Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

sanada maşallah bence gayet iyisin hadi bakalım kolay gelsin denturcum..

iyiym hapycim çok şükür teşekkür ederim senin haberinle bugün dahada iyi oluruz inşallah

tabi kuzum bekliyor olucazz....belli olmuyor canımm bazen daha yoğun bazen daha az olabiliyorr şu yumoşlar bi gitsede rahattlasakk ama dimii

onu sil kafandan kuzum yoksa gelmesi an meselesi rahat yaşaa gel takıl buralara

canım gözlerle alakalı heralde gözler yorulunca hemen başlıyor ağrılar ama merak etmeyin ben geliyorum bakıyorum gidiyorum inci ne yaptı nerelerde

arkadaşlar hepinize hayırlı sabahlar
gununz guzel olsun inşallh
pıkolu olupta hem şeker hapı kullandığı halde adet geçikmesi yaşayan varmı?
yanı bu ay gelişen yumurta yoktu benım ve glıfor bkullanıyorum
normalde zaten 32 gunde adet olurum 2 ay önce 3 gun geçikmişti
ama bugun 6. gun yok bişey acaba sökturucu için doktoru arıyımmı?
yoksa gelmesını mı beklıyım

evet canımmm ya almammı bide çok yiyorummm ama ben hiç tartılmadımm eminim ki aldımmm.bide nefes darlığı oluyor bende .sende de varmı

akşamları ben çok şiştiğimi farkediyorum gazdan oluyo diye tahmin ediyorum turşu tuzlu şeyler yememeye çalış,benmide ellerim uyuşuyo bazen yatarken, öğün zamanları midem hafiften bulanıyo çok yiyemiyorum ama kilo almışım işte:)

inci hoşgeldin canım..

Son düzenleme:

bende aksine tatlıyı çok severdim önceden şimdi hiç yemiyorumm ekmeksizz turşuları götürüyorum vallaaa.
benim iki günde beri tam bulanıyor diyemem bulanmıyor da diyemem tuhaf bir durummm

Herkese selam ben geldiiimmm Son 1

Denturum iyiyim şükür canım, eskisi kadar göremiyoruz seni :26: İyi misin? Bu merkez bizimle tarih yazacak sözüne bittim

Happyimmmm Bu akşam güzel haberlerini alacağız inşaallah

Akasyam

Kabağım çiçeğim Şafak 2

Ketenprensesim Kasma kendini bu kadar. Sürekli yatma, evin içinde dolan.

Hilbuuurrrr yerim ben o minnakları yerim Hocamıza kök söktürüyorlar

bende aksine tatlıyı çok severdim önceden şimdi hiç yemiyorumm ekmeksizz turşuları götürüyorum vallaaa.
benim iki günde beri tam bulanıyor diyemem bulanmıyor da diyemem tuhaf bir durummm

evet canım tatlı midemi bulandırıyo görüntüsü bile ama turşu....olsada yesem..zaten severdim şimdi gün doğdu bana..mide çok uyuz bir şekilde bulanıyo böyle bi tuhf anlatılması zor kusamam ama icim karışık..

inşallah canım seninde şafak 1 büyük gün yarın heyecan varmı heyecan??

verde bence doktorunu ara canım.

Kızlar rüyamda Funda Hanım'ı gördüm Yengemlere misafirliğe kalabalık bir grup geliyor içlerinde Funda Hanım da var. Kapıdan girince aaa İnci de buradaymış diyor Diyorum Allah Allah beni nereden tanıdı Giderken göremiyorum kendi kendime çarşamba hastaneye gittiğimde bir konuşayım ayıp oldu diyorum Allah hayra çıkarsın.

Ya ben bu yüz üstü yatmama olayını bilmiyordum En sevdiğim yatma biçimidir ama transfer sonrası o şekilde yattım mı hatırlamıyorum şimdi. Artık dikkatli olurum.

Sümeyyem canım şimdi dinleniyorsundur miniklerinle Allah'ım can versin onlara inşaallah

canım bende pkoluyum bende kullanıyorum glucophage ama benim adetimde hiç bir gecikme olmadı sen yinede durumdan doktorunu haberdar et istersenn

ben ben

hoşgeldin incimm korkuyorum yine ağrımasından birde yavaş yavaş hazırlık yapıyorum ben temizlik falan yaptık sonra stres olmıyım diye sürekli geziyorum aklıma gelmemesi için kendimi bişilerle oyalıyorum son 1 gün vayyy vayy vayyy bitti çok şükür incim gerçekten tarih yazıcakkk bak görüceksin kaçta randevu çok heyecanlanıyorum

Allah hayırlara yorsun güzel bence hayırlı bi haberle geliceksin inş...sümeyenin transfer oldumu yani hadi hayırlısı inş sağlıklı evlatlarıa kavuşur darısı başınıza...

inşallah canım seninde şafak 1 büyük gün yarın heyecan varmı heyecan??

Olmaz mı olmaz mı İçim içime sığmıyor bugün

canım bende pkoluyum bende kullanıyorum glucophage ama benim adetimde hiç bir gecikme olmadı sen yinede durumdan doktorunu haberdar et istersenn

ben ben

Aaaaaaaaaaaaa mikromu ve kuzularını nasıl yazmamışım :26: Heyecanıma ver kuzum

Kronik bir baş ağrısı sanırım. Doktora danıştınız mı tekrar?

Temizlik dedin de ben de bu kez tedavi öncesi her şeyi halledeyim diyorum hamile kalacakmışım gibi. Cam perde halı ne varsa elden geçireyim diyorum Nasıl bir gaza geldiysem Geçen tedavimde hiç böyle bir kaygım olmamıştı

İlki saat 1'de tüp bebekte saat 3'te

Son düzenleme:
verde ben bilmiyorum hiç kullanmadımda o ilaçları sana mutlaka biri yazar merak etme..

ben ben

teşekkürler arkadaşlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…