Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

bugun transfer oldu ben yarın normal hayatıma dönmek istiyorum, dışarı çıkmak istiyorum, bir de sigara içmek istiyorum beni kendime getirecek var mı.

bugun transfer oldu ben yarın normal hayatıma dönmek istiyorum, dışarı çıkmak istiyorum, bir de sigara içmek istiyorum beni kendime getirecek var mı.

sigara içmeyi düşünmek mi hiç yakıştıramadım göbişindeki yavrunu zehirlemek istersen onu bilemem tabi. benimde transferim yarın.ertesi gün bende işime gitcem.geçen sefer hep yattım işe yaramadı.bu sefer izin almayacağım.

bence de ya bugun de tam olarak yatarak geçirdim sayılmaz ama boşuna yatmayın diyorlar ... zaten genelimizin bağırsakları tembelleşmiş durumda..

dicay çok ayıp çok o güzelim bebişlere zehir vermeyecen heralde demi sakın ha

slm kızlar nasılsınız kızlar yaa randevu yu teyit etmek için arıyolarmı yoksa biz arıyacazmı

Son düzenleme:
Semracım bir değişiklik olursa biz sizi ararız demişlerdi bana ama ben her ihtimale karşı pazartesi arayacağım.

bende eşime aratmayı düşünüyorum pazartesi bugun bi yabancı numara aramış tedirgin oldum uzak yol bi sorun çıkmasın sonradan

MAŞALLAH dualar tamamlanmış hadi kızlar dualar bizimle inşallah Allah hakkımızda hayırlısını versin
inşallah allahın ne güzel bu okunan duaların yüzü suyu hütmetine hayırlı bir evlat nasib et AMİN...
hayırlı olsun cnmmm
sağol canım
evet canım geldim nihayet çok iyi hissediyorum kendime inşallah hep böyle gider

maşşalah ne kalabalığız valla inşallah sonundada bu umut mutlulukla devam eder

saol canımm allah razı olsunn inş.. tez zamanda sizlerde yaşarsınızzzzz.....

aminnn canım saoll allah razı olsunnn

canım sen neden ağlıyosunki birbirinize omuz olacaksınız inş... yapma böyleee...

canımm geçmiş olsunnn....

happyyyy lütfen ama mutsuzluk yokkk bol bol dua edicez hepimiz kucağımıza alana kadar risk taşıyoruzz rabbim inş.. hayırlıysa onları kucağımıza almayı nasip edecekkkk...

ya kızlar bişey sorcam. benim 5. gün embriyosu salı günü transfer edildi. bana test tarihi 14 mart yazmışlar. yani transfer gününü saymazsam 9. gün. erken değil mi test için? benim kafam karıştı:26:

canımm bende 8. gün yaptırmıştım rahat ol....

aminnn kuzummm inş... bugün sende pek girememişsinnn.bugün hem gündüz hem gece misafirim vardı severim ama bu ne ya az toparlansaydık büyüseydikkk.sıkıldım ama heeee incimmmm

canımm çok geçmiş olsunnn rabbim sizi korusunnn

inş.. canımm ya rabbim o günleride gösterirr.hepimize gösterir inş.. o günleriiiii

ben de öyle biliyordum ama 13.30 da çağırdılar. koydurdum dondurdum geldim:)

hayırlı olsun canımm inş.. sıkı sıkı tutunsunlarr sanaa

canımm hadi hayırlı olsun tedavin başlamışşş sonu güzel olur inş...

onu aslaaaaa yapmaaaaaa.bırakmış biri olarak nefes almak ne kadar güzelmiş diyorummm ve içip yanıma gelenlerrr ne kadarda iğrenç kokuyorlarrr bir zamanlar demek bende öyle kokuyodummm çok tiksinççççççç

slm kızlar nasılsınız kızlar yaa randevu yu teyit etmek için arıyolarmı yoksa biz arıyacazmı

canım onlar bir öncesinden arıyorlar teyit etmek içinn

Sakin bak bende sigara iciyorum ama transferden sonra aslaaa yawrularimi zehirlemem sonradan pisman olmayacaksan bisey diyemem..bol bol vitamin tamammi..

Canım bu ne misafir bolluğu ya :) Senin işten ayrılmanı ve hamile kalmanı beklemiş millet galiba. Hamile olduğun haberi yayıldığından mı geliyorlar ne yapıyorlar. Sen iş miş yapmıyorsun değil mi? Aman dikkat kuzum

Ne olacak benim bu halim hiç uykum yok :) Gece oturuyorum gündüz uyuyorum, böyle yapınca sanki zaman daha hızlı akıyor gibi

merhaba,
Şubat ayında tedaviye başladık,ancak sonuç negatif
nisan ayında dondurulmuşlar için tekrar deneyeceğiz.endişelerim çok fazla ve bu tedaviler sırasında panik atak sahibi oldum.yine aynı şeyleri yaşarım stresi beni mahvediyor ve bütün bunlar tedaviye olumsuz etki ediyor biliyorum...rahatlayabilmek için ne yapabilirim?
dondurulmuş embriyolarla ilgili daha önce deneyimi olan arkadaşlar tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Bebek sahibi olma yolunda Allah yardımcımız olsun,çok zor bir süreç
Allah kimseye tekrarını yaşatmadan,hepimizin yüzüne güler inşallah...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…