canım ilk başlarda yeşil gibi sonra kahverengi gibi hatta kırmızımı ayırt edemiyor insan öle geliyor.alışırsın merak etme.o senin ilacın öle düşün risk değil..

evt doktorumuda aradım kullanmaya devam etmemı soyledıde ben yarın bır test daha yapıcam ınş bebegım benledır hala onu görunce rahatlarım bundan sonra takılmamda ılk acemılık böyle oluyor malesef :)

benıde bugun aradılar 10 nısan randevu verdıler sen haftayamı gıdıyorsun ıyı az kalmıs :)

166 çıkmış bacılar:)

tebrık ederım cnm hayırlı olsun degerınde cok guzelmıs :) ıkı kişi oldun artık :) belkı 3

cnm ıns yoktur bısey yat yorma fazla kendını 2 gun sabret ınş guzel sonuclar alıp rahatlıycaksın

Kızlar İncim ile görüştüm. Allah'a çok şükür smear sonucu temiz gelmiş. Tedaviye başlıyor... Kendisi telden haber verene kadar ben müjdeli haberi yazayım dedim..

çok sevindim herşey güzel olacak cnm

ketenprenses canım inşallah değerin katlanıcak...2 gün sonra tekrarlayacaksın..Rabbim yüzümüzü güldürsün canım...

Canım içini ferah tut inşallah üçüncü şık olur.rabbim ol derse olur inşallah sağlıcakla bebişini kucağına almayı nasip eder.

amin canım.. ben de kendimi öyle ferahlattım.. Rabbim ol dedikten sonra oluverecek, biliyorum..

çok sevindim herşey güzel olacak cnm

ketenprenses canım inşallah değerin katlanıcak...2 gün sonra tekrarlayacaksın..Rabbim yüzümüzü güldürsün canım...

evet canım. benim de aslında 11 nisandı ama değerlerimde artış yavaş olunca aynur hanım haftaya çağırdı erken.. inşallahhh görürüz keseyi yaaaaaa:))

amin amin inşallah canım

canım içini ferh tut,herşey güzel olacak.rabbimden hayırlısını dile.

ayy çook sevindim yaaa :) incim benim ya maşallahh!!

Canım senin durumunu okudum. Sakın stres yapma. Stres baş düşman Olabildiğince rahat olacaksın. Allaah'ın izniyle bebişlerin seninle. Güç ver onlara annesi. Hemşire falan takma kafana. Allah'ın dediği olacak..

neden kimse bana cvp vermiyor

Aysuncuğum öyle bişey olsaydı sana randevu vermezlerdi. Defalarca yapılan bir işlem bu. Semra Hoca randevu vermeden önce uyarırdı. İçin rahat olsun canım. Eğer için rahat değilse Nur Hanıma sor. mutlaka net cvp verecektir ama ben eminim sorun yok bence

canım uzme kendını sen dua edıp yıne test yap bence benımde bırden 3 ' e katladı ıns senınde oyle olur

doğru söylüyorsun canım. tevekkül.. Rabbim ol derse olacak.. ve ben inanıyorum ki bebeklerim bana tutunacak, bırakmaz onlar beni inşallah

inş kalp atısınıda duyarsın keseyıde görursun için rahat eder bugune nasıl geldık bılmıyorum ben zaten maşallah gene ıyı sabırlıyız :)

göreceksin inşallah cnm..

bence değerin güzel biliyorum zor ama sakın stres yapmayasın
herşey güzel lacak..

çok sağol akasya cnm..
bi hemşire başka öteki başka deyince korktum..
ama dediğin gibi öyle zararı olsa hiç kimseye yapılmayan bişey olsa randevuyu hemen onaylamazlardı.
Nur hanıma mail atıp sorayım genede tamam cnm sağolasın..
duramam ki ben

insan lap. olacağı için sevinir mi..ben seviniyorum bebeğime bi adım daha yaklaşıyorum

doğru söylüyorsun canım. tevekkül.. Rabbim ol derse olacak.. ve ben inanıyorum ki bebeklerim bana tutunacak, bırakmaz onlar beni inşallah

Haaahh şöylee yaa Bu topiğe negatiflik yakışmıyorlar kızlar. Hep iyi düşünelim iyi olsun.. Şubattan beri çok güzel bir atmosfer var. Hep böyle güzel haberlerle gitsin inşallah.. Karamsar düşünceleri , olumsuzlukları getirmeyelim aklımıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…