Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kızlar face muhabbeti yapmışsınız Mikro bende ekliydi. Beni de ekleyin mikrodan
canım gerçek adını ver ekleyeyim
kızlar testimi tekrarladım. 288'den 471'e çıkmış. hemşireyi aradım, çok parlak değil diyor rakamlarınız. delircem yaa..
canım stres yapma Allah ın izniyle inş. bi sıkıntı yoktur
yarın arayacaklarmış beni..

randevuları ayarlayan ayşen hanım bugün yokmuş....

offfffffffffff e cumaya ne kaldı ki zaten doludur semra hanım o gün ful...

olmayacak bu iş galiba
canım hayırlısı olsun morali bozma
canım dikkatimi çekti neden rahim filmi yasak :26:
Isallahh canim benimm bugun 8. Gunum illaki cikar..valla simdi hazirlanip cikicam .benim hayatimda tek sorunum sabirsizlik ve belirsizlik..omzumdaki yuk kalksin dayanamiyorum yahuu:)))
bence de canım yap kurtul en azından için rahat eder daha az stres yaparsın

1995 yili itibari ile yasaklanmis.radyosyon insan vucudundan geciyorya cekim esnasinda.ondan dolayi.yani rahim filmini burada cektiremiyorum.ama dedigimde gibi histeroskopidede hersey iyi cikti.sadece tüpleri göremediler.rahim filmide tüpler icin önemli sanirim.yani sastim kaldim

sana yakişmiyor evhammmmmm kendine gel bak bi de işteymişsin kafa dağıtacak şeyin de var.. az sabır:)

kızlar testimi tekrarladım. 288'den 471'e çıkmış. hemşireyi aradım, çok parlak değil diyor rakamlarınız. delircem yaa..

canım umarım herşey yolunda gider stres yapma.dualarımız senınle
tşkler cnm evet ilk deneme ALLAHIM son olsa keşke :18:
pkoyum ben eşimde sıkıntı yok klomenle olmadı gebelik
senin kaçıncıydı cnm sorun neydi?ALLAHIM daim etsin kokusunu koklamayı nasip etsin inş.

benım sorunumda aynı bende pıko var eşimde bi sıkıntı yok ne zaman tedaviye başlıcaksın

hıı anladım canım burda da rahim filmi olmazsa olmuyor

Kızlar merhaba hafta sonu transfer sonucu birtanecik minikimi alıp geldim umarım mutlu sona ulaşırım icimde neler oldugunu cok merak ediyorum tutunur inşallah

Kızlar merhaba hafta sonu transfer sonucu birtanecik minikimi alıp geldim umarım mutlu sona ulaşırım icimde neler oldugunu cok merak ediyorum tutunur inşallah
Juliaacım tebrikler sen ve kabakçiçeğini böyle gördükçe çok mutlu oluyorum çünkü bizlerin sıkıntıları aynı sizler bana hep umutsunuz

bebeğin sımsıkı tutunsun inşallah

teşekkürlerrrr de bu katlanma mevzusu yüzünden tadını çıkaramıyorum, hep bi endişe.. ya hep kabakçiçeğim yüzünden:) :)

dicay çok alemsin :)

ya valla bu katlanma mevzusu kabusum oldu ama bence senin katlanacak, hiç üzülme..
haftaya keseyi görmeye gidiyorum, o zaman yine size umut olurum inşallahhh..
eşinin tepkisini ben daha çok merak ediyorum

mummu senin de hayırlı haberlerini alacağız inşallaaahhh...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…