Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kızlar elimde 1 kale gonal-f var kırmızı kapaklılardan...açmış bulunduğum için eczaneye geri veremiyorum..450 lik ama 37.5 mgını kullandım sadece ziyan olsun çöpe gitsin istemiyorum...sonuçta pahalı bir ilaç...hastane alırsa kan alma odasına sorucam oraya bırakıcam henüz ilaç almamış olanlar faydalanabilir..açıldıktan sonra 28 gün dayanıyormuş..zaten buzdolabından hiç çıkarmadım.. 4 martta kullandım en son... ihtiyacı olan varsa isim verin isme bırakayım..tabi hastane kabul ederse...

Saol canim darisi basiniza uykusuz gecelerin....

KADIN;aşktır,emektir,sevgidir,anadır,cennettir....!8 mart kadınlar günümüz kutlu olsun..birgün değil hergün olsun
:Sizin en hayırlınız,kadınlara karşı en iyi davrananızdır:hz.Muhammet S.A.V
herkeze hayırlı,bol dualı cumalar..

Canim mrb oncelikle boyle birsey duaunmen cok guzel..benim yumOslar toplandi ama cok yakin bir arkadasim var ona suan cok lazim yasida 35 oldugu icin cok fazla ilac kullaniyor..ben benden kalanlari verdim ama eger sakincasi yoksa ben onun icin alabilirim..cok iyi olur simdiden tesekkur ederim

hayırlı olsun cnm sayın çok iyi maşallah inş saglıklıca döllenir ve göbişinde rabbimin izniyle can bulurlar

20 tane meryem suresi alıyorum cnm yasin bitmiş sanırım rabbim dualarımızı kabul etsin inş

hayırl olsun cnm 8 tane çok iyi inş güzelce döllenir rabbimin izniyle can bulurlar cnm

Uyanin kizlar bebelerin mama vakti..hani hep beraberdik.....pisssss uykucular sizi.....eeee gun olur devran doner siz uykusuz gecelere baslayincada ben uyuycam mart tayfasi....

hilburr ayy o kuzucuklara mama hazırlamak bile ne büyük mutluluktur düşünüyomda valla o mutlulugu yaşamak için herşeye razıyım benn inş olur da bende uykusuz ama bebeişlerimin baş ucunda kalırım

Kizlar bu gun hastaneden aradılar. 19 yumurtadan 12-si olgunmuş, işlem yapılmış, 9-u döllenmiş. Pazar günü arayıp kaç tanesinin pgt-ye gideceyini haber vereceklermiş.

ya mikro bende bgn hastaneye gitcektim kalp atışını duymak için keşke daha önce haberim olsaydı görüşürdük

merhaba aranıza yenı katılıyorum .CUMANIZ MUBAREK OLSUN . INSALLAH RABBIM KIMSENIN KUCAGINI BOŞ BIRAKMAZ

Çakırım çok güzel bir haber bu. 5. gün AA kalite iki embiryo transferi..Gerisi, sabır , tevekkül, bol dua Ve sonunda Hamileyim haberi

Canım neden üzüldün ki sen ? 5. güne kadar ulaşan 7 tane embiryon var .Daha ne olsun.. Aynı ölçüde gelişmesi problem değil ki.. İçlerinden seçecekler. Hakkında hayırlısı olsun.

Kizlar bu gun hastaneden aradılar. 19 yumurtadan 12-si olgunmuş, işlem yapılmış, 9-u döllenmiş. Pazar günü arayıp kaç tanesinin pgt-ye gideceyini haber vereceklermiş.

Hadi bakalım çok az kaldı canım. PGT sonucu pazartesi mi çıkar :26:

aranız da memorıalde laparsakopı olan var mı tüp bebge laparaskopıden kac ay sonra başlanıyor

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…