Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

begonvil canım ne desek boş rabbim hayırlısını versin bitanem inşallah çabucak toparlanırsın rabbim en kısa zamanda yeniden müjdelendirsin sizi
dularımdasın canımmmm

Hahahaha Tecrübeyle sabit Mikrom.

İncimden haber var mı ? Biz mesajlaştık ama randevu bitmemiştir diye aramadım :26:

ben ulaşamıyorummm kuzummm nedenini yazdımmm(

walla ben bısey yapmıycam içimdekı korkuları bı atabılsemm ah ahhhhh kendıme cok kızıyom

offf canannn tamam yapma ama korkuları dillendirmee at aklındannnn

amimnnnnnnnnnnn

happy kalp atışlarını duydumu mikrommm

evet bende şimdi gördün sen yazınca fark ettim inşallah rabbim en hayırlı zamanda yeniden nasip etsinn

duydu canımmm ikisininde.ama bir 2 gün geriden geliyormuş çok az oda yetişir allahın izniylee diğerineee

aminnn canımm inş...

evet kuzum heran herşeyle karşılaşabiliriz ama bence anın tadını çıkarmak lazım diye düşünüyorummm çünküü öncekilerde bende heran korkuyordummm.bunları yaşasakta yaşamasakta başımıza gelecek olan geliyo .o yüzden rahat ol kuzum ki bebişleride boş yere strese sokmayalımmm.canommmmm relaksss allahımm melekleriyle korusun kuzularımızııı inş...

hadi bakalımmm zambakkk senden güzell haberlerr bekliyoruzz o zamannn
aminnnnnn inşallah bizde güzel haberlerle geliriz mikrommmmm
walla ben bısey yapmıycam içimdekı korkuları bı atabılsemm ah ahhhhh kendıme cok kızıyom
canommm şimdi sopa geliyor sana at o korkuları onlar rabbime emanet bebişleride üzme

ay çok sevindim rabbim tamamına erdirsin sağlıkla ikiz ebeliklerde oluyormuş canım geçen gün okudum ben sonra yakalıyorlar birbirlerini

inş.. kuzummm güzel haberlerini bekliyoruzzzzz

işte bende kendı kendıme onu söyluyorum neysee umutsuzluk yokkkkkk

begonvil canım şimdi okudum cok üzüldüm ne söylenir bilmiyorum Rabbim en yakın zamanda sana hayırlı yeni bir gebelik nasip etsin

gösterdiler canım
ne geliyor kuzum merak ettim
aminnnnnnnn aynen sana katılıyorum onlar rabbime emanet
herkes sustu kızlarr ben yemek yiyorum ondan konuşamadım siz yazın buralardayımm

afiyet olsun sizeeeeee

canannnn haberleri yazmayı unutma kuzum ben azıcıkkk kurannn okuyımm tmm dua edeyimmm hepimizeeee inş....pc yi açık bırakıcam arada gelir bakarımmm

mikrom sen bilirsin sana bi danışayım dedim :)

şimdi ben dün regl oldum sonra merkezi arayıp yrn a randevu aldım ama dün öğleden sonra rgl kesildi clyo içiyordum bide benim regl çok düzensiz şimdi doktoru napim diye 3 defa aradım sms de attım yanıt yok ben napim ne edim bilemedim acaba regl yi böyle hafif mi geçiriyorum oda aklımda bi ihtimal sonra randevuyu iptal edip günümü de kaçırmak istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…