Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kabakçiçeği allah razı olsun kız içimi rahalattın valla inşallah benimde 1. kailite olarak 5. güne kalır

bişi olmaz bence hiç sıkma canını allahın izini ile tutunmuşlar annelerine bebişlerin

maşallah gözün aydın nurmem

maşallah 8 iyi bir sayı

Uyanin kizlar bebelerin mama vakti..hani hep beraberdik.....pisssss uykucular sizi.....eeee gun olur devran doner siz uykusuz gecelere baslayincada ben uyuycam mart tayfasi....
ay inşallah bizde o günleri görürüz hilburum ya

evet seninle aynı gün opumuz olmuş benim de 5 tane toplandı 4 devam ediyu şimdilik ya kaliteli olsun 1 tane olsun ama bizim olsun

umut ay neden ağlıyuusun ki kız ben yolarım saçını he sıtres yok allah ne yapmışsa o benimde 5 taneden 4 döllendi e o zaman bende üzülem ilk başta benimde takıldı kafama ama ne yapalım yani ben ağlasamda üzülsem de bişi deyişmeyecek onun için allaha dua et inşallah en kaliteli halde tutunurlar annesine:) bu arada bizede aramayın dediler ama bu gün eşim yine dayanamamış ve araöış bu gün

eveveeeeeeeeet gelelim bana hastane bu gün aramayın deselerde benim sabırsız eşim aramış hastaneyi hatta embiriyoluk size dün bilgi verilmiş bu gün veremem desede eşim çok ısrar etmiş ve
5 embiryonuzun bir tanesi gittti yani bu gün 3. gün ve 1 tane fire verdik bu iyi bişi demiş :)
geriye kalan 4 embiriyo dan 2 si AA kalitesi olarak devam ediyur geriye kalan diyer 2side AA kalitesi deyil ama AA kalitesine çok yakın belki gün içinde önde giden embiriyolara yetişirler demiş yarın tırasferle ilgili yarın sizi bilgilendirecekler 4. yada5. gün olacağına yarın karar verilecek bizde durum bu

çakırım bak çok güzel az olsun öz olsun boşuna dememişlerr olanlarda AA kalite 5. güne beklersiniz büyük ihtimalle.sıkı sıkı tutunsun yavrucukların sana inş....

çakırım bak çok güzel az olsun öz olsun boşuna dememişlerr olanlarda AA kalite 5. güne beklersiniz büyük ihtimalle.sıkı sıkı tutunsun yavrucukların sana inş....
alllllah razı olsun evet az olsun temiz olsun diye bir laf var inşallah yarına kadar iyi giderler de trasferimi AA kalitesi olan embiryolarla yaparlar bende çok fazla strese girmem

alllllah razı olsun evet az olsun temiz olsun diye bir laf var inşallah yarına kadar iyi giderler de trasferimi AA kalitesi olan embiryolarla yaparlar bende çok fazla strese girmem

canım rabbim yeterki ol desin 1. kalite yada 2 . kalite olmaları o kadar da önemli değilll.stres yokkk no sıkıntı bol bol dua felak nas ayetel kürsi çok okuu

ya kızlar allah rızası için bu kalçadan olan iğnenin ağrısını geçmesi için ne yapmak lazım ya çok feci halde acıyu

bu günden sonra muhakkak yap tamamı kalp atışı için gidicen bu gün demi inşallah hayırlı sı ile duyarsın gümbür gümbür diye

tamam canım aslında memorıalde haftaya cuma randevum ama dayanamadımmm gidicem bugünn burda bir yere.gelince yaparım allahın izniyleee

kızlar ben aramıyordum hiç az evvel aradılar. bugun 4. gündür 8 döllenmişten 1 tanesi geride kalmış, 7 tanesi aynı derecede geliştiği için transfer yarın dedi. aynı ölçüde gelişmesi problem gibi söyledi. ya arayan kızın sesi o kadar kötüydüki insan olumsuz şeyler söyleyecek sanıp telefonda bile geriliyor.. yarın heyecanlanmam sanıyordum ama yanılmışım

ayy keşke benim tutsa da evde sıkılsam

senin tarih ne zaman canım

canım benim mart sonu gibi olucak allahın izin verirse sende çok stres yapıyorsun rahatla biraz tedirgin etme annesi bebişleri

özleme zaten cnım şu zorlu haftaların geçsin bebişlerin hazırlıklarına başlayınca günlerin daha güzel geçicek inşallah iyi yapmışsın canım cemilede hatırlarsan öyle yapmıştı :)) inşallah duyarsın mikrocum ya kimi doktor 7 haftalıkken duyulur diyor kimide 6 haftalıkken sen git bakalım erkensede kendi kontrolünü beklersin maşallah mikrom sanada kuzularınada evet ya ilk tedavide hazırlık yapmamıştım ve evde toz gördükçe kuduruyordum kimsede yoktu yanımda şimdi herşeyi hazırlayıp gitmek istiyorum

rabbimin izniyle kalp atışını bi duysam sanki daha rahat bekliycemmm

canımm hiç olumsuz düşünmeee rabbim sana onu vereceksee 4. kalite bile olsa verir eğer vermeyecekse 1.kalitede olsa tutmaz o yüzden rabbime yalvar o olmazları oldurur.hiç kötü düşünme sana havale ettim rabbim sen bilirsin nazla niyazla dua ettt sakın umutsuzluğa kapılmaaa inş.. sonucun güzel olur tatlımmm

en iyisi kuzum bende bu sefer hazırlık yapmıştım hep hem ev için hem kendim için sonra yapama diyordum hep .bitkisellere doktorlar inanmıyorlar ama bence faydaları oldu bize sende kullanabilirsin takviye olarakkk

canımm kolonyayla eşin her akşam masaj yapsın bana iyi gelmişti
akşam yaptı eşim ama ssanki iyice kötü oldu gibi ya

dicaycım 4. güne kadar 7 tane si gitmiş bence iyilerdir sen bakma hemşirelere bazen sesleri bile insanı tereddüte düşürüyor hayırlısı ile ol trasferini inşallah sımsıkı tutunurlar

inş.canım yaaabide böyle takla atıyolarmışşşş
beklide atarlar taklaları anne diye bağırıylarmış bide hani reklam varya sarelle reklamı anne biraz daha gönder diye çok tatlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…