Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Kizlar hastaneden aradılar:124::124::124::124::124: 9 embrionun 4-ü anomalili çıkmış, 5 sağlam elhamduLillah.
Yarın saat 11 de transfer var :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: inşeAllah. Allahtan hayırlısı artık. Bu günleri yaşatan Rabbime sonsuz şükürler olsun.

Çok fazla zamanım yok. Zaman bulunca hemen buraya dalı veriyorum.

kızlar bebeklerimi almaya gidiyorum bana dua edin:KK52::KK52::KK52::KK52:

kızlar bugün çakır,ben ve keten prenses transferdeyiz bol bol dua edin bize....yaramazları alıp gelicez :))

kızlar rabbim hakkınızda hayırlısını nasip etsin hasret bitsin inş 9 ay sonrta kucaklaşın bebişinizle:emir_bebek::KK16::KK16:

senide görücemm mikrom iki bebekli yaşam nasıl oluyormuş...

evettt biraz size bizim evin hallerini anlatayım...sürekli çamaşır yakıanıyor ve ütü masası oratdan hiç kalkmıyor.ben wc ve yemek dışında bebek odasında geçiriyorum hayatımı.ekşi süt ve kaka kokusu eşliğinde:) bide tabi mor kuzum süt sağma makinam var hayatımda...

bebeklerim uslular maşaşlah ama 3 saatte 1 beslendikleri için zor oluyo.birini besle gazını al altını al diğerine geç,süt sağ biberon yıka en başa dön..
kime ne yedirdiğimi unutuyorum bazen:) bugün hepatit aşısı olmaya sağlık ocağına gittik herkesin gözü üstümüzde tabi..maşalalh annesi kim diyolar ben dedim nasıl yani sen doğum yapalı 1 aymı oldu harika gözüküyorsun dediler ayyyy içim rahatladı:)

lohusalık kaynaklı çok can sıkıcı şeylerde oluyor ama anlatıp canınızı sıkmak istemem.gececek hepsi az kaldı.

bugün tam 30 günlük oldular.dile kolay söylemesi...sanki 1000 yıldır benim evlatlarım onlar ve hep berabermişiz gibi...allahtan dilerim bu satırları yazacağınız günler sayılı olsun...

bugün transferi olan herkes için duacıyım.su içme işini abartmayın.transferden 2 saat önce 2 bardak için yürüyüş yapın odada bolbol çok sıkışmanın anlamıyok zaten heyecandan geliyo.bide o stres yapmasın vücudunuza.

hepinizi seviyorum...[/QUOT

maşallah bugunüze cnm okurken bile mutlu ediyo insanı bunlar inş bizde yaşarız bu mutlulukları kuzucuklar 1 aylık olmuşlar maşşallah:nazar::nazar: tatlı yorgunluklar bunlar en kötü gününüz böyle olsun cnm:KK16::KK16:

Kizlar hastaneden aradılar:124::124::124::124::124: 9 embrionun 4-ü anomalili çıkmış, 5 sağlam elhamduLillah.
Yarın saat 11 de transfer var :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: inşeAllah. Allahtan hayırlısı artık. Bu günleri yaşatan Rabbime sonsuz şükürler olsun.

hayırlı olsun cnm bebişlerin çogu galip çıktı inş canda bulucaklar rabbimin izniyle:nazar::nazar::KK49::emir_bebek::emir_bebek:

kızlarrr ön görüşmede ücret varmı randevu alınca semra hanıma 340 fln dedi nasıl olacak ne yapacaz gittimizde bide eşimden test isteyeceklermi bişey demedilerde hani bekleme süresi varya test öncesi kafam karışık

Kizlar hepinize cok tesekkur ederim oncelikle Çakır la tanistik hastanede cok tatli :) oda benim gibi cok heyecanli suan ikimizde odalarimizdayiz..bebeklerimizi almak icin sabirsizlaniyoruz :))) dua edin bize inanin icimdeki heyecani anlatamam sizlere..isallah tutunur bana yawrucum yada yawrulariiiim :))

canım muayenedde murat bey kanama odagı gorunmuyor dedi
hatta bu hafta için bana calısabılırsın bıle dedi..
ama ben rapor istedım tedırgınım dedım bulantılarım da cok etkılıyor dedım
nıtekım o muayeneden sonra lekelerım devam ettı 20 martta kontrolum var
ozamana kadar ıdare etmeye calısıcam yani işe basladıgım haftanın ucuncu gunu oluyor..
ben kalçadan progestan vuruyorum her gun ıkı ampul
crınoneyı bıraktırdı
12. haftaya dek igneye devammıs

sorma o wcye korkarak gıtme olayını:KK43:

bıde memorıalden aldıgımız raporu aıle hekımı nasıl onaylıyor kaşemi basıyor?
bizim alık bilmez şimdi sorar bana

canım ya bende iğneye geçtim salı netleşcek jelmi iğnemi ama ben kalçamda yumurta kadar beze olmasına rağmen iğne istiyorum sanki beni rahatlatıyo jeli sevmiyorum ben yaa..

şimdi bana geçen nur hanım rapor yazdı 3 gün ama rapora düşük tehdidi yazmam lazım dedi bende iş yerinde hemen duyulmasın diye onu kullanmadım ve bunu sağlık ocağında onaylatabilirsin demişti .aile hekimine gittim raporu gösteridm bunumu onaylı hale getircez dedi bende yok bunu kullanmayalım siz bana 1 günlük cuma için rapor verin dedim..yani bende onaylatmadım ama her iki dr da hatta hemşirede bunu onaylatabilirsin devltte yada aile hekiminde dediği için ordan biliyorum..

Son düzenleme:
canım ya bende iğneye geçtim salı netleşcek jelmi iğnemi ama ben kalçamda yumurta kadar beze olmasına rağmen iğne istiyorum sanki beni rahatlatıyo jeli sevmiyorum ben yaa..

şimdi bana geçen nur hanım rapor yazdı 3 gün ama rapora düşük tehdidi yazmam lazım dedi bende iş yerinde hemen duyulmasın diye onu kullanmadım ve bunu sağlık ocağında onaylatabilirsin demişti .aile hekimine gittim raporu gösteridm bunumu onaylı hale getircez dedi bende yok bunu kullanmayalım siz bana 1 günlük cuma için rapor verin dedim..yani bende onaylatmadım ama her iki dr da hatta hemşirede bunu onaylatabilirsin devltte yada aile hekiminde dediği için ordan biliyorum..
istersen bi memoriali ara sor onaylamak zorunda manyak mıdır nedir o zaman aile hekimini değiştir bence..önce benimkide vermiyordu bende diğer drdan alırım deyince hemen yazdı onlar seni kaybetmek istemez..

Kizlar hepinize cok tesekkur ederim oncelikle Çakır la tanistik hastanede cok tatli :) oda benim gibi cok heyecanli suan ikimizde odalarimizdayiz..bebeklerimizi almak icin sabirsizlaniyoruz :))) dua edin bize inanin icimdeki heyecani anlatamam sizlere..isallah tutunur bana yawrucum yada yawrulariiiim :))

hayırlısıyla dönersiniz inşalahhhh...

kizlar hepinize cok tesekkur ederim oncelikle çakır la tanistik hastanede cok tatli :) oda benim gibi cok heyecanli suan ikimizde odalarimizdayiz..bebeklerimizi almak icin sabirsizlaniyoruz :))) dua edin bize inanin icimdeki heyecani anlatamam sizlere..isallah tutunur bana yawrucum yada yawrulariiiim :))

rabbim yardımcınız olsun 40 hafta boyunca sizi hiç bırakmasınlar inş.kollarınızda kocaman olsunlar:KK16::KK16::KK16:

kizlar hastaneden aradılar:124::124::124::124::124: 9 embrionun 4-ü anomalili çıkmış, 5 sağlam elhamdulillah.
yarın saat 11 de transfer var :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: :KK52: inşeallah. Allahtan hayırlısı artık. Bu günleri yaşatan rabbime sonsuz şükürler olsun.

çok fazla zamanım yok. Zaman bulunca hemen buraya dalı veriyorum.

sizlerle bende çok heyecanlanıyorum.mutlu haberler alınca gülüyorum,hüzünlü haberlerde üzülüyorum...aynı odada çalıştığım arkadaş erkek anlam veremiyor.-:KK9::KK9: Rabbim kucağına aldığın günleride göstersin inş..sizleri böyle okuyunca oğlumu daha da çok özlüyorum akşam eve gidince çocuğu yıllar sonra bulmuş gibi oluyorum.bazı tuhaf davranışlarıma annem de anlam veremiyor:KK16::KK16::KK16::KK16:

Akadaşlar bugün gebelik test günümdü...
değerim 71 miş...teknik olarak hamileyimm...
NUR hanım telefonda söyledi...
hayırlı olsun dedi..
çarşamba testi tekrarlayacağımm...
ALLAH hakkımızda hayırlısını nasip etsin...cümlemize inşallah...

Son düzenleme:
Atlaya atlaya sayfanin sonuna geldim gelmesine de kime ne yazacagimi unuttum:44:mikrocum kalp atislarini duymussun cok sevindim.darisi tekmelere cifter cifter:KK1:
Transfere giden arkadaslar,hayirli olsun rabbim omur boyu ayirmasin insallah..
Sonuc bekleyen arkadaslar,heyecanla bekliyorum.pozitifler kesilmesin insallah.
Incim gece kusumu oldun .az kaldi canim,oncelik iyilesme haberin,sonra tedavi haerin insallah..

saol canımm inşş.. görürüz o günleride...

Ohh ne guzel Rabbim herkese nasip etsin inşallah geç olsun güç olmasın Rabbim herkesin yüzünü güldürdün evlatla imtihan etmesin masallAh cevizlerine ve sana :nazar: benim kendi ikizim var erkek o benim bebegim kiz hayırlısı ile 3 ayy sonra bizimle olacak darısı senin basına tesekkur ederim iyi dileklerin icin:)

hımm yanlış anlamışım o zaman canımm rabbim hayırlısıyla kzını kucağına almayı nasip etsinn...

Ranacığım Allah razı olsun kuzum...Dualarınız sayesinde inşallah herşey iyi olacak. Sen de kendine ve bebişine çok iyi bak.. :KK16:

Öyle tabii canım. Çekilenler unutuluyor. Yeter ki sağlıkla gelsinler biz katlanmaya razıyız :KK16:

Aminn Mikrom.. Minişlerinle dua et bize.. Fazla arayı uzatmadan kardeş getirelim onlara :KK1:

Mry hayırlı olsun canım. Allah yardımcın olsun. İnşallah bebişlerin 9 ay seninle olurlar.. :KK49::KK49:

emin ol ki kuzum her namazımda kuran okuyunca hepinize ediyorumm
Yarın saat 11 de transfer var :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: inşeAllah. Allahtan hayırlısı artık. Bu günleri yaşatan Rabbime sonsuz şükürler olsun.

maşallah canımm hadi hayırlısı olsunnn 5 i zorlu yolu atlatmışş.inş..sıkı sıkı da sana tutunurlarrr

Akadaşlar değerimmm..bugün gebelik test günümdü...
değerim 71 miş...
hayırlı olsun dedi..

maşallah canımmm tebriklerrr rabbim katlayarak devam etmesini nasip etsinnnn:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

Akadaşlar bugün gebelik test günümdü...
değerim 71 miş...teknik olarak hamileyimm...
hayırlı olsun dedi..

Tebrikler çok sevindim

Amma yazmışsınız ya :KK52:

cakır, ketenprensess, umut, Allah'ım yavrularınıza can versin inşaallah. Gönlünüzde büyüttüğünüz evlatlarınızı göbeğinizde büyütmeye devam etmenizi nasip etsin Rabbim...

sumeyye canım çok sevindim :KK16: Maşallah 5 tane kuzucuk :nazar: 2 transfer, 3 frigo :KK16: Allah'ım yardımcın olsun...

mry24 hoş geldin canım. Transferler peş peşe geliyor :nazar: Allah'ım senin de kuzularına can versin inşaallah...

teyze hayırlı olsun. Rabbim daim etsin.

Amma yazmışsınız ya :KK52:

cakır, ketenprensess, umut, Allah'ım yavrularınıza can versin inşaallah. Gönlünüzde büyüttüğünüz evlatlarınızı göbeğinizde büyütmeye devam etmenizi nasip etsin Rabbim...

sumeyye canım çok sevindim :KK16: Maşallah 5 tane kuzucuk :nazar: 2 transfer, 3 frigo :KK16: Allah'ım yardımcın olsun...

mry24 hoş geldin canım. Transferler peş peşe geliyor :nazar: Allah'ım senin de kuzularına can versin inşaallah...

teyze hayırlı olsun. Rabbim daim etsin.

sağol incii..AMİNNN..inşallah daha da güzel haberler veririmm..

teyze hayırlı olsun Allah kucagına almayı nasip etsin
sumeyye tebrikler frigo kardesde cıktı ne guzel inş hayırlısı ile sanada tutunsunlarda
bgn transferi olacak arkadaslardan haber geldi mi nasıllar iyiler mi
hil_bur nasılsın canım baya yogunmussun Allah yardımcın olsun masallah 1 aylık olmuşlar bir bakacaksın 1 yasına girmişler dogum günlerini kutlayacaksınız inş

Son düzenleme:
Hilburcum ne kadar güzel yazmışsın ya :KK16: Allah'ım mutluluğunuzu gün be gün arttırsın inşaallah.

Çakır, prenses, umut nerelerdesiniz ayrıntıları bekliyoruz :KK52:

X