Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

inş kalp atısınıda duyarsın keseyıde görursun için rahat eder bugune nasıl geldık bılmıyorum ben zaten maşallah gene ıyı sabırlıyız :)

amin canım cümlemiz inşallah yaa :))
kucağına alana kadar rahat yok valla :KK1:

şu hamilelik takvimine heves ediyorum da keseyi görünce yapalım :KK1::KK1:

göreceksin inşallah cnm..
:KK16::KK16::KK16:
bence değerin güzel biliyorum zor ama sakın stres yapmayasın:KK19:
herşey güzel lacak..

çok sağol akasya cnm..
bi hemşire başka öteki başka deyince korktum..
ama dediğin gibi öyle zararı olsa hiç kimseye yapılmayan bişey olsa randevuyu hemen onaylamazlardı.
Nur hanıma mail atıp sorayım genede tamam cnm sağolasın:KK16:..
duramam ki ben:KK1:

insan lap. olacağı için sevinir mi..ben seviniyorum bebeğime bi adım daha yaklaşıyorum:KK16::KK16:

sağol canım Allah razı olsun..

canım bebeğine bir adım daha yaklaşıyorsun Rabbimin izniyle. korkma, bu topikte herkes hamilelik haberini alacak inşallaaaahhh!!!:KK1:

Kizlar malesef degerim cok düşük guzel haberlerle gelmek isterdim ama hayirlisi yapicak bisey yok... bugun 8.gunum ve degerim 12.44 ..aslinda gebelik var dedi doktor ama bu kadar düşük olmasi hayira alamet degil ..hepinizin sansi bol olsun..benden bu kadarmış. ..

hemen umutsuzluğa kapılma daha 8.gün eminim katlanacaktır değrin:KK16:

wc ye gıdıp geldıkce morelım bozuluyor ya resmen kan gelıyor ıste of canım sıkılıyor elımde deıl ya . bebegıme bısey olmasın Allahım koru onu nolur :KK43:

Kizlar malesef degerim cok düşük guzel haberlerle gelmek isterdim ama hayirlisi yapicak bisey yok... bugun 8.gunum ve degerim 12.44 ..aslinda gebelik var dedi doktor ama bu kadar düşük olmasi hayira alamet degil ..hepinizin sansi bol olsun..benden bu kadarmış. ..
ketenprenses canım dur daha bişi belli deyil heben pes etme ya bu arada bu gün trasferden sonraki 7. gün canım 8 deyil

kızlar randevuyu 29 mart cumaya aldım..

döngümün 15.günü yani ovulasyon zamanlarıma denk geliyor..
ama lap.ın ovulasyondan önce olması gerektiğini söylemişti sanki diğer hemşire de..
kafam karıştı iyice.

bu hemşire de önemli dğeil günü dedi:44:

çok ta önemli olsa o güne vermezdi dimi ameliyat gününü...

ne dersiniz.
canım bir fikrim yok ama bence öyle olsaydı o zamana vermezdi randevuyu

Çakırım inşallah güzel haberler alacağız senden..

Canım sonuçta hamilesin. Ve değeri yükselen çok insan var. Kendini hemen negatife hazırlama bence. :KK20:Bebeğin mücadele ediyor olabilir. Sen ona pozitif düşüncelerle destek olmaya devam et. Hakkında hayırlısı olsun canım :KK16:
inşallah canım

Kızlar İncim ile görüştüm. Allah'a çok şükür smear sonucu temiz gelmiş. Tedaviye başlıyor... :KK16::KK9::KK9: Kendisi telden haber verene kadar ben müjdeli haberi yazayım dedim.. :KK1:
inşallah rabbim tez zamanda hayırlısı ile nasip eder incime

wc ye gıdıp geldıkce morelım bozuluyor ya resmen kan gelıyor ıste of canım sıkılıyor elımde deıl ya . bebegıme bısey olmasın Allahım koru onu nolur :KK43:
kan derken ne zaman başladı dr arasaydın yat dinlen canım inşallah bişi olmicak

canım bir fikrim yok ama bence öyle olsaydı o zamana vermezdi randevuyu

inşallah canım

inşallah rabbim tez zamanda hayırlısı ile nasip eder incime

kan derken ne zaman başladı dr arasaydın yat dinlen canım inşallah bişi olmicak

dun gece cok geldı bugunde bugunde azalmış ama bır kac damla gıbı aradım doktoruda devma et dedı yapacak bısey yok suan ınş bısey olmaz

166 çıkmış bacılar:)

tebriklerrrrrrrrrrrrrrr:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Kızlar merhaba hafta sonu transfer sonucu birtanecik minikimi alıp geldim umarım mutlu sona ulaşırım icimde neler oldugunu cok merak ediyorum tutunur inşallah :KK16:

hayırlı olsun cnm minikin inş sana sım sıkı tutunur 9 ay ayrılmazsınız:nazar::nazar::KK16::KK16:

ama lap.ın ovulasyondan önce olması gerektiğini söylemişti sanki diğer hemşire de..
kafam karıştı iyice.

ne dersiniz.

çok şükür tarih belli olmuş hayırlı olsun cnm bi sorun olacak olsa vermezlerdi heralde ama netten araştır biraz yada nur hanıma mail at sor:KK16:

cnm üzme kendini yok deil ki daha erken hemde degerin artacak inş rabbimin izniyle :nazar:

dua et cnm bol bol dr yapacak bişeyleri yok demekki hakkınızda hayırlısı olsun bebişler sım sıkı tutunur bırakmazlar inş :nazar:

kafam karıştı iyice.

ne dersiniz.
Canım pek bilgim yok ama dediğin gibi önemli olsa o güne vermezlerdiiii sen panik yapma canım

uzun zaman oldu arada okuyup çıkıyorum ama pek yazamadım.istanbulu gezmekten fırsat bulup da:KK1::KK1:
pozitifler devam etmiş maşşallah:nazar::nazar::nazar: hayırlı uğurlu olsun
trasferi olanlar var (pozitif olur inşallah :emir_bebek::emir_bebek:)
bende sona geldim sayılır sanırım yarın çatlatma iğnem olacak
bu gün nur hanım ve semra hanım muayene etti her şey yolunda çok şükür ohss yok inşallah olmayacak dedi. çok sevindim:KK76:
şimdilik benden bu kadar
:KK16:inşallah herşey hepimizin gönlünce olsun :KK16:

kafam karıştı iyice.

ne dersiniz.

Ben anladığım kadarıyla tüplere bakılıcak. Tüplerde sorun var ve ya yok (inşeAllah yoktur), ovulyasyon dönemi ile pek alakalı olduğunu düşünmüyorum. içini ferah tut. Allah yardımcın olsun.

Allah yardımcın olsun. İnşeAllah güzel-güzel artar. Hemen kendini koyu verme. Sen hamilesin, biz neler duymadık ki kk de... Dua et, Allaha sığın. İnşeAllah sonu güzel olur.

Kızlar İncim ile görüştüm. Allah'a çok şükür smear sonucu temiz gelmiş. Tedaviye başlıyor... :KK16::KK9::KK9: Kendisi telden haber verene kadar ben müjdeli haberi yazayım dedim.. :KK1:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Sonu sağlıklı bebişli olur inşeAllah.

Allah yardımcın olsun. İnşeAllah bebekle ilgili değildir bu kanama. Bazan böyle şeyler ola biliyor. Sen dua et ki, bebişlere destek olasın.
uzun zaman oldu arada okuyup çıkıyorum ama pek yazamadım.istanbulu gezmekten fırsat bulup da:KK1::KK1:
pozitifler devam etmiş maşşallah:nazar::nazar::nazar: hayırlı uğurlu olsun
trasferi olanlar var (pozitif olur inşallah :emir_bebek::emir_bebek:)
bende sona geldim sayılır sanırım yarın çatlatma iğnem olacak
bu gün nur hanım ve semra hanım muayene etti her şey yolunda çok şükür ohss yok inşallah olmayacak dedi. çok sevindim:KK76:
şimdilik benden bu kadar
:KK16:inşallah herşey hepimizin gönlünce olsun :KK16:

Allah yardımcın olsun. Rabbim yumoşlarına bereket versin güzel-güzel bebişe dönsünler.

Söylemedim ki )) o anlamaz sadece net değil ama kuvvetli ihtimal dedim Dr dan duymam lazım dedi.. Transfer günü gelmedi küstük bi de hastaydı , o günden beri çok bilgilendirmiyorum o da çok meraklı değil açıkcası ) sadece bugün "hangi odayı yaparız" vs dedi ... Erken dedim.. Bu arada..Çok sağol iyi dileklerin için canım
siz bayağı kötü küsmüşünüz bee..amann sen sakın moralini bozma ALLAH sana fırsat verdi çok şükür yap nazını...inşallah tamamını erdirir rabbim...bu bebekte size uğurlu gelir.....

arkadaşlar ben evdeyim,bugün okula gitmedim.test günüm 25 mart nasıl dayanıcam bilmiyorum.dondurulmuşlar daha erken belli olurmu acaba?

Yarın gidip yaptırayım demeyesin daha çok erken ben 7. Gün yaptırmıştım yine inci ile kabağın gazına gelip ) bekleee bekleee bosuna strese girmee

siz bayağı kötü küsmüşünüz bee..amann sen sakın moralini bozma ALLAH sana fırsat verdi çok şükür yap nazını...inşallah tamamını erdirir rabbim...bu bebekte size uğurlu gelir.....

Bizim olayımız bu canım inşallah temennilerin ben bulur)) naz niyaz bitiricem onu )))

Bizim olayımız bu canım inşallah temennilerin ben bulur)) naz niyaz bitiricem onu )))
tüm hatlarınla saldır valla...bitir onu trip neymiş görsünnn....ipler senin elinde...kendini de yıpratma ve üzme de bebişlerini düşün....sen yalnız değilsin artıkkk

Canım pek bilgim yok ama dediğin gibi önemli olsa o güne vermezlerdiiii sen panik yapma canım
julıaa inşallah bebişin seni sımsıkı tutar da hiçççç bırakmaz hayırlısı olsun...
aysunayyy hayırlısı olsun... lab.için çok yumurtlama dönemine bakmıyorlar,hist. için önemli ama lap.için değil........inşallah hemen kurtulursun da çıkar aradan...

kızlarrr inciye çok sevindim sorun yokmuş ohhhh beeee...tedaviye başlayacakmış...incicim hayırlısı olsun tedavide güzel geçer inşallah beee..

kafam karıştı iyice.

ne dersiniz.
hadi hayırlısı olsun canım randevuyu aldın rahatlamışsındır tatlım:KK16:
canım bunu söylemek için çok erken önemli olan düzenli bi şekilde katlaması :KK34:

X