Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

Allah yardımcıları olsun. Tedavi süreci zaten zor bir sürec. Bir de buna maddi zorluklar karışınca çok daha zor oluyor. Rabbim en kısa zamanda sıkıntılarını gidersin.

Döllenmeyen yumurtaları döllenmesi için de İyonomisin denen metod var. Ne kadar işe yarıyor bilmiyorum. Ancak bazı hastanelerde uygulanıyor.

Amin
Evet canım ilk tedavim 3 ocak 2012'de başladı, 15 ocak 2012 transfer iptaliyle sona erdi. İkinci tedavim 17 nisan 2012'de başladı, 30 nisanda tranferim gerçekleşti, 10 mayısta negatif aldım Üçüncü tedaviyi ekim gibi düşünüyorduk, ben tedavi öncesi smear yaptırdım ve sorun çıktı. 25 eylülde yaptırmıştım smear, 3 ekimde sonuç geldi. Ben şoklarda. 1 kasımda kolposkopi yapıldı, 14 kasımda ameliyat. 14 aralıkta ilk kontrole gittim, doktor iyileşiyorsun dedi çok şükür. 3 ay sonra yine gel dedi, bu çarşamba gidiyorum inşaallah İşte böyle

Saoll canim bi soyleyeyim de iyice arastirsin...

Biraz once faceden yazdim esi baska doktora gitmezmis yaza yine ayni doktora gidermissss....ben de senle ben gideriz dedim on gorusme paraylada olsa ben verecem ama yine onu memoriale bir kere olsun goturecem..ici rahat etsin

Bu erkekler niye böyle yapıyor ya Memorial'a bir gidip farkı görse karısından önce kendisi gider de neyse.
Götür canım götür. Allah senden razı olsun...

kızlarrr herkese iyi gecelerrr ben kaçıyorummm byyy

İyi geceler kuzum

İnşeaallah senin de hasretin son bulur be İncim. Bu sefer embriocuklara toptan PGT yapılacak diyimi? Sağlıklıları da transfer edecekler diyimi inşeAllah?

Aa inci bende seni hic bilmiyodum caanim ya cok gecmis olur insallah..ama ben ne anlamadim biliyomusun bu tedavilerde embriyo oldu dimi.onlari dondurdular taransfer edecekleri zaman mi sorun gorduler

İnşeaallah senin de hasretin son bulur be İncim. Bu sefer embriocuklara toptan PGT yapılacak diyimi? Sağlıklıları da transfer edecekler diyimi inşeAllah?

Amin kuzum inşaallah
Evet canım toptan göndereceğiz pgt'ye :) Evet sağlıklı olanlara transfer vizesi verilecek inşaallah :)

Aa inci bende seni hic bilmiyodum caanim ya cok gecmis olur insallah..ama ben ne anlamadim biliyomusun bu tedavilerde embriyo oldu dimi.onlari dondurdular taransfer edecekleri zaman mi sorun gorduler

Sağol canım. Evet ilk tedavimde 2 embriyo oldu, ikincisinde 5.
İlkinde transfer iptal edilince biz eve döndük, dedik her halde imha edilecek embriyolar. Ertesi gün ben şiş gözlerle ağlamaya devam ederken genetik doktorumuz eşimi aramış, embriyolarınız bölünmeye devam ediyor bunları donduralım isterseniz demiş tekrar incelemek için, biz de tamam dedik. İkincisinde transfere alınırken 3 embriyomda farklı sorunlar çıktığını, tekrar incelenmesi için dondurmayı önerdiler, yine tamam dedik :) Bir embriyomda çok fazla sorun çıktığı için imha edildi. Biri transfer edildi tutmadı

Bu arada kızlar görümceme histereskopi yapıldı. O kadar da sorun yokmuş çok şükür. Rahmin yan duvarlarında hafif yapışıklılar varmış onları gidermişler. Bİr de genetik ve diğer tahliller için kan vermişler. Sonucu burdamı bekliyicekler daha belli değil.

Bir şey sorucam, histereskopi yapılan zaman amelyat cd iye aktarılmıyormu? Bir de amelyatın raporunu da vermemişler. Salı gidince sorucaklar.

Çok geçmiş olsun. Çok şükür fazla bir şey çıkmamış. Testleri Memorial'da mı yaptırıyorlar?
Cd konusunu bilmiyorum ama raporu verirler her halde.

Şimdi ben de merak ettim, o zaman ilk tedavinde transfer neden iptal oldu ki?? İlkinde pgt yapmışlardı sanıyordum:26:.

Şimdi ben de merak ettim, o zaman ilk tedavinde transfer neden iptal oldu ki?? İlkinde pgt yapmışlardı sanıyordum:26:.

Benim hastalığım karışık biraz :)
Pgt yapıldı ama yine yapılacak. Başka bir test için annemden babamdan eşimle benden kan alındı, aynısı Akasya'ya da yapıldı. O test sonucuna göre tekrar incelenecekler.

Çok geçmiş olsun. Çok şükür fazla bir şey çıkmamış. Testleri Memorial'da mı yaptırıyorlar?
Cd konusunu bilmiyorum ama raporu verirler her halde.

Yalnızca hormon testlerini başka bir yerde de yaptıra bilirsiniz demişler. Onun dışında tüm testler Memorialda verildi.

Anladim simdi...ama hic uzme kendini cunku Rabbim hayirlisini hayirlisiysa versin...sorunlu evlat vermesin Rabbim sonra omur boyu ugrastirmasin...boyle menopoza kadar en fazla ugrasiriz elimizden geleni yapariz ama hayirlisi olmazsa da yapacak baska biseyimiz yok...bende dusuk yaptigim embriyoya genetik analiz yaptirmistim kromozon eksikligi cikti anamoli varmis ...sonucu alinca hic uzulmedim RABBİM bana oyle evlat verecegine hic vermesin..yani ben boyle dusunuyorum...yanlismi

benide aradılar az önce az önce derken 10 15 de aradılar 4 embiriyonuzun 2 tanesi 1. kalite dedi diyer 2side 2. kalite dedi yarın tırasferiniz olacak dedi biz sabahtan sizi aramassak siz arayın genelde tırasferler akşam 5 den sonra oluyur dedi dedimki neden bu gün yapmadınız eyer ters giden bişi olsaydı bu gün trasferinizi yapacaktım ama embriyolarınız iyi bu nedenle yarına bıraktık dedi
inşallah hayırlısı olur bizim için [/QUOTE]
Canim aynı seyleri banada söylediler. .yarin benim de transferim var allahin izniyle
.
Bebislerimi aldim geldim kizlar....
Canım saglicakla tutunsunlar sana 2 emriyomu transfer ettirdin cnm..kendi isteginlemi oldu..bende 2 bebis istiyorum:)
Amin inslh canim.hepimize nasip etsin allahim saglikli hayirli evlatlar inslh

Bende hic birsey bilmiyorum nasıl yapıcam kararsızım biraz bilgisiz kaldım galiba

Yalnızca hormon testlerini başka bir yerde de yaptıra bilirsiniz demişler. Onun dışında tüm testler Memorialda verildi.

Anladım :)

Tabi öyle canım. O anda insan üzülüyor ama yapacak bir şey yok. Sağlıklı evlatlar için çırpınıyoruz, Rabbim hepimize nasip etsin inşaallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…