Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

bizde ağır erkek faktörü olduğu için bölünme sorunu falan oluyo 7 tane döllendi.ama mutlaka kayıp olur bizim embriyolar iyi gelişmiyor.bide 3.kalite bulduk spermi deyince.kötü spermle nasıl gelişcek embriyolar bilmiyorum

canım benim endişelerini anlıyorum. ama bak adın gibi bu da bir mucize değil mi?? lütfen, sakin ol, bol dua et.. meryem suresi oku. Rabbim eminim sana hayırlısıyla evlat nasip edecektir. ister 1. kalite ister 10. kalite Allah dilerse olur. tedavi sırasında tanıştığım biri 1. kalite tutmadı, ikinci kalite dedikleri işte oğlum demişti bana..

canım yumoşların toplanacaktı bugün sanırım inşallah hepsi güzel güzel döllenirler sımsıkı tutunurlar sana

canım Allah yardımcın olsun inşallah en güzel kalitede yumurtaların toplanır hepsi de güzelce döllenir.. :))

inş... canım bakalımm ben nasıl geçiricemm bulantı konusunu

canım rabbiğm yardımcın olsunn seni hiç bırakmasınlar inş...

hoşgeldin canımmm

sende hoşgeldinn canımmm

çakırr sanki çabucak bitti senin tedavin inş.. hayırlısıyla bebeklerine kavuşursun bu seferrrr

bu yazıyı önceden okudum ama her okuduğumda tekrar duygulanıyorumm ister istemezzz

maşallah canım sayı gayet güzel inş.. ohss olmadan atlatırsın

canımm tabiki zordur ama hiç sıkılma biz onları ne zorluklarla bulduk tabiki büyütmekde biraz zorlu geçicek nazlı bebekler ya annesii .erkekler bu konuda nedense daha takıntılı oluyorlar.allahtan tatalımı tatlı bir annen var yanında bi bakmışsınız yaşına gelmişlerrr:nazar::nazar:

öp o kuzuları yerimeeee

canım ben aslında hep buralarda olmaya hazırım ama dedimya hattımız sorunlu nedense akşam çalışıyo.sabahtan akşama kadar patlıyorum yok akşam geliyoo:KK50::KK50:

Merhaba arkadaşlar. Görümcemler bizde oldukları için pek fazla giremiyorum. Aklım hep sizlerde.

Mucize tebrik ederim opun olmuş. yumurta sayın çok güzel. inşeAllah hepsi döllenir.

Çakır senin opun da yakın sanırım. Rabbim var olan yumurtalarına bereket versin.

Kabakçiçeği ve Uğurböceği transferiniz hayırlı olsun. Bebişleriniz sağlıklı bir şekilde doğulana kadar sizi hiç brakmasınlar. amin.
allah razı olsun kızlar dualarınız için
vevet mikrom benim tedavi bira kısa sürdü çünkü dr fazla sürdürmeye korktu 7 gün iğne vurdum ve çatlatma iğnesi vurdum
bu gün beni kimse soramış size köstüm:)
bu gün opum oldu 5 yomurta toplandı diyer tedavilerimde hep 25 üstünde olduğu için bu defa bana daha tohaf geldi 5 tane az gibi geldi ama dr göveniyorum rabbim herşeyin hayırlısını versin yarın bilgilendirecekler zaten topu topu 5 tane olgun çıkan işleme alınan ve döllenen derken geriye 1 tane kalır herhalde neyse
allah dikemişse olacaktır dualarınızı eksik etmeyin

kabakçiçeği o kadarını bilemiyorum ki ben 2. günden sonra iğneyi bırakmıştım mikroya sor o bilir :))

daha önceki tedavilerde bir hemşire iğnenin daha etkili olduğunu söylemişşti bizee biraz daha katlanıver gebelik testinde sonra zaten jele geçiyosun

vevet mikrom benim tedavi bira kısa sürdü çünkü dr fazla sürdürmeye korktu 7 gün iğne vurdum ve çatlatma iğnesi vurdum
bu gün opum oldu 5 yomurta toplandı diyer tedavilerimde hep 25 üstünde olduğu için bu defa bana daha tohaf geldi 5 tane az gibi geldi ama dr göveniyorum rabbim herşeyin hayırlısını versin yarın bilgilendirecekler zaten topu topu 5 tane olgun çıkan işleme alınan ve döllenen derken geriye 1 tane kalır herhalde neyse

canımmmm kusura bakma ne desen haklısınnnn bugün buranın havası okadar değişiktiki biraz arkadaşları motive ettik kendi adıma söyliyi sonrada annem geldi çıktım ama sen ne desen haklısın nasıl affettirelim kendimizi sana .az olsun önemli olan kaliteli olsun.çok yumurta olduğu zaman semra hanım vücudun tutunma direnci düşebilir gibisinde bir laf etmiştiii.inş.. güzel döllenirlerr ve evlat olarak sana dönerlerr kuzummm:KK16:

canım oh maşallah.. 5 tane gayet iyi bir sayı merak etme.. inşallah hepsi de güzelce döllenir. önemli olan kalitesi canım.. hadi bakalım yarın güzel haberlerini bekliyoruz.

:KK9::KK9::KK9:

yok artık daha neler :) sabahtan beri burada bir sopa muhabbeti dönüyordu sende istiyorsun herhalde :) 7 tane diyorsun daha ne olsun ??

Hilbur sıra dayağına çeksin bizi :KK1:

bizde ağır erkek faktörü olduğu için bölünme sorunu falan oluyo 7 tane döllendi.ama mutlaka kayıp olur bizim embriyolar iyi gelişmiyor.bide 3.kalite bulduk spermi deyince.kötü spermle nasıl gelişcek embriyolar bilmiyorum

Canım içini ferah tut. Hep diyoruz ya bize sadece 1 yumurta bile yeter. İnşaallah iyi olacak ben buna can-ı gönülden inanıyorum...

Çakırım ne desen haklısın :KK50: Çok özür dilerim. Bugün buranın havasını da bozdum zaten çok kötü oldum.
Sayın güzel :nazar: Hepsi sağlıkla döllenip evlat olarak dönsün sana inşaallah. Dualarımız seninle canım arkadaşım...

Of mikrom tedaviyi düşünmek istemiyorum hele olumsuz olacağını düşünmek hiç istemiyorum :KK5:
Dentur'u da görünce böyle beynimdekiler açığa çıktı sanki :KK14::KK14:
Ya doktor biraz daha bekleyeceksin derse, ya da başlarsak ve olumsuz olursa, eşim doğal deneyelim derse vs. vs. :KK14::KK14::KK14:
Kendimi toparlayamıyorum bir türlü :KK14:

DERT ETME,DUA ET..demiş hz mevlana..

Juliaa canım başlamışsın hayırlı olsun. Mart tayfası hızlı bir giriş yaptı :)
Ne anlatacaksın bu arada merak ettim :)

daha önceki tedavilerde bir hemşire iğnenin daha etkili olduğunu söylemişşti bizee biraz daha katlanıver gebelik testinde sonra zaten jele geçiyosun

canımmmm kusura bakma ne desen haklısınnnn bugün buranın havası okadar değişiktiki biraz arkadaşları motive ettik kendi adıma söyliyi sonrada annem geldi çıktım ama sen ne desen haklısın nasıl affettirelim kendimizi sana .az olsun önemli olan kaliteli olsun.çok yumurta olduğu zaman semra hanım vücudun tutunma direnci düşebilir gibisinde bir laf etmiştiii.inş.. güzel döllenirlerr ve evlat olarak sana dönerlerr kuzummm:KK16:

canım oh maşallah.. 5 tane gayet iyi bir sayı merak etme.. inşallah hepsi de güzelce döllenir. önemli olan kalitesi canım.. hadi bakalım yarın güzel haberlerini bekliyoruz.

:KK9::KK9::KK9:

Hilbur sıra dayağına çeksin bizi :KK1:

Canım içini ferah tut. Hep diyoruz ya bize sadece 1 yumurta bile yeter. İnşaallah iyi olacak ben buna can-ı gönülden inanıyorum...

Çakırım ne desen haklısın :KK50: Çok özür dilerim. Bugün buranın havasını da bozdum zaten çok kötü oldum.
Sayın güzel :nazar: Hepsi sağlıkla döllenip evlat olarak dönsün sana inşaallah. Dualarımız seninle canım arkadaşım...
mikrom incim kabakçiçeğim çok saolun allah razı olsun tabiki bizim için kaliteli olsun 2 tane olsun yeter ilk tedavimde 42 yomuş toplandı e ne oldu boş
incim ve mikrom ben size hiç kızarmıyım aşk olsun sizin varlığınız yeterli benim bira ağrım vardı pc başına keç geldim hep aklım sizdeyi şimdi kızlar beni merak etmiştir keç kaldım yazamadım sonra bi baktım soran olmamış neyse yahu
allah razı olsun dualarınız için inşallah herşey istediğimiz gibi olur

X