Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

kabakçiçeği nasıl dayanıyorsun benım 2. iğnem daha dayanamıyorum yarın hapını kullansam olmazmı dıye bır sorucam denemedıgım sey kalmadı masaj aletiyle masaj yaptım hemsıreye yavas vermesını ıstedım ılacını ama aynı agrı dunku gıbı 3. ıgneyı vurulmaya korkuyorum ılk denememde hap kullanmıstım başımı dönduruyodu sadece ama bu iğne daha etkili diyemı acaba Allah yardımıcımız olsun

o kadar çok acıttı demek cnm..
alternatifi yokmuymuş bu iğnenin acaba..
ama iğneden başka bişey kullandırdıklarını hiç duymadım memorialde :KK31:
en etkilisi o demek ki off şimdi sen böyle dedin ya daha bi korktum

o kadar çok acıttı demek cnm..
alternatifi yokmuymuş bu iğnenin acaba..
ama iğneden başka bişey kullandırdıklarını hiç duymadım memorialde :KK31:
en etkilisi o demek ki off şimdi sen böyle dedin ya daha bi korktum

yok korkma ben yarın arıycam ıns hap falan kabul ederseler ıns rahat oluruz ben bıde dayanaıksızım galıba bıraz bendende olabılır bak verstern alısmıs bızde alısırız yada bır kolayı bulunur ıns

kizlar bana iyi geceler:KK66:telden goremiyorum kim var kim yok hepinize iyi geceler.yarin guzel haberler almak uzere insallah...hepinizi opuyorum....

malesef canim ozellikle kasdan yapilmasi gereken bir igneimis.cok afedersiniz ama poponun yumusak yerine vurulumca bile etkisi olmuyormus oradan anla iste.

hamıle kalınca bıle devam eden kısıler oluyormus 2 ay daha hemsıreyı eve cagırıp yataktan kalkamıycaz sanırım

yok korkma ben yarın arıycam ıns hap falan kabul ederseler ıns rahat oluruz ben bıde dayanaıksızım galıba bıraz bendende olabılır bak verstern alısmıs bızde alısırız yada bır kolayı bulunur ıns

korkmayin kizlar bi yerden sonra bagisiklik kazanirsiniz.ben sabirsizlikla yeniden baslayacagim gunu bekliyorum :KK66:

ığneler bıter bıtmez agrın gectımı sankı hıc gecmeyecekmıs gıbı gelıyor topallıyorum yatsam kalkamıyrum

kızlar bende 15 günden fazla iğne oldum ama sadece bi kişinin yaptığı yer öyle oldu diğerleri hiç acımadı bence yapan kişiyle alakalı hep aynı yere yapmasın bide birden vermesin ilacı yavaş yavaş vermesi gerekiyo yapan kişiyi değiştirin bence ..biliyorum o acıyı çürümüş gibi sanki dayak yemişim..ıslak mendillerle ve kolonyalı pamukla masaj yapın bol bol.Allah yardımcınız olsun..ama iğne daha iyi bırakmayın bence ..

günaydın kızlar hayırlı haftalar nasılsınız

tedavideki arkadaşlar hayırlı olsun inşallah kaliteli sağlıklı yumurtalrınız olur ve sıkı sıkı tutunurlar inşallahh

julıaa canım ben ateş aczanesinden almıştım ilaçları gerçekten çok yardımcı olmuşlardı tavsiye ederim

belki canım inşallah meleğin sana süpriz yapmıştır hemen kan testi yaptır canım

uğur böceği hayırlı olsun canım iğneler malesef can yakıyor sana tavsiyem iğneden sonra yürü ve kolanya yada alkolle bol bol
ov zor ama bebişler için dayanıcaz ben son iğnemde ağlamıştım artık ama değer inşallah pozitif sonuçlar alırsın canım

aysunayyy nasılsın canımmmmm

mikro happyy nasılsınz canlar

hilalcim çıktınızmı hastanedennn

tedavideki arkadaşlar hayırlı olsun inşallah kaliteli sağlıklı yumurtalrınız olur ve sıkı sıkı tutunurlar inşallahh

julıaa canım ben ateş aczanesinden almıştım ilaçları gerçekten çok yardımcı olmuşlardı tavsiye ederim

uğur böceği hayırlı olsun canım iğneler malesef can yakıyor sana tavsiyem iğneden sonra yürü ve kolanya yada alkolle bol bol
ov zor ama bebişler için dayanıcaz ben son iğnemde ağlamıştım artık ama değer inşallah pozitif sonuçlar alırsın canım

zambakım iyiyim canım çok şükür sen nasılsın yoksun bi kaç gündür..nasıl gidiyo karnın büyüyomu:))

canım çok teşekkür ederim iyiyim ben işte günümü bekliyorum lap.için.

sen nasılsın bebişin nasıl..:KK16::nazar:

ya arkadaşlar aşkolsun ama okadar mart ayı listesi yaptınız birinizde verde var demedi ben aranıza yenı katıldım ama kalıcıyım inşallh.tabi bu işin şakası aslında mart ayında başlıcaktık ama 1 ay ertelemeye karar verdik artık nisan ayı listesi yaparsanız benide ekleyin lütfen.burara sık sık yazmasmda hep okuyorum.burda çok sıcak bir ortam var.tabi aynı zamanda memorılın prosedürünüde öğreniyorum,aynı zamanda çekeceğim progestan iğnelerinin acısını şimdiden hissettim acık korktum ama sayenızde birçok korkumuda yendim opu ve anestezı gibi.SİZİ SEVİYORUM ARKADAŞLAR!sizde beni sevin:)))))))

topiğimizin güzel anneleri, anne adayları ve de inş mart ayında anne olacağını duyacak anne adayları :KK16: nasılsınız bakalım? ben nerdeyse on gundur giremedım nete.en son 1988 inci sayfada kalmışım. o yuzden okuyamadım.. ben yokken neler oldu, kimler hamıle kaldı kimler keselerini gördü. hilburcum ve melekleri hastaneden çıktı mı? inş herşey yolundadır. bizde çok şukur bi yaramazlık yok. sadece davul gibi şişmek dışında :KK1: nasıl oldu ne zaman oldu bilemedım ama daha beşbuçuk ayda 11 kilo almışım. yuh bana diyorum :KK1: biraz onun sıkıntısı var şimdi. onun haricinde iyiyiz çok şukur. öpüyorum hepinizi..

maşallah canım baya almışsın yeterki bebeğin sağlıklı olsun kilo bişekilde giderr....

Catlatma ignemi yaptim kizlar....
Sali opum var

canım hadi hayırlısı yolun sonuna geldin sende....

iyiyiz canım saoll sen nasılsınn bebeğin nasılll.canım sende mide bulantısı falan ne zaman başladııı.hilal bugün çıktı canım eve ulaşmış bile olabilirler 7 de bineceklerdi.

mikrom yakaladım seni nasılsın hafta sonu hiç görüşemedik..

evet canım ya topik iyice yavaşladı sen nasılsın nasıl gidiyorr ne zaman gidiceksin doktora

ya arkadaşlar aşkolsun ama okadar mart ayı listesi yaptınız birinizde verde var demedi ben aranıza yenı katıldım ama kalıcıyım inşallh.tabi bu işin şakası aslında mart ayında başlıcaktık ama 1 ay ertelemeye karar verdik artık nisan ayı listesi yaparsanız benide ekleyin lütfen.burara sık sık yazmasmda hep okuyorum.burda çok sıcak bir ortam var.tabi aynı zamanda memorılın prosedürünüde öğreniyorum,aynı zamanda çekeceğim progestan iğnelerinin acısını şimdiden hissettim acık korktum ama sayenızde birçok korkumuda yendim opu ve anestezı gibi.SİZİ SEVİYORUM ARKADAŞLAR!sizde beni sevin:)))))))

bizde severiz seni kuzum burda ve kalbimizde herkese yer var.ama sık girmiyorsan unutmuş olabilirizzzz daha sık bekleriz o zamann:80::80:

akasya ,aysunayy, nisannur nasılsınız kızlarrr ha şöyle yaa kimseciklerr uğramıyooo nerelerdesinizz

maşallah canım baya almışsın yeterki bebeğin sağlıklı olsun kilo bişekilde giderr....

canım hadi hayırlısı yolun sonuna geldin sende....

iyiyiz canım saoll sen nasılsınn bebeğin nasılll.canım sende mide bulantısı falan ne zaman başladııı.hilal bugün çıktı canım eve ulaşmış bile olabilirler 7 de bineceklerdi.

evet canım ya topik iyice yavaşladı sen nasılsın nasıl gidiyorr ne zaman gidiceksin doktora

iyiym canım bu ctesi cesaretimi toplarsam giderim yada 19 unu bekliycem kararsıızım..senin ikinci muayene ne zamandı?

bizde severiz seni kuzum burda ve kalbimizde herkese yer var.ama sık girmiyorsan unutmuş olabilirizzzz daha sık bekleriz o zamann:80::80:

alında sık giriyorum yazılanları hep okuyorum sizi tanımaya çalışıyorum.inşallah daha sık yazarım artık.

X