Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

okadar gzl gelişmeler heyecanlar vardıki...ilerleyen günlerde söylerim diye düşünmüştüm.başıma gelince duydum boş gebeliği daha önce yaşadığını bilmiyorum yarın 1de orda olacakmışım zormu kürtaj
ama sana kızdım vallaa...biz sadece iyi şeyleri mi yazacaz negatif çıksa da yazmayalım mı yani..öyle şey olmaz biz hepimiz aynı psikolıojide insanlarız ancak biz anlarız birbirimizi..destek oluruz..lütefn sıkma canını ve bunada şükür diye namaz kıl...sakın isyan etme bu da bir sınav....

kızlar ya tam transfer sonrası dinlenecekken grip oldum ilaç da alamıyorum ne yapıcam şimdi...kötü etkiler mi bu durum...:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

evet cnm donmuşlarla denemiştim aslında herşeyin hayırlısı yine çok şükürki hamile kalabildim

evet kesinlikle tatlım hiç hamile kalamayanlarda oluyorr.sen en azından bunu başardın.toparlanıp tekrar denersiniz inş.. sakın pes etmee.dualrımız seninle yarın içinnn

kıyamam ben sana yaaaaa.. içim bi tuhaf oldu inan. bu duyguları içinde yaşamaya çalışman çok asilce. sadece içinde çok fazla tutupta kendini iyice üzme. çok çok çok geçmiş olsun tatlım. rabbim birdaha yaşatmasın inş. tüm kalbimle hakkında herşeyın en güselinin en hayırlısının olmasını diliyorum..

sağol sevdacım amin inş.günahlarım dökülüyor ve rabbim beni bebeğime hazırlıyor diye düşünüyorum kaça gündür bnm durumumu kimseye yaşatmasın kalp atışını duymaya gitmiştikama ne oldu.

kızlar ya tam transfer sonrası dinlenecekken grip oldum ilaç da alamıyorum ne yapıcam şimdi...kötü etkiler mi bu durum...:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

hiç endişelenme tatlımm bende hemen ertesi gün olmuştum ve cayır cayır yanmıştımm.eğer ateşin yüksekse ıslak bezlerle alsınlarr kol altlarına falan koy.ben nur hanımada sormuştum o zaman.yanına herkes girmesin.öksürürken falan yinede kendini koruu.bişeycikler olmaz....

sağolun kızlar sadece yarın için duanızı bekliyorum Allah sağlık verdikçe sonuna kadar devam edecem inş.

sağol sevdacım amin inş.günahlarım dökülüyor ve rabbim beni bebeğime hazırlıyor diye düşünüyorum kaça gündür bnm durumumu kimseye yaşatmasın kalp atışını duymaya gitmiştikama ne oldu.

doğru diyorsun canım. hani bi laf var ya, biz hayatımızı planlarken kader bize bakıp kıskıs gülermiş. o hesap işte. ne umup ne buluyoruz. herşeyın beteri var deyip şukretmeyı bilenlerden eylesin Rabbim. senınde dedğin gibi rabbim senı bebeğine hazırlıyor. emin ol, sen uğraşmadan, kaybetmenın acısını tatmayan bir kadından çok daha farkındasın anne olmanın nasıl bir mücize olduğunu. aslında hepimiz öyleyiz. elbette tüm anneler evlatları için allaha şükrediyor, ama biz daha farklı farkındayız bebeklerimizin ne harika bir hediye olduğunun :KK16:
rabbim emanetinin kıymetini bilenlerden eylesin...

merak etme canım bişey olmaz allahın izni ile. bende transferden bi gun önce hasta olmuştum. üç gunde geçmemişti hastalığım. ama bak şimdi doğuma gun sayıyorum :)

doğru diyorsun canım. hani bi laf var ya, biz hayatımızı planlarken kader bize bakıp kıskıs gülermiş. o hesap işte. ne umup ne buluyoruz. herşeyın beteri var deyip şukretmeyı bilenlerden eylesin Rabbim. senınde dedğin gibi rabbim senı bebeğine hazırlıyor. emin ol, sen uğraşmadan, kaybetmenın acısını tatmayan bir kadından çok daha farkındasın anne olmanın nasıl bir mücize olduğunu. aslında hepimiz öyleyiz. elbette tüm anneler evlatları için allaha şükrediyor, ama biz daha farklı farkındayız bebeklerimizin ne harika bir hediye olduğunun :KK16:
rabbim emanetinin kıymetini bilenlerden eylesin...

amin amin amin......................................

hiç endişelenme tatlımm bende hemen ertesi gün olmuştum ve cayır cayır yanmıştımm.eğer ateşin yüksekse ıslak bezlerle alsınlarr kol altlarına falan koy.ben nur hanımada sormuştum o zaman.yanına herkes girmesin.öksürürken falan yinede kendini koruu.bişeycikler olmaz....

çok sağol canım ..perşembe göreve başlıcam iyileşirim inşallah o zamana kadar...

kızlar çok özür ama çıkmam lazım çok kaldım pc başında hepinize iyi gecelerrr:KK3::KK3:

est canım. yorulduysan çık tabi. aslında benımde çıkmam lasım. yarın misafir var. bugunden hazırlık yapmaya başladım. çoooooooooook yorgunum. size doyum olmaz. bende çıkıyorum. miğdem de kötü zaten :KK43: öptüm hepinizi

Kizlar uyudunuzmu ben afedersiniz ama dayanamiyorum inanilmaz gazim var artik canimi sikiyor...bebeklerime bisey olucak diye korkuyorum..birde kabiz oldum sanirim dupelac iciyorum dunden beri kayisi yedim bol su ictim..napicam bilmiyorum inanin...

sağolun kızlar sadece yarın için duanızı bekliyorum Allah sağlık verdikçe sonuna kadar devam edecem inş.
dualarımız sninle..ALLAH yardımcın olacak inşallah...heh şöyleee..tayyip gibi:KK70:URMAK YOk YOLA DEVAMMMM...gül diye... yoksa tayyibi sevmem..neyse boşver ..
saat tam 1-2 arası sana dua edecem sözz

merak etme canım bişey olmaz allahın izni ile. bende transferden bi gun önce hasta olmuştum. üç gunde geçmemişti hastalığım. ama bak şimdi doğuma gun sayıyorum :)

inşallah canıım ya çok uzak geliyor o günler...bu benim ilk denemem ve çok heyecanlıyım...

Hızınıza yetişmek ne mümkün)) oku oku bitmiyor..)cocuklara isim bile konmuş, temizlikler yapılmış halılar yıkanmış
) herkes bu pozitif ve yardımsever kişiliğinin ödülünü alsın inşallah..

X