Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım ben az önce kabul ettiğin esma

peki cnm yumurtaların büyüdüğü zaman hergün çağırıyolar ya
sabah erkende orda olma şansımız varmı
hangi saatlerde gidiyodun ve işin ne kadar sürüyodu?

peki cnm yumurtaların büyüdüğü zaman hergün çağırıyolar ya
sabah erkende orda olma şansımız varmı
hangi saatlerde gidiyodun ve işin ne kadar sürüyodu?

canım tabi sabah erkenden çağırıyorlar, kan verip muayene oluyorsun. öğleden sonra çünkü tüm test sonuçlarını almış oluyorlar ve arayıp o günkü dozunu belirliyorlar. ama şöyle bir durum var, ben defalarca çalışıyorum en erken saate randevu almak istiyorum dememe rağmen bazen 08,30a veriyorlardı randevuyu bazen 10,30a ki bu çok geç oluyor çünkü gidince illa ki randevu saatinden yarım saate kadar geç girebiliyorsun, aksıyor sürekli. o beni sıkıntıya sokuyordu işten. aslında muayene ve kan verme dediğin normalde 20 dakikayı geçmez ama işte randevular sarkıyor o kadar yoğun ki.

meraba canım sizin problem neydi bzde tüp bebek düşünüoruzda inşallah olur bu hastane bursada mı bide dr u nun ismi ne 1 embriyo mu transfr ettiler 1. deneme die cok soru sordum hakıkını helal et

offfff naber :) randevu için aradılar mı seni?

ben haftaya çarşamba gidiyorum keseciğimi görmeye

iyilik canım bekliyorum ole
yok aramadılar dun doktorla konuştugumda 3 hafta sonra demişti ama tahlılı görmedim daha ddemişti ararlar diye düşünmüştüm ama aramadılar beni daha tahlıl sonucunu tlf da solemiştik biz

hadi bakalım canım hayırlı olsun bak kuzucuklarına ben beklicem daha bide benim sorcaklarım var ya ben evdeyim yavaş yavaş işlerimi yapıyorum supurme hariç utu yemek buna benzerleri sorun olurmuki ya aslında ben senden pimpirikliyim ama sen hep tercuman oldun ses etmedim bende okudum sadece

ev sıcaktı 25 derecenın altında olması lazım dıye okudum son 3 tanesını falan koydum yenı farkettım zaten evde serın yer yok hele bu gunlerde koymıyım bundan sonra o zaman bıde senınde jel kullandıgın zaman kan gelıyormuydu canım her wc den sonra gelıyor jeldendır dıyorum ama tedırgınım yarın test yapana kadar böyle kafamdan cıkmaz sımdı benım sende yasadınmı böyle seyler adet olmus gıbı zaten benım adetım az olurdu o yuzden anlayamıyorum sankı adet kanaması gıbı

canlar bişey sorucam şu an panik halindeyim...bugün transferimin 8. günü ve karnımın altında çok hafif ağrım var bir de açık kahverengi akıntım oldu...bu kötü bişey mi yoksa kaybediyor muyum...offf çok stresliyim ya...gelsin artık şu cuma..mübarek günde alayım güzel haberi...erken test yaptırmak da istemiyorum nolur yardımcı olun....

umutcum panik yapma genelde tutunma kannaması olabiliyo nurme diye bir arkadaşımız vardı ayne leke geldi ve hamile
sen hastaneyi ara durumu söyle bence çünkü nurme aramış ve söylemişti hastane gelin test yapın demişti inşallah bebeyin senle korkma

canım stres yapma önemli bişey değildir umarım
dualarımız senınle

canım daha kanamaya dönmedi çok açık kahverengi leke...ama ağrım var biraz ....bugün markete uğradım biraz alışveriş yaptım zorladım mı acaba diye korktum çok...ağrı normal mi acaba...kanama olursa ararım hastaneyi..

aynen hissettiğin gibi herşey güzel olucak

Kızlar merhaba hafta sonu transfer sonucu birtanecik minikimi alıp geldim umarım mutlu sona ulaşırım icimde neler oldugunu cok merak ediyorum tutunur inşallah
hayırlı olsun canım sana bebek olarak geri dönsün
o arkadaşında kanama deyildi ben yalnış yazdım canım kahve rengi lekeydi bunlar bazen bebeyin tutunduğu anda oluyur
bu arada markete gidip alışveriş yapman doğru deyil çünkü biz çok zor elde ediyoz yavrularımızı bir daha yapma

stres yapma canım bebişede zarar verirsin benimde arkadaşımdan leke gelmişti ve 2 olarak hamile şuan tutunma lekesi demişti o bana sakın ol ve dua et doktorada soyle ama

Kalbini ferah tut. İnşeAllah kötü bir şey yoktur. Hep lekelenmeni tutunma kanaması gibi yorumluyorlar. Senin embrio şimdi eline kazma-kürek almış kendine yuva yapıyordur (bir arkadaşın lafıydı).

Ben yalnışmı hatırlıyorum:26::26::26:, senin test günün perşembe değilmiydi? 21 mart?

meraba canım sizin problem neydi bzde tüp bebek düşünüoruzda inşallah olur bu hastane bursada mı bide dr u nun ismi ne 1 embriyo mu transfr ettiler 1. deneme die cok soru sordum hakıkını helal et

merhaba canım. inşallah hayırlı sonuçlar alırsın. benim doktorum aynur hanımdı. 2 embriyo transfer edildi, ilk denememdi. tabi kaçı tuttu, henüz bilmiyoruz :) ne demek canım istediğin kadar soru sorabilirsin..

sen şehirdışındaydın di mi canım? bence sorun olmaz. transferden sonra bile yavaş yavaş işlerinizi yapabilrsiniz yazıyordu. ben de yapıyorum ama kesinlikle ağır kaldırma, onun dışında günlük yaşamına devam edebilirsin bence.

canım buzdolabında saklanan jel mi?
jel kullanınca kalıntılar bazen koyu renkte gelebiliyor. benim koyu sarı gibi geliyor. memoraildakiler, sakın korkmayın çok normal dedi. ama eğer kan gelirse, adet kanı gibi, mutlaka haber verin demişlerdi. tatlım istersen ona bir dikkat et. rengine bak. kan gibiyse bir ara istersen.

sakiiiiinnnn... :) gayet iyi belirtiler bunlar. ağrı benim felaketti, kıvrandım bir gece hele.. lekelenme de tutunma olabilir..

sayende ben de:) sayısalcı da değilim ki simdi 166 nın yüzde 60 ne yapar:)

265 eder ama senin en az 350 olur inşallaaahhh :) eşine söyledin miiiii:44::44:

haklısın canım ama napayım etrafta kimsem yok
sabahtan okulda canavarlarla uğraşıyorum öğleden sonra ev işi...ama çok yormuyorum kendimi ağır iş yapmıyorum...ama onu da alayım bunu da alayım derken ağır taşıdım işte biraz..eşim duysa kudurur zaten sinirden...napayım şimdi doktoru arayım mı ben...yoksa bir gün daha bekleyip tekrarlarsa mı arayım...bir de doktoru karttaki numaradan mı arıyoruz,açıyorlar mı....çıldırcam yaaaa

tatlım evet 21 mart ama eşim o gün çok yoğun okulda..o yüzden cuma yaptırıcam...teste tek başıma da gitmeye cesaretim yok...ne yaşayacaksak beraber yaşayalım diyoruz...

canım için rahat etmeyecekse memorailı arayıp 3150'yi tuşlarsan, hemşireler de sana bilgi verir. ama bence seninkisi tutunma lekelenmesi.. gönlün ferah olsun, hamilesin Allah'ın izniyle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…