Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

doğru ama ne olursa olsun ağır şeyler taşımamalısın
evet dr kimse sana verdiği kartdan ara hemen açmayabilirler çünkü muayenede oluyular bazen ama cevap veriyolar
yani arayıp aramamak konusunda sen bilirsin eyer kafana takılıyusa ara dr bu duruma kızmazlar

kızlar randevuyu 29 mart cumaya aldım..

döngümün 15.günü yani ovulasyon zamanlarıma denk geliyor..
ama lap.ın ovulasyondan önce olması gerektiğini söylemişti sanki diğer hemşire de..
kafam karıştı iyice.

bu hemşire de önemli dğeil günü dedi:44:

çok ta önemli olsa o güne vermezdi dimi ameliyat gününü...

ne dersiniz.

arkadaşlar ben evdeyim,bugün okula gitmedim.test günüm 25 mart nasıl dayanıcam bilmiyorum.dondurulmuşlar daha erken belli olurmu acaba?

arkadaşlar ben evdeyim,bugün okula gitmedim.test günüm 25 mart nasıl dayanıcam bilmiyorum.dondurulmuşlar daha erken belli olurmu acaba?

:) dondirikçi sakin ol bakam..az kalmış işte 7gün ne dirki ömür dediğin şeyde.sakın idrar tahlili yapma dondirik annesi olarak peşimden gel ve beni dinle...ama sakın kendini dinleme:) umutlu ol bol bol ananas yeee:) dinle beni.bebeklerin tutunmak için c vitamini bekliyor senden.gaz yapcek şeyler yeme...kabızda olma sakın. oyalancak bişeyler bul.bu arada ben transferden sonra 5.gün yapmıştım testi ama doktor istemişti şu malun kahverengi lekelenme telaşı benide sarmıştı tabi o zaman buralarda bize böle akıl veren bizi sakinleştirenler yoktu .hey gidi günler heyyyy...sizde görceksiniz inşalah bu günleri.ben çıkıyorum derin ve denizin doktor kontrolü var birazdan...sevgiler,anneler anne adayları bebeler ve dondirklerrrr..

harikasın ya.senin çocuklar çok şanslı,tabi bizde:)sözünü tutucam inşaallah.

ketenprenses sonuç çıktımı?

Kizlar malesef degerim cok düşük guzel haberlerle gelmek isterdim ama hayirlisi yapicak bisey yok... bugun 8.gunum ve degerim 12.44 ..aslinda gebelik var dedi doktor ama bu kadar düşük olmasi hayira alamet degil ..hepinizin sansi bol olsun..benden bu kadarmış. ..

Canım ya üzme kendini iki gun sonra tekrarla testi hakkında hayırlısı olsun

Kızlar iyi dilekleriniz icin sagolun zamanın hızla geçmesini istiyorum minnakım bana tutundumu merak ediyommmm

canım moral bozmak yok,benim önceki denemelerimde 8.gün 1.02 çıkıyordu ,senin gayet iyi,olumlu düşün.

evet canım edirnenin meriç ilçesindeyim agır iş yapmıyorum da dedigim gibi hafif ama ne biliyim biraz tez canlıyım çokmu hareketliyim diye sonuçta 5 senedir ugraştıgım birşeye kavuştum o yuzden hayırlısı bakalım

kızlar bu sabah 2 test daha yaptım 3 dakika içinde çıkıyular ama tam net deyiller nede bu rek kırmızılaşmıyu sizce

Çakırım inşallah güzel haberler alacağız senden..

Canım sonuçta hamilesin. Ve değeri yükselen çok insan var. Kendini hemen negatife hazırlama bence. Bebeğin mücadele ediyor olabilir. Sen ona pozitif düşüncelerle destek olmaya devam et. Hakkında hayırlısı olsun canım

tatlım hemen moralini bozma lütfen.. belli olmaz, daha 8. günündesin.. değerin bir anda katlanabilir.. lütfen, sen sakin ol ve bol bol dua et..

:) haklısın canım insan zor elde edince pimpirik oluyor işte. ben de değerlere takıldım kaldım :)
çok tez canlı olma, sakin ol, bol bol dua edelim, Rabbim keseyi de kalp atışını da görmeyi nasip etsin inşallah..

Ne olur hemen pes etme çok üzülüyorum böyle görünce sizi (

Canım panik olma bence tekrarlarsa ara çünkü bu tip lekelenmeler normal diye biliyorum ah o canavarlar benimde basımda ama napalimmm uğraşıyoruz kendine dikkat et dinlen umutcumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…