Tüp Bebek Merkezleri Memorial Hastanesinde Tüp Bebek Yaptıranlar

canım benim ilk değerim 349.70 idi.
ikincisi de 853,71 çıktı dün. 3. cü testi istemediler seninkiler nasıldı. 3. yü yaptırmanı istedilermi senden.

Canım dualarımdasın. İnşallah güzel haberlerle geleceksin. İçin rahatlamış olarak hamileliğine devam edeceksin.

inşallah bugün biraz daha rahatlıyacaksın canım ılık bir duş al uzan belki uyursun sonrada erken çıkar güzel bir yemek yersiniz zamanda geçer gelişmelerden haberdar et bizi

etmezmiyim canım hemen arıycam rabbim kimseyi ağlatmasın inş....

evettt incimm yaa rabbim hayırlısını nasip etsin inş...

tşk canımmm inş.. veririm güzel haberleri sırasıyla sonrada sizlerden bekliyoruz mutlu edecek haberleriii

Herkes sustu
Sabah mahmurluğu mu

hayır ben yoktum ya

inş.. canımm allahın izniyle vericem bu sefer güzel haberrr

Canım dualarımdasın. İnşallah güzel haberlerle geleceksin. İçin rahatlamış olarak hamileliğine devam edeceksin.

canımmm sizleri varya hepinizi çok seviyorumm .allah razı olsun kuzummm en kısa zamanda sizlere de nasip etsinnn..

evet canlar derin geliyor birazdan..bugece burdayız.yarın eğer kilo almış olurlarsa ben bakarken çıkıcaz gibi duruyor...çok şükür rabbime...

bu arada kabakçiçeğini vazgeçmedim aradım ama hemşirelerin bi dalga geçmediği kaldı nasıl yani arkadaşsınız ama adınımı bilmiyorsunuz diye:) rezil oldum ama neyse şimdi bi oda numarası buldum onu arıycam ne diycem bilmiyom ama şansımı deniycem:)belki kabakçiçeği açar yada kabak çıkar:)

sağol canım biz iyiyiz. bebeişlere alışmaya çalışıyorum. senin de tedavi tarihin yaklaşıyor.inşaallah bu sefer herşey daha güzel olacak.

maşallah sana ve kuzularına evet canım yaklaşıyor bende az önce tarih hesapladımda adetin 2.be 3. günü hafta sonuna geliyor ne yapıcam ya sinir oldum alminacım dondurulmuş tedavisinde ilk randevuda ne yapılıyor

aradım ama kadın ben değilim sizi tanımıyorum dedi..rahatsız ettim boşuna ayıp oldu...valla kabakçiçğe oku bunları gelince en azından çabamı gör...bu arada ben 3512 deyim belki görürsün..

yaaa irtibatta olan kimse yokmu kabakçiçeğiylee sana verse numarasını adını falannn:))) hakkaten komikk olmuşşş

Maşallah maşallah

Azmine de hayran kaldım
Hemşireler şaşırmıştır

aradım ama kadın ben değilim sizi tanımıyorum dedi..rahatsız ettim boşuna ayıp oldu...valla kabakçiçğe oku bunları gelince en azından çabamı gör...bu arada ben 3512 deyim belki görürsün..

Neyse sağlık olsun. 9.50'de girecekti opu'ya. O saatte girenleri sordun mu?

hilbur gözün aydın canım çok sevindim inş evinize dönmeniz yakındır.bence sen opunun olduğu kattaki bankoya sor kim yapıcaksa opusunu bilen varsa yazsın onlar arasından çıkar biri mutlaka..

alminacım benim de 409 çıkmıştı ikinciside 829 çıktı üçüncüyü istemediler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…