Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kzılar benim bir arkadımın ablası yaptırmıştı ama 3 yıl oldu ondan önce 5 kez deneme yapmıştı ama memorialde değil semra hnaım en son gittiği doktor ve orda ilkinde hamile klamış eşinde problem vardı ama hastalığını tam bilmiyorum ama çok pahalı bir yermiş umutu tavsiye edende çok umutun anlaşmazı varmı devletle ?

kzılar benim bir arkadımın ablası yaptırmıştı ama 3 yıl oldu ondan önce 5 kez deneme yapmıştı ama memorialde değil semra hnaım en son gittiği doktor ve orda ilkinde hamile klamış eşinde problem vardı ama hastalığını tam bilmiyorum ama çok pahalı bir yermiş umutu tavsiye edende çok umutun anlaşmazı varmı devletle ?

evet sgk ile anlaşması var

Atlaya atlaya sayfanin sonuna geldim gelmesine de kime ne yazacagimi unuttum:44:mikrocum kalp atislarini duymussun cok sevindim.darisi tekmelere cifter cifter:KK1:
Transfere giden arkadaslar,hayirli olsun rabbim omur boyu ayirmasin insallah..
Sonuc bekleyen arkadaslar,heyecanla bekliyorum.pozitifler kesilmesin insallah.
Incim gece kusumu oldun .az kaldi canim,oncelik iyilesme haberin,sonra tedavi haerin insallah..

çok saol arkadaşımmm rabbime şükür 8. denemede yüzümüzü güldürdü.inş.. daim olur.sen baya bir ilerlemişsin az kalmışş.rabbim yardımcın olsunn.cinsiyetleri nedirrr

Ohh ne guzel Rabbim herkese nasip etsin inşallah geç olsun güç olmasın Rabbim herkesin yüzünü güldürdün evlatla imtihan etmesin masallAh cevizlerine ve sana :nazar: benim kendi ikizim var erkek o benim bebegim kiz hayırlısı ile 3 ayy sonra bizimle olacak darısı senin basına tesekkur ederim iyi dileklerin icin:)

kizlar,gecenlerde gazetede bir haber okudum.belki daha once yazan olmustur.tupbebek harcamasi olan daha az vergi odeyecek diye..ayrintili arastirnadim ,bilgisi olan varsa paylasirmisiniz.neyse gereken lutfen basvurun.En Büyük KK

kızlar bugün çakır,ben ve keten prenses transferdeyiz bol bol dua edin bize....yaramazları alıp gelicez :))

dualarımız sizlerle bebeklerinizi alın ve hıiiic ayrılmayın inş :)

ınsallah cnm hepımız olumlu sonuclar alırız, senın ılk tup bebekmı, bırde nezaman test gunun :)

benım ıkıncı denemem bu cuma sonucu ögrenıcem ıns

canım hadi hayırlı olsun al bebeklerini gel bol bol dua et rabbim sizi hiç ayırmasın inş...

rabbimin izniyle inş.. görüceksin canımmm sakın bizi habersiz bırakmaaa

denturum sen nerelerdesin pek gelmiyorsun artıkk

mikrom hazırlık yapıyorum :KK1: evle uğraştım hafta sonu malum istanbul biraz gezdim dolaştım o yüzden uğrayamadım kaç gündür gerçi ben geliyorum sizler yoksunuz

canım bencede sen bebeklerin konusunda risk alma ve rapor al inş. iyi niyetli bir doktora rastlarsın.dinlenince geçiyo diyosun demekki buna ihtiyacın varr.rabbim seni ve meleklerini korusunn inş...

naber kuzum ya bu bıdıklar sen baya yoruyo anlaşılann gelemiyosun pek buralara yeterki siz iyi olun öpüyorum sizi kocamannn..

kızlar bebeklerimi almaya gidiyorum bana dua edin:KK52::KK52::KK52::KK52:

çakırım dualarımız her zaman sizlerle güle güle git gel inşallah

dualarımız sizlerle bebeklerinizi alın ve hıiiic ayrılmayın inş :)

benım ıkıncı denemem bu cuma sonucu ögrenıcem ıns
:KK16:Ugur böceği sana bol şans inş pozitif sonuc alırsın kızlar benimde olum Çarşamba olabilir haber bekliyorum herbirimiz farklı heyecan yasıyoruz transfere giden arkadaslar bol şans diliyorum Allah yüzümüzü güldürsün en aymin zamanda

kızlar transferi olanlar olacaklar allah yardımcınız olsun merak etmeyin dualarımız sizlerle inşallah güzel sonuçlar olucak allahın izniyle

Son düzenleme:
kızlar mamorialde ürolokta varmı peki ? hangi doktor iyi varsa
iyi bir üroloğa ihtiyacımzı var eşimin varikosel ameliyatı olması laızm kimi önerirsiniz ?

murat bey ılac vermedı
ya sgk ıle anlasmalı bı hastaneye gıtsem
alttan bakmadan verırmı ki rapor bana kendı hekımımdısında alttann muayeneden korkuyorum kanam dıınce de alttan bakıyolar
evet maddı olarak sıkısıcaz ama belkı 3. ay bıtınce dıner sıkayetler
dınmezse zaten işe devam edemıycem:KK43:

medicim çok geçmiş olsun Allah şifa versin..murat beyden rapor alıp onu aile hekiminde onaylatıyorsun sgk geçerli hale geliyo başka bi yere gitmene gerek yok..ayrıca aile hekimide bronsit yazıp 5 gün rapor vermişti bana..tabi sana yapılan herşeyi görüyo zorluk çıkarmaz...

mrn herkese
happycim gece vcye kalktım yıne geldı
ama sabah bişey yoktu kahverengı leke var

medicim yani kanamadan kalanlar ozaman onlar...bazıları göbekten düşük engelleyici iğne oluyormuş en başında beri adıda hilbor mu neydi bi arkadaşım 3 aydır kullanıyorum dedi riski olmamasına rağmen ben bi yarın sorayım sende sor bakalım murat bey ne diyor..zaten gözümüz hep orda ben resmen wcye korkarak gidiyorum..

incimm ben geldim.hafta sonu gezdim biraz.bu gün hastaneye gittim cumartesi transferim var inşaallah.dua edin lütfen,donmuşyavrularımı ben ısıtıcam inşaallah.

medicim yani kanamadan kalanlar ozaman onlar...bazıları göbekten düşük engelleyici iğne oluyormuş en başında beri adıda hilbor mu neydi bi arkadaşım 3 aydır kullanıyorum dedi riski olmamasına rağmen ben bi yarın sorayım sende sor bakalım murat bey ne diyor..zaten gözümüz hep orda ben resmen wcye korkarak gidiyorum..

canım muayenedde murat bey kanama odagı gorunmuyor dedi
hatta bu hafta için bana calısabılırsın bıle dedi..
ama ben rapor istedım tedırgınım dedım bulantılarım da cok etkılıyor dedım
nıtekım o muayeneden sonra lekelerım devam ettı 20 martta kontrolum var
ozamana kadar ıdare etmeye calısıcam yani işe basladıgım haftanın ucuncu gunu oluyor..
ben kalçadan progestan vuruyorum her gun ıkı ampul
crınoneyı bıraktırdı
12. haftaya dek igneye devammıs

sorma o wcye korkarak gıtme olayını:KK43:

bıde memorıalden aldıgımız raporu aıle hekımı nasıl onaylıyor kaşemi basıyor?
bizim alık bilmez şimdi sorar bana

Evet cok haklisin cnm iyi olmana böyle düşünmene cok sevindim gönül ister ki böyle seyler yaşanmasın ama oluyor hayırlısı diyelim ama bu sabır ve teslimiyetin sonu hayırdır inşallah Rabbim tekrarını yasatacaktir dualarimdasin cnm Rabbim yüzünü güldürsün ve en kısa zamanda meleğine kavuştursun seni kendine cok iyi bak TATLIM Rabb'im e emanetsin

Mikro tebrik ederim masallAh Rabbim çifter cifter vermiş bende ikizim Rabbim yardimcin olsun sağlicakla kucağına almayida nasip etsin:)

Ranacığım Allah razı olsun kuzum...Dualarınız sayesinde inşallah herşey iyi olacak. Sen de kendine ve bebişine çok iyi bak.. :KK16:

onlar yeterki sağlıkla gelsin kuzummm unuturuz bizdeee:KK16:

Öyle tabii canım. Çekilenler unutuluyor. Yeter ki sağlıkla gelsinler biz katlanmaya razıyız :KK16:

inş.. kuzum tabi yorucudurr ama tatlı yorgunluklar bunlarrr .maşallah subhanallah yaa 30 gün oldumuu.kuzum bir ay oldu dediğinde inanmıyorlarsa sende 2 ay oldu allah korusun göze falan gelirsinnn boşverrr.hepinizi öpüyorum bende teyzeyede selammmmm

inş. tez zamanda sen yeniden bu duyguyu yaşayacaksın canım benimm.yarın ne olacağımız sadece allah bilirr biz sadece dua edip bekliycez yapacak başka bişeyimiz yokk.rabbim o güzel günleri yaşamayı cümlemize nasip etsin inş...

Aminn Mikrom.. Minişlerinle dua et bize.. Fazla arayı uzatmadan kardeş getirelim onlara :KK1:

incimm ben geldim.hafta sonu gezdim biraz.bu gün hastaneye gittim cumartesi transferim var inşaallah.dua edin lütfen,donmuşyavrularımı ben ısıtıcam inşaallah.

Mry hayırlı olsun canım. Allah yardımcın olsun. İnşallah bebişlerin 9 ay seninle olurlar.. :KK49::KK49:

Benim hafızaya diyorsun ama seninkinin de maşallahı var :nazar: :)
Sorularını elimden geldiğince cevaplarım canım :KK16:
Bir kısım hariç tutturdun :)
Erkek olursa ya hasta ya sağlam kız olursa ya sağlam ya taşıyıcı ben gibi.

Doğru yaa :KK17::KK17::KK17: Erkek tek x kromozomuyla taşıyıcı olamaz ki...:KK17:

kızlar mamorialde ürolokta varmı peki ? hangi doktor iyi varsa
iyi bir üroloğa ihtiyacımzı var eşimin varikosel ameliyatı olması laızm kimi önerirsiniz ?

Benim eşimi tese amelyatını yapan doktor çok iyi bir doktordu. Muammer Kendirci. Eskiden İstanbul Cerrahi hastanesinde çalışıyordu, şimdi nerdedir bilmiyorum. Sadece bildiğimi önerdim. Rabbim yardımcınız olsun.

medicim çok geçmiş olsun Allah şifa versin..murat beyden rapor alıp onu aile hekiminde onaylatıyorsun sgk geçerli hale geliyo başka bi yere gitmene gerek yok..ayrıca aile hekimide bronsit yazıp 5 gün rapor vermişti bana..tabi sana yapılan herşeyi görüyo zorluk çıkarmaz...

o bronsıt olayını da önerdim kendısıne ama yalan rapor duzenlemiş olurmuş bi yaralı parmaga işemez!! sonrada nıye doktorları dovuyolar dıyolar bazıları hakedıyor

Transferi olan kızlar. Tebrikler. Rabbim minicik embriolarınıza can versin. Önce rahminizde, sonra kollarınızda büyüyüp güzel ve salih evlatlar olduğunu göresiniz. Amin.

X