Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kızlar İncim ile görüştüm. Allah'a çok şükür smear sonucu temiz gelmiş. Tedaviye başlıyor... :KK16::KK9::KK9: Kendisi telden haber verene kadar ben müjdeli haberi yazayım dedim.. :KK1:

aynur hanım aradı az önce.. %63 artmış değerim.

birkaç ihtimal var dedi.

1. ya bir tanesinin düşük riski varmış. iki tane transfer edildi ya. çünkü benim ilk gün değerim yüksekti.
2. dış gebelik olabilir dedi. bundan çok korkuyorum. ama bunun için hiç ağrım yok.
3. sağlıklı da devam edebilir dedi. seni %25-30 arası bir risk için kontrol ediyoruz dedi.

artık test yapma, ilaçlarına devam et, haftaya çarşamba da gel dedi. ama eğer şiddetli ağrım olursa daha erken gel dedi.

Canım içini ferah tut inşallah üçüncü şık olur.rabbim ol derse olur inşallah sağlıcakla bebişini kucağına almayı nasip eder.

merhaba kizlar.hamile arkadaslari kutluyorum adiniza cok sevindim.bende 3 cü aylarda baslarim derken önüme vize engeli cikti.vize icin basvuru yaptik bekliyorum.sanirim nisan ayi basi itibari ile baslarim.burada almanyada tüm tahlillerimi yaptim.ve hepsi iyi cikti.hatta tani amacli gecen hafta histeroskopi oldum ondada bir sorun görülmedi.cünkü türkiyedeki doktorlar rahim filmi istiyorlar oda burada yasak oldugu icin histeroskopiyi tercih ettim ben.benim 4 cü denemem olacak memorialde.murat bey ile iletisimdeyim.kendisinede bunlari söyledim.lakin bana yine rahim filmi cektirebilirmisiniz diye soruyor.tamam cektireyimde türkiyeye 2 defa gidip gelmem gerekecek.rahim filmi adet sonu cekiliyor.diger ayda tüpe geceriz.bu beni biraz zorlar.sasirdim kaldim ne yapsam.rahim filmi olmadan olmazmi bilmiyorum.tüpler acisindan önemli heralde.rahim filmine gidersem semra hanimla falanda görüsmelimiyim.sürec nasil isliyorki arkadaslar

canım bendede rahım fılmı ıstemıslerdı ben cektırmıstım onceden ama attım artık tup bebek tedavısınde lazım olmaz dıye hatta onlarada oyle dedım ısrar etmedıler tup bebekte bıldıgım kadarıyla rahım fımı cok ta lazım deıl ama sen durumunu anlat belkı ıstemezler

malesef canım ilk başlarda yeşil gibi sonra kahverengi gibi hatta kırmızımı ayırt edemiyor insan öle geliyor.alışırsın merak etme.o senin ilacın öle düşün risk değil..

evt doktorumuda aradım kullanmaya devam etmemı soyledıde ben yarın bır test daha yapıcam ınş bebegım benledır hala onu görunce rahatlarım bundan sonra takılmamda ılk acemılık böyle oluyor malesef :)

kızlar Allah hepinizden razı olsun. iş yerimde olduğumdan tek tek alıntılayamıyorum.. hepinize çok teşekkür ediyorum. yüreğimi ferahlattınız. netten de araştırdım %60 artışlar genelde sağlıklı sayılıyor. aynur hanım da %25 bir risk için dikkat ediyoruz dedi. o yüzden haftaya çarşamba keseyi görmeye gidiyorum Allah'ın izniyle..

içimde nedense çok güzel hisler var. ben güçlü olup onlar için bol bol dua edeceğim. değerlerime baktığımda da düşük de değil, düzenli bir artışta. siz de bana dua edin kızlar :)

bu arada dicaycim, ben beklemiştim ama bana sonuç kartı vermişlerdi, internetten bakabiliyorsun sonuç kartınla. ben netten öğrenmiştim hamileliğimi :)

benıde bugun aradılar 10 nısan randevu verdıler sen haftayamı gıdıyorsun ıyı az kalmıs :)

166 çıkmış bacılar:)

tebrık ederım cnm hayırlı olsun degerınde cok guzelmıs :) ıkı kişi oldun artık :) belkı 3

canlar bişey sorucam şu an panik halindeyim...bugün transferimin 8. günü ve karnımın altında çok hafif ağrım var bir de açık kahverengi akıntım oldu...bu kötü bişey mi yoksa kaybediyor muyum...offf çok stresliyim ya...gelsin artık şu cuma..mübarek günde alayım güzel haberi...erken test yaptırmak da istemiyorum nolur yardımcı olun....

cnm ıns yoktur bısey yat yorma fazla kendını 2 gun sabret ınş guzel sonuclar alıp rahatlıycaksın

Kızlar İncim ile görüştüm. Allah'a çok şükür smear sonucu temiz gelmiş. Tedaviye başlıyor... :KK16::KK9::KK9: Kendisi telden haber verene kadar ben müjdeli haberi yazayım dedim.. :KK1:

çok sevindim herşey güzel olacak cnm:KK16::KK16:

ketenprenses canım inşallah değerin katlanıcak...2 gün sonra tekrarlayacaksın..Rabbim yüzümüzü güldürsün canım...

Canım içini ferah tut inşallah üçüncü şık olur.rabbim ol derse olur inşallah sağlıcakla bebişini kucağına almayı nasip eder.

amin canım.. ben de kendimi öyle ferahlattım.. Rabbim ol dedikten sonra oluverecek, biliyorum..

canım bendede rahım fılmı ıstemıslerdı ben cektırmıstım onceden ama attım artık tup bebek tedavısınde lazım olmaz dıye hatta onlarada oyle dedım ısrar etmedıler tup bebekte bıldıgım kadarıyla rahım fımı cok ta lazım deıl ama sen durumunu anlat belkı ıstemezler

evt doktorumuda aradım kullanmaya devam etmemı soyledıde ben yarın bır test daha yapıcam ınş bebegım benledır hala onu görunce rahatlarım bundan sonra takılmamda ılk acemılık böyle oluyor malesef :)

benıde bugun aradılar 10 nısan randevu verdıler sen haftayamı gıdıyorsun ıyı az kalmıs :)

tebrık ederım cnm hayırlı olsun degerınde cok guzelmıs :) ıkı kişi oldun artık :) belkı 3

cnm ıns yoktur bısey yat yorma fazla kendını 2 gun sabret ınş guzel sonuclar alıp rahatlıycaksın

çok sevindim herşey güzel olacak cnm:KK16::KK16:

ketenprenses canım inşallah değerin katlanıcak...2 gün sonra tekrarlayacaksın..Rabbim yüzümüzü güldürsün canım...

evet canım. benim de aslında 11 nisandı ama değerlerimde artış yavaş olunca aynur hanım haftaya çağırdı erken.. inşallahhh görürüz keseyi yaaaaaa:))

tatlım hemen moralini bozma lütfen.. belli olmaz, daha 8. günündesin.. değerin bir anda katlanabilir.. lütfen, sen sakin ol ve bol bol dua et..

:) haklısın canım insan zor elde edince pimpirik oluyor işte. ben de değerlere takıldım kaldım :)
çok tez canlı olma, sakin ol, bol bol dua edelim, Rabbim keseyi de kalp atışını da görmeyi nasip etsin inşallah..

amin amin inşallah canım

amin canım.. ben de kendimi öyle ferahlattım.. Rabbim ol dedikten sonra oluverecek, biliyorum..

evet canım. benim de aslında 11 nisandı ama değerlerimde artış yavaş olunca aynur hanım haftaya çağırdı erken.. inşallahhh görürüz keseyi yaaaaaa:))

canım içini ferh tut,herşey güzel olacak.rabbimden hayırlısını dile.

ayy çook sevindim yaaa :) incim benim ya maşallahh!!

Canım senin durumunu okudum. Sakın stres yapma. Stres baş düşman :KK20: Olabildiğince rahat olacaksın. Allaah'ın izniyle bebişlerin seninle. Güç ver onlara annesi. Hemşire falan takma kafana. Allah'ın dediği olacak.. :KK31:

neden kimse bana cvp vermiyor:KK43:

Aysuncuğum öyle bişey olsaydı sana randevu vermezlerdi. Defalarca yapılan bir işlem bu. Semra Hoca randevu vermeden önce uyarırdı. İçin rahat olsun canım. Eğer için rahat değilse Nur Hanıma sor. mutlaka net cvp verecektir ama ben eminim sorun yok bence :KK16:

Kizlar malesef degerim cok düşük guzel haberlerle gelmek isterdim ama hayirlisi yapicak bisey yok... bugun 8.gunum ve degerim 12.44 ..aslinda gebelik var dedi doktor ama bu kadar düşük olmasi hayira alamet degil ..hepinizin sansi bol olsun..benden bu kadarmış. ..

canım uzme kendını sen dua edıp yıne test yap bence benımde bırden 3 ' e katladı ıns senınde oyle olur

Canım senin durumunu okudum. Sakın stres yapma. Stres baş düşman :KK20: Olabildiğince rahat olacaksın. Allaah'ın izniyle bebişlerin seninle. Güç ver onlara annesi. Hemşire falan takma kafana. Allah'ın dediği olacak.. :KK31:

Aysuncuğum öyle bişey olsaydı sana randevu vermezlerdi. Defalarca yapılan bir işlem bu. Semra Hoca randevu vermeden önce uyarırdı. İçin rahat olsun canım. Eğer için rahat değilse Nur Hanıma sor. mutlaka net cvp verecektir ama ben eminim sorun yok bence :KK16:

doğru söylüyorsun canım. tevekkül.. Rabbim ol derse olacak.. ve ben inanıyorum ki bebeklerim bana tutunacak, bırakmaz onlar beni inşallah:KK1::emir_bebek::nazar:

inş kalp atısınıda duyarsın keseyıde görursun için rahat eder bugune nasıl geldık bılmıyorum ben zaten maşallah gene ıyı sabırlıyız :)

göreceksin inşallah cnm..
:KK16::KK16::KK16:
bence değerin güzel biliyorum zor ama sakın stres yapmayasın:KK19:
herşey güzel lacak..

çok sağol akasya cnm..
bi hemşire başka öteki başka deyince korktum..
ama dediğin gibi öyle zararı olsa hiç kimseye yapılmayan bişey olsa randevuyu hemen onaylamazlardı.
Nur hanıma mail atıp sorayım genede tamam cnm sağolasın:KK16:..
duramam ki ben:KK1:

insan lap. olacağı için sevinir mi..ben seviniyorum bebeğime bi adım daha yaklaşıyorum:KK16::KK16:

doğru söylüyorsun canım. tevekkül.. Rabbim ol derse olacak.. ve ben inanıyorum ki bebeklerim bana tutunacak, bırakmaz onlar beni inşallah:KK1::emir_bebek::nazar:

Haaahh şöylee yaa :KK16: Bu topiğe negatiflik yakışmıyorlar kızlar. Hep iyi düşünelim iyi olsun.. Şubattan beri çok güzel bir atmosfer var. Hep böyle güzel haberlerle gitsin inşallah.. :KK16: Karamsar düşünceleri , olumsuzlukları getirmeyelim aklımıza :KK31:

X