Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

bir yerden sonra tıkanıp kalıyosun işte...ben biraz kaderci bir insanım bilimin dediğine tamam derim ama allahın takdiri benim için çok daha önemlidir hepimiz için bu böyledir..bazen diyorum ameliyat olayım bazende ya sen böyle dene yaradan ne derse o olacak zaten olacaksa böyle de olur olmayacaksa sen ne yaparsan yap zaten olmaz allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah...

Canim,net bir sekilde anlatmislar.karar sana kalmis.ben senelerce cok sayida doktor gezdim,semra hnm sorunu buldu,cozdu bilgisine guven derim.tuplerde sivi akintisi embriyonun tutunmasina engel.tupler alinsada alinmasa da rezerv ayni.gerekli olan 1embriyo iki sekilde de elde edildi diyelim ama tuplerde akinti varsa bu 1 embriyonun tutunma sansi cok az.su kadar sansin olur demezler bize gore yapilmasi gerekenler bunlar,karar size gibisinden konusurlar.dogru olanida bu bence.cok doktor gezince de kafa karisiyor.bi sure dusuncelerden uzaklas,kendini toparlayinca esinle oturup,karari ver.farkli yorumlar,dusunceler icinden cikamaz hale sokar.dilerim kisa zamanda dogru olan karari verirsiniz.

tamam canım ben transfere gittiğim gün bırakırım hemşireye... isim olarak ne diyeyim...

bana dua edin kızlar bende gidiyorummm hastaneyeeee
etmemmi canım hep,n,ze ediyorum dua s,izde edin bana

haklısın ne diyeyim ki başka allaha tevekkül etmekten başka yapack bişi yok malesef

çok sevindim canım darısı başımıza inşallah...bu arada yolun benim saçlarımı ben akıllanmam zaten...
sen biraz daha karamsarlık yaparsan yolacam saçını haberin ola

bence hastaneye ver ben geçende tam veriyudum çantamı açtım bir kadın geldi gonal f bitti son bir gün kalmış zaten paket almak istemiyurm çünkü kalacak elinizde 150 doz kadar olsa yeter varmı dedi hemşirede yok dedi ben hemen çıkardım çantamdan verdim kadın birsürü dua etti bence ver ihtiyacı olanlar alıyu sana dua ederler evde kalsa zzaten atıcan bari yararlanmış olurlar

Kizlar bu gun hastaneden aradılar. 19 yumurtadan 12-si olgunmuş, işlem yapılmış, 9-u döllenmiş. Pazar günü arayıp kaç tanesinin pgt-ye gideceyini haber vereceklermiş.
maşalllah sümeyyem çok iyi sümeyye sana neden pgt yapılıyu

kızlar sol tüpüm tıkalıymış laparaskopı olmam gerekıyor mus aranız da memorıalde lap. olan var mı .AYRICA BU 4. DENEMEM OLACAK MEMORIALDE ILK DENEMEM OLACAK AMA ONCE LAP. OLMAM GEREKIYORMUŞ
aramıza hoşgeldin canım ben laparaskopi olmadım ama olanlar var inşallah bu son denemen olur

Geçmiş olsun Elif..

Bu işler biraz güven meselesi. Her doktorun fikri farklı olabilir. Bilimsel konularda böyle olması da çok doğal. Doktorlar yapılması gerekeni söylerler. Sen güvendiğin bir doktorun dediğini yaparsın. Ben Semra Hanımın ya da Nur Hanımın inanmadıkları birşeyi söyleyeceklerini zannetmiyorum. Senin durumunda bunu zorunlu görmüşler demek ki. Yapılmazsa tüp bebeğin tutunma ihtimalini düşüreceğini anlamışlar. O yüzden önermişler. mesela benim de tedaviye başlamadan önce rahmimin sola yatık olduğunu söylediler. Bir de küçük polip var dediler. Ama bu tedavinde gözardı edeceğiz dendi. Ben hamile kaldım. Herhangi bir sorun olmadı. Daha sonra bebeğimi başka sebeplerle kaybettim. Hamile kalamasaydım o zaman müdahale edilecekti.

Hatalar insanlara mahsustur. Hatasız hiç bir insan yoktur. Ama ben Semra hanıma tüm doktorlardan daha fazla güveniyorum. O sana böyle bir şey önermişse demekki bir bildiği vardır. Rabbim yardımcın olsun. Böyle durumda olmak, bir karar vermek çok zor bir şey.

arkadaşlar genetik testleri özelde yaptırdığımız taktirde nekadar sürede çıkar..özelde yaptıran varmı acaba..

Genetik testler özelde 10 gün ve ya 2 haftaya çıkıyor.

maşalllah sümeyyem çok iyi sümeyye sana neden pgt yapılıyu

Bende 7 tane kaliteli embrio transfer edilmesine rağmen hamilelik oluşmadı. Bu durumda pgt yapılması önerildi. Bakalım Allahtan hayırlısı

slm kızlar nasılsınız? Dünya kadınlar günümüz kutlu olsun inş hayırlısı ile hepimiz anne olup anneler günümüzüde kutlarız Bugün misafirim vardı dün ve bgn giremedim ne var ne yok neler yapıyorsunuz ben akıllandım artık geçmişi okumuyorum gözlerim cok agrıyor , incim önemli birşey varsa özetler misin? öpüyorum sizi

Kadınlar gününüz kutlu olsun arkadaşlar...bugün benim 3.günüm ve transferim olmadı.geçen tedavimde 3.gün olmuştu.sabah aradım 7 tane döllenen embriyom gelişmeye devam ediyormuş ama tabiki hepsi iyi değil.6-7 hücreli olanlarda varmış orta kalite.2 tanesi birinci kalite iyi dedi.transferiniz yarın yada pazar dedi.çok heyecanlandım.belki yine tutmayacak ama bu da benim için bir gelişme.ilk defa birinci kalite oldu 3.günü geçtik.inşlh birinci kaliteler bozulmaz.2 tanesini alırım göbişime.

maşallah canım. süreç gayet güzel gidiyor, inşallah devamı da böyle olur :)) heyecanlı günler başladı..

Elimde 3 kutu puregon 900 var piyasada 790 tl ben 500 tl den verecegim cetrodite 3 kutu onuda 50 tl den verecegim ayrica gonalf 450 3 kalem onuda 270 TLDEN ,3 kutu menopur var onuda tanesini 150 den verecegim.Benim tedavim iptal oldu yurtdisindan geldim tekrar ilaclari tasimycagim.ihtiyaci olanlar benle ozelden irtibata gecsin.

Hadi bakalım çok az kaldı canım. PGT sonucu pazartesi mi çıkar :26:

Öyle söylediler, pazar ertesi malum olur, inşeAllah kısmetse salı transfer olucak. Garip duygular içindeyim. Sanki beklediğim hiç bir şey yok. Pgt olmasaydı daha rahat olucakdım daa, neyse artık Allahtan hayırlısı.

Hakkında hayırlısı olsun. Rabbim embriolarına can versin ve sağlam evlatlar olarak kucağına gelsinler.

Gözün aydın mucize.. Bak gördün mü korktuğun gibi olmadı.. Bundan sonra da herşey güzel olsun inşallah

yaa bugün inci tanem nerde hiiiiççç gelmediiiii...

Sabah buralardaydı. İşi var sanırım. :26:

PGT'den sağlıklı bulunup transfer olacaktır. Allah yardımcın olsun canım

bugün buralarda kimseler yokkk...tedaviye başlayan arakadaşlar hayırlı olsunnn....
kızlar ben de laparaskopı vehistereskopi olacaktım ya evet o tarih belli oldu:15 mart cuma sabah 9 da...
ama ben çoookkkk korkuyorum...heyecanlıyım ve mutsuzum sinirliyim..anlamsız bir sinir var üzerimde sataşacak yer arıyorm ve buluyorum yaaa kızlar resmen korkuyorum...
perşembe akşamdan ist. a gidicem ve eşimin arkadşında kalacaz ...ben bunu da istemiyorum galiba ...ama bunu size söylüyorum ..aramızda...
herkesi çok öptüm.... kimse yok erken uyuyayım ...

saol canım allah razı olsunnn sen nasılsınnn.başınız saolsun canımmm(

ediyorum canımmm eminn ol hepinize ediyorummm her namazımdaaa

maşallah canımmm inş.. sıkı sıkı tutunurlarrr anneciklerineeeee

yaa bugün inci tanem nerde hiiiiççç gelmediiiii...

bugün dinlenmeye geçti demekki kuzumm iyi ama biz konuştukkkkk

mikrommmm canım benim canımmmmmmm nasıl sevindim anlatamam ya ayyy çok şükür rabbime valla içimden bağıra bağıra ağlamak geliyor bu gece vakti beni çok mutlu ettin canımm rabbim 8 ay boyunca hiç ayırmasın sizi herşeyiniz böyle güzel olsun mikrocum ilk defa duydun dimi nasıldı kuzum azcık anlatt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…