Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kabakçiçeği allah razı olsun kız içimi rahalattın valla inşallah benimde 1. kailite olarak 5. güne kalır

bişi olmaz bence hiç sıkma canını allahın izini ile tutunmuşlar annelerine bebişlerin

maşallah gözün aydın nurmem

maşallah 8 iyi bir sayı

ay inşallah bizde o günleri görürüz hilburum ya

evet seninle aynı gün opumuz olmuş benim de 5 tane toplandı 4 devam ediyu şimdilik ya kaliteli olsun 1 tane olsun ama bizim olsun

umut ay neden ağlıyuusun ki kız ben yolarım saçını he :KK53:sıtres yok allah ne yapmışsa o benimde 5 taneden 4 döllendi e o zaman bende üzülem ilk başta benimde takıldı kafama ama ne yapalım yani ben ağlasamda üzülsem de bişi deyişmeyecek onun için allaha dua et inşallah en kaliteli halde tutunurlar annesine:) bu arada bizede aramayın dediler ama bu gün eşim yine dayanamamış ve araöış bu gün

eveveeeeeeeeet gelelim bana hastane bu gün aramayın deselerde benim sabırsız eşim aramış hastaneyi hatta embiriyoluk size dün bilgi verilmiş bu gün veremem desede eşim çok ısrar etmiş ve
5 embiryonuzun bir tanesi gittti:KK43: yani bu gün 3. gün ve 1 tane fire verdik bu iyi bişi demiş :)
geriye kalan 4 embiriyo dan 2 si AA kalitesi olarak devam ediyur geriye kalan diyer 2side AA kalitesi deyil ama AA kalitesine çok yakın belki gün içinde önde giden embiriyolara yetişirler demiş yarın tırasferle ilgili yarın sizi bilgilendirecekler 4. yada5. gün olacağına yarın karar verilecek bizde durum bu

canım maşallah bak çok güzel.. zaten aralarından gidecek ki en kalitelileri seçecekler. 5. güne aa kaliteler mi gidiyormuş?
benim mesela 4. günde aradığımda hepsi aynı kalitede, hala seçemiyoruz demişlerdi. 5. gün biri geride kaldı, ikisi aynı kalitedeydi.. hadi bakalım hayırlısı:KK1::KK1:
siz baya detaylı sormuşsunuz. ben hangi kalitede bilmiyorum bile hala:KK1::KK1:

ya kızlar allah rızası için bu kalçadan olan iğnenin ağrısını geçmesi için ne yapmak lazım ya çok feci halde acıyu

ayy ben biliyorum onun acısını:KK1:
canım bak ağrıyan yeri kolonyalı pamukla ayakta yürüyerek ovala.. gezinerek evin içinde. iyi geliyor. bir de hep diyorum yapanla çok ilgili acısı. bazısının yaptığı çook acıyor.

akşam yaptı eşim ama ssanki iyice kötü oldu gibi ya

dicaycım 4. güne kadar 7 tane si gitmiş bence iyilerdir sen bakma hemşirelere bazen sesleri bile insanı tereddüte düşürüyor hayırlısı ile ol trasferini inşallah sımsıkı tutunurlar

beklide atarlar taklaları anne diye bağırıylarmış bide hani reklam varya sarelle reklamı anne biraz daha gönder diye çok tatlı

bana iyi gelmişti canım bilemiyorumm orda bi sertlik oluşuyo bastırarak onu dağıtmaya çalışsın. o bastırdığı zaman sadece onun acısı oluyodu bende .

:KK1::KK1:bende onu her gördümde gülüyorumm

canım maşallah bak çok güzel.. zaten aralarından gidecek ki en kalitelileri seçecekler. 5. güne aa kaliteler mi gidiyormuş?
benim mesela 4. günde aradığımda hepsi aynı kalitede, hala seçemiyoruz demişlerdi. 5. gün biri geride kaldı, ikisi aynı kalitedeydi.. hadi bakalım hayırlısı:KK1::KK1:
siz baya detaylı sormuşsunuz. ben hangi kalitede bilmiyorum bile hala:KK1::KK1:
yani 5. güne AA kaliteleride gidiyu AB kaliteleride gidiyu BB kaliteleride gidiyu ama tabi içinden seçiyular 1. kalitede olanı teasfer ediyular biz ayrıntılı soruyuruz çünkü artık biz deyil tecrübe konuşuyur 5. denememiz ister istemez öğrendik bunları

kızlar ben aramıyordum hiç az evvel aradılar. bugun 4. gündür 8 döllenmişten 1 tanesi geride kalmış, 7 tanesi aynı derecede geliştiği için transfer yarın dedi. aynı ölçüde gelişmesi problem gibi söyledi. ya arayan kızın sesi o kadar kötüydüki insan olumsuz şeyler söyleyecek sanıp telefonda bile geriliyor.. yarın heyecanlanmam sanıyordum ama yanılmışım:KK43:

ama cnaım bu kötü birşey değil ki. 5. güne gelmeleri güzel birşey..

canım benim mart sonu gibi olucak allahın izin verirse sende çok stres yapıyorsun rahatla biraz tedirgin etme annesi bebişleri

özleme zaten cnım şu zorlu haftaların geçsin bebişlerin hazırlıklarına başlayınca günlerin daha güzel geçicek inşallah iyi yapmışsın canım cemilede hatırlarsan öyle yapmıştı :)) inşallah duyarsın mikrocum ya kimi doktor 7 haftalıkken duyulur diyor kimide 6 haftalıkken sen git bakalım erkensede kendi kontrolünü beklersin maşallah mikrom sanada kuzularınada evet ya ilk tedavide hazırlık yapmamıştım ve evde toz gördükçe kuduruyordum kimsede yoktu yanımda şimdi herşeyi hazırlayıp gitmek istiyorum

hakkında hayırlısı olsun canım.. bugün daha rahatım. Allah'a içimdeki vesveseleri al diye dua ediyorum bir yandan da.. Rabbime emanetiz.

ayy ben biliyorum onun acısını:KK1:
canım bak ağrıyan yeri kolonyalı pamukla ayakta yürüyerek ovala.. gezinerek evin içinde. iyi geliyor. bir de hep diyorum yapanla çok ilgili acısı. bazısının yaptığı çook acıyor.
evet yapanlada alakalı ama yinede çok acıyu benim diyer tedaviden kalan ssertilikler var daha üstüne yine vurunca iyice azdı ya

bana iyi gelmişti canım bilemiyorumm orda bi sertlik oluşuyo bastırarak onu dağıtmaya çalışsın. o bastırdığı zaman sadece onun acısı oluyodu bende .

:KK1::KK1:bende onu her gördümde gülüyorumm
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: benimde çok hoşuma gidiyu o reklam

yani 5. güne AA kaliteleride gidiyu AB kaliteleride gidiyu BB kaliteleride gidiyu ama tabi içinden seçiyular 1. kalitede olanı teasfer ediyular biz ayrıntılı soruyuruz çünkü artık biz deyil tecrübe konuşuyur 5. denememiz ister istemez öğrendik bunları

anladım canım. hadi bakalım bu seferinde Rabbim yüzünü güldürür inşallah :))

kızlar size kendimden örnek veriyim benm tedavim sorunsuz mükemmel geçti 16 yumurtam toplandı 13 üde döllendi 9 tanesi en iyi kalite hatta embriyolog dediki masadaki resimlerde en iyi embriyo resmi vardı bizimkinide verdi bakın sizinki ne kadar çok benziyor kaliteleri harika 5. güne gittiler bunlar hatta 9.ayada gidecekler sizi burdan gülerek göndericez dedi bizde havalara uçtuk ve dediki o kadar iyi kalitedeki yumurtalara kıymayın bunları donduralım tamam dedik hepsi en iyi kalite 8 tane dondurulmuş var düşünün orta kalite lafı bile geçmiyor ama sonuç ne oldu boş gebelik bunlara çok takılmayın olsaydı eğer benimkide olurdu kızlar siz opuya kadar elinizden geleni yaptınız ve doktorlarımızda bundan sonrası sadece yaradanın elinde kimse hiçbirşey yapamıyor allaha dua edin gönülden

evet yapanlada alakalı ama yinede çok acıyu benim diyer tedaviden kalan ssertilikler var daha üstüne yine vurunca iyice azdı ya

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: benimde çok hoşuma gidiyu o reklam

artık hazırlıklı ol çünkü bir kaç ay sonraaa sanada böyleeevuracakkk evlatçıklarınnnnn.bu sefer olucak allhın izniyleeee

kızlar size kendimden örnek veriyim benm tedavim sorunsuz mükemmel geçti 16 yumurtam toplandı 13 üde döllendi 9 tanesi en iyi kalite hatta embriyolog dediki masadaki resimlerde en iyi embriyo resmi vardı bizimkinide verdi bakın sizinki ne kadar çok benziyor kaliteleri harika 5. güne gittiler bunlar hatta 9.ayada gidecekler sizi burdan gülerek göndericez dedi bizde havalara uçtuk ve dediki o kadar iyi kalitedeki yumurtalara kıymayın bunları donduralım tamam dedik hepsi en iyi kalite 8 tane dondurulmuş var düşünün orta kalite lafı bile geçmiyor ama sonuç ne oldu boş gebelik bunlara çok takılmayın olsaydı eğer benimkide olurdu kızlar siz opuya kadar elinizden geleni yaptınız ve doktorlarımızda bundan sonrası sadece yaradanın elinde kimse hiçbirşey yapamıyor allaha dua edin gönülden

evet denturumm çok haklısınnn .benimde 8. tedavim bu tedaviye kadar da 5. güne gidenn 1. kalite embryolarım oldu ama sonuç aynı.dediğimiz gibi herşey nasippp rabbim ol desin gerisi boşşş

kesinlikle haklısın bacım da işte evhamlanıyuz

en iyisi kuzum bende bu sefer hazırlık yapmıştım hep hem ev için hem kendim için sonra yapama diyordum hep .bitkisellere doktorlar inanmıyorlar ama bence faydaları oldu bize sende kullanabilirsin takviye olarakkk

kullanıyoruz mikrocum eşim 3 aydır saraçoğlunun denetimi altında onun gönderdiği bitkileri içiyor bizim doktor herzaman şunu dedi ben bitkilere karşı değilim eşin kullansın ama sen tedaviye başladığın için kullanma pekmezin zararı yok yiyebilirsin adaçayı içebilirsin ne isityorsan tüket ama sakın ilaçlara yada soğan kürü suyu yada buhara oturma gibi işlerden kaçın bizimkisi iyi bu konuda ya :))) allah razı olsun ben transfere giderken eşimde bir kere daha test yaptıracak bakalım işe yaramış mı bitkiler :))

evet denturumm çok haklısınnn .benimde 8. tedavim bu tedaviye kadar da 5. güne gidenn 1. kalite embryolarım oldu ama sonuç aynı.dediğimiz gibi herşey nasippp rabbim ol desin gerisi boşşş

ahh mikrocum ahh bizim dermanımız kaliteler değil sadece allah ama sen çok şükür geride bıraktın o günleri allahın izniyle

kesinlikle haklısın bacım da işte evhamlanıyuz

çakırım yapma canım ben yaptımda ne oldu ne geçti elime madalyada vermediler o kadar üzüldüm diye şimdi 1 haftadır geçmeyen başağrısı stres ve üzüntüden kalma göz kaslarım istemsiz hareket etmesiyle uğraşıyorum rahat olun rahat sonsuz güven rabbine tevekkül et ohhhh misler gibi bekle bugünlerde geçicek ve bir bakmışsın minik kuzun yanında :))

kabakçiçeği allah razı olsun kız içimi rahalattın valla inşallah benimde 1. kailite olarak 5. güne kalır

bişi olmaz bence hiç sıkma canını allahın izini ile tutunmuşlar annelerine bebişlerin

maşallah gözün aydın nurmem

maşallah 8 iyi bir sayı

ay inşallah bizde o günleri görürüz hilburum ya

evet seninle aynı gün opumuz olmuş benim de 5 tane toplandı 4 devam ediyu şimdilik ya kaliteli olsun 1 tane olsun ama bizim olsun

umut ay neden ağlıyuusun ki kız ben yolarım saçını he :KK53:sıtres yok allah ne yapmışsa o benimde 5 taneden 4 döllendi e o zaman bende üzülem ilk başta benimde takıldı kafama ama ne yapalım yani ben ağlasamda üzülsem de bişi deyişmeyecek onun için allaha dua et inşallah en kaliteli halde tutunurlar annesine:) bu arada bizede aramayın dediler ama bu gün eşim yine dayanamamış ve araöış bu gün

eveveeeeeeeeet gelelim bana hastane bu gün aramayın deselerde benim sabırsız eşim aramış hastaneyi hatta embiriyoluk size dün bilgi verilmiş bu gün veremem desede eşim çok ısrar etmiş ve
5 embiryonuzun bir tanesi gittti:KK43: yani bu gün 3. gün ve 1 tane fire verdik bu iyi bişi demiş :)
geriye kalan 4 embiriyo dan 2 si AA kalitesi olarak devam ediyur geriye kalan diyer 2side AA kalitesi deyil ama AA kalitesine çok yakın belki gün içinde önde giden embiriyolara yetişirler demiş yarın tırasferle ilgili yarın sizi bilgilendirecekler 4. yada5. gün olacağına yarın karar verilecek bizde durum bu

çok sevindim canım darısı başımıza inşallah...bu arada yolun benim saçlarımı ben akıllanmam zaten... :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X