Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

mrblar ben varım mesela... bızdede hem sperm sorunu hem morfolojık sorun hemde polıkıstık over vardı ılk denemem kıytırık bı yerdeydı ve negatıf oldu sonra bu sıte sayesınde memorıalı ve nur hanımı keşfettim ve yazın oraya gıttım 4 yumurtam toplandı 3 ü döllendı bırı gelısım gostermedı ve son ıkı transfer edıldı yaradana şükürle olsunkı 2 yumurtamdan bırı annesıne tutundu... sımdı 28 haftalık hamıleyım... merkezıne ve doktoruna guven gerısı allahın taktırı ılahısı artık ama sunuda söyleyeyım benım olumsun olsaydı eğer yıne memorılae gitmeyı dusunuyordum ... sende ii düşün doğru olduguna ınandıgın kararı ver allah yar ve yardımcın olsunn .. güzel sağlıklı hayırlı evlatların olsun inşallah

Cok sevindimm İnsallah saglikla alirsin bebegini kucagina:)) ilk doktorumuda seviyordum ama hersey cok iyi baslayip kotu bitiyor genetik testte problem yok histeroskopi yapildi sorun yok ama sonuc husran artik guvenim kalmadi birazda kismet isi tabiki

Simdi bi randevu alip semra hanima yada nur hanima gitme vakti tesekkur ederim cevabin icin umut oldun bana:))

yapma tatlım eşine yazık bak ne güzel olumlu düşünüyor benim kalas ev kedisi kocam test günü ne demişti biliyo musun zaten yok niye gidiyoruz ki test yaptırmaya boşver moralin bozulacak şimdi demişti :KK43:( gitmeyelim olursa 9 ay sonra doğumda görürüz demişti gerçi espri yaptım diye kıvırsada söz ağızdan bir kere çıkıyor malesef

bu erkek milletini anlamak zor :KK1: 9 ay bekleyelim iyi fikirmiş :)

canım bu aslında bir yapı. ben de yapmamaya çalışıyorum. inan, elimden geldiğince eşime yansıtmıyorum. çok daralırsam kuran okuyup ferahlıyorum. yine de kendimi aştım bu tedavide, bazı zamanlar son derece rahattım.

Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah..

inşallah canım. çalıştığım için gidemiyorum canım. yarına bile izin alıp gidicem.. sabrediyorum artık, napim.

canım aslında dün idrar testi yaptım. ama birşey anlayamadım. çooook hafif ikinci çizgi vardı, ama çok hafif. güvenemedim. belki de ilaçların etkisidir.

ayyyyyyyyyyyyy cnm yaaa ne heyecanla beklerdırısn sımdı kendı gunlerım geldı aklımaaa ben kan testı yaptırınca sonucu almaya gıdememıstım hastaneye esım ıs cıkısı alıp getırmıstı sonucu .... benım mutlu oldugum kadar sende mutlu olursun ınsallah allahım yavruna can versın kan versın inşallahhhh

ayyyyyyyyyyyyy cnm yaaa ne heyecanla beklerdırısn sımdı kendı gunlerım geldı aklımaaa ben kan testı yaptırınca sonucu almaya gıdememıstım hastaneye esım ıs cıkısı alıp getırmıstı sonucu .... benım mutlu oldugum kadar sende mutlu olursun ınsallah allahım yavruna can versın kan versın inşallahhhh

:)) birbirimizi en iyi biz anlarız.. bu nasıl bir heyecan, korku en iyi biz biliriz canım ya.. Allah razı olsun inşallah o güzel haberler gelirr..
ben evlendiğim gün bu kadar heyecanlanmadım yaaaa:KK1::KK1::KK1:

inşallah canım. çalıştığım için gidemiyorum canım. yarına bile izin alıp gidicem.. sabrediyorum artık, napim.

canım aslında dün idrar testi yaptım. ama birşey anlayamadım. çooook hafif ikinci çizgi vardı, ama çok hafif. güvenemedim. belki de ilaçların etkisidir.

Canim ozaman var bir seyler.inslh yarin sonucun pozitif olacak.bende bugun testimi aldim pazar gunu yapcam cok korkuyorum olumsuz gibi geliyo.

tatlım hiçbirşey olmaz merak etme.. gaz sancısı bende de çok fena olmuştu. inan karnım davul gibi..
sen kuru erik var ondan ye bol bol.. ama abart yani yemeyi :) bir de kuru kayısı. sonra üstüne epey ılık su iç. sabah aç karnına.
benim gibi müzmin bir kabıza bile iyi geldi..
memorialın sitesinde ıkınmak etkilemez yazıyor. sen merak etme annesi... onlar tutunur sana.

Isallah cnm yazdiklarin rahatlatti beni ama isallah bisey olmamistir..gercekten cok pismanlik duyarim inan..ben kayisi yiyorum bas ucumda var ama erik duymamistim..kuru erikmi alayim cnm..senin test tarihi ne zaman cnm

Canim ozaman var bir seyler.inslh yarin sonucun pozitif olacak.bende bugun testimi aldim pazar gunu yapcam cok korkuyorum olumsuz gibi geliyo.

olumlu düşünelim, olumlu olsun canım yaa.. ama idrar testine güvenmeyin diyorlar. doktorlar sakın yapmayın diyormuş çünkü hcg kandan sonra idrara karışıyor. idrar testinde o kadar erken çıkmıyor sonuçlar. forumda bir sürü kadın, kanda pozitif sonucu gördüğü halde idrarda hala çıkmadığını yazmış. ondan olumsuz olursa moralini bozma sakın, en sağlıklısı kan testi.

senin opu ne zamandı? test tarihini ne yazmışlar kağıdına? opudan tam 14 gün sonra mı?

Isallah cnm yazdiklarin rahatlatti beni ama isallah bisey olmamistir..gercekten cok pismanlik duyarim inan..ben kayisi yiyorum bas ucumda var ama erik duymamistim..kuru erikmi alayim cnm..senin test tarihi ne zaman cnm

öyle yazmışlar canım, halk arasında bilinenin aksine ıkınmak etkilemez diye.. meraklanma.. bence de etkilemez.

kuru erik canım, hatta çekirdeksiz olanları da var. o daha rahat yeniyor. siyah oluyor rengi. o baya işe yaradı bende. bol bol ye sabahları, sonra da karnını hafif ovalayarak evde yürüyüşler yap. ben çok fena kabızlık çekiyordum son birkaç aydır.. ama transferden beri biraz rahatladım..

birşey daha var ama onu yapar mısın bilmiyorum :) sabah aç karnına zeytinyağı iç.. şöyle yarım çay bardağı kadar. mide bulandırıyor, biliyorum ama yemin ederim lavman etkisi yapıyor :))) kesin çözüm.

slm kızlar benim test gunum yarın ama bugun arkadaşımın ısrarı uzerine test yaptık silik varyok gibi 2 çizgi çıktı arkadaşım hamılesin dedi ama guvenemedim çıkabilirmi ole silik ama çok az bole:KK43:
:KK43:

slm kızlar benim test gunum yarın ama bugun arkadaşımın ısrarı uzerine test yaptık silik varyok gibi 2 çizgi çıktı arkadaşım hamılesin dedi ama guvenemedim çıkabilirmi ole silik ama çok az bole:KK43:

valla benim de tam aynısı.. varla yok arası. ama normaldaki negatif testlerimden de farklı yani. var birşeyler ama çoook az.. bilemedim ki, ilaçların etksii mi acaba??

aynen canım, benim de imkanım yok. yarını bekliyorum artık, napimm..

hayırlısı bakalım sen tam olarak saat kaçta ögrenceksin benim galiba 3 gibi gelcekmişbenimde tam saat 3 ignem var eşime diyorum sakın bana orda soyleme eve gelince sole aglarım arkadaşlarına rezil olursun diyorum eşim saglık memuruda eşimin saglık ocagından ögrencem bende

hayırlısı bakalım sen tam olarak saat kaçta ögrenceksin benim galiba 3 gibi gelcekmişbenimde tam saat 3 ignem var eşime diyorum sakın bana orda soyleme eve gelince sole aglarım arkadaşlarına rezil olursun diyorum eşim saglık memuruda eşimin saglık ocagından ögrencem bende

canım inşallah ağlaman mutluluktan olur :))
ben de sabah gibi yaptırırım. sonrasında işe gelicem çünkü..

öyle yazmışlar canım, halk arasında bilinenin aksine ıkınmak etkilemez diye.. meraklanma.. bence de etkilemez.

kuru erik canım, hatta çekirdeksiz olanları da var. o daha rahat yeniyor. siyah oluyor rengi. o baya işe yaradı bende. bol bol ye sabahları, sonra da karnını hafif ovalayarak evde yürüyüşler yap. ben çok fena kabızlık çekiyordum son birkaç aydır.. ama transferden beri biraz rahatladım..

birşey daha var ama onu yapar mısın bilmiyorum :) sabah aç karnına zeytinyağı iç.. şöyle yarım çay bardağı kadar. mide bulandırıyor, biliyorum ama yemin ederim lavman etkisi yapıyor :))) kesin çözüm.
Dediklerini yapicam ama zeytinyagini yapamam cnm..simdi esimle disari cikayim erik almaya..
aynen canım, benim de imkanım yok. yarını bekliyorum artık, napimm..
Bugun yapsaniz ne guzel olurdu :))

Cikar canim olmasaydi hic cikmazdi..isallah yarin sonucunuz guzel olur..

ooffff ve kabakçiceği yarın güzel haberlerinizi bekliyoruz inşallah
2nizde zaten 2. çizgiyi silik te olsa görmüşsünüz

canım inşallah ağlaman mutluluktan olur :))
ben de sabah gibi yaptırırım. sonrasında işe gelicem çünkü..

hayırlısı valla kendi kendime kalınca agrılarım oluyor ksık ve bel umutsuzluga kapılıyorum ama arkadaşlarla ve burda yazılanları okuyorum umutlanıyorum geri belli olsada rahatlasam inşallah hayallerim gerçek olur
5 senelik özlemim biter

ooffff ve kabakçiceği yarın güzel haberlerinizi bekliyoruz inşallah
2nizde zaten 2. çizgiyi silik te olsa görmüşsünüz

inşallah kasık ve bel agrısı normalmı arkaşımla konuştum oda aynı doktora gitti ve ben soleyince sen hamılesin dedi o hamile ve 2 zi var şimdi 4 haftalık oldu

hayırlısı valla kendi kendime kalınca agrılarım oluyor ksık ve bel umutsuzluga kapılıyorum ama arkadaşlarla ve burda yazılanları okuyorum umutlanıyorum geri belli olsada rahatlasam inşallah hayallerim gerçek olur
5 senelik özlemim biter

inşallah canım, Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah..
o ağrılar bende de var. normaldir bence.

X